Insurgency: Sandstorm | PC

n1b8_og_image.jpg

Developer: New World Interactive
Publisher: Focus Home Interactive
Genre: FPS, Shooter , Tactical
Release Date: 12 Dec, 2018
Steam Page: Insurgency: Sandstorm

Insurgency: Sandstorm نسخه سوم از بازی های Insurgency است که توسط استودیو New World Interactive ساخته شده است.

دو گروه در بازی وجود داره INSURGENTS که همون طالبان یا داعش و SECURITY ارتش امریکا.
قابلیت کاستوم کردن هردو هم وجود داره با پولی که از بازی کردن به دست میارید شما میتونید کلا و دستکش . کفش و..... به دلخواه انتخاب کنید.

r7b4_20181116105332_1.jpg
aqdn_20181116105343_1.jpg

بازی از 3 ماد تشکیل شده

(COOP (Fight Against Al Enemis
شما در این Mode در مقابل BOT ها بازی میکنید و وظیفه دارید مناطقی که براتون مشخص شده رو بگیرید و در زمان مشخص شده بتونید دفاع کنید و برید دوباره سراغ منطقه بعدی.( یه جورایی شبه Mode Rush)

(VERSUS (Fight Against Other Players

PUSH
همانطورکه از اسمش پیداس شما وظیفه دارید مناطق دشمن بگیرید و زمان مشخصی هم داره و تیم مقابل هم باید از اون منطقه دفاع کنه اگه منطقه ای از دست بدید دیگه قابل گرفتن نیست و اگه زیاد بمیرید از تعداد WAVE ها تون کم میشه و دیگه ریسپاون نمیشید تا زمانی که تیم تون بتونه یک منطقه رو بگیره.

FIREFIGHT
خب در این MODE کلا 3 منطقه هست A/B/C که وقتی بازی شروع میشه هر تیم یک منطقه رو داره و 5 دقیقه وقت ( مثلا تیم من A داره تیم حریف B) که هرکس تو این زمان بتونه بیشترین منطقه بگیره (2به1) اون برنده و یا هر 3 منطقه بگیره. شما اگه بمیرید نمیتونید زنده بشید تا زمانی که تیمتون یک منطقه بگیره.

SKIRMISH
بزرگ ترین و طولانی ترین ماد بازیه که هرکی بتونه بیشترین منطقه ها بگیره برنده و یا کل تیم حریف بکشه( هر 30 ثانیه میتونید ریسپاون بشید و یا تیمتون یک منطقه رو بگیره) هر تیم هنگام شروع 5 WAVE داره با از دست دادن هر منطقه یکی کم میشه

COMPETITIVE
در دسترس نیست در حال حاضر

z39k_20181116105411_1.jpg

تصاویر بازی:
ocds_7341e8bacbca18a3263190d630e4687e9561297d.jpg

ddar_8118_2_f8551832a6def0315fbfa25b6f5a60cb.jpg

djvr_insurgency_running.jpg

bg3_insurgency_sandstorm-screenshot-06_new_logo.jpg
سیستم مورد نیاز بازی
تاپیک در حال کامل شدن.....

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان سلام نسبت به تعریف هایی که می‌شنوم از این بازی چه قدر تاپیکش خلوته داشتم نظرات دوستان رو میخوندم چند تا ویدئو هم تو یوتوب دیدم ولی واقعیتش خیلی سبک و سیاق بازی برام روشن نشده لطفا یکم راجع بهش توضیح بدید ببینم دقیقا چه جوریه شاید تا mw2 بیاد بخوام سه چهار ماهی مشغولش بشم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,332
نام
مــاکــان
دوستان سلام نسبت به تعریف هایی که می‌شنوم از این بازی چه قدر تاپیکش خلوته داشتم نظرات دوستان رو میخوندم چند تا ویدئو هم تو یوتوب دیدم ولی واقعیتش خیلی سبک و سیاق بازی برام روشن نشده لطفا یکم راجع بهش توضیح بدید ببینم دقیقا چه جوریه شاید تا mw2 بیاد بخوام سه چهار ماهی مشغولش بشم
بازی که مشخص چیه.
یک شوتر نظامی PVP ، حالا مودهای Coop vs AI و PVE هم داره.
اگر در مورد مودهاش میخوای بدونی ، تنوع خیلی خوبی داره، جدیدترین مودی که اضافه شد و شاید بنظر خیلیها بهترین مود بازی باشه Survival هست.
یک مود PVE و روال هم اینطور هست که با یک کلت و تعداد کمی خشاب میندازتت تو یک مپ پر از AI ، شما باید چندین منطقه رو کپچر کنی ، تو نقاطی که کپچر میکنی اسلحه بصورت رندم برات دراپ میشه (باز هم با کمی Ammo ).
مود جالب و سختی میتونه باشه و در عین حال خیلی فان.
بقیه مودها هم همرو داره ، مثل Domination , Deathmatch , Checkpoint و یکسری مود هم که Bonus طور هر چند وقت به بازی اضافه میشن و بعد یکی 2هفته حذف میشن.

در مورد اینکه تا اومدن MW2 بخواد سرگرمت کنه واقعا نمیدونم و مطمئن نیستم.
چون دوتا بازی فقط اسمشون شوتر نظامی هست و کاملا با هم تفاوت دارن .

گیم پلی IS کاملا یونیک هست ، چه روی PC و چه کنسول شبیه هیچ بازیی نیست.
گیم پلی تاکتیکی با سرعت پایین ،تنوع زیاد اسلحه و متعلقات اونها ، تمرکز روی کار تیمی ، شوتینگ و گان پلی هاردکور تر نسبت به COD و...
هیچ گرایندی نداره ، همه چی از اول برات باز هست ، بتل پس نداره و فقط میتونی درش یکسری اسکین و... بخری.
مپهای زیاد ، AI هاردکور ، قطع عضو ، صداگذاری و فضاسازی سنگین و...

از اونطرف MW2 هم که خب COD هست با تمام ویژگیهایی که سالهاست میشناسیم.
کلا نظری در موردش ندارم ولی همین بدون که این 2بازی هیچ سنخیتی با هم ندارن.
بین مریض میتونی بینشون سوییچ کنی و از هر 2 لذت ببری.

اگه خواستی بخری حتما تو حراجی بخر.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
بازی که مشخص چیه.
یک شوتر نظامی PVP ، حالا مودهای Coop vs AI و PVE هم داره.
اگر در مورد مودهاش میخوای بدونی ، تنوع خیلی خوبی داره، جدیدترین مودی که اضافه شد و شاید بنظر خیلیها بهترین مود بازی باشه Survival هست.
یک مود PVE و روال هم اینطور هست که با یک کلت و تعداد کمی خشاب میندازتت تو یک مپ پر از AI ، شما باید چندین منطقه رو کپچر کنی ، تو نقاطی که کپچر میکنی اسلحه بصورت رندم برات دراپ میشه (باز هم با کمی Ammo ).
مود جالب و سختی میتونه باشه و در عین حال خیلی فان.
بقیه مودها هم همرو داره ، مثل Domination , Deathmatch , Checkpoint و یکسری مود هم که Bonus طور هر چند وقت به بازی اضافه میشن و بعد یکی 2هفته حذف میشن.

در مورد اینکه تا اومدن MW2 بخواد سرگرمت کنه واقعا نمیدونم و مطمئن نیستم.
چون دوتا بازی فقط اسمشون شوتر نظامی هست و کاملا با هم تفاوت دارن .

گیم پلی IS کاملا یونیک هست ، چه روی PC و چه کنسول شبیه هیچ بازیی نیست.
گیم پلی تاکتیکی با سرعت پایین ،تنوع زیاد اسلحه و متعلقات اونها ، تمرکز روی کار تیمی ، شوتینگ و گان پلی هاردکور تر نسبت به COD و...
هیچ گرایندی نداره ، همه چی از اول برات باز هست ، بتل پس نداره و فقط میتونی درش یکسری اسکین و... بخری.
مپهای زیاد ، AI هاردکور ، قطع عضو ، صداگذاری و فضاسازی سنگین و...

از اونطرف MW2 هم که خب COD هست با تمام ویژگیهایی که سالهاست میشناسیم.
کلا نظری در موردش ندارم ولی همین بدون که این 2بازی هیچ سنخیتی با هم ندارن.
بین مریض میتونی بینشون سوییچ کنی و از هر 2 لذت ببری.

اگه خواستی بخری حتما تو حراجی بخر.
تشکر فراوان بابت توضیحات کاملت ، اتفاقا من به طرز عجیبی خیلی راحت با هر سبکی مچ میشم یه مدت بود فکر کنم یه سال شد همزمان هم bf1 بازی می‌کردم هم Black ops 4 هم for honor 😅 ، یا مثلا الان هم vanguard بازی میکنم هم 2042 😁 ، تنها سبکی که هر چی سعی کردم باهاش ارتباط بگیرم ولی نشد بتل رویال بود

• Like
Reactions: m.d.makan

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان سلام روی استیم دیدم بازی سه هزار تا پلیر داره میخوام ببینم روی کنسول از کجا میشه ببینم ؟ تخفیف خورده تو استور پلی استیشن میخوام بگیرم فقط میخوام مطمئن بشم پلیر بیس بازی خوب باشه

Pooya_moradi

کاربر سایت
Jul 20, 2022
21
نام
پویا
دوستان سلام روی استیم دیدم بازی سه هزار تا پلیر داره میخوام ببینم روی کنسول از کجا میشه ببینم ؟ تخفیف خورده تو استور پلی استیشن میخوام بگیرم فقط میخوام مطمئن بشم پلیر بیس بازی خوب باشه
میدونم دیر دارم جواب میدم ولی تازه دیدم

روی اکس باکس خیلی خوب پیدا میکنه مچو و کیفیت سرور ها هم اوکیه

• Like
Reactions: RaminZero21

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
درود.
این بازی بدون چیز شکن هیچ سروی پیدا نمیکنه (نت شاتل) و هی ارور unable to find match میده . با چیز پی ان هم پینگم میره بالا و دچار جیتر و latency میشه بازی.
با یسری dns مثل shecan و electro تست کردم ولی فرقی نکرد توی پیدا کردن مچ .
راه حلی چیزی سراغ دارین بشه راحت پلی داد ؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
درود.
این بازی بدون چیز شکن هیچ سروی پیدا نمیکنه (نت شاتل) و هی ارور unable to find match میده . با چیز پی ان هم پینگم میره بالا و دچار جیتر و latency میشه بازی.
با یسری dns مثل shecan و electro تست کردم ولی فرقی نکرد توی پیدا کردن مچ .
راه حلی چیزی سراغ دارین بشه راحت پلی داد ؟
ی مدت مشکلش حل شده بود .
من بازی رو از پیش خرید و نسخه الفا دارم از همون ابتدا هم با نت ما مشکل داشت و با قندشکن وصل میشد !
یعنی مشکل از سمت ما هست نه اونها طبق معمول
الان فقط چاره کار قندشکن هست .
بعد مدتها اپدیت کردم اما متاسفانه مچ پیدا نمی کنه !
و اگر پیدا کنه جوین سرور نمیشه

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
استدیو رو امبریسر تعطیل کرد
ولی امبریسر میگه لی_آف دسته جمعی برای بازسازیه نه تعطیلی
بعد operation onslaught سازنده ها تو دیسکورد میگفتن کارشون با بازی تمومه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر