امتیازات Red Dead Redemption 2

پیش بینی امتیازات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    170
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
xnt8_rdr2-officialart-3840x2160.jpg

Initial release date: October 26, 2018
Developer: Rockstar Games
Engine: Rockstar Advanced Game Engine
Series: Red Dead
Publisher: Rockstar Games
Platforms: PlayStation 4, Xbox One

Metacritic: 97
Opencritic: 97

Quarter to Three: 10/10
ComiConverse: 10/10
IGN: 10/10
IGN Spain: 10/10
IGN Italy: 10/10
Game Informer: 10/10
Telegraph: 10/10
Easy Allies: 10/10
Stevivor: 10/10
The Digital Fix: 10/10
Attack of The Fanboy: 10/10
True Achievements; 10/10
GameSpew :10/10
Game Debate: 10/10
COGconnected: 10/10
Digital Trends: 10/10
Windows Central: 10/10
GamingTrend: 10/10
DualShockers: 10/10
GamesRadar: 10/10
Press Start: 10/10
We Got This Covered: 10/10
PlayStation Universe: 10/10
Areajugones: 10/10
Twinfinite: 10/10
Gameblog: 10/10
Game Over Online: 10/10
JeuxActu: 10/10
Gaming Age: 10/10
Mondo Xbox: 10/10
Somos Xbox: 10/10
AusGamers: 10/10
Fandom: 10/10
The Xbox Hub: 10/10
Game Revolution: 10/10

SpazioGames: 10/10
Gamersky: 10/10
God is a Geek: 10/10
Meristation: 10/10
Atomix: 10/10
Xbox Tavern : 10/10
PSX Extreme : 10/10
Everyeye.it : 10/10
Impulsegamer : 10/10
GRYOnline.pl: 10/10
DarkStation: 10/10
3DJuegos: 10/10
TheSixthAxis: 10/10
Vandal: 10/10
PlayZine!: 10/10
PlaystationLifestyle: 10/10
Digital Spy: 10/10
GameSpace: 10/10
LevelUP: 10/10
M3: 10/10

EGM: 10/10

Hobby Consolas: 9.9/10
The Games Machine: 9.8/10
Wccftech: 9.7/10
GamePro: 9.6/10
GamePro Germany: 9.6/10
Critical Hit: 9.5/10
Xbox Achievements: 9.5/10
Destructoid: 9.5/10
CGMagazine: 9.5/10
Jeuxvideo.com: 9.5/10
Gameplanet: 9.5/10
InsideGamer.nl: 9.5/10
Gamer.nl: 9.5/10

Shacknews: 9/10
VideoGamer: 9/10
Daily Dot: 9/10
Cubed3: 9/10
Gamers Heroes: 9/10
Metro GameCentral: 9/10
Worth Playing: 9/10
GameSpot: 9/10
USgamer: 9/10
Variety : 9/10
The Daily Dot: 9/10

Video Chums: 8.8/10
New Game Network: 8.2/10

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اتوماتیک سیو را off کردی؟
اینی که میگی رو تا حالا ندیدم ،
ولی این مشکل همیشگی نیست و اون میشن مربوط به ( ادامه در اسپویل )
مربوط به لی اون پسر جوون سیاه پوست هست که میریم کالسکه مهمات و اسلحه میدزدیم و اخر هم از بین اسلحه ها یه Rifle برای خودش انتخاب میکنه در چپتر ۳ . اونو انجام دادم و بعدش رفتم صورتم رو تراشیدم ، دستگاه رو خاموش کردم دوباره الان روشن کردم دوباره دارم اون میشن رو میرم که اومدم اینجا پست دادم از ناراحتی
خلاصه هر از گاهی این مشکل رو دارم
اتوسیو رو الان دیدم تو ستینگ on هستش

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
اصلا اینطوری نیست
چند بار اینطوری شده ، و منو واقعا خسته کرده
نگاه این چیزی که میگی برا من تا حالا پیش نیومده من تازه گله دارم که که چرا هر یه ثانیه بازی رو سیو میکنه:|
من حتی یه ادم معمولی رو بکشم و از انرم کم بشه بلافاصله بازی سیوش میکنه اصلا مهلت نمیده از بازی خارج بشی برا میشن های اصلی هم همینطور

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
در دست ساخته،ولی نسل تموم شده.احتمالا سال آینده نسل جدید میاد. و فاصله بین معرفی و انتشار راک استار حداقل یکساله .برا همین احتمال حتی لانچ تایتل بودن رو نسل بعد خیلی بیشتره.
به نظرم 1 بازی در یه نسل ضعف خیلی بزرگیه ،حتی عنوان دوم هم شانسش کمه،چه برسه به عنوان سوم.
آخه چه تکنولوژی این همه وقت گیره. این همه شرکت دارن با گرافیکهای بسیار عالی هر سال چند بازی میدن با گیم پلیهای خیلی زیبا.
این منطقی نیست،راک استار کمپانی کوچکی نیست که کمبود کارمند داشته باشه و کمپانی ای هم نیست که تک ip داشته باشه.برا همین این ضعف بزرگیه
اولا نسل بعد سال بعد نمیاد. اگرم بیاد غبر ممکنه تاکید میکنم غیر ممکنه راکستار بازیشو لانچ منتشر کنه. بازیهای لانچ چون اینستال بیس کمه همیشه بازیهای ساده تری هستن حتی خود کنسول سازا هم بهترین بازیاشون رو لانچ منتشر نمیکنن میزارن اول نسل حسابی جا بیفته بعد. شما انتظار داری وقتی خود کنسول سازا اینکارو نمیکنه راکستار براشون اینکارو بکنه؟

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
اولا نسل بعد سال بعد نمیاد. اگرم بیاد غبر ممکنه تاکید میکنم غیر ممکنه راکستار بازیشو لانچ منتشر کنه. بازیهای لانچ چون اینستال بیس کمه همیشه بازیهای ساده تری هستن حتی خود کنسول سازا هم بهترین بازیاشون رو لانچ منتشر نمیکنن میزارن اول نسل حسابی جا بیفته بعد. شما انتظار داری وقتی خود کنسول سازا اینکارو نمیکنه راکستار براشون اینکارو بکنه؟
میگن صدرصد راکستار داره رو یک نسخه بهبود یافته ردد ۲ برای نسل بعدی کار میکنه یکسری ویژگی که رو نسخه های فعلی نتونسته پیاده کنه رو بعدی هست و اینکه درسته احتمالا Bully 2 زودتر میاد رو نسل فعلی

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
میگن صدرصد راکستار داره رو یک نسخه بهبود یافته ردد ۲ برای نسل بعدی کار میکنه یکسری ویژگی که رو نسخه های فعلی نتونسته پیاده کنه رو بعدی هست و اینکه درسته احتمالا Bully 2 زودتر میاد رو نسل فعلی
منم فکر میکنم که قطعا راکستار بازی رو با دید به نسل بعد طراحی کرده و احتمالا بازی برای نسل بعد ریمستر میشه ولی خیلی بعید میدونم کا رو از الان شروع کرده باشن. احتمالا الان با توجه به فرسوده شدن تیماشون یه دوره کوتاه مدت استراحتی میدن و بلافاصله کار رو روی بازی جدیدشون شروع میکنن. البته احتمالا یه گروهی از چند سال پیش یواش یواش رو بازی بعدی کار کرده و الان تیمهای دیگه هم اضافه میشن. بعد از بازی بعدی باید دید چه پروژه های دیگه ای تو فکرشونه.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
نگاه این چیزی که میگی برا من تا حالا پیش نیومده من تازه گله دارم که که چرا هر یه ثانیه بازی رو سیو میکنه:|
من حتی یه ادم معمولی رو بکشم و از انرم کم بشه بلافاصله بازی سیوش میکنه اصلا مهلت نمیده از بازی خارج بشی برا میشن های اصلی هم همینطور
هولی شت :|
من الان وقتی میخوام خاموش کنم ، میرم بار یه چند لیوان مشروب و اجاره اتاق و حموم و ... و خوابیدن تا صبح که مطمئن شم سیو بشه
ولی خب تو این قضیه انر این خیلی به نفع منه ، اون ماموریت های بین راهی که نقطه سفید هستند و ... اگه اشتباه کنم که انرم پایین میاد سریع یه کلوز اپ و دوباره وارد بازی میشم و انرم بالاست و سره جاشه .

• Like
Reactions: blechh

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
از کجا با این قطعیت میگی.ایکس باکس قبلی بین معرفی و عرضه 6 ماه بود.پس نمیشه با قطعیت گفت به خاطر ضعف سخت افزاری کنسولهای این نسل و اینکه مجبورند اگر بازی ای قراره عرضه بشه باید روی معمولیها هم جواب بده ،پس خودشون هم دوست دارن از دست این نسل راحت بشن.
هنوز bully معرفی نشده تو بهترین حالت میشه انتظار 2020 رو داشت برا bully
در نتیجه نمیشه قطعی گفت .ممکنه رو دو نسل عرضه بشه ولی کسی که بخواد بازی رو بگیره و قرار باشه نسل نهم کنسولها رو بگیره ،میره رو همون کنسولها بازی رو میگیره.
احتمال لانچ 2019 حداقل کنسول مایکرو کم نیست.شاید 2020 سونی بده.ولی عمر این نسل تمومه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mohammadzare

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,442
نام
محمد
من الان وقتی میخوام خاموش کنم ، میرم بار یه چند لیوان مشروب و اجاره اتاق و حموم و ... و خوابیدن تا صبح که مطمئن شم سیو بشه
ولی خب تو این قضیه انر این خیلی به نفع منه ، اون ماموریت های بین راهی که نقطه سفید هستند و ... اگه اشتباه کنم که انرم پایین میاد سریع یه کلوز اپ و دوباره وارد بازی میشم و انرم بالاست و سره جاشه .
چرا Quick Save نمیزنی؟ دیگه خیالت راحته که بازی ذخیره میشه، نمیخواد هم نگران مشکلات احتمالی Auto Save باشی :D اتفاقا خیلی خوبه بازی Quick Save داره، باید تو تمام بازی ها به یه استاندارد تبدیل بشه، نه فقط نقش آفرینی ها.

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
چرا Quick Save نمیزنی؟ دیگه خیالت راحته که بازی ذخیره میشه، نمیخواد هم نگران مشکلات احتمالی Auto Save باشی :D اتفاقا خیلی خوبه بازی Quick Save داره، باید تو تمام بازی ها به یه استاندارد تبدیل بشه، نه فقط نقش آفرینی ها.
اگه نقد برای ps4 میگرفتید کمک شایانی میکردین به رفتن متا در ۹۸ D

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
وبسایت انگیلیسی TrustedReview
مجبور شده بیش از ۱ میلیون پوند به راکستار غرامت پرداخت کنه
دلیلش اینه ۶ ماه قبل در ماه فوریه این وبسایت از یکسری منابع داخلی راکستار اخباری لیک کرده بوده که بیشترش درست بوده مثل حالت اول شخص یا اینکه وجود بتل رویال در مولتی و.. که بعدا معلوم میشه

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,851
نام
پدرام
حالا من فقط خون می‌ریزم
آنر تعطیله ، فقط خفت گیری و دزدی و تیر وسط پیشونی:D

mentor

کاربر سایت
Nov 26, 2013
113
Softpedia: 10/10​
Without being groundbreaking or revolutionary, Red Dead Redemption 2 does almost everything perfect. The level of polishing and the amount of content makes its “the beauty” and “the beast” at the same time. No matter what you decide to do in Red Dead Redemption 2, it's impossible not to notice the amazing level of detail.
LaPS4: 10/10
Rockstar has done it again. Red Dead Redemption 2 has surpassed all the reference titles of its genre, becoming a masterpiece of video games. A title that marks a before and after in how the effort and dedication of a studio are able to take a generation of consoles to a new exponent, demonstrating that excellence is only reserved for a select few. If you like to get lost in an unforgettable world, this title is a must on your bookshelf.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر