امتیازات Fallout 76

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
fallout-76_QfeY9DY.png

Publisher: Bethesda Softworks
Developer: Bethesda Game Studios
Release Date: November 14, 2018
Platforms: PC, Xbox 1, PS4

1.jpg

SomosXbox: 8/10
Hooked Gamers: 7.6/10
Cheat Code Central: 7.4/10
Playstation Universe: 7/10
Trusted Reviews: 7/10
Xbox Achievements: 6.5/10
The Games Machine: 6.2/10
DarkStation: 6/10
Softpedia: 6/10
Gameblog: 6/10
EGM: 6/10
PC Gamer: 6/10
JeuxActu: 5.5/10
Atomix: 5.5/10
Xbox Tavern: 5.6/10
Attack of the Fanboy: 5/10
Forbes: 5/10
IGN: 5/10
Twinfinite: 5/10
RPG Site: 5/10
Gamers Heroes: 5/10
The Digital Fix: 5/10
GamesRadar+: 5/10
Gamingbolt: 4/10
Guardian:4/10
GameSpot: 4/10
Ragequit.gr: 3.8/10
Push Square: 3/10
CGMagazine: 3/10
TheSixthAxis: 3/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بلاخره بعد دو هفته زبون باز کردن :

We know you’re frustrated and angry at the state of things right now, whether it’s the issues you’re running into in the game, or the lack of communication about fixes, updates, or news. To be clear, this account is run by us, Bethesda Game Studios community team. Yesterday we posted to let you know that we’re still here gathering your feedback and, more importantly, working to get info from the team we can share. We didn’t want you to think the silence meant nothing was happening. We're sorry and understand this was not the right approach, and we’ll work to make a better bridge between you and the dev team at BGS.

• Like
Reactions: s.snake2

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کاش به بهانه همچین بازیایی سونی رو هم مجبور کنن ریفاند بزاره ! حداقل قبل از دانلود بزاره
سونی قبل از دانلود میزاره ریفاند کنی. منتها تو استیم حتی بعد از دانلود و حتی اگر دو ساعتم بازی کرده باشی اجازه ریفاند میده. این باید استاندارد بشه برای همه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سونی قبل از دانلود میزاره ریفاند کنی. منتها تو استیم حتی بعد از دانلود و حتی اگر دو ساعتم بازی کرده باشی اجازه ریفاند میده. این باید استاندارد بشه برای همه
برا XBOX هم فک کنم همینجوری باشه در کل سیاست زمانی که طعم بازی رو چشیدی (دانلود کردی) دیگه نمیتونی ریفاند کنی مصخره ترین چیزیه که میشه انجام داده تازه فک کنم محدودیت تعداد هم داشته باشه دقیق نمیدونم ولی به نظرم باید ی قانونی چیزی وضع کنن واسه کل صنعت گیمینگ همه چیز رو نزارن به پای خود کمپانیا که هر جور دلشون خواست عمل کنن بعد که مثلا مثل EA کار از کار گذشت واسش پرونده درست کنن تازه !

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
برا XBOX هم فک کنم همینجوری باشه در کل سیاست زمانی که طعم بازی رو چشیدی (دانلود کردی) دیگه نمیتونی ریفاند کنی مصخره ترین چیزیه که میشه انجام داده تازه فک کنم محدودیت تعداد هم داشته باشه دقیق نمیدونم ولی به نظرم باید ی قانونی چیزی وضع کنن واسه کل صنعت گیمینگ همه چیز رو نزارن به پای خود کمپانیا که هر جور دلشون خواست عمل کنن بعد که مثلا مثل EA کار از کار گذشت واسش پرونده درست کنن تازه !
موافق دخالت دولتها تو صنعت گیمینگ نیستم. هر جا اینا وارد شن میخوان ابرو رو درست بکنن میزنن چشم رو هم کور میکنن. بهترین راهش اینه که خود گیمرا بخوان و پشتش رو بگیرن. این کمپانی ها هر جا بتونن میخوان که سیاست خودشون رو پیش ببرن که خیلی مواقع با منافع ما متضاده. بهترین راه نخریدنه. تا حساب کار دستشون بیاد. من خودم اصولا فقط رو PC بازی دیجیتالی میخرم. هم به این دلیل هم به دلایل شخصی دیگه. اگر همه گیر بشه مطمئن باش سیاستاشون عوض میشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
موافق دخالت دولتها تو صنعت گیمینگ نیستم. هر جا اینا وارد شن میخوان ابرو رو درست بکنن میزنن چشم رو هم کور میکنن. بهترین راهش اینه که خود گیمرا بخوان و پشتش رو بگیرن. این کمپانی ها هر جا بتونن میخوان که سیاست خودشون رو پیش ببرن که خیلی مواقع با منافع ما متضاده. بهترین راه نخریدنه. تا حساب کار دستشون بیاد. من خودم اصولا فقط رو PC بازی دیجیتالی میخرم. هم به این دلیل هم به دلایل شخصی دیگه. اگر همه گیر بشه مطمئن باش سیاستاشون عوض میشه
حالا خود دولت نه ولی ی سازمانی مثل رده بندی ایجاد بشه که اولا کیفیت بازیا رو از نظر لول پالیش و قیمت گذاری دسته بندی کنه دوم ی سری قانون پایه واسه حمایت از مصرف کننده ها وضع کنن مثل همین ریفاند کردن ! ی کمپانی مثل EA پرداخت درون برنامه ای رو ی جورایی داره واسه مخاطب کم سن و سالش تبدیل میکنه به ی چیز عادی من و شما برامون ی چیز غیر عادی ولی وقتی برا قشر کم و سن سال تر جوری جا انداخت که پرداخت درون برنامه ای جزوی از خود بازیه به سن من و شما که رسید هیچ شکایتی نداره ! الان یکی مثل اکتی زمان عرضه کاد گذاشت خوب ملت عشق و حالشون رو بکنن نقدای مثبت واسه بازی ثبت بشه الان برداشته یکی از عجیب ترین سیستم های پرداخت درون برنامه ای رو براش گذاشته به این صورت که اسکین ها رو به صورت پکی میفروشه شما وقتی مثلا ی پک سه تایی اسکین خریدی بهت فقط ی اسکین رو میده میگه اون دوتا رو باید بشینی بازی کنی تا برات بازش بشن یا اینکه XP بوست بخری تا زود تر بازشون کنی ! حالا شاید بگیم فقط ظاهرین ولی خوب اصل قضیش همونه که گفتم
پ.ن : ظاهرا بحث پرداخت های درون برنامه بحثش به عنوان قمار رفته توی مجلس امریکا و احتمال اینکه ممنوع بشه به عنوان قمار وجود داره ! اگه بشه میشه یکی از بزرگترین تو دهنی هایی که میخورن کمپانیا ! امیدوارم قانونش سریع وضع بشه !

• Like
Reactions: Arima Kishou

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Gameplanet 1.5 / 10.0
A lazy, broken, and boring slog through the most ineptly realised post-apocalypse I have ever encountered. This is not Fallout. Every defining feature of the Fallout experience has been excised or compromised to accommodate a poorly designed and executed multiplayer experience.

DualShockers 2.0 / 10.0
All in all, I dreaded every hour I had to keep playing Fallout 76 for review. As soon as the game was beginning to teeter on fun or interesting, a bug or a frustrating gameplay design element would quickly remind me that the game was otherwise. I'm interested to see whether Bethesda will continue to put work towards making this a somewhat enjoyable experience or if they'll just save their money for Fallout 5.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Gameplanet 1.5 / 10.0
A lazy, broken, and boring slog through the most ineptly realised post-apocalypse I have ever encountered. This is not Fallout. Every defining feature of the Fallout experience has been excised or compromised to accommodate a poorly designed and executed multiplayer experience.

DualShockers 2.0 / 10.0
All in all, I dreaded every hour I had to keep playing Fallout 76 for review. As soon as the game was beginning to teeter on fun or interesting, a bug or a frustrating gameplay design element would quickly remind me that the game was otherwise. I'm interested to see whether Bethesda will continue to put work towards making this a somewhat enjoyable experience or if they'll just save their money for Fallout 5.
End of an Era

• Like
Reactions: arash1996

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
مایکروسافت چند وقته قانون ریفاند گذاشته شبیه استیم که از خرید کمتر از ۲ هفته و کمتر از ۲ ساعت بازی کرده باشی میتونی درخواست ریفاند بدی توی اکانتت

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
بازی کلکسیون مشکلات و باگ های متعدد داره، قبول... انجین بازی تاریخ مصرف گذشته است و کشش لازم برای همچنین عنوان Action RPG آنلاین با این وسعت تو سال 2018 رو نداره، قبول... BGS تو ساخت و polish کردن بازی کم کاری های زیادی کرده و یک بازی ناقص که در شان این استودیو و فن هاش نیست رو بیرون داده، اینم قبول...

ولی چیزی که من اصلا متوجه نمیشم اینه که؛ متاسفانه یه تعداد زیادی از به ظاهر فن ها این وسط راه افتادند و شروع به ترور شخصیتی شخص Todd Howard و به مسخره و مضحکه گرفتن شاهکارهایی مثل Skyrim (با متای 96 رو Xbox 360 و 94 رو PC) و عناوین فوق العاده موفق دیگه ی این استودیو کردند و ظاهرا یک شبه به این نتیجه رسیدند کلا Todd Howard و کل استودیو BGS از ابتدای وجودشون همشون یک مشت دروغگو شارلاتان بودند که تمام موفقیت ها و شاهکارهایی که تولید کردند تماما تصادفی و درواقع تنها از روی نادانی و کم توقعی گیمرها و فن های استودیو بوده وگرنه همچنین موفقیت هایی هرگز کسب نمیشد!

h08t_capture.jpg

عنوان Fallout 76 مشکل داره و شخصا با اکثر نقد ها و شکایت ها و ایرادهایی که از خود بازی، سازنده ها و کم کاری استودیو در مورد این بازی گرفته میشه موافقم. ولی از طرفی حجم خضعبلات و چرندیاتی که امروز رو یوتیوب و شبکه های دیگه در مورد شخص Todd و استودیو BGS پخش شده (که متاسفانه بعضا اسم های معروفی هم بین این منتشر کننده ها دیده میشه) به نظرم چیزی جز رفتارهای کودکانه ی ناشی از عدم بلوغ فکری و درک در حد زیر صفر از این صنعت رو نشون نمیده. بله به لطف عنوان Fallout 76 یه bandwagon ایی برای لگد زدن به Todd و BGS درست شده، خب این وسط هم مسلما انواع یوتیوبرها (بازم تکرار میکنم، روی صحبتم به هیچ وجه به اونهایی که انتقاد منطقی و صحیح از خود بازی میکنند نیست) و دلقک های شبکه های دیگه هم از این فرصت نهایت استفاده رو دارند میکنند تا 4 تا لایک بیشتر جمع کنند... واقعا جای تاسف داره...

پ.ن: شرمنده امروز یکسری شاهکارهای هنری جدید دیگه در مورد این بازی تو یوتیوب دیدم بدجور دلم گرفت، گفتم بیام اینجا یه چند خطی بنویسم شاید یذره حال و هوامون عوض شد:|:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینکه یک ناشر بزرگ مثل Bethesda چنین چیزهایی رو ببینه برای من که اصلا ازشون خوشم نمیاد هم ناراحت کنندست!
چرا خوشم نمیاد هم برمی گرده به سیاست ها و غرورشون و البته نمی دونم چرا بازی های خود BGS رو هم بعد از 20 ساعت با شوق بازی کردن یکدفعه رها می کنم و اصلا نمی تونم برگردم بهشون. ولی بازی هایی هم مثل Wolfenstein و Dishonored رو به شدت ازشون لذت بردم. خلاصه بگذریم ازین بخش ... دیدن همچین عنوانی، همچین نمراتی و همچین واکنش هایی واقعا جالب نیست، اما بدتر ازون انگار همه اون سیاست ها ادامه داره، چیزی که باعث شد کامنت بدم این خبر هست:
https://kotaku.com/200-fallout-76-edition-promised-fancy-bag-delivers-ny-1830724582

واقعا یعنی چی؟!! تبلیغ یک کیف با کیفیت می کنی و آخرش یک کیف نایلونی می فرستی؟ بدون اطلاع به خریدار؟ بعد هم توی جواب می نویسی امیدواریم از لذت بردنتون کم نشه؟ یکی از بهترین کالکتورهامون؟!!!! خیلی بده واقعا! کاش یکم ازین غرور کم بشه ...
همین الان واکنش اکانت بازی رو به موضوع دیدم ...
bw5l_11-29-2018_7-05-44_am.png

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شروع به ترور شخصیتی شخص Todd Howard و به مسخره و مضحکه گرفتن شاهکارهایی مثل Skyrim (با متای 96 رو Xbox 360 و 94 رو PC)

من یادم نمیاد حداقل که کسی به اسکایریم گیر داده باشه و اون رو این وسط ترور کرده... ولی اگه عینک تعصّب رو بذاریم کنار همه و دقیقاً همه ی حرکت هایی که تاد برای مارکتینگ بازی کرد تو وضع فعلی اش غیر قابل دفاع است.
نکته این جاست خیلی از همون دلقک هایی که تو اون ویدیوهای یوتیوب دیدی از مدافع های درجه یک اسکایریم و فال اوت بودن و اتّفاقاً همونا یکی از دلایل محبوبیت جاودانه اون بازی اند....این دیگه بلاییه که باید سر Bethesda و شخص تاد هاوارد میومد...وقتی بازی ای ساختی که "دلقک" های یوتیوب هم ازش خوششون نمیاد یعنی واقعاً این دفعه خیط بالا آوردی و یه کامیونیتی از دستت شاکی اند

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بازی کلکسیون مشکلات و باگ های متعدد داره، قبول... انجین بازی تاریخ مصرف گذشته است و کشش لازم برای همچنین عنوان Action RPG آنلاین با این وسعت تو سال 2018 رو نداره، قبول... BGS تو ساخت و polish کردن بازی کم کاری های زیادی کرده و یک بازی ناقص که در شان این استودیو و فن هاش نیست رو بیرون داده، اینم قبول...

ولی چیزی که من اصلا متوجه نمیشم اینه که؛ متاسفانه یه تعداد زیادی از به ظاهر فن ها این وسط راه افتادند و شروع به ترور شخصیتی شخص Todd Howard و به مسخره و مضحکه گرفتن شاهکارهایی مثل Skyrim (با متای 96 رو Xbox 360 و 94 رو PC) و عناوین فوق العاده موفق دیگه ی این استودیو کردند و ظاهرا یک شبه به این نتیجه رسیدند کلا Todd Howard و کل استودیو BGS از ابتدای وجودشون همشون یک مشت دروغگو شارلاتان بودند که تمام موفقیت ها و شاهکارهایی که تولید کردند تماما تصادفی و درواقع تنها از روی نادانی و کم توقعی گیمرها و فن های استودیو بوده وگرنه همچنین موفقیت هایی هرگز کسب نمیشد!

h08t_capture.jpg

عنوان Fallout 76 مشکل داره و شخصا با اکثر نقد ها و شکایت ها و ایرادهایی که از خود بازی، سازنده ها و کم کاری استودیو در مورد این بازی گرفته میشه موافقم. ولی از طرفی حجم خضعبلات و چرندیاتی که امروز رو یوتیوب و شبکه های دیگه در مورد شخص Todd و استودیو BGS پخش شده (که متاسفانه بعضا اسم های معروفی هم بین این منتشر کننده ها دیده میشه) به نظرم چیزی جز رفتارهای کودکانه ی ناشی از عدم بلوغ فکری و درک در حد زیر صفر از این صنعت رو نشون نمیده. بله به لطف عنوان Fallout 76 یه bandwagon ایی برای لگد زدن به Todd و BGS درست شده، خب این وسط هم مسلما انواع یوتیوبرها (بازم تکرار میکنم، روی صحبتم به هیچ وجه به اونهایی که انتقاد منطقی و صحیح از خود بازی میکنند نیست) و دلقک های شبکه های دیگه هم از این فرصت نهایت استفاده رو دارند میکنند تا 4 تا لایک بیشتر جمع کنند... واقعا جای تاسف داره...

پ.ن: شرمنده امروز یکسری شاهکارهای هنری جدید دیگه در مورد این بازی تو یوتیوب دیدم بدجور دلم گرفت، گفتم بیام اینجا یه چند خطی بنویسم شاید یذره حال و هوامون عوض شد:|:D
دوست عزیز بهتر یکم چشممون رو واسه حقیقت باز کنیم اینکه تاد هاوارد ی دروغ گو متبهر بوده که شک نیست تا دیروز چون بازیاش جای دفاع داشتن این دروغ گو بودنش‌تبدیل شده بود به‌ ی meme که ملت مثل همون باگای بازیاش بهش‌ میخندیدن الان که F76 گند بالا اورده یهو مثل زخمی کهنه سر باز کرد من‌کاری ندارم توی‌ گذشته چیکار‌کردن دمشون گرم چون‌ بهترین‌ بازی عمرم ینی F3 رو‌ ساختن ولی دلیل نمیشه چشمم رو‌ حقایق ببندم‌ شما بهتره ی دلیل واضح‌ بیاری که چرا دروغ های که در گذشته گفته جای دفاع داره و‌ چرا دروغ ها و حرفای قلبه‌ صلبه ای که سر معرفی بازی F76 توی E3 زد هیچ کدومش اون چیزی نبود که باید میبود تاد مردی که میاد توی ی مصاحبه F76 میگه ما به تموم فید بکایی که قبلا ملت سر بازیامون دادن توجه میکنیم بعد میایم میبینیم دوباره همون مشکلات رو توی F76 تکرار میکنن به نظرم ی دروغ گو‌ هستش ی دروغ که دیروز شاید حرفاش زیاد مورد توجه نبود ولی الان دیگه هیچ اعتباری بین ی فنی مثل من نداره شما که تازه رسیدی به این bandwagon ای کاش اون ویدویی که اوایل همین تاپیک گذاشته بود رو هم میدیدی ولی خوب ظاهرا یکم دیر رسیدی چون پاکش کردن از روی یوتیوب (به خاطر ادعای کپی رایت ی استریمر ) بگذریم با نشون دادن‌ متا ۹۶ اسکاریم اگه قرار بود چیزی درست بشه الان F76 خلق‌ نمیشد همین طرز فکر شماست که باعث میشه تاد هاوارد بیاد یک‌سری ادعاهای الکی‌ بکنه و بعدش با سیلی بخوابونه تو صورت فن ها که خدا رو شکر حبابش ترکید این قدیسی و واسه خیلیا مرد ! تاد هاوارد مردی که داری ازش دفاع میکنی نمی گذاشت پای اسم خودش و BGS به F76 باز بشه ادمی‌ که به خاطر کیفیت بازیش هم که شده نمیاد کمی به ناشر فشار بیاره تا نقاط ضعفشون رو با نفرات جدید پر کنه و ادمی که میبینه فلان جای کارشون میلنگه ولی نمیزنه مسئول اون بخش رو اخراج کنن برا من‌ هیچ اعتباری نداره اگه ذره ای برا فن های بازی احترام قائل میشد با این درجه از محبوبیت که داره جلو انتشار F76 رو میگرفت مثل ی عروسک خیمه شب بازی واسه اون بالا دستیاش نقش بازی نمیکرد توی E3 و بعد E3 در کل شما فک‌ کن من ی هیتر درجه بتزدا و تاد هاواردم مشکلی نیست ولی حداقل دیگه بدون هیچ سندی و اینکه گذشته چیکارا کردن نیا واسه طرف قضیه رو اب بکش این حرفهایی که الان دارم میزنم واسه من خیلی دردناکه ولی ترجیه میدم چشمم رو رو حقیقت باز نگه دارم تا اینکه بخوام با امید های واهی واسه ی چیز مثل Starfield هایپ باشم تا وقتی خلاف حرفای من ثابت نشه و در عمل ثابت نشه که چیکارن عزیزان BGS برام هیچ‌ اهمیت نداره این حرفای شما ...

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
من یادم نمیاد حداقل که کسی به اسکایریم گیر داده باشه و اون رو این وسط ترور کرده... ولی اگه عینک تعصّب رو بذاریم کنار همه و دقیقاً همه ی حرکت هایی که تاد برای مارکتینگ بازی کرد تو وضع فعلی اش غیر قابل دفاع است.
نکته این جاست خیلی از همون دلقک هایی که تو اون ویدیوهای یوتیوب دیدی از مدافع های درجه یک اسکایریم و فال اوت بودن و اتّفاقاً همونا یکی از دلایل محبوبیت جاودانه اون بازی اند....این دیگه بلاییه که باید سر Bethesda و شخص تاد هاوارد میومد...وقتی بازی ای ساختی که "دلقک" های یوتیوب هم ازش خوششون نمیاد یعنی واقعاً این دفعه خیط بالا آوردی و یه کامیونیتی از دستت شاکی اند
واقعا نمیدونم چرا ی سریا دوست دارن چیزی که الان وجود داره رو ربط بدن به گذشته من اینجا این همه به بتزدا فحش دادم ولی ی کلمه در مورد دست اورد های گذشته و اینکه بخوام اونا رو ترول کنم نگفتم بعد تقی به توقی باید متا ۹۶ اسکایریم هوایدا بشه واسه دفاع از چیزایی که سفت و مسلم دارن بعضیا میبینن ولی بازم انکارش میکنن
کل کامیونیتی بازی دارن کم کم دارن علیه بتزدا میشن انگار همه دشمنی دارن با بتزدا و شخص تاد جدا باید خیلی از خود گذشته و عاشق ی کمپانی باشی که این طرز فکر برات بوجود بیاد من همیشه گفتم و میگم CDP مورد احترام ترین استدیو حال حاضر صنعت گیمینگ ولی همونم بخواد دست از پا خطا کنه خودم تمام تلاش رو میکنم که انتقاد سازنده به وجود بیارم نه به به و چه چه های توخالی که روی گذشته بنا شده ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دوستان دوس دارم حرفای من رو بوک مارک کنید زمان عرضه استارفیلد نامردم اگه بازی ترکوند و‌ نیام اینجا اواتارم رو به Loser تغییر ندادم ینی از خدامه چنین روزی اتفاق بیوفته با تمام وجود امیدوارم ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر