فاصله Destiny 2 با انتظارات Activision

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Destiny 2 از زمان عرضه فراز و نشیب ای زیادی را طی کرده است. پروژه تلاشی بود برای جذب مخاطب های جدید در عین حفظ طرفداران اصلی سری و نسخه اول. تغییرات به نوعی بود که باعث دلسردی گروهی از طرفداران نسخه اول شد و DLC ـه Forsaken تلاشی بود برای حفظ نظر گروه هاردکور سری.

g1rm_destiny-2-1143384.jpeg
در جلسه مالی سالیانه Activision گفته شد که تعدادی از فرنچایز های کمپانی کمتر از سطح انتظارات آنها ظاهر شده و در این بین اسم Destiny 2 به وضوح دیده میشود که از نظر مالی انتظارات شرکت را برآورده نکرده است. Activision به سرمایه گذاران خود قول داده که روش های جدید درآمدی را امتحان خواهد کرد و عناوین خود و محتوای آنها را با سرعت بیشتری به بازار عرضه خواهد کرد تا این کم شدن درآمد جبران شود. البته این موضوع چه تاثیری بر روی Destiny خواهد داشت، مسئله ای است که باید در آینده دید.

Source

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازی تو این سبک داره بهتر میشه طبعا بازیکنای دستینی افت می‌کنه با اومدن Anthem و روند مثبت و صعودی warframe.من خودم forsakenو خریدم چون تو بازه زمانی دوسه ماهه بازی مورد علاقه من نبود و همین مدتم سرگرمم کرد ولی اینا با معرفی سیزن پس برا DLC دیگه شورشو دراوردن.
Warframe هرماه و هرسال بروز میشه یه بازی فوق العاده موفق و بزرگ تو سبک MMO ولی یه دلارم نگرفته و نمیگیره.اینا میان برا DLC هم سیزن پس میدن واقعا خنده داره زمانیکه همین بازی F2P داره مپ open world دومش با کلی محتوای جدید ( نه re-skin کاری بانجی) منتشر میشه کاملا رایگان.
تنها امیدواری IP بعدی بانجیه که اکتیویژن ناشرش نیست مگه اون بتونه بانجی رو مثل قبل محبوب کنه.

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
بازی تو این سبک داره بهتر میشه طبعا بازیکنای دستینی افت می‌کنه با اومدن Anthem و روند مثبت و صعودی warframe.من خودم forsakenو خریدم چون تو بازه زمانی دوسه ماهه بازی مورد علاقه من نبود و همین مدتم سرگرمم کرد ولی اینا با معرفی سیزن پس برا DLC دیگه شورشو دراوردن.
Warframe هرماه و هرسال بروز میشه یه بازی فوق العاده موفق و بزرگ تو سبک MMO ولی یه دلارم نگرفته و نمیگیره.اینا میان برا DLC هم سیزن پس میدن واقعا خنده داره زمانیکه همین بازی F2P داره مپ open world دومش با کلی محتوای جدید ( نه re-skin کاری بانجی) منتشر میشه کاملا رایگان.
تنها امیدواری IP بعدی بانجیه که اکتیویژن ناشرش نیست مگه اون بتونه بانجی رو مثل قبل محبوب کنه.
اقا یادمه قبلا گفته بودی دستینی ۲ سود اور بوده الان چه جوابی داری؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اقا یادمه قبلا گفته بودی دستینی ۲ سود اور بوده الان چه جوابی داری؟
دستینی ۲ که اشتباه نکنم تو‌ ۲۰۱۸ رکورد زده بود که قاعدتاً کلیم سود آورده بوده زمان عرضش و رکورد بازیکن آنلاینم زده بود.هیچکدوم از DLC هاشم فروش بد نداشته.اینجام از انتظار بالای اکتی گفته نه از فروش بد forsaken
حالا چرا من باید جوابی داشته باشم نمیدونم چه ربطی داره نه من سهام دار بازیم و نه به فروش افتضاح یا همچین چیزی اشاره شده اصلا!!!

• Like
Reactions: Mohammadzare

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

برام جالب بود که درباره warframe این خبر دیروز امد:

Warframe Hits Highest-Ever Concurrent Player Peak On Steam(132k) Almost 6 Years After Release

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر