PlayStation Rewards

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بچه هایی که PS VR دارید یه چکی بکنید ایمیلتون رو، ظاهرا سونی خودجوش داره برای یه عده کد بازی Astrobot رو رایگان میده! :D
View attachment 114406
فقط به کسایی که vr دارن میده؟ من که ایمیلم چک کردم هیچی نداد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سونی 2000 پوینت بهم هدیه داده

فکر کنم گیفت کارت 10 دلاری 1000 پوینت بود...

راهی هست با کمک vpn فریب داد سیستم رو تا گیفت کارت ها رو ثبت کنه برام

• Like
Reactions: .Amirone

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
سونی 2000 پوینت بهم هدیه داده

فکر کنم گیفت کارت 10 دلاری 1000 پوینت بود...

راهی هست با کمک vpn فریب داد سیستم رو تا گیفت کارت ها رو ثبت کنه برام
چجوری میدن؟ به من حتی یکبارم نشده سونی چیزی بده حتی تم! :|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چجوری میدن؟ به من حتی یکبارم نشده سونی چیزی بده حتی تم! :|
به منم نمی‌داد، اینم معجزه بود که البته شاید استفاده ای نداشته باشه چون فقط مختص به آمریکاست. البته این جریان همون جکه هست که طرف از خدا میخواد تو قرعه کشی بانک برنده بشه، خدا بهش میگه تو اول برو حساب باز کن، بعد دعا کن...

الان حساب ps reward داری؟؟؟

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
ایمیلهای خودتونو چک کنید، تبریک سونی به فنها به مناسبت سال پیش رو با ارسال کد تم.

j865669_.png

• Like
Reactions: voldmort and Ludens

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
به منم نمی‌داد، اینم معجزه بود که البته شاید استفاده ای نداشته باشه چون فقط مختص به آمریکاست. البته این جریان همون جکه هست که طرف از خدا میخواد تو قرعه کشی بانک برنده بشه، خدا بهش میگه تو اول برو حساب باز کن، بعد دعا کن...

الان حساب ps reward داری؟؟؟
من قبلا با برنامه Nextvpn حدود 30 دلار از طریق تروفی بازی ها تونستم از سونی گیفت کارت بگیرم منتها در حال حاضر سونی از یه روش جدید برای رهگیری کاربرا استفاده می کنه .روش هم اینه در اصل سونی چک می کنه که شما دستگاهت رو از کدوم کشور با Psn سینک می کنی در نتیجه چون با آی پی ایران سینک کردی اتوماتیک می ری تو لیست سیاه ریواردز سونی در نتیجه پوینتها رو نمی تونی تبدیل کنی.من کلی وی پی ان و قند شکن تست کردم نشد حتی از یکی از دوستام که VPS آمریکا داشتم هم کمک گرفتم منتها جواب نداد که نداد.الان هم حدود 4000 پوینت تو حسابم دارم که بلوکه شده.
فقط امیدوارم سونی این سیستم امینتی رو به psn تعمیم نده اینطوری حتی دیگه نمی تونیم از استور آمریکا خرید کنیم ضمنا بازی هائی هم که خریدیم هم نابود می شن

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ایمیلهای خودتونو چک کنید، تبریک سونی به فنها به مناسبت سال پیش رو با ارسال کد تم.

j865669_.png
کد تخفیف و... که دو ساله شده کشک
بعد قرنی هم یه تم که فری میکنن ، طراحش انگار سکینه ۳ ساله از تانزانیاس
پلاسشم که در مجموع ۷/۸ماهشو فقط خزعبل میده دست مردم
نصف سرورهای بازیاشم که تو دیواره
خدایی این نسل تو این زمینه گند زده
بازی های فریِ پلاس بخوره تو سرش ، مجانی کنه پلاسو فقط بزاره انلاینو لااقل مجانی بزنیم!

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من قبلا با برنامه Nextvpn حدود 30 دلار از طریق تروفی بازی ها تونستم از سونی گیفت کارت بگیرم منتها در حال حاضر سونی از یه روش جدید برای رهگیری کاربرا استفاده می کنه .روش هم اینه در اصل سونی چک می کنه که شما دستگاهت رو از کدوم کشور با Psn سینک می کنی در نتیجه چون با آی پی ایران سینک کردی اتوماتیک می ری تو لیست سیاه ریواردز سونی در نتیجه پوینتها رو نمی تونی تبدیل کنی.من کلی وی پی ان و قند شکن تست کردم نشد حتی از یکی از دوستام که VPS آمریکا داشتم هم کمک گرفتم منتها جواب نداد که نداد.الان هم حدود 4000 پوینت تو حسابم دارم که بلوکه شده.
فقط امیدوارم سونی این سیستم امینتی رو به psn تعمیم نده اینطوری حتی دیگه نمی تونیم از استور آمریکا خرید کنیم ضمنا بازی هائی هم که خریدیم هم نابود می شن
اگه خواستی بده واست redeem کنم پوینت هاتو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر