امتیازات DARKSIDERS III

پیشبیی میانگین نمرات بازی :

• 90<X

رای‌ها: 0 0.0%
  • 86-89

رای‌ها: 5 7.8%
  • 82-85

رای‌ها: 22 34.4%
  • 78-81

رای‌ها: 28 43.8%
  • 74-77

رای‌ها: 7 10.9%
  • 70-73

رای‌ها: 1 1.6%
  • 69>X

رای‌ها: 1 1.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    64
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Gadgets 360 9 / 10
All in all, Darksiders 3 is a stunning return to a franchise that we'd love to see more of. The stellar game world, intriguing story, and slick gameplay make it one worth checking out even if you're not a fan of the series. It's a surprise Darksiders 3 exists. And a welcome one at that.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سوارکاران منو به خاطر این نمره ببخشن. :D
به عنوان کسی که نزدیک 7 سال منتظر شماره جدید سری بودم، لذتی که از بازی بردم واقعا 8.5 به بالا بود. هرچیزی که یه طرفدار دارکسایدرز ازش انتظار داره تو بازی هست. به نظرم با توجه به تیم کوچک و بودجه بسیار محدودی که داشتن واقعا کارستان کردن و یه بازی با کیفیت بالا ارائه دادن. طرفداران فرنچایز و سری به هیچ وجه از خریدش پیشمون نمیشن و به نظرم از نظر داستانی بهترین نسخه ای هست که تا به امروز ساخته شده.
اما در مقام منتقد مجبور شدم به یک سری نکات دقت کنم که شاید موقع بازی کردن برام مهم نباشن و بر همون اساس هم نمره ای که دادم کمتر از نمره ای شد که حتی خودم هم برای بازی قائلم.
به تمامی طرفداران سری پیشنهاد میکنم که در صورت امکان بگیرن بازی رو و ازش لذت ببرن. اعتقاد دارم که در صورت موفقیت این شماره، دارکسایدرز 4 به مراتب عنوان قویتر و بهتری خواهد شد با اینکه همین هم یه دارکسایدرز کامل با محتوای زیاد و با ارزش هست.
به عنوان یه گیمر نمرم به بازی 8.5 هست. اما به عنوان یه منتقد یه سری ایرادات داره که از رسیدن به اوج پتانسیل بازی جلوگیری میکنه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
The Games Machine 8.7 / 10.0
Darksiders III is a nice game, as well as a perfect sequel to a series that seemed lost in the maelstrom generated by THQ's bankruptcy. Fury might not have the charisma of the previous knigtht, War and Death, but overall the adventure boasts a very good pace, alternating discreetly challenging fights and satisfying puzzles. Definitely recommended.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
Digitally Downloaded : 8
what Darksiders III gets right - the combat system and that beautiful, intricate labyrinth design - it gets so right that it can hold its head high against the many peers that it has at this at this time of year.

Press Start : 7
On one hand, it feels just like the previous two games albeit with a much better combat system and some fantastic encounters. On the other, much like Darksiders II, it’s trying too many things at once and comes off as having an identity crisis. Without a doubt, though, Darksiders III is easily better than Darksiders II, and that’s worth celebrating.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر