شایعه احتمال عرضه بازی Red Dead Redemption 2 برای PC قوت گرفت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.
با بررسی قسمت های فنی و پیدا شدن بعضی از ویژگی ها در بازی Red Dead Redemption 2 که فقط در PC گیمینگ شاهد آن هستیم؛ احتمال عرضه آن برای PC قوت گرفت.
Red Dead Redemption 2 برای PC ممکن است فقط یک رویا باشد. کاربر وبسایت GTAForums BlackScout نشان داد که مجموعه ای از پارامترهای بازی، توابع و رشته ها را در برنامه Companion بازی برای دستگاه های تلفن همراه پیدا کرده است.

بعضی از آنها بسیار جالب هستند، از جمله تنظیمات پیش فرض تنظیمات گرافیکی (از Low به Ultra و همچنین یک پیش فرض سفارشی برای تنظیم دستی) و تنظیمات مختلف گرافیکی پیشرفته همانند سایر بازیهایی که مطمئنن PC گیمرها بسیار عادت به دیدن آن دارند. علاوه بر این، اشاره ای به تکنولوژی TXAA NVIDIA است که در Grand Theft Auto V، توسط Rockstar استفاده شده است. با توجه به اینکه TXAA یک فن آوری انحصاری برای کامپیوتر است، هیچ شکی نیست که این نمی تواند به نسخه کنسول آن مربوط باشد.
Offset: 38315553 - kSettingLevel_Low
Offset: 38315571 - kSettingLevel_Medium
Offset: 38315592 - kSettingLevel_High
Offset: 38315611 - kSettingLevel_Ultra
Offset: 38315631 - kSettingLevel_Custom
Offset: 38315652 - kSettingLevel_Special

parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_checkerboardEnabled 0000000002B669D8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_cityDensity 0000000002B66640
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_dof 0000000002B66820
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_dofHighResEnabled 0000000002B66848
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_dxVersion 0000000002B66568
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_eAPI 0000000002B66B10
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_fxaaEnabled 0000000002B66938
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_hdStreamingInFlight 0000000002B66870
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_lightingFogVolumes 0000000002B66A28
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_maxLodScale 0000000002B666B8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_maxTexUpgradesPerFrame 0000000002B667F8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_motionBlurStrength 0000000002B666E0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_particleCountScaleQuality 0000000002B66780
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_particleLightingQuality 0000000002B66730
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_particleOverallQuality 0000000002B66708
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_particleShadowQuality 0000000002B66758
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_pedVarietyMultiplier 0000000002B66668
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_postFX 0000000002B66530
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_reflectionMipBlur 0000000002B668E8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_scatteringVolumeQuality 0000000002B66AA0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shaderSSA 0000000002B66A50
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowAircraftExpWeight 0000000002B66618
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowDisableScreenSizeCheck 0000000002B66910
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowDistance 0000000002B665A0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowLongShadows 0000000002B66A78
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowParticleShadows 0000000002B668C0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowSoftShadows 0000000002B664F8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowSplitZEnd 0000000002B665F0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowSplitZStart 0000000002B665C8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_sharpenEnabled 0000000002B669B0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_taaEnabled 0000000002B66988
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_txaaEnabled 0000000002B66960
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_ultraShadowsEnabled 0000000002B66898
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_vehicleVarietyMultiplier 0000000002B66690
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_velocityBufferEnabled 0000000002B66A00
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_volumetricsQuality 0000000002B66AD8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_waterReflectionResX 0000000002B667A8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_waterReflectionResY 0000000002B667D0

البته، این هنوز هم باید به عنوان شایعه در نظر گرفته شود. هر گونه تایید رسمی از Red Dead Redemption 2 برای PC باید از سوی کمپانی Rockstar Games بیرون بیاد، بنابراین هنوز برای جشن گرفتن زود هست!.
در حال حاضر، عنوان Red Dead Redemption 2 تنها در PlayStation 4 و Xbox One در دسترس است، هرچند که بهترین تجربه از نظر جلوه های گرافیکی در کنسول های PlayStation 4 Pro و Xbox One X فوق العاده چشم نواز تر است!.

ترجمه از:
Red Dead Redemption 2 PC Looks More Likely After Strings and Settings Found in Companion App

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
لول انقد نفرت از کنسول چیه دیگه.خلاصه هر راهی رو امتحان میکنی جز ساده ترین راه
ارزشش رو نداره انقد خودتو اذیت کنی یه کنسول بخر اون بازیایی ک دوس داری بازی کن بعد بزن داغونش کن همه بدونن چقد پی سی گیمر خفنی هستی و تن به ذلت نمیدی

آها. چون دوس ندارم کنسولی بشم یعنی ازش نفرت دارم؟! حالتون خوب نیستا. 8-}

من دنبالِ بهترین تجربه ی Gaming هستم و فقط PC این تجربه ی نابو بِهِم میده و تمام. B-)

Emulator, بهترین, آسونترین, ارزونترین و ساده ترینِ روشِ اجرای یه بازیِ کنسولی هستش. ;)

حالا درسته بازی با شبیه ساز گرافیک بیشتر شاید بده، ولی 20سال دیگه آیا شبیه با بازی های 20سال دیگه میشه که انقدر نقطه مثبت خفنی دونستش؟:-"

این همه مثال با بازیهای 20 سال پیش زدم... واقعا هنوز متوجه نشدی که من جزو گرافیک پرست ها نیستم؟!! :-?

امضامو بخون تا نقاط مثبتِ شبیه سازو یاد بگیری. حتی همون یه دونه نقطه ی مثبتِ ساپورتِ mouse و keyboard, کافیه برای یه تجربه ی ناب از یه بازیِ shooting. >:D<

• Like
Reactions: VahiD VFSDF

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
Emulator, بهترین, آسونترین, ارزونترین و ساده ترینِ روشِ اجرای یه بازیِ کنسولی هستش. ;)

shooting. >:D<

ارزونترین هست! ولی بهترین و آسونترین روش اجرای یه بازی کنسولی استفاده از کنسوله!
یه عمره پی سی گیمرم! چند ساله ps4 دارم! مطمئنن اگه بازی برا پی سی بیاد رو پی سی تجربه میکنم! البته نه برای یه تجربه ناب!! چون با پی سی بیشتر از کنسول حال میکنم! ولی از منی که از شبیه سازم استفاده میکرده بشنو!: بازی انحصاری رو "باید" با کنسول بازی کرد! اصلا نمیخوام بحث کنم فقط میخوام اینو بگم که قبول دارم تجربه بازی رو پی سی بهتره! ولی نه به هر قیمتی! بعضی مواقع بهتره یه کنسولی باشه! اینطوریم خودمونو گول نزنیم که"فقط" پی سی امکان یه تجربه نابو به آدم میده! اگه موضوع مالی و قدرت خرید کنسوله که هیچ! ولی اگه مشکلی نیست هر گیمری بهتره یه کنسول(ترجیحاps4:ِD) تو خونه داشته باشه! در غیر این صورت هر چقدرم خودشو قانع کنه داره بخش اعظمی از لذت گیمینگو از دست میده!
من خودم وا میستم این بازی برا پی سی بیاد! ولی نه برای یه تجربه ناب! چون الان دیگه قدرت خرید بازی رو ندارم! دانشجو و هزار بدبختی آخرین بازییم که خریدمdetroid بود! کلا به عنوان کسی که یه زمانی روpc gamer بودن خودش خیلی عرق داشته میگم: درسته پی سی بهتره ولی آخر کار تجربت اونقدر با کنسول فرق نداره که براش 20 سال وایسی!

خلاصه این که این بازی مبارک کسایی باشه که دارن بازی میکنه( نه بابا الکی میگم از گلوشون پایین نره!:D) در حین بازیم دعا کنن این بازی برا پی سی با یه سیستم پایین عرضه شه یا فرجی شه بازی دوباره بشه 100 تومن منم این لامصب رو بخرم:D

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
حقیقتا از raya2 دوست قدیمی خودم تعجب کردم که چرا وارد این بحثهای فرسایشی شده . گزگ دست یه عده معلوم الحال میده
رد دد2 بازی بسیار بزرگیه, به هر حال برای PC فعلا منتشر نشده . بطبع راک استار هم اکثر طرفدارای لول بالای خودشو خیلی وقته روی PC از دست داده.

بشخصه رد دد2 بیاد رو PC حتما نسخه کرک شده شو استفاده میکنم برعکس cyberpunk 2077 حتما پیش خرید میکنم
مثل خیلی از بازیهای دیگه که دنوو نداشتن اوریجینال خریدمشون .

احترام بین مصرف کننده و ناشر باید دو طرفه باشه . وقتی ناشر بفکر اینه اول رو کنسول فروش کنه شیرش که دوشیده شد حالا با کیفیت بسیار بهتر رو PC منتشر کنه این دیگه اسمش احترام به حقوق مصرف کننده نیست

فعلا Forza Horizon 4 روی PC وقت اضافه برام نزاشته

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
حماقت راکستار؟؟
لول..
شما همون بهتر که بازی نکنی اینو..
پی سی داری؟
منم دارم
1080ti داره خاک میخوره
کی بشه این فروم از این تعصبهای حال بهم زن خالی بشه خدا میدونه
خواستید PC رو پایین بکشید نگید 1080TI خیالی داره خاک میخوره
من با INTEL HD دارم بازی میکنم (دقت کن اصلا گرافیک حساب نمیشه) ولی یه PS4 PRO دارم که اخرین بار نمیدونم کی روشنش کردم....
بعضیا الکی ادای pc gamer ها رو در میارن که فقط اینجا جو رو متشنج کنن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
حقیقتا از raya2 دوست قدیمی خودم تعجب کردم که چرا وارد این بحثهای فرسایشی شده . گزگ دست یه عده معلوم الحال میده
رد دد2 بازی بسیار بزرگیه, به هر حال برای PC فعلا منتشر نشده . بطبع راک استار هم اکثر طرفدارای لول بالای خودشو خیلی وقته روی PC از دست داده.

بشخصه رد دد2 بیاد رو PC حتما نسخه کرک شده شو استفاده میکنم برعکس cyberpunk 2077 حتما پیش خرید میکنم
مثل خیلی از بازیهای دیگه که دنوو نداشتن اوریجینال خریدمشون .

احترام بین مصرف کننده و ناشر باید دو طرفه باشه . وقتی ناشر بفکر اینه اول رو کنسول فروش کنه شیرش که دوشیده شد حالا با کیفیت بسیار بهتر رو PC منتشر کنه این دیگه اسمش احترام به حقوق مصرف کننده نیست

فعلا Forza Horizon 4 روی PC وقت اضافه برام نزاشته
وحید بودی دیگه :D ؟
چطوره منم بگم "فعلا Forza Horizon 4 و RDR2 وقت اضافه برام نزاشته" :D نه سیخ بسوزه نه کباب :D
بله راکستار صاحب اثر و دوست داره بازی رو رو هر کنسولی و پلتفرم که دلش میخواد منتشر کنه ! اینو قبول داری ؟ ببین عزیز وقتی میفروشه رو این پلتفرم و جامعه PC گیمر میرن تهیش میکنن شما نمیتونی خرده بگیری من خودم زیاد به راکستار فحش دادم بابت این قضیه ولی تا وقتی این قضیه هست شما هیچ مدلی نمیتونی بهش گیر بدی تنها راه حلش خرید کنسوله و بس اون احترام به سازنده معیارش فقط واسه شما تعریف نشده هرکسی با توجه به معیارش احترام رو با چشمای خودش میبینه و حس میکنه شما احترام رو تو یـ چیز دیگه میبینی مشکلی نیست مختاری ولی نمیتونی اینو به همه تعمیم بدی !

کلی میگم صرفا فقط با شما نیستم الان یکی اومده میگه من فلان چیز رو دارم اون یکی داره خاک میخوره اون یکی هم میگه بر عکسشه ! جدا ؟؟ گرفتین مارو ؟ بعله منم جفتش رو دارم ولی بعضی وقتا جفتش خاک میخوره الان بیام بقیه رو مسخره کنم ؟ یا مثلا من از بازیا انلاین بدم میاد بیام خودم رو به در دیوار بزنم بگم : وای چقد اشغالن این بازیا ! جدا بعضیا کی میخوان بفهمن همه خودشون نیست و صرفا نظر شخصی خودشونه ! چرا خودمون رو هر در دیوار میزنیم تا ثابت کنیم فلان چیز هست فلان چیز نیست جدا کی میخوایم این بحثا رو تموم کنیم کی میخوایم به سلایق یکدیگه احترام بزاریم ؟ کی مخوایم بحثای صدمن ی غاز رو تموم کنیم ؟ به خدا نه به من چیزی میرسه نه شما ! شده میدون جنگی که ملت هی توش اسپاون میشن و تمومیم نداره :D کی هارد اون سیستم میسوزه راحت بشیم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
کاری با بحث بقیه دوستان ندارم و فقط اون بخش بولد شده بنظرم درست نیس
ما قدیما بازی میکردیم همچین چیزایی نبود ولی اونقدر بازی حال میداد. همون مافیا 1 ،مکس پین 1 و بازی های سگا و میکرو....
هیچکدوم جایی درباره اش حرف نمی زدیم ولی خب کیفی که میدادن الان حتی همین RD و هیچ بازی دیگه ای نداره:D شایدم اون زمون بچه بودیم برای همین نمیدونم خلاصه:D
اون زمون بچه بودیم اون زمونا خیلی چزیا فرق داشت گفتم که 10-20 سال پیش نیست که ! کامیونیتی یـ بازی حرف اول رو میزنه واسه ما خوره های بازی همینکه شما میای اینجا پست میکنی ینی اهمیت میدی بهش ...

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
وحید بودی دیگه :D ؟
چطوره منم بگم "فعلا Forza Horizon 4 و RDR2 وقت اضافه برام نزاشته" :D نه سیخ بسوزه نه کباب :D
بله راکستار صاحب اثر و دوست داره بازی رو رو هر کنسولی و پلتفرم که دلش میخواد منتشر کنه ! اینو قبول داری ؟ ببین عزیز وقتی میفروشه رو این پلتفرم و جامعه PC گیمر میرن تهیش میکنن شما نمیتونی خرده بگیری من خودم زیاد به راکستار فحش دادم بابت این قضیه ولی تا وقتی این قضیه هست شما هیچ مدلی نمیتونی بهش گیر بدی تنها راه حلش خرید کنسوله و بس اون احترام به سازنده معیارش فقط واسه شما تعریف نشده هرکسی با توجه به معیارش احترام رو با چشمای خودش میبینه و حس میکنه شما احترام رو تو یـ چیز دیگه میبینی مشکلی نیست مختاری ولی نمیتونی اینو به همه تعمیم بدی !

کلی میگم صرفا فقط با شما نیستم الان یکی اومده میگه من فلان چیز رو دارم اون یکی داره خاک میخوره اون یکی هم میگه بر عکسشه ! جدا ؟؟ گرفتین مارو ؟ بعله منم جفتش رو دارم ولی بعضی وقتا جفتش خاک میخوره الان بیام بقیه رو مسخره کنم ؟ یا مثلا من از بازیا انلاین بدم میاد بیام خودم رو به در دیوار بزنم بگم : وای چقد اشغالن این بازیا ! جدا بعضیا کی میخوان بفهمن همه خودشون نیست و صرفا نظر شخصی خودشونه ! چرا خودمون رو هر در دیوار میزنیم تا ثابت کنیم فلان چیز هست فلان چیز نیست جدا کی میخوایم این بحثا رو تموم کنیم کی میخوایم به سلایق یکدیگه احترام بزاریم ؟ کی مخوایم بحثای صدمن ی غاز رو تموم کنیم ؟ به خدا نه به من چیزی میرسه نه شما ! شده میدون جنگی که ملت هی توش اسپاون میشن و تمومیم نداره :D کی هارد اون سیستم میسوزه راحت بشیم :D
اره وحیدVFSDF هستم سبک مورد علاقم RTS
از یوزرهای قدیمی فروم خدابیامرز هات اورکلاک _ زمانی هم تو همین بازی سنتر اخباز بازیهای PC به رشته تحریر در میاوردم.
ممنون که منو کشف کردی
بحثو به ترکستان بردی دوختی بافتی اخرشم خودت نتیجه گیری کردی که اینکار درست نیست؟؟
تنها راه حلش خرید کنسوله و بس
خوب این نظر شخصی شماس و قابل احترامه . نمیتونی برا کسی راه روش انتخاب کنی

بنده هیچ ایرادی از راک استار نگرفتم اتفاقا گفتم همیشه شاهکار میسازه

اما نقد من نسبت به نحوه انتشار بازیهاش روی پلتفروم PC بود و اینکه طرفدارای های لول پی سی گیمرشو از دست داده و این طبیعیه
با این وجود بازی قبلی راک استار فقط روی استیم نزدیک 11 میلیون نسخه فروش داشته منهای خرده فروشی ها و سایر فروشگاهای اینترنتی
چه بسا اگه لانچ همزمان با کنسول داشت امار فروشش بسیار بیشترم میشد.
مادهای شاهکاری که برایGTAV ساخته شده گویای این مطلب هست که چقدر پلتفرم PC ارزشمنده
درکل سبک مورد علاقه من چیز دیگس و زمان انتشار بازیهای راک استار روی پی سی تصمیم با منه بازیشو اوریجینال بخرم یا از نسخه کرک شدش استفاده کنم.

بنده دنبال تعمیم تربیت کسی نیستم.
Red Dead Redemption 2 PC Might Launch In April 2019, PS5 and Xbox Scarlett Versions Likely – Pachter

اینو بخون بهتر مطلب برات جا میوفته
Speaking with PC Gamer, Intel's Chris R. Silva has said "...with Grand Theft Auto I don’t think it’ll be console exclusive very long. But that’s what happens when you have a brand new launch with two companies that have lots of money trying to make sure they have content.”
In case he didn't make his theory clear enough, he then adds “Somebody paid a lot of money to make sure that title was exclusive."
I'm not sure it's something that drastic keeping the game off the PC - it's likely just the customary delay - but hey, until we know the truth of the matter, all possibilities are on the table.​

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا از ضمیم قلب آرزو میکنم که روی PC و MAC و Android و..... بیاد چون دارم میبینم با این وضعیت اقتصادی خیلیا نمیتونن برن کنسول تهیه کنن. خود منم اگر زمان هفت سال فراوانی نخریده بودم تو این هزار سال قحطی فکر نمیکنم از پس خزید بر میومدم.

ولی ای کاش خداوند عنایتی کنه هممون قدر راکستار احمق باشیم که تو سه روز بالای 800 میلیون دلار درآمد ایجاد کنیم. چون احمق بودن به سبک راکستار خیلی خوبه. امیدوارم که به سبک خودمون احمق نباشیم که به خاطر اسم یه برند خودمون رو از تجربه ی بازی محروم کنیم یا اینکه بدتر از اون بهم توهین کنیم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
با این پسست بیشتر میزنه کنسول باز ها نگرانن RDR2 رو پی سی بیاد:|
من مخاطبم اونیه که صفحات قبل یریز داشت طیف خاصی رو مسخره میکرد چون فک میکرد PC بازه دیگه کلا خداس .طرف چون n میلیون خرج کارت کرافیکش کرده به خودش اجازه میده طیف کنسول بازو مسخره کنه؟لول
وگرنه نه چیزی از من کم میشه نه زیاد میشه.اینکه طیف خاصی نتونن بازیو‌ تجربه کنن اصلا خوشحال کننده نیست ولی اینکه یه نفر از حرصش بیاد جماعت کنسول بازو مسخره کنه و فانتزی ۲۰ سال ایندشو به رخ بقیه بکشه نشون میده کلا آدم مشکل دار و عقده ای هست و حق نداره اونجوری چرت و پرت نثار بقیه کنه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
گاهی اوقات افراد وقتی دسترسی به چیزی ندارن ذهنشون بسته میشه و یه بعدی و‌از شدت فشار نمیدونن چه خزعبلی میگن رد دد‌‌۲ تا ۲۰۲۰ هم واسه ی پی سی میاد هم روی نسل اینده ریمستر میشه،روی‌پی سی کرک هم بشه این دوستمون سیستمش مطمعن باش نمیکشه بازی کنه.واسه ی همین میگه۲۰ سال دیگه بازی که خودش رو‌پی سی‌ریلیز میشرو با شبیه ساز‌میزنه!!! طرف بازی های کنسول رو با امولیتور میزنه به خودش میگه پی سی گیمر! خوب تو‌که انقدر تو‌کف بازی کنسولی برو یه کنسول بگیر بزن اگر توان‌مالیش رو نداری دیگه تفکراتت که خودت رو دور بزنی رو تعمیم نده! مایی که ۱۰ سال بیشتر فقط کانتر ۱.۵ و ۱.۶ و گلوبال افنسیو زدیم از این‌اداها نداریم،خوبه طرف wow یا بازی rts نمیزنه به خودش میگه پی سی‌گیمر lol
بهترین کار به اینجور افراد نگاه دلسوزانه بهشون و بی محلیه خودشون دمشون رو‌میذرن رو‌کولشون‌میرن.
من و خیلی های دیگه سعی میکنیم با تکنولوژی روز پیش بریم و بهاش رو هم‌میدیم دوست نداریم ۲۰ سال از دنیای تکنولوژی عقب بیفتیم! اکثر بازی هارم از سال ۱۹۹۴ تا الان شخص من زدم چیزایی که دوست داشتم رو! ادم وقتی میتونه عقب نمیفته از دنیای IT.
راجع به تاریخ انقضای بازی های راک ستار هم همین الان gta 3 یا gta vice city رو ادم بازی کنه حال میکنه! ولی خوب وقتی که ۲۰ سالمم نشده بود به تایم خودش بازی کردم یه حس دیگست واقعا.
پ ن:کاربر رایا یه جا به من گفتی کنسول گیمر و ... داداش من دیوایسی که بازی میکنم فرقی واسم نداره ولی خوشحال میشم هر بازی fps که فکر میکنی چه قدیمی چه جدید بیای‌باهم‌یه دد مچ‌بزنیم فیلمش هم بذاریم اینجا،اگر من باختم پی اس پروم‌مال تو اگه تو‌باختی فقط سکوت کن و تعصبات رو بذار کنار.
بازی های‌پیشنهادی‌من cs go و overwatch هست.دسترسی نداری به اینا cs 1.6 بریز بیا همونو میزنیم سیستم‌قوی هم نمیخواد.کو ایک ۳ و وارساو و انریل تورنومنتم باهات‌میزنم،هر کدوم از بتلفیلد ها و کال او دیتوی‌های مدرن وارفر و تایتان‌فال ۲ هم‌پایتم بزنیم.
اصلا شک دارم مالتی پلیر باز باشی! ادمی که مالتی باز نباشه و واسه ی سینگل پلیر حرف از ماوس و کیبورد بزنه پی سی گیمر هم نیست! زوری گیمره کژواله،اره جوون

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
من نمیدونم پست من چرا اینجا حذف شد:| نه فن بازی در اوردم، نه توهین کردم، نه قانونی رو زیر پا گذاشتم نه مثل خیل این دوستانی که این جا هستن متلک بار و ترول بار دیگران کردم، اون دوست عزیزی که یکی در میان میگرده پست های من رو حذف میکنه مثل مرد بیاد اینجا بشکه مشکلش با من چیه؟:|

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
من نمیدونم پست من چرا اینجا حذف شد:| نه فن بازی در اوردم، نه توهین کردم، نه قانونی رو زیر پا گذاشتم نه مثل خیل این دوستانی که این جا هستن متلک بار و ترول بار دیگران کردم، اون دوست عزیزی که یکی در میان میگرده پست های من رو حذف میکنه مثل مرد بیاد اینجا بشکه مشکلش با من چیه؟:|
دقیقا همین مشکلو با منم دارن و الکی پستامو پاک میکنن کلا با هرکی حال نکنن پستاشو راحت پاک میکنن

• Like
Reactions: Paradise Lost

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
بازیهای راکستار به قدری از لحاظ تکنیکی و هنری پیشرفته و کامل هست (که البته دست رنج تلاش شبانه روزی بازیسازهاست) که تولید کننده خیلی ساده، وقت نمیکنه روی پلتفرم های دیگه بازی رو منتشر کنه.

طبق گفته یکی از کارمندای راکستار پی این اعتراضات اخیر به وضع بد کاری تو راکستار، بعداز انتشار GTA V روی کنسول های نسل قبل، بلافاصله بدون ذره ای استراحت کار روی پورت بازی روی کنسول های نسل جدید و بعدش هم پی سی شروع شد. ساعت کاری بقدری افزایش پیدا کرده بود که کارمندا کیسه خواب با خودشون میبردن و شب ها همونجا زیر میزشون میخوابیدن!! وقت ناهار که می رسید عده زیادی بجای اینکه برن ناهار همونجا روی میزشون میخوابیدن!! برای یک سال وضعشون اینطوری بود تا بالاخره بازی روی نسل حاضر و پی سی منتشر شد.

سر RDR 2 هم از 2017 تا الان همینطوری از جون مایه گذاشتن تا بازی دیگه تاخیر نخوره و به موقع ریلیز بشه که همه دیدیم نتیجه زحماتشون رو. اخیرا یکی از کارمندای راکستار با فقط 30 سال سن بخاطر فشار کاری زیاد سکته کرد.

خلاصه اینکه بنظر من راکستار خصومتی با پی سی گیمرا نداره، RDR 2 بازی عجیبیه، تازه با این همه تلاش بازهم نتونستن RDR Online رو همزمان با انتشار بازی برسونن. پس یکمی هم حق بدید.
شاید بهتر باشه حداقل یه تاریخ ریلیزی برای پی سی اعلام کنن که تکلیف مشخص باشه اما از اون طرف باز با یه دد لاین طرفیم که فشار روی کارمندا بیشتر میشه و ممکنه نتیجه عکس بده. بخاطر همین اگر خبری هم باشه که هست، فعلا تاریخ ماریخی در کار نیست.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
گاهی اوقات افراد وقتی دسترسی به چیزی ندارن ذهنشون بسته میشه و یه بعدی و‌از شدت فشار نمیدونن چه خزعبلی میگن رد دد‌‌۲ تا ۲۰۲۰ هم واسه ی پی سی میاد هم روی نسل اینده ریمستر میشه،روی‌پی سی کرک هم بشه این دوستمون سیستمش مطمعن باش نمیکشه بازی کنه.واسه ی همین میگه۲۰ سال دیگه بازی که خودش رو‌پی سی‌ریلیز میشرو با شبیه ساز‌میزنه!!! طرف بازی های کنسول رو با امولیتور میزنه به خودش میگه پی سی گیمر! خوب تو‌که انقدر تو‌کف بازی کنسولی برو یه کنسول بگیر بزن اگر توان‌مالیش رو نداری دیگه تفکراتت که خودت رو دور بزنی رو تعمیم نده! مایی که ۱۰ سال بیشتر فقط کانتر ۱.۵ و ۱.۶ و گلوبال افنسیو زدیم از این‌اداها نداریم،خوبه طرف wow یا بازی rts نمیزنه به خودش میگه پی سی‌گیمر lol
بهترین کار به اینجور افراد نگاه دلسوزانه بهشون و بی محلیه خودشون دمشون رو‌میذرن رو‌کولشون‌میرن.
من و خیلی های دیگه سعی میکنیم با تکنولوژی روز پیش بریم و بهاش رو هم‌میدیم دوست نداریم ۲۰ سال از دنیای تکنولوژی عقب بیفتیم! اکثر بازی هارم از سال ۱۹۹۴ تا الان شخص من زدم چیزایی که دوست داشتم رو! ادم وقتی میتونه عقب نمیفته از دنیای IT.
راجع به تاریخ انقضای بازی های راک ستار هم همین الان gta 3 یا gta vice city رو ادم بازی کنه حال میکنه! ولی خوب وقتی که ۲۰ سالمم نشده بود به تایم خودش بازی کردم یه حس دیگست واقعا.
پ ن:کاربر رایا یه جا به من گفتی کنسول گیمر و ... داداش من دیوایسی که بازی میکنم فرقی واسم نداره ولی خوشحال میشم هر بازی fps که فکر میکنی چه قدیمی چه جدید بیای‌باهم‌یه دد مچ‌بزنیم فیلمش هم بذاریم اینجا،اگر من باختم پی اس پروم‌مال تو اگه تو‌باختی فقط سکوت کن و تعصبات رو بذار کنار.
بازی های‌پیشنهادی‌من cs go و overwatch هست.دسترسی نداری به اینا cs 1.6 بریز بیا همونو میزنیم سیستم‌قوی هم نمیخواد.کو ایک ۳ و وارساو و انریل تورنومنتم باهات‌میزنم،هر کدوم از بتلفیلد ها و کال او دیتوی‌های مدرن وارفر و تایتان‌فال ۲ هم‌پایتم بزنیم.
اصلا شک دارم مالتی پلیر باز باشی! ادمی که مالتی باز نباشه و واسه ی سینگل پلیر حرف از ماوس و کیبورد بزنه پی سی گیمر هم نیست! زوری گیمره کژواله،اره جوون
جناب به نظر شما یه PC gamerمشکل مالی داره؟هزینه ی کنسول نسبت به PCچیزی در حد شوخیه منم با عنوان یک PC Gamerبازی RDR 2اصلا برام مهم نیست حالا باز بگید ما حسودیمون میشه یا هر جی دیگه ! من PS4رو زمانی خریدم که قیمتش موقع عرضه تو ایران سه میلیون بود ! چند ماه بعدش شد یک میلیون و شیشصد ! تعداد بازی های انگشت شمار بودن بعد چندین سال حتی بعد از خرید PS4 PROتمام کنسول ها رو فروختم و PC Gamerبودن رو انتخاب کردم الانم برگردم همین کار رو میکنم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
جناب به نظر شما یه PC gamerمشکل مالی داره؟هزینه ی کنسول نسبت به PCچیزی در حد شوخیه منم با عنوان یک PC Gamerبازی RDR 2اصلا برام مهم نیست حالا باز بگید ما حسودیمون میشه یا هر جی دیگه ! من PS4رو زمانی خریدم که قیمتش موقع عرضه تو ایران سه میلیون بود ! چند ماه بعدش شد یک میلیون و شیشصد ! تعداد بازی های انگشت شمار بودن بعد چندین سال حتی بعد از خرید PS4 PROتمام کنسول ها رو فروختم و PC Gamerبودن رو انتخاب کردم الانم برگردم همین کار رو میکنم
100% میتونه داشته باشه،تمام پی سی گیمرها سیستم high end ندارن،والا کنسولم همچین ارزون تموم‌نمیشه الان‌ واسه ی ادم! یه تی وی ۶ تومن یه کنسول هم ۵،۶ تومن،گیم ۷۰۰ تا ۹۰۰ و‌زجر اور ترین قسمت داستان اشتراک سالیانه گلد یا پلاس ۸۵۰ تومن...در کل پستت ربطی به حرفای من نداشت،نمیگیم حسودیتون میشه میگی‌واست مهم‌نیست کاملا او‌کیه ترول نمیکنی که.من خودم پی سی گیمر بودم ولی الان دیگه پیر شدم حوصلم‌نمیکشه اونقدر انرژی ندارم بعد ۹ ساعت کار با خود پی سی بخوام گیم هم‌بزنم‌تو خونه باز بشینم پشت میز،میخوام راحت لش کنم خیلی فان بازی کنم.
یه نکته ای هم‌دقت نمیکنین الان واقعا پی سی بیشتر میصرفه چون اکثر پی سی گیمر هامون بازی ها رو‌کرک‌میزنن،یه بار پول سیستم‌میدن و‌خلاص.در کل وقتی بحث مالی در میون نباشه ادم هم رو پی سی خوب‌بازی میکنه هم کنسول چون هدف لذت بردنه نه جنگ و پز دادن همشون تهش یکین و بابت بازی کردن با هر کدوم از دستگاه ها پولی به ما نمیدن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر