اپیک گیم فروشگاه اختصاصی خودش رو واسه مقابله با استیم راه میندازه !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
UnrealEngine%2FNews%.jpg

واسه رقابت با استیم سهمی که از سازندگان بر میداره 12 درصد بیشتر نیست ! در کل شرایط رو برای راحتی هرچه بیشتر سازندگان و پلیر ها و ایجاد یک رابطه بدون واسطه قراره مهیا کنن ....

Have a Direct Relationship With Players
People who buy your games automatically subscribe to your newsfeed so you can reach them with game updates and news about upcoming releases. The newsfeed is front-and-center. You’ll also be able to reach your players through email, if they choose to share it.

Connect with Creators
YouTube content creators, Twitch streamers, bloggers, and others are at the leading edge of game discovery. The 10,000-strong Epic Games Support-A-Creator program helps you reach creators, so they can help you reach players. If you opt to participate, creators who refer players to buy your game will receive a share of the revenue that you set (tracked by code or affiliate marketing link). To jumpstart the creator economy, Epic will cover the first 5% of creator revenue-sharing for the first 24 months.

Developers Control Their Game Pages
As a developer, you control your game page and your newsfeed. There will be no store-placed ads or cross-marketing of competing games on your page, and no paid ads in search results.

All Engines Are Welcome
The Epic Games store is open to games built with any engine, and the first releases span Unreal, Unity and internal engines.

When You Succeed, We Succeed
We’ve built this store and its economic model so that Epic’s interests are aligned with your interests. Because of the high volume of Fortnite transactions, we can process store payments, serve bandwidth, and support customers very efficiently. From Epic’s 12% store fee, we’ll have a profitable business we’ll grow and reinvest in for years to come!

--

More details on upcoming game releases will be revealed at The Game Awards this Thursday, December 6th.

Announcing the Epic Games Store

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آخه کدوم موضع؟ 70-30 رو همه میگیرن. من نمیدونم این جریان کوبیدن استیم از کدوم قبرستونی شروع شده (فکر کنم ریست ارا بود) که ملت فکر میکنن گیبن میره سراغ تک تک ناشرها و شکنجه-شون میکنه تا بازی هاشون رو روی استیم بیارن.
هیچ اجباری برای عرضه بازی ها روی استیم نیست. سازنده بازی ایندی میتونه روی GOG منتشر کنه. یا استورهای دیگه.

پ.ن: خب احمق بعدی هم اضافه شد ظاهرا (RobotCache). کسی نمیخواد ازشون دفاع کنه؟ کسی نمیخواد استور نیومده اپیک رو بکوبونه که چرا 12% میگیره؟ چرا 5% نمیگیره؟ @wii baz نظرت در مورد اینا چیه؟
آب که سر بالا میره، قورباغه قصیده میسرایه.

بحث اصلا کوبیدن استیم نیست. نمیدونم چرا شما اینقدر همه چیز رو کوبیدن تفسیر میکنید :D
آخه یه مشکل کوچیک وجود داره. یه شرکتی مثل EA اگر بخواد روی کنسول بازیش رو ارائه بکنه چاره ای جز تن دادن به شرایط کنسول ساز نداره یا باید سی در صد رو بده یا اینکه بیخیال بشه. ولی روی PC این محدودیت رو نداره کسی نمیتونه EA رو از تاسیس استور خودش منع بکنه. الان همشون دارن برای خودشون میزنن. استیم چون PC رو مثل کنسول سازا در اختیار خودش نداره نمیتونه همونقدر شارژ کنه. باید شرایطی رو بوجود بیاره که برای بازیساز بصرفه که بیخیال استور خودش بشه بیاد از استیم استفاده کنه. با این وضعیت پیش بره برای بازیهای ایندی باید بریم سراغ استیم برای AAA هر کدوم جدا جدا لانچر ران کنیم.
این نه بنفع استیمه نه بنفع من گیمر

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
آخه کدوم موضع؟ 70-30 رو همه میگیرن. من نمیدونم این جریان کوبیدن استیم از کدوم قبرستونی شروع شده (فکر کنم ریست ارا بود) که ملت فکر میکنن گیبن میره سراغ تک تک ناشرها و شکنجه-شون میکنه تا بازی هاشون رو روی استیم بیارن.
هیچ اجباری برای عرضه بازی ها روی استیم نیست. سازنده بازی ایندی میتونه روی GOG منتشر کنه. یا استورهای دیگه.

پ.ن: خب احمق بعدی هم اضافه شد ظاهرا (RobotCache). کسی نمیخواد ازشون دفاع کنه؟ کسی نمیخواد استور نیومده اپیک رو بکوبونه که چرا 12% میگیره؟ چرا 5% نمیگیره؟ @wii baz نظرت در مورد اینا چیه؟

خب با این RobotCache من خیلی آشنا نیستم ولی چیزی که مشخصه اینه که مثل Epic برند نیست و احتمالا بازی هم از خودش نداره و البته انجین بازی سازی هم نداره!:Smoke:

حالا سوای اینا از نظر مارکتینگ هم از اون جایی که من تاحالا اسمشو نشنیدم ، مشخصه که قوی نیست!:hide:

در نتیجه خیلی فرق هست بین Epic با مثلا همین RobotCache:pepsi:

ولی اگه بتونه بازی انحصاری کنه و سرویس خوب بده من استقبال میکنم از همین RobotCache ولی واقعیت اینه به نظرم اینکاره نیستن!:Whistling:

بحث اصلا کوبیدن استیم نیست. نمیدونم چرا شما اینقدر همه چیز رو کوبیدن تفسیر میکنید :D
آخه یه مشکل کوچیک وجود داره. یه شرکتی مثل EA اگر بخواد روی کنسول بازیش رو ارائه بکنه چاره ای جز تن دادن به شرایط کنسول ساز نداره یا باید سی در صد رو بده یا اینکه بیخیال بشه. ولی روی PC این محدودیت رو نداره کسی نمیتونه EA رو از تاسیس استور خودش منع بکنه. الان همشون دارن برای خودشون میزنن. استیم چون PC رو مثل کنسول سازا در اختیار خودش نداره نمیتونه همونقدر شارژ کنه. باید شرایطی رو بوجود بیاره که برای بازیساز بصرفه که بیخیال استور خودش بشه بیاد از استیم استفاده کنه. با این وضعیت پیش بره برای بازیهای ایندی باید بریم سراغ استیم برای AAA هر کدوم جدا جدا لانچر ران کنیم.
این نه بنفع استیمه نه بنفع من گیمر

حالا سونی و مایکروسافت و نینتندو 30 درصد بگیرن من خودم میگم حقشونه و کلی هزینه کردن کنسول طراحی کردن و براش تبلیغات کردن و خدمات ارائه دادن و حالا میخوان 30 درصد هم از ناشر های دیگه بگیرن و نوش جونشون!:hug:

ولی این استیم مضخرف فقط وایستاده سر گردنه پول میگیره و تکون هم به خودش نمیده!>:)

الان Epic میخواد هر 2 هفته بازی مجانی بده و درصد بیشتری هم به سازنده میده و بازی انحصاری هم میکنه و خودش هم بازی میسازه براتون و دیگه چی کار کنه مخالفان راضی بشن!:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SepehrR

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
اگه بحث بر سر میزان سود سازنده هتسش, همونجور که داداشمون @Destruction بالاتر گفت سازنده میتونه سود ۱۰۰ درصدی روی استیم به جیب بزنه
هزاران سایت هم دارن از طریق فروش سی دی کی بازی ها از این طریق به سود میرسن, سازنده هم میتونه خودش بفروشه و سود کامل به جیب بزنه
عزیزانی هم که استیم رو میکوبن که چرا ۳۰ درصد میگیره سوال اینجاس که بقیه چقدر میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا اونها هم توی سرویسهاشون خدمات رایگان استیم رو میدن؟
استفاده از سرویسهاشون مثل استیم رایگانه؟
تخفیف های و قیمت گزاری منطقه ای استیم رو دارن؟
و خیلی موارد دیگه..............................................
الان این عزیزانی که نگرانیشون میزان سود سازنده بود الان که این RobotCache اومده ازش حمایت میکنن و استیم و اپیک رو به خاطر میزان سود دریافتی از سازنده محکوم میکنن یا نه؟
و یه سوال هم از دوستانی که گیر دادن به بازی ساختن استیم
چرا فکر میکنید استم تعهدی به من و شما برای ساخت بازی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
کی گفته استم موظف به ساخت بازی برای ماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این آخرین پستیه که در جواب شما میدم چون احساس میکنم به قصد ترول داری داری بحث میکنی و منم احساس میکنم هر کی باید یه سری حقایق رو میفهمیده، فهمیده تا الان. سوال هایی که دفعه هزارمه دارم میپرسم هم اگر جواب نداری، نقل و قول نکن و جواب نده.
0. حالا سونی و مایکروسافت و نینتندو 30 درصد بگیرن من خودم میگم حقشونه و کلی هزینه کردن کنسول طراحی کردن و براش تبلیغات کردن و خدمات ارائه دادن و حالا میخوان 30 درصد هم از ناشر های دیگه بگیرن و نوش جونشون!:hug:

1. ولی این استیم مضخرف فقط وایستاده سر گردنه پول میگیره و تکون هم به خودش نمیده!>:)

2. الان Epic میخواد هر 2 هفته بازی مجانی بده و درصد بیشتری هم به سازنده میده و بازی انحصاری هم میکنه و خودش هم بازی میسازه براتون و دیگه چی کار کنه مخالفان راضی بشن!:D
0. مگه استیم خدمات ارائه نمیده؟ لابد مفت و مجانی هم استور راه انداختن؟ لابد Xlive و PSN خوبن که برای آنلاین بازی کردن هم باید پول بدی؟
1. به من و شما چه؟ به قول دوستمون، Valve تعهدی داره؟ چیزی امضا کرده که حتما چون استور داره، باید بازی بسازه؟ اگر سندی چیزی هست، نشون بده. اگر نداری ---> جواب نده.
2. نکنه فکر کردی هر دو هفته دارک سولز و بتمن میدن؟ فکر کردی همینا رو هم مجانی از سازنده میگیره میده به مشتری که خیرات کنه؟ استیم همین الان هزارتا بازی مجانی داره و کلی بازی بزرگ هم از طرف بعضی از ناشرها برای مدت محدودی مجانی میشن که با اضافه شدن به اکانت میتونی نگه داری برای همیشه. درصد سازنده ها رو هم که دوستان گفتن و نیازی نمیبینم تکرار کنم.
اپیک چه بازی برامون ساخته؟ یا بهتر بگم، اپیک چه بازی ای برای PC Gamer ها ساخته جدیدا؟ 4تا از این بازی هایی که تازگیا ساخته (طبق ادعای خودت) برامون مثال میزنی؟

پ.ن: اکانت استیم، اوریجین، یوپلی، بتل نت، GOG یا همین اپیک استورت رو بده یه نگاه بندازیم.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
این آخرین پستیه که در جواب شما میدم چون احساس میکنم به قصد ترول داری داری بحث میکنی و منم احساس میکنم هر کی باید یه سری حقایق رو میفهمیده، فهمیده تا الان. سوال هایی که دفعه هزارمه دارم میپرسم هم اگر جواب نداری، نقل و قول نکن و جواب نده.

0. مگه استیم خدمات ارائه نمیده؟ لابد مفت و مجانی هم استور راه انداختن؟ لابد Xlive و PSN خوبن که برای آنلاین بازی کردن هم باید پول بدی؟
1. به من و شما چه؟ به قول دوستمون، Valve تعهدی داره؟ چیزی امضا کرده که حتما چون استور داره، باید بازی بسازه؟ اگر سندی چیزی هست، نشون بده. اگر نداری ---> جواب نده.
2. نکنه فکر کردی هر دو هفته دارک سولز و بتمن میدن؟ فکر کردی همینا رو هم مجانی از سازنده میگیره میده به مشتری که خیرات کنه؟ استیم همین الان هزارتا بازی مجانی داره و کلی بازی بزرگ هم از طرف بعضی از ناشرها برای مدت محدودی مجانی میشن که با اضافه شدن به اکانت میتونی نگه داری برای همیشه. درصد سازنده ها رو هم که دوستان گفتن و نیازی نمیبینم تکرار کنم.
اپیک چه بازی برامون ساخته؟ یا بهتر بگم، اپیک چه بازی ای برای PC Gamer ها ساخته جدیدا؟ 4تا از این بازی هایی که تازگیا ساخته (طبق ادعای خودت) برامون مثال میزنی؟

پ.ن: اکانت استیم، اوریجین، یوپلی، بتل نت، GOG یا همین اپیک استورت رو بده یه نگاه بندازیم.

0.1
چرا اینقدر عصبانی هستی حالا:D

0. الان مقایسه PSN و Xbox Live چرا کشیدی وسط و اون قسمت صحبتم درباره کنسول ها در مورد هزینه های زیادی بود که کردن و حالا دارن 30 درصد برمیدارن!;)

1. خب تعهد نداره درسته و 100 سال هم بازی نسازه مهم نیست ولی جانب داری شماها نمیدونم واسه چیه پس؟؟؟؟:-??
جالبه خودت نمیدونی داری از چی دفاع میکنی و استیم هیچی به جز بازی های ناشر های دیگه نداره ولی بازم میخوای ازش طرفداری کنی!
واسه چی شماها اینقدر ناراحتین ، من درک نمیکنم و همون بهتر زودتر متروکه بشه از دستش راحت شیم:D

2. ببین گذشته هارو ول کن و الان بچسب
اپیک االان داره بازی مجانی میده و شما میگی استیم هم داده قبلا:))
دارک سولز هم نده مهم نیست و فعلا همونم استیم به کسی نمیده!

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
اگه بحث بر سر میزان سود سازنده هتسش, همونجور که داداشمون @Destruction بالاتر گفت سازنده میتونه سود ۱۰۰ درصدی روی استیم به جیب بزنه
هزاران سایت هم دارن از طریق فروش سی دی کی بازی ها از این طریق به سود میرسن, سازنده هم میتونه خودش بفروشه و سود کامل به جیب بزنه
عزیزانی هم که استیم رو میکوبن که چرا ۳۰ درصد میگیره سوال اینجاس که بقیه چقدر میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان این عزیزانی که نگرانیشون میزان سود سازنده بود الان که این RobotCache اومده ازش حمایت میکنن و استیم و اپیک رو به خاطر میزان سود دریافتی از سازنده محکوم میکنن یا نه؟
چرا فکر میکنید استم تعهدی به من و شما برای ساخت بازی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

عزیزم میتونه 100 درصد سود ببره که داستانه انجامش!:Hurted1:
اولا باید بازی روی استیم قرار داشته باشه و بعد اون اشخاصی که میخوان خرید کنن هم حاضر بشن برن از جای دیگه CD key استیم با قیمت همون استیم بخرن و بیان وارد کنن تا 100 درصد برسه به سازنده بازی:blink1:

فعلا که اپیک خدماتش رایگانه و ما در مورد اپیک داریم حرف میزنیم:Victory:

تخفیف که حتما میزارن و قیمت گذاری منطقه ای هم فعلا در جریان نیستم ولی همه جا که مثل ایران نمیرن از استور یه کشور دیگه خرید کنن که 2 دلار ارزون تر بیفته بازیشون:blink:

اگه به همون اندازه اپیک بتونه سرویس و خدمات بده RobotCache من به شخصه انتخابش میکنم ولی داستان اینجاست که فقط درصد بیشتری به سازنده میده و دیگه چیزی برای ارائه نداره!:Thumbdown:

کسی نگفته استیم موظف با ساختن بازی هست و وقتی من میبینم استور جای دیگه شرایط بهتری داره و بازی های انحصاری هم داره خب ترجیح میدم اونو انتخاب کنم:yes:

در واقع اپیک هم داره بازی میسازه هم انجین قدرتمند و رایگانی ارائه میده و هم اینکه استور خوبی داره میزنه و خب حالا با همه این ویژگی ها چرا نباید ازش حمایت کنیم؟:Thinking:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

0.1
چرا اینقدر عصبانی هستی حالا:D

0. الان مقایسه PSN و Xbox Live چرا کشیدی وسط و اون قسمت صحبتم درباره کنسول ها در مورد هزینه های زیادی بود که کردن و حالا دارن 30 درصد برمیدارن!;)

1. خب تعهد نداره درسته و 100 سال هم بازی نسازه مهم نیست ولی جانب داری شماها نمیدونم واسه چیه پس؟؟؟؟:-??
جالبه خودت نمیدونی داری از چی دفاع میکنی و استیم هیچی به جز بازی های ناشر های دیگه نداره ولی بازم میخوای ازش طرفداری کنی!
واسه چی شماها اینقدر ناراحتین ، من درک نمیکنم و همون بهتر زودتر متروکه بشه از دستش راحت شیم:D

2. ببین گذشته هارو ول کن و الان بچسب
دارک سولز هم نده مهم نیست و فعلا همونم استیم به کسی نمیده!
ok

f7hb_28870892293903862297.gif

من خسته شدم انصافا. شما ادامه بده میتونی. خدا قوت. ولی انصافا جاده خاکیا رو شخم زدی دمت گرم:D این حجم از مقاوت در برابر حقایق فقط در مسئولین کشور رویت شده:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ..Preacher..

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
عزیزم میتونه 100 درصد سود ببره که داستانه انجامش!:Hurted1:
اولا باید بازی روی استیم قرار داشته باشه و بعد اون اشخاصی که میخوان خرید کنن هم حاضر بشن برن از جای دیگه CD key استیم با قیمت همون استیم بخرن و بیان وارد کنن تا 100 درصد برسه به سازنده بازی:blink1:

فعلا که اپیک خدماتش رایگانه و ما در مورد اپیک داریم حرف میزنیم:Victory:

تخفیف که حتما میزارن و قیمت گذاری منطقه ای هم فعلا در جریان نیستم ولی همه جا که مثل ایران نمیرن از استور یه کشور دیگه خرید کنن که 2 دلار ارزون تر بیفته بازیشون:blink:

اگه به همون اندازه اپیک بتونه سرویس و خدمات بده RobotCache من به شخصه انتخابش میکنم ولی داستان اینجاست که فقط درصد بیشتری به سازنده میده و دیگه چیزی برای ارائه نداره!:Thumbdown:

کسی نگفته استیم موظف با ساختن بازی هست و وقتی من میبینم استور جای دیگه شرایط بهتری داره و بازی های انحصاری هم داره خب ترجیح میدم اونو انتخاب کنم:yes:

در واقع اپیک هم داره بازی میسازه هم انجین قدرتمند و رایگانی ارائه میده و هم اینکه استور خوبی داره میزنه و خب حالا با همه این ویژگی ها چرا نباید ازش حمایت کنیم؟:Thinking:
همین یک بخش که مشخص کردم دید شما رو کامل به قضیه می رسونه! ایشالله به شما توی Epic خوش بگذره و با پذیرایی بازی‎‌های رایگان خوشمزش لذت کافی رو ببرید.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی

ببین واقعا در جریان نیستی. و از استیم گیواوی و بازیای مجانیش هیچ خبری نداری. لایبراری استیم من حدود 40 درصدش رایگان add شده و روزانه هم این اتفاق میفته هنوزم. من اپیک رو هم نصب کردم. Conan Exile رو مجانی کرده که اینقدر Giveawway ازش بود که روی استیم هم داشتم. اورجین هم بازی مجانی می‌ده Uplay هم میده PSN هم میده. چیز جدید نیست واقعا که اینقدر به خاطرش ذوق کنیم و حمله کنیم سمت این Store بازیای انحصاریشم حقیقتا به دردسر استورش نمیرزه چون واقعا! واقعا! لانچرشون بده جدا از اینکه فیلتره هیچ فیچر خاصی نداره و نگم از UI شخمیِ اپیک!
واقعا نمیدونم چجوری با اینکه زورت کنن یه بازی رو با هر لانچری که اونا میگن بازی کنی کنار میای. قطعا جزو اقلیت هستی چون آدم عاقل و بالغ وقتی داره با PC بازی میکنه ینی میخواد که حق انتخاب داشته باشه.

• Like
Reactions: MK_COD

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
ok

f7hb_28870892293903862297.gif

من خسته شدم انصافا. شما ادامه بده میتونی. خدا قوت. ولی انصافا جاده خاکیا رو شخم زدی دمت گرم:D این حجم از مقاوت در برابر حقایق فقط در مسئولین کشور رویت شده:D

می‌گم که بیا یک petition درست کنیم :D

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
ببین واقعا در جریان نیستی. و از استیم گیواوی و بازیای مجانیش هیچ خبری نداری. لایبراری استیم من حدود 40 درصدش رایگان add شده و روزانه هم این اتفاق میفته هنوزم. من اپیک رو هم نصب کردم. Conan Exile رو مجانی کرده که اینقدر Giveawway ازش بود که روی استیم هم داشتم. اورجین هم بازی مجانی می‌ده Uplay هم میده PSN هم میده. چیز جدید نیست واقعا که اینقدر به خاطرش ذوق کنیم و حمله کنیم سمت این Store بازیای انحصاریشم حقیقتا به دردسر استورش نمیرزه چون واقعا! واقعا! لانچرشون بده جدا از اینکه فیلتره هیچ فیچر خاصی نداره و نگم از UI شخمیِ اپیک!
واقعا نمیدونم چجوری با اینکه زورت کنن یه بازی رو با هر لانچری که اونا میگن بازی کنی کنار میای. قطعا جزو اقلیت هستی چون آدم عاقل و بالغ وقتی داره با PC بازی میکنه ینی میخواد که حق انتخاب داشته باشه.

ببین بحث ذوق کردن نیست و من واسم جالب دشمنی با این Store هستش!
خب استیم هم شمارو مجبور میکنه که لانچر نصب کنی و این داستان در مورد همه استور ها هست دیگه!

من کلا با استیم مشکلی ندارم ولی وقتی میبینم طرفدارای استیم میخوان سر به تن Epic Store نباشه یه مقدار دچار تناقض میشم که چرا بعضی ها از رقابت و Store جدید اینقدر ناراحتن و این ناراحتی چرا در مورد بقیه Store ها وجود نداشته!

من به شخصه ترجیح میدم فقط بازی هایی که دوست دارم بازی کنم و دنبال این نیستم که مثل بعضی ها 400 تا گیم توی اکانتم داشته باشم و حتی بازی مجانی هم باشه و خوشم نیاد نمیرم سمتش!

حالا واسه بازی های مورد علاقم هم اگه لازم باشه چند تا لانچر داشته باشم هم مشکلی ندارم!:-bd

یه نکته هم بگم که من PC Gamer خالص نیستم و همه پلتفرم هارو استفاده میکنم و طرفدار پلتفرم خاصی نیستم!:">

همین یک بخش که مشخص کردم دید شما رو کامل به قضیه می رسونه! ایشالله به شما توی Epic خوش بگذره و با پذیرایی بازی‎‌های رایگان خوشمزش لذت کافی رو ببرید.

شما دنبال برداشت شخصی خودتون از اون قسمت هستین و مطالب ظاهرا کامل دنبال نکردین و این قسمت صحبت من در مورد دوستانی بود که میگفتن ما میتونیم توی استیم کشورهای دیگه بازی هارو ارزون تر خریداری کنیم!:Flexion:

اول جمله هم گفتم در جریان قیمت های منطقه ای نیستم:Surrender:

ولی اکثر استور هایی که به صورت گسترده فعالیت میکنن قیمت هاشون بر اساس اون کشور تعیین میشه و به احتمال زیاد هم شامل این استور هم میشه ولی من نرفتم دنبالش!:razz:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
کی گفته بازی ساز هرچی پول بیشتری بدست بیاره میتونه بازی بهتره بازه ؟
درامد بیشتر همیشه کیفیت بهتر به همراه نداره. بلکه بیشتر مواقع باعث شده بازساز مغرور بشه و روی کیفیت کارش تاثیر منفی بذاره..
نمیدونم این چه حرفیه که همه تکرارش میکنن.
...
رقابت خوبه ولی نه رقابت کثیف و با زور پول باشه،
دو خط اول که اصلا ارزش پاسخگویی نداره و نمیدونم فاز شما چیه! بازیساز پول دربیاره پررو میشه؟ :))))))) یعنی چی این حرف؟ :)))))))))))
در مورد رقابت کثیف و با زور پول هم باز :))))))))))) با توجه به این نظر شما پس تبلیغات تلویزیونی و بیلیوردی بد هستن چون دارن "پول" خرج میکنن. یا استخدام بهترین افراد با دادن حقوق بالا به اونها بده چون "پول" داره خرج میشه. بحث بیزنسه. پول خرج میشه که پول به دست بیاد! کثیف و به زور پول یعنی چی آخه؟ :))))))

اینجا کاری به کوبوندن استیم ندارم من. استیم می‌تونه، میگیره. اوکی. موضوع اینجاست که چرا robotCache و اپیک رو شما میخوای بکوبونی؟!
حالا شما چرا با اپیک لجی؟ اپیک دوست داره درصد کمتری برداره. چرا به شما برخورده؟ شما بازیت رو از استیم یا هر جای دیگه بگیر. بازیساز هم خودش بهتر از شما میدونه که بهتره بازیش رو روی استیم منتشر کنه یا اپیک یا هر دو یا هیچ کدوم.

• Like
Reactions: vaan 2

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

اینجا یکسوال بزرگ مطرح میشه! پس چرا مردم از مایکروسافت و سونی توقع انحصاری دارند و یک نسل مایکروسافت ضعیف تر بوده اینقدر اعتراض و ... برپا شد؟ فرق استیم به عنوان یک کلاینت فروش بازی که به شما یکسری خدمات ارائه میده با Xbox Live چیه؟
چه طور خود ولو استیم رو با بازیهای خفنی مثل هف لایف 2 میاره بالا و در ادامه با بازیهایی مثل دوتا 2 و کانتر و l4d و پرتال و ... این حمایت رو ادامه میده و یکی از مزیت هاش هست. ولی از یکجا به بعد دیگه تعهدی به ساخت بازی نداره؟

درباره ارائه گستردگی خدمات باقی کلاینت ها روی پی سی هم دوستمون Safety & Peace یک عکس خوب مقایسه ایی صفحه سوم فرستاد ولی مسله اینکه ولو تقریبا بیشتر از ده سال طول کشیده تا خدماتش رو اینقدر قدرتمند کنه. مثلا استور مایکروسافت که تا قبل از عرضه کوانتوم بریک مخصوص دانلود بازیهای موبایلی بود نمیشه همچین توقعی بالایی داشت یا مثلا از همین استور اپیک که دو هفته هم به صورت عمومی دردسترس نیست!

مسله اصلی اینکه پی سی گیمرها هم اول و اخر گیمر هستند و یک گیمر همیشه نیاز به بازی های جدید داره. الان هم میبینم فورتنایت اصلا روی استیم نیست و موفقه، اورواچ و BO4 و فورزا هوریزون 4 و همه روی استیم نیامدند و عملکرد خوبی داشتند

در کل مشخصا بعد از اینکه ولو جا پاش در پی سی گیمینگ محکم شد سالهای زیادی رو سوزند و کلا بیخیال ساخت بازی شد. رفت سمت استیم ماشین (اخرش چیشد واقعا؟) و یکی یکی سازنده هف لایف استدیو رو ترک کردند و ...

موفقیت پابجی و استیم یک معامله دو سر برد بود. پابجی میلیون میلیون پلیر چینی و کره ایی به استیم میاورد و از اون طرف خیلی راحت بازی شون رو منتشر کردند ولی از یکجایی به بعد که اسم غول های بازیسازی در بتل رویال مطرح شد ولو با کل اون دک و پزش چه کمک فنی بزرگی به تیم سازنده کرد؟

هرچقدر بالا و پایین نکنیم ولی نمیشه کتمان کرد ولو داره چوب بی تفاوتی ش نسبت به بازی سازی رو میخوره! همین کانتر چه طوری شکل گرفت و چرا پابجی نتونست کانتر جدید ولو باشه؟ و کلی حرف دیگه

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
دو خط اول که اصلا ارزش پاسخگویی نداره و نمیدونم فاز شما چیه! بازیساز پول دربیاره پررو میشه؟ :))))))) یعنی چی این حرف؟ :)))))))))))
در مورد رقابت کثیف و با زور پول هم باز :))))))))))) با توجه به این نظر شما پس تبلیغات تلویزیونی و بیلیوردی بد هستن چون دارن "پول" خرج میکنن. یا استخدام بهترین افراد با دادن حقوق بالا به اونها بده چون "پول" داره خرج میشه. بحث بیزنسه. پول خرج میشه که پول به دست بیاد! کثیف و به زور پول یعنی چی آخه؟ :))))))

اینجا کاری به کوبوندن استیم ندارم من. استیم می‌تونه، میگیره. اوکی. موضوع اینجاست که چرا robotCache و اپیک رو شما میخوای بکوبونی؟!

حالا شما چرا با اپیک لجی؟ اپیک دوست داره درصد کمتری برداره. چرا به شما برخورده؟ شما بازیت رو از استیم یا هر جای دیگه بگیر. بازیساز هم خودش بهتر از شما میدونه که بهتره بازیش رو روی استیم منتشر کنه یا اپیک یا هر دو یا هیچ کدوم.
شما جواب قانع کنند نداری داری با حرف های دگ از زیر بار درمیری.
من نگفتم بازی ساز پول در بیاره پرو میشه من من گفتم قرار نیست همیشه درامد بیشتر کیفیت بیشتر به همراه بیاره. شما به جز شکلک چیز دگ بلد نیستی.
درمورد رقابت کثیف هم این حرف من نیست فقط همه این رو میگن شما بهتره از این شکلک ها جای دگ استفاده کنی چون بلد نیستی منطقی گفتگو کنی
شما دم از رقابت سالم و اینا میزنی ایدی استیم ایناتو بده ما یک چک کنیم ببینم چقدر تجربه داری تو فروشگاه های کنسولی و PC.
فاز خود شما چیه بیایی بگی استیم گیمرا نمیفهمن رقابت چیه کورکورانه دارن برخورد میکنند؟ یا بازیساز ها از استیم خسته شدن دنبال منافع خودشونن؟
متاسفانه هیچ منطقی پشت حرف های شما نیست و شما سعی در این داری که به هر نحوی بگی ما نمیفمیم شما و بقیه مطلع هستید و می دونید رقابت چیه و فلان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر