بن شدن اکانت کاملا قانونی !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
همه ی اکانت های بعد 13 آبان داره این اتفاق میوفته براشون و خیلی عجیبه.
گیفت کارد ها هم همه اوکیه .
یه اکانت پابجی خودم این شکلی پرید.
رد دد و بتل 5 که قبل 4 نوامبر بودن همه سالم و سلامتن.
دقیقا این اکانت هم بعد 13 آبان ساخته شد اون دوستی هم که میگه طرف نمیدونه اکانت آمریکاییه یا ایرانی وقتی شما با یه آی پی ایرانی بار اول رجیستر کنی همون تا ابد توی سیستم سونی به عنوان یه مدرک خواهد موند و براساس رجیستر آی پی میفهمن کی از کجا هست لطفا با آی پی موقع لاگین کردن اشتباه نشه!

من خودم کامل مطمئنم هیچ تخلفی طبق قوانین سونی صورت نگرفته

• Like
Reactions: FARNOOD007

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
دقیقا این اکانت هم بعد 13 آبان ساخته شد اون دوستی هم که میگه طرف نمیدونه اکانت آمریکاییه یا ایرانی وقتی شما با یه آی پی ایرانی بار اول رجیستر کنی همون تا ابد توی سیستم سونی به عنوان یه مدرک خواهد موند و براساس رجیستر آی پی میفهمن کی از کجا هست لطفا با آی پی موقع لاگین کردن اشتباه نشه!

اگر این حرف درست باشه پس در نتیجه به علت اغاز تحریماست و کاری نمیشه کرده حتی جوابتم نمیدن

• Like
Reactions: Dementia

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوست عزیز چن تا از اکانتهای من و دوستان هم بن شد و با ساپورت سونی صحبت کردیم و 24 ساعت بعد اکانت باز شد و مبلغ هم برگشت به حساب.
با ساپورت که صحبت کردم گفت مشکل تناقض لوکیشن اکانت با لوکیشن هنگام خرید هست و این فقط به دلایل امنیتی قفل شده و تا 24 الی 48 ساعت کاری باز میشه که 24 ساعته باز شد.
نگران نباش این احتمالا یه سیستم امنیتی جدید هست که از اول نوامبر پیاده سازی شده
همیشه سعی کنید موقع خرید یا شارژ حسابتون قندشکن رو خاموش کنید که این مشکل پیش نیاد.

Sent from my LLD-L21 using Tapatalk

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501

خب شما به جای اینکه انقدر نظریه میدید چرا با چت سونی ارتباط نمیگیرید دلیل رو بپرسید؟

• Like
Reactions: vaan 2

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
خب شما به جای اینکه انقدر نظریه میدید چرا با چت سونی ارتباط نمیگیرید دلیل رو بپرسید؟

می پرسم دوست عزیز گفتم که دیشب نشد و به جای اون طبق پیشنهاد خود سونی به توییتر پیام دادم (فکر نمیکردم یه ساپورت چت ساده هم اینقدر بالا پایین داشته باشه).. بعد صد در صد جوابشو هم که گرفتم اعلام میکنم

چندوقت پیش من یه بار مشکلی برای ایمیل و سوال امنیتی اکانت اوریجینم پیش اومد پشتیبانی EA خدا پدرشو بیامرزه تو دو دقیقه برام حلش کرد در صورتی که میتونست منو راحت بپیچونه و اکانتم با بازیهاش به فنا بره مخصوصا وقتی اسم واقعیم رو گفتم ولی اینقدر خوش برخورد و دقیق مسئله رو پیگیری کردن که تعجب کردم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
پیگیر نشدی ؟ به ایمیل اکانتی که بن شده پیامی نیومده ؟ باید بفهمی جریان از چه قراره . قانونی خرید کردی بعد بن شدی ، حداقل دلیلش باید مشخص بشه

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
می پرسم دوست عزیز گفتم که دیشب نشد و به جای اون طبق پیشنهاد خود سونی به توییتر پیام دادم (فکر نمیکردم یه ساپورت چت ساده هم اینقدر بالا پایین داشته باشه).. بعد صد در صد جوابشو هم که گرفتم اعلام میکنم

چندوقت پیش من یه بار مشکلی برای ایمیل و سوال امنیتی اکانت اوریجینم پیش اومد پشتیبانی EA خدا پدرشو بیامرزه تو دو دقیقه برام حلش کرد در صورتی که میتونست منو راحت بپیچونه و اکانتم با بازیهاش به فنا بره مخصوصا وقتی اسم واقعیم رو گفتم ولی اینقدر خوش برخورد و دقیق مسئله رو پیگیری کردن که تعجب کردم
چت وارد نشد؟ چه اروری داد؟ باید با وی پی ان امریکا یا کانادا شروع کنی.
چت سونی اگه وارد بشی خیلی سریع مشکلت رو راه میندازن.

• Like
Reactions: F.3.R.Y.X

AliNs

کاربر سایت
Nov 14, 2017
2
دوستان اصلا نگران نباشید.با فیلتر شکن وارد پشتیبانی سونی بشید و باهاش صحبت کنید، مراقب باشید اطلاعات که ازتون میخواد رو حتما درست وارد کنید.

من خودم چند دقیقه پیش باهاشون صحبت کردم و پشتیبان سونی بهم گفت که دلیل بن شدن اکانتت فقط مسائل امنیتی بوده و هیچ جایی برای نگرانی نیست و تا 24 الی 48 ساعت دیگه ایمیلی براتون ارسال میشه که باهاش رمز اکانتتون رو عوض میکنید. و اینو هم گفت که مراقب باشید اون ایمیل بعد از 24 ساعت منقضی میشه پس حواستون باشه.بعدشم بهم پیشنهاد داد که واسه اکانتت وریفیکیشن کد و اینطور چیزا بذار.
آخرشم کد پرونده ات رو بهت میده تا اگه یه وقت مشکلی پیش اومد و یا یادت رفت تو اون 24 ساعت به ایمیلت سر بزنی، بری کد پرونده ات رو بهشون بدی تا سریع کارتو راه بندازن.

تا 24 ساعت دیگه واسم ایمیل میفرستن و اکانتو اوکی میکنم . برید خوش باشید

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
هر روز که نه ولی چندروزی یه بار واسه اینکه به نوبت بشه بازی کرد و تروفی ثبت بشه بله و این مورد هم اصلا خلاف قوانین نبوده آپشنی هست که خود سونی در اختیار یوزر قرار داده و شیرینگ قانونی رو هم با دوستان بطور واضع تعریف کرده

دیشب که هرکاری کردم نشد و وصل نشد و میگفت پشتیبان در دسترس نیست نمیدونم شاید بخاطر آی پی بود ولی از اون ور متنی ظاهر شد که به توییتر AskPlaystation پیام بدم که شاید نزدیک 3 ساعت هم این حساب رو به توییت بستم طوری که کیبورد گوشیم منفجر شد ولی حتی جواب سلامم ندادن !! بارها گفتم مشکل شما چیه تمام توییت های قبل و بعد از من رو پاسخ داد جز من نوعی حتی طرف از عربستان و افریقا دو ثانیه بعد پیامش بهش جواب داد.. شاید چون دید اسم و اکانت لوکیشنم ایرانیه :|| خلاصه فعلا یه حدسهایی زدم قابل توجه دوستانی که میگن با ایران مشکلی نداره وقتی به یه ادم اینطوری بی احترامی میکنن به راحتی بن هم میکنن شما چه انتظاری دارید.. حالا تلاش میکنم هرطور شده ساپورت چت رو بگیرم و تا اخر جواب درست حسابی نگیرم ول کن نیستم

تویتر فایده ای نداره ، اونجا اگه جوابت رو بدن فقط یه لینک میزارن که میگه باید با همون لینکی که من گذاشتم تماس بگیری (من توی تویتر پیام گذاشتم و 2-3 ساعت بعدش جوابم رو دادن، کاری به ایران و غیر ایران نداره!) برای این موارد باید همون لحظه بررسی کنن و جوایت رو بدن که توی تویتر نمیتونن این کار رو بکنن، فقط با تماس تلفنی یا چت میتونن جوابت رو بدن . . .
باید آی پی آمیریکا داشته باشی ، اگر مال هر کشور دیگه ای باشه قبول نمیکنه و وصل نمیشی، من امتحان کردم ، وقتی وی پی ان آمریکا رو فعال کردم راحت وصل شد . . . توی چت فوری مشکلت رو حل میکنه فقط با آی پی آمریکا وارد شو ، من واقعا انتظار نداشتم پشتیبانیشون اینقدر سریع و کارآمد باشه . . .

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
پابجی ؟؟ ps4 ???

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر