شایعه مایکروسافت در حال مذاکره با استدیویی که با سونی همکاری طولانی داشته

به نظر شما این استدیو توسعه در سایز متوسط کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Microsoft-Studios.jpg

Klobrille اینسایدر در ادامه صحبت های خود درمورد خرید استدیو های توسط مایکروسافت گفته است:"
روز دوشنبه چیزی ها جالبی بدستم آمده است، که تیم Xbox در مذاکرات خود را در سطح بسیار پیشرفته ای در چند ماه گذشته با تیم توسعه ای متوسط که سابقه طولانی مدتی در همکاری با سونی در بازی های PlayStation را شروع کرده است.

من تایید نمی کنم که این مذاکرات به نتیجه برسند یا نه ولی این یک شایعه نیست این یک واقعیت است آنان در حال مذاکره هستند بخاطر همین من نمیتوانم به صورت رسمی نامی ذکر کنم.

به نظر شما این استدیو توسعه در سایز متوسط کدام است؟ Quantic Dream? Supermassive? Housemarque? Ready at Dawn?
منبع

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بین اینا SuperMassive از همشون بهتره. بقیشون بنظرم واقعا ارزش خرید ندارن :D ( البته بازیای Housemarque و بازی نکردم. و شنیدم خیلی خوبن. حرفم به QD و R@D بود...)

این استدیو گفته شده میتونه Insomniac باشه؟ چون بالاخره روابط حسنه با Sony کم نداشته... از R&C ها بگیر تا resistance ها و همین Spidey اخیر...

• Like
Reactions: Only Xbox

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کاری ندارم ولی QD خیلی استودیوی خوبی هست:D من که با سبک بازیاشون حال میکنم و کارهاشون رو دوست دارم چون میدونم واقعا با عشق و علاقه بازی میسازن و واقعا زحمت میکشن و روی تک تک مواردش وقت میزارن. پیشرفتشون توی Detroit از هر نظر کاملا مشخص بود نسبت به عناوین قبلیشون. اینکه از این سبک خوشمون نمیاد دلیل نمیشه بیاییم استودیو رو بکوبیم. هیچ ایده ای ندارین چقدر سخته براشون که لنگ در هوا دنبال ناشر بگردن واسه هر بازیشون.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
چرا اینسامنیاک توی گزینه های انتخاب نیست؟ اینسامنیاک هم جزو استودیوهای متوسط هست

Insomniac?متوسط:| استودیو به این بزرگی با دوتا تیم و این همه بازی متوسطه همون qd هم فکر نکنم متوسط باشه اینکه Insomniac
Insomniac Games - Wikipedia

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
Insomniac?متوسط:| استودیو به این بزرگی با دوتا تیم و این همه بازی متوسطه همون qd هم فکر نکنم متوسط باشه اینکه Insomniac
Insomniac Games - Wikipedia
بازم متوسط حساب میشه
استودیو بزرگ به یکی مثل cd projekt red میگن
یا راکستار
حالا اینا چون چند تا بازی همزمان دارن دلیل بر بزرگ بودنشون نیست
اگه این بزرگ حساب میشه پس به راکستار باید چی گفت

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر