امتیازات Super Smash Bros. Ultimate

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
14lp_super_smash_bros_ultimate_roster_art.jpg

Super Smash Bros. Ultimate
ناشر:
Nintendo
سازنده: Sora.Ltd, Namco Bandai
کارگردان: Masahiro Sakurai
تاریخ عرضه: 7/12/2018
سبک: فایتینگ
God is a Geek 100
FANDOM 100
Eurogamer Italy 100
Areajugones 100
Twinfinite 100
Vandal 100
Cheat Code Central 100
Nintendo Insider 100
TheSixthAxis 100
Power Unlimited 100
Vooks 100
Press Start Australia 100
Nintendo Life 100
SpazioGames 97
XGN 97
EGM 95
Game Informer 95
Hobby Consolas 95
InsideGamer.nl 95
Jeuxvideo.com 95
Stevivor 95
The Sydney Morning Herald 95
Nintendo Enthusiast 95
IGN Spain 95
Destructoid 95
Atomix 95
IGN 94
Wccftech 94
Multiplayer.it 94
Nintenderos 93
Everyeye.it 93
The Games Machine 93
GamePro Germany 92
Gamer.nl 90
Gameplanet 90
GameCrate 90
USgamer 90
FNintendo 90
NintendoWorldReport 90
GamesBeat 90
Shacknews 90
Hardcore Gamer 90
IGN Italia 90
Meristation 90
Digitally Downloaded 90
Variety 90
Critical Hit 90
Digital Trends 90
GamesRadar+ 90
CGMagazine 90
Edge Magazine 90
Gameblog.fr 90
COGconnected 90
Metro GameCentral 90
JeuxActu 80
Telegraph 80
Attack of the Fanboy 70

متاکریتیک: 93
اوپن کریتیک: 93

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
محشر محشر افرين به نينتندو كه اينقدر ثبات داره داخل با كيفيت بودن بازيهاش.

دوستان اهله فن يه سوال دارم، من كلا اهله فايتينگ نيستم.
٢تا سوال داشتم:
١- چه چيزي اين بازي رو متمايز ميكنه از بقيه فايتينگ ها( عمق گيمپلي يا صرفا شخصيت ها متنوع)

٢- اين بازي ميتونه دليلي باشه كه من از سبك فايتينگ خوشم بياد؟
سبک بازی زیرمجموعه فایتینگه, world of light بازی ۴۰ساعت گیم پلی داره، ۷۰خورده ای شخصیت، ۱۰۰ استیج بالای ۹۰۰تا موزیک
مدهای مختلف
ممکنه بدت بیاد چون اینطوری نیست که کسی healthتو بازی داشته باشه بیش از ۳ بار از استیج dropبشی کارت تمومه و باید بقیه رو با فنون مختلف drop کنی
درکل بگم اعصاب نیاز داره و حوصله اگر ندارید سمتش نرید

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
محشر محشر افرين به نينتندو كه اينقدر ثبات داره داخل با كيفيت بودن بازيهاش.

٢تا سوال داشتم:
١- چه چيزي اين بازي رو متمايز ميكنه از بقيه فايتينگ ها( عمق گيمپلي يا صرفا شخصيت ها متنوع)

1. این که بازی در ابتدا ترکیب پلتفرمینگ و فایتینگ ـه...که کلا اوایل کسی به عنوان سبک فایتینگ قبولش نمی کرد ولی الان قشنگ یه شاخه جدا شده و بازی های خوب دیگه ای هم داره و این که اسمش سردسته همچین شاخه جالبیه خیلی متمایزش می کنه تا بازی ها دیگه
به غیر از اون یه کراس اور محشر از خیلی از شخصیت هاست...
و نکته نهایی که خیلی بازی رو خاص تر می کنه اینه که جدا از فایتینگ بودن و بخش رقابتی سنگین همیشگی بازی، حالت خانوادگی و فان بازی متمایز کننده ترین نکته ایه که باعث میشه هیچ فایتری بهش نتونه نزدیک شه

2.از اون جا که بازی کلی خرت و پرت فان داره..حتی اگه کومبو و فنون رو یاد نگیرید تو بازی کردن با بقیه، CPU و بخش داستانی حسابی سرگرم شید
کلاً اسمش جزو معدود بازی های فایتینگیه که همون قدر که ساید جدی و رقابتی خودش رو داره اون بخش فانی که همه رو دور هم جمع می کنه رو هم با خودش داره
به قول EDGE دیگه هیچ بازی فایتینگی غیر از اسمش نمیتونه این دو تا ویژگی رو با هم داشته باشه :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این قضیه بی رقیب بودن مسخرست...چون کلا با این منطق میشه خیلی از بازی ها و موفقیت هاشون رو زیر سوال برد...همین زلدایی که جوایز 2017 رو درو کرد چرا نتونه جوایز 2016 رو هم درو نکنه؟
کلا فقط یه ویچر 3 و رد دد 2 این نسل رسماً میتونستن پا به پا وایسن با زلدا و درگیری خفن درست کنن....که خب نشده دیگه :D هر کدوم یه سالی اومدن...بازی های 2019 که تکلیفشون معلوم نیست به کنار...چی دقیقاً میتونه جلو موجی که این سه تا بازی دارن رو بگیره!؟
بقیه بازی ها اگه خفن هم باشن میشن همون P5... همه میپرستن اش آخرم جلو این سه تا گوتی نمیشن...وضع ماریو اودیسه هم همینه... این بازیا گوتی بگیر نیستن...

اگه بخوایم هر بازی ای که موفق شد رو به کلی واسطه بیاریم پایین که
نه فروشش کم بود
نه یوزر اسکورش پایین بود
نه اون سال رقیب خاصی نداشت
نه چون جوگیری بود این جوری شد
نه نوستالژی پشتش بود
نه فلان
نه بیسار

کلاً معیارها دوباره به هم میریزه
زلدا برث بهترین بازی 2017 شد و هنوزم که هنوزه با عرضه GOW و RDR 2 بهش به چشم "یکی از" بهترین بازی های نسل و حتی تاریخ نیگاه می کنن.
فکر نکنم ارزش بازی در صورت رقیب خفن داشتنش کم می شد...همون جوری که هیچی از ارزش بلادبورن طی زمان کم نشد که هیچ اضافه هم شد...اونم وقتی رقیبش ویچر 3 بود...
حالا چرا جو گیر میشید :D من فقط گفتم رقیب نداشت مثل 2015 که ویچر3 رقیب نداشت(mgs5 بود که قشنگ میشد ناقص بودنش دید :D) یا 2014 که dragon age رقیب نداشت ولی قبول دارم که ارزش بازی خوب هیچوقت کم نمیشه حالا چه goty بشه چه نشه من بشخصه از goty شدن اورواچ خوسحال نشدم با اینکه خیلی دوست داشتم این بازی رو اما این چیزی از ارزش انچارتد4 کم نکرد :D

یه طوری حرف میزنید که انگار زلدا هر وقت دیگه میومد نمیتونست این موفقیت و افتخارات و کسب کنه .. الان تنها بازی که تو این نسل حداقل از لحاظ متا به زلدا رسیده فقط رد دد 2 هستش .. ماریو هم خوب مال نینتندو است اصلا اون و حساب نمیکنم .. بعدشم زلدا اینقدر عالی عمل کرد که هنوز خیلی جا داره بازی های AAA دیگه بخوان بهش نزدیک شن ..
کی میدونه شاید نمی تونست گوتی بگیره همونطور که انچارتد4 نتونست بعدشم از کی تاحالا goty براساس متا انتخاب میشه؟ من اصلا بحث رسیدن یا نرسیدن AAA های دیگه به زلدا رو قبول ندارم چون هیچ شباهتی مثلا بین زلدا یا rdr2 نیست کسایی مقایسشون میکنن احمقن(شما رو نمیگما :D) هر بازیی خوبیا و بدی های خودش داره نمیشه گفت زلدا انقدر خفنه که هیچ بازیی نمیتونه بهش نزدیک بشه این یه دروغه بیاید فقط از بازیا تعریف کنیم نه اینکه ازشون خدا بسازیم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
٢تا سوال داشتم:

گیم پلیش با بقیه فایتینگ ها فرق میکنه به نظرم بازی کن ببین خوشت میاد یا نه.
مثل بیشتر بازیهای نینتندو لذتش تو بازی کردن با بقیه ست
بسیار فانه، سبکش یه چیز متفاوته اون تصوری که از فایتینگ داری رو فراموش کن
به طور خلاصه اینطوریه که شخصیت های دیگه رو میزنی و هر چقدر بیشتر دمیج بخورن درصدشون بیشتر میشه و بیشتر پرت میشن. درصد خیلی بالا بره خطرناکه و اون شخصیت کلا از استیج ناک اوت میشه همینطوری پیش میری تا کلا این وسط K.O شن بقیه البته بستگی به مود و چیزای دیگه داره کلی گفتم
این وسط کاراکترها از بازیهای مختلف سلاح ها و تواناییهای خاص و معروف خودشونو رو دارن
یه نکته دیگه بازیهای ورزشی نینتندو رو بازی کرده باشی میبینی خیلی فانن مثل ماریو تنیس مخصوصا وقتی با دیگران بازی میکنی اینم همونطوره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: esm nadaram

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
کی میدونه شاید نمی تونست گوتی بگیره همونطور که انچارتد4 نتونست بعدشم از کی تاحالا goty براساس متا انتخاب میشه؟ من اصلا بحث رسیدن یا نرسیدن AAA های دیگه به زلدا رو قبول ندارم چون هیچ شباهتی مثلا بین زلدا یا rdr2 نیست کسایی مقایسشون میکنن احمقن(شما رو نمیگما :D) هر بازیی خوبیا و بدی های خودش داره نمیشه گفت زلدا انقدر خفنه که هیچ بازیی نمیتونه بهش نزدیک بشه این یه دروغه بیاید فقط از بازیا تعریف کنیم نه اینکه ازشون خدا بسازیم
توی تاپیک دارکسایدرز 3 هم یه بحثی پیش اومد و راجع به متا گفتم که نه کاملا ولی میشه کیفیت خیلی از بازی ها رو با متا سنجید و به نظر من متا کاملا مورد احترامه اگه یه سری سایتای شیرین و منتقدای واقعا مریض (نمیدونم خدایی چه اسمی بذارم رو اینا!) رو فاکتور بگیریم .. حالا جالب اینه دارکسایدرز 3 متای پایینی گرفت و دارم بازی میکنم و لذت هم میبرم چون 100٪ ارزشش از متایی که گرفته بالاتره!
اما راجع به goty و نمایشگاه Game Awards که داره کم کم به اسکار گیمی تبدیل میشه و با اینکه حتی اسکار هم همیشه عادلانه عمل نکرده که این برمیگرده به سلایق مختلف و سیاست های گوناگونی که گاها پشتشه اما هیچکدوم از این ها نمیتونه اهمیت اسکار رو خدشه دار کنه و به شخصه معتقدم فیلم هایی که سینما رو یه قدم به جلو حرکت میدن باید اسکار بگیرن. اینا رو گفتم تا منظورم رو برسونم که به نظرم توی صنعت گیم که شدیدا در حال پیشرفت هست بازی هایی باید بیشترین تقدیر ازشون بشه که واقعا به این هنر کمک بزرگتری نسبت به حریفاشون کرده باشند. به نظرم تو این چند ساله اخیر goty واقعا عادلانه انتخاب شده ..
حتی آنچارتد 4 که خودم تمام نسخه های پیشینش رو هم بازی کردم با اینکه میدونم به مذاق سونی فن ها و طرفدارای این بازی خوش نمیاد ولی ابدا لایق بهترین بازی سال شدن نبود و اورواچی که رقیبش بود اثر به مراتب بهتری بود و به نظرم دیگه خیلی طول میکشه تا به یه بازی تمام آنلاین goty رو بدن.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خوب امتیازا همون حدودی هستن که پیش بینی میکردیم :D
فقط حیف موقع لانچ نمیتونم بازی رو تهیه کنم :/ میره برای 1-2 هفته دیگه...
+
در راستای بحث zelda botw و گوتی...
botw حتی اگه امسال منتشر میشد، بدون شک بازم goty و بیگ وینر میشد :D
bye :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
توی تاپیک دارکسایدرز 3 هم یه بحثی پیش اومد و راجع به متا گفتم که نه کاملا ولی میشه کیفیت خیلی از بازی ها رو با متا سنجید و به نظر من متا کاملا مورد احترامه اگه یه سری سایتای شیرین و منتقدای واقعا مریض (نمیدونم خدایی چه اسمی بذارم رو اینا!) رو فاکتور بگیریم .. حالا جالب اینه دارکسایدرز 3 متای پایینی گرفت و دارم بازی میکنم و لذت هم میبرم چون 100٪ ارزشش از متایی که گرفته بالاتره!
اما راجع به goty و نمایشگاه Game Awards که داره کم کم به اسکار گیمی تبدیل میشه و با اینکه حتی اسکار هم همیشه عادلانه عمل نکرده که این برمیگرده به سلایق مختلف و سیاست های گوناگونی که گاها پشتشه اما هیچکدوم از این ها نمیتونه اهمیت اسکار رو خدشه دار کنه و به شخصه معتقدم فیلم هایی که سینما رو یه قدم به جلو حرکت میدن باید اسکار بگیرن. اینا رو گفتم تا منظورم رو برسونم که به نظرم توی صنعت گیم که شدیدا در حال پیشرفت هست بازی هایی باید بیشترین تقدیر ازشون بشه که واقعا به این هنر کمک بزرگتری نسبت به حریفاشون کرده باشند. به نظرم تو این چند ساله اخیر goty واقعا عادلانه انتخاب شده ..
حتی آنچارتد 4 که خودم تمام نسخه های پیشینش رو هم بازی کردم با اینکه میدونم به مذاق سونی فن ها و طرفدارای این بازی خوش نمیاد ولی ابدا لایق بهترین بازی سال شدن نبود و اورواچی که رقیبش بود اثر به مراتب بهتری بود و به نظرم دیگه خیلی طول میکشه تا به یه بازی تمام آنلاین goty رو بدن.
اتفاقا goty 2016 کاملا حق u4 بود از نظر داستان و گیم پلی بهترین توی سری بود اینکه خیلیا خوششون نیومد یه دلیلی داره که اونم همش تقصیر خود ملت و nd بود ملت سر تریلرا خیلی هایپ بودن و تقاضای ادامه تریلرها رو دادن و nd هم زد کل بازی مخصوصا صحنه های اکشن که بیشترین لذت انچارتد تو اون هستش رو برا ملت اسپویل کرد(خودمم دفعه اول که بازی کردم فقط با اخرای بازی حال کردم چون ندیده بودمش:D) همون سال تا جایی که یادمه انچارتد تو همون tga کلی جایزه گرفت (بهترین داستان.بهترین صداپیشه) و بیگ وینر شدنش نشون دهنده این بود که goty اون سال کاملا حق انچارتد بود البته مهم هم نیست همونطور که دوستمون z-fan گفت از ارزش بازی کم نمیشه :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خوب امتیازا همون حدودی هستن که پیش بینی میکردیم :D
فقط حیف موقع لانچ نمیتونم بازی رو تهیه کنم :/ میره برای 1-2 هفته دیگه...
+
در راستای بحث zelda botw و گوتی...
botw حتی اگه امسال منتشر میشد، بدون شک بازم goty و بیگ وینر میشد :D
bye :D
با وجود gow.rdr2? :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ارزش اعتبار زلدا به انتخاب گیم اوارد نیست ، به انتخاب و تحسین اکثریت مراجع گیمی بود !! گوتی سال رو به شو گیم اوارد تقلیل ندید !!

• Like
Reactions: benjohn

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
ارزش اعتبار زلدا به انتخاب گیم اوارد نیست ، به انتخاب و تحسین اکثریت مراجع گیمی بود !! گوتی سال رو به شو گیم اوارد تقلیل ندید !!
البته اونقدرا هم که شما میگید در حد جشنواره بنیاد بی اعتبار نیست!
الانم مشکل اینجاست باز شاهد زیر سوال رفتن فکت ها هستیم نمیدونم حرف دوستان چیه...Zelda BotW درست مثل Ocarina of Time دنیای گیم رو تکون داد، اما این بار بیشتر بازیسازا رو تکون داد ببینن با یه سخت افزار محدود و یه کارتریج کوچیک بدون آخرین انجین آپدیت شده بازیسازی و آخرین تکنولوژیها که روی سیستم های قوی و کنسولهای میان نسلی به کار گرفته میشن چه ابر شاهکاری رو میتونن خلق کنن که تحسین کل مراجع گیم رو در پی داشته باشه و سحرشون کنه که همگی ستایش کنن بازیو. حالا اینکه اگه امسال میومد میخورد به RDR 2 و GOW میومد باز گوتی هم نمیشد ذره ای از شایستگیهاش کم نمیشد
ریشه یابی این هیت ورزیهای مستقیم و غیرمستقیم شاید تو اسکرین شاتی باشه که گذاشتم تو پست قبلی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر