« همه چیز درباره سونیک (قوانین پست اول خوانده شود) »

به نظر شما در سال 2019 ، بازی های sonic adventure origins و sonic mania2 را خواهیم دید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    10

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
بیوگرافی گروه بابیلون
4.png

جت ، ویو ، استورم
گروه بابیلون شامل سه شاهین به نام جت ، ویو و استورم است . گروه آنها به خاطر پول هرکاری میکنند و دزد هستند . بیوگرافی ها را ببینید .​
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
17- jet the hawk (جت شاهین) :
6a26934b41a596cabed7628ac2cc3065.png
اسم : جت
نژاد : شاهین
رنگ پر و مو : سبز ، سفید
رنگ منقار : زرد
قد : 100 سانتی متر
وزن : 33 کیلوگرم
رنگ چشم : آبی کمرنگ
رنگ کفش : قرمز ، سیاه ، سفید
نوع کفش : چکمه
دستکش : دارد
بهترین دوست : ویو و استورم
قدرت ها : اسکیت سواری ، کیاس کنترل ، سرعت بالا (نه به اندازه سونیک) ، پرواز ، گردباد

اولین و آخرین حضور : سونیک رایدرز
خالقان جت : سونیک تیم

جت یک شاهین در گروه بابیلون است . با اینکه کوچکترین عضو گروه است اما مهرات زیادی در اسکیت سواری دارد و برای همین هم سر گروه است . او پول را زیاد دوست دارد و هر کاری میکند تا پول بگیرد . مثلا در بازی سونیک رایدرز اگمن بارها به او پول داده تا سونیک راشکست دهد و اورا بکشد و او همین کار را هم کرد (البته سونیک رو نکشت فقط شکستش داد) ولی اگمن به او خیانت میکند و پول او را نمیدهد .

18- wave the swallow (ویو پرستو):
team_babylon_s_wave_the_swallow_render_by_nibroc_rock-d9ze8ju.png
اسم : ویو
نژاد : پرستو
رنگ پر و مو : سفید و بنفش
قد : 100 سانتی متر
وزن : 30 کیلوگرم
رنگ چشم : آبی
رنگ کفش : قرمز ، خاکستری
دستکش : دارد
بهترین دوست : جت و استورم
قدرت ها : اسکیت سواری ، پرواز ، طوفان

خالقان ویو : سونیک تیم

ویو یک پرستو در تیم بابیلون است و تنها عضو دختر تیمش هست . او هم مثل جت علاقه زیادی به پول دارد . او همیشه آرزوی دست یافتن به نفر اول گروه را دارد و از اینکه کسی به حرفش گوش ندهد ویا کسی به او دستور بده متنفره . او دوست داره که تیلز رو شکست بده .

19- storm the albatross (استورم آلباتروس):
Storm_the_Albatross.png
اسم : استورم
نژاد : نوعی مرغ به نام آلباتروس
رنگ پر و مو : توسی و سفید
قد : 200 سانتی متر
وزن : 250 کیلوگرم
رنگ چشم : آبی
رنگ کفش : سیاه و زرد
دستکش : دارد (زرد رنگ)
بهترین دوست : جت و ویو
قدرت ها : اسکیت سواری ، زور بسیار زیاد

خالقان استورم : سونیک تیم

استورم نوعی مرغ به نام آلباتروس است که بسیار زور زیادی دارد و نماد قدرت در تیمش است . او از نظر جثه و سن بزرگترین عضو و از نظر هوش کوچکترین عضو در تیمش است :D (کلا تو همه بازی ها معمولا هر کس که گنده تره ، به همون اندازه خنگو کودنه :D) . او خیلی مغروره و با ویو همش جر و بحث میکنه و ادعا میکنه که از ناکلز زورش بیشتره .

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نه بابا خیلی مونده ، تازه شروع شده . متاسفانه درس و مشق مدرسه زیاد نمیزاره اینجا مطلب بزارم . اگه دوست دارین ، شما میتونید بیوگرافی بذارید . در این صورت شما یکی از مدیران تاپیک میشین به شرطی که مطالبتون مثل من باشه و کامل :D
نه بابا منم درس دارم البته برای کنکور:-& وقت نمیشه:D
من امروز سونیک قدیمی رو تا کامپیوترم دانلود کردم ، واقعا سگا چی ساخته بود و اون موقع چه ابهتی داشتش ! واقعا دمش گرم ؛ ولی حیف که سگای خاکبرسر هر چی سونیک جدیدا ساخته خراب کرده .
معلومه که بهترن چون اون سگا یه سگای دیگه بود و اون sonic team یه st دیگه:D الان اسمش سگا سمیه یه ناشر گدا که بودجه خوب برای ساخت یه بازی درست حسابی رو نمیده مثلا یاکوزا هم بودجه نداره اما تیمش قویه sonic team هم قوی بود اما سونیک خوب هزینه خوب میخواد و همینطور شعبه usa(زمان ساخت ادونچر باز شد) که منشا اصلی قدرت sonic team بود بعد sonic heroes بسته شد یوجی ناکا و بقیه خالقین بجز تاکاشی ایزوکا که الان رئیس سونیک تیمه همه رفتن نبایدم انتظار داشت سونیک خوب بدن تازه با حرف های چند وقت پیش ایزوکا مشخصه که طرفدارا نباید به این زودیا منتظر sonic adventure3 باشن چون سگا پول نمیده و اونا هم نمیتونن برا خوشحالی فن ها باز دوباره فاجعه sonic 06 تکرار کنن:-"
من میگم از شماره 1 شروع کن بعدش 2.3.سونیک و ناکلز که ادامه 3 هست چون 3 ناقص موند اخرش.sonic cd. Sonic adventure1.2 که شاهکاری بودن واسه خوشون حتما بازی کن این دو قسمت :D sa2 بازی خداحافظی سگا بود و با عشق و علاقه st ساخته شده بود:( بعدشم sonic heroes برو اگه هم خواستی sonic advance1.2.3 برو ولی بقیش دیگه بنداز اشغالی sonic battle هم برای فان خوبه:D:D:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MASOUD-CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
نه بابا منم درس دارم البته برای کنکور:-& وقت نمیشه:D:D
:D
من میگم از شماره 1 شروع کن بعدش 2.3.سونیک و ناکلز که ادامه 3 هست چون 3 ناقص موند اخرش.sonic cd. Sonic adventure1.2 که شاهکاری بودن واسه خوشون حتما بازی کن این دو قسمت :D sa2 بازی خداحافظی سگا بود و با عشق و علاقه st ساخته شده بود:( بعدشم sonic heroes برو اگه هم خواستی sonic advance1.2.3 برو ولی بقیش دیگه بنداز اشغالی:D:D:D
چشم ، همه رو به ترتیب میگم تا بازی sonic advencher . برای راحتی کار هم از آخر یک فیلم از سری بازی هاش میذارم تا بقیه بفهمن که چجوریه بازی هاشون . ولی سعی میکنم همشو بگم :D مرسی که گفتی

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
:D

چشم ، همه رو به ترتیب میگم تا بازی sonic advencher . برای راحتی کار هم از آخر یک فیلم از سری بازی هاش میذارم تا بقیه بفهمن که چجوریه بازی هاشون . ولی سعی میکنم همشو بگم :D مرسی که گفتی
یه تیکه بهش اضافه کردم ندیدی sonic battle هم برا فان بازی خوبیه اونم خواستی برو

• Like

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
تاپیک جای اشتباهی زده شده واسه همین ادم کمه اینجا باید منتقلش کنی به گیم کامیونبتی
من هم اول شک داشتم بین کدوم بزنم از آخر اینو زدم . ای کاش میشد بدون اینکه تاپیک حذف بشه ، جابه جاش کرد تو یه انجمن دیگه .

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من هم اول شک داشتم بین کدوم بزنم از آخر اینو زدم . ای کاش میشد بدون اینکه تاپیک حذف بشه ، جابه جاش کرد تو یه انجمن دیگه .
میشه از مدیرا بخواه درست میکنن..........
الان رفتم این بازی هرو دیدم ، چه بازی مزخرفیه این ! :|:-&
گفتم که یه بازی فایتینگ برای فانه همین

• Like

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام . تاپیک به فروم Game Communities منتقل شد . ممنون از @jhoobin به خاطر پیشنهادتون و ممنون از @pandora tomorrow برای جابه جایی تاپیک . ;)

lg.php

• Like
Reactions: jhoobin

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
20- Christopher Thorndyke (کریستوفر تورندیک)
Chris.png

هی میخواستم اینو از آخر بذارم ولی خب اینقدر شخصیت رو اعصابی بود که دیگه دلم نیومد بذارم :D یعنی میخوام بگم ، مزخرفترین و حال بهم زدین شخصیت های سری سونیکه ! :-& یعنی آخه ما پسر نونور تر از اینم داریم آخه ؟ یک پسر مزخرف ، حال به هم زن ، لوس ، بیمزه ، چندش ، بیهوده ، احمق ، تیتیش مامانی ، نونور ، خنگ ـ] که هر چی ف-ح-ش ـم بدی بازم کمه ! یک پسری که بود و نبودش تو کارتون سونیک ایکس هیچ اهمیتی نداشت هیچ ، باعث مسخره شدن کارتونش شد ! فقط بلده برای سونیک و بقیه دردسر درست کنه هی عذابشون بده ! تنها جاییکه بدرد سونیک میخورد مال وقتی بود که سونیک توی کارتون سونیک ایکس داشت تو استخر غرق میشد که اومد نجاتش داد (البته خود سونیک هم بالاخره میتونست خودشو نجات بده) مگرنه هیچ جای دیگه ای بدرد نمیخورد ! به معنای واقعی آشغال بود ! فقط بلده خودشو لوس کنه و هی بگه :«سونیک ، سونیک ، سونــــــیک !» یعنی دلم میخواد خفش کنم ! اون تو سریال باعث شد که جون سونیک به خطر بیفته (وقتی سونیک با یک روبات غول پیکر روبهرو شد که فقط میتونست با هفت تا زمرد شکستش بده)(وقتی کریس و کازمو زندانی بودن و سونیک تبدیل به دارک سونیک شد) و کلی چیز دیگه . بود و نبودش هیچ فایده ای تو کارتون به این خوبی نداشت ! همین پسرک احمق بود که دیگه مامانم نذاشت کارتونرو از پرشین تون نبینم :D واقعا که ... این سونیک تیم آخه چی بود که ساختش ؟ مطمئنم اگه قبلنا این پسرک احمق رو میشناختینش ، با این پستم خاطرات تلختون به یاد اومد و حسابی فحشش دادین :D اگه هم ندادین الان بدین :D اگه الان تازه از وجود این شخصیت چندش آگاه شدید ، بهش ناسزا گویید که ناسزا گفتن به او حلال است ! :D
الان که این پست رو گذاشتم ، میخوام آخر این ماه یک نظر سنجی بذارم با عنوان «مذخرفترین شخصیت سونیکی کیه» و بعد همین آقای کریس رو بذارم ! حتما بهش رای بدید تا بالاخره بفهمه که تو کدوم سوال نفر اول شده :D اگه هم ندادین به پرنسس الیز ویا سالی آکرن بدین :D

• Like
Reactions: M0RSHED

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
20- Christopher Thorndyke (کریستوفر تورندیک)
View attachment 97055

هی میخواستم اینو از آخر بذارم ولی خب اینقدر شخصیت رو اعصابی بود که دیگه دلم نیومد بذارم :D یعنی میخوام بگم ، مزخرفترین و حال بهم زدین شخصیت های سری سونیکه ! :-& یعنی آخه ما پسر نونور تر از اینم داریم آخه ؟ یک پسر مزخرف ، حال به هم زن ، لوس ، بیمزه ، چندش ، بیهوده ، احمق ، تیتیش مامانی ، نونور ، خنگ ـ] که هر چی ف-ح-ش ـم بدی بازم کمه ! یک پسری که بود و نبودش تو کارتون سونیک ایکس هیچ اهمیتی نداشت هیچ ، باعث مسخره شدن کارتونش شد ! فقط بلده برای سونیک و بقیه دردسر درست کنه هی عذابشون بده ! تنها جاییکه بدرد سونیک میخورد مال وقتی بود که سونیک توی کارتون سونیک ایکس داشت تو استخر غرق میشد که اومد نجاتش داد (البته خود سونیک هم بالاخره میتونست خودشو نجات بده) مگرنه هیچ جای دیگه ای بدرد نمیخورد ! به معنای واقعی آشغال بود ! فقط بلده خودشو لوس کنه و هی بگه :«سونیک ، سونیک ، سونــــــیک !» یعنی دلم میخواد خفش کنم ! اون تو سریال باعث شد که جون سونیک به خطر بیفته (وقتی سونیک با یک روبات غول پیکر روبهرو شد که فقط میتونست با هفت تا زمرد شکستش بده)(وقتی کریس و کازمو زندانی بودن و سونیک تبدیل به دارک سونیک شد) و کلی چیز دیگه . بود و نبودش هیچ فایده ای تو کارتون به این خوبی نداشت ! همین پسرک احمق بود که دیگه مامانم نذاشت کارتونرو از پرشین تون نبینم :D واقعا که ... این سونیک تیم آخه چی بود که ساختش ؟ مطمئنم اگه قبلنا این پسرک احمق رو میشناختینش ، با این پستم خاطرات تلختون به یاد اومد و حسابی فحشش دادین :D اگه هم ندادین الان بدین :D اگه الان تازه از وجود این شخصیت چندش آگاه شدید ، بهش ناسزا گویید که ناسزا گفتن به او حلال است ! :D
الان که این پست رو گذاشتم ، میخوام آخر این ماه یک نظر سنجی بذارم با عنوان «مذخرفترین شخصیت سونیکی کیه» و بعد همین آقای کریس رو بذارم ! حتما بهش رای بدید تا بالاخره بفهمه که تو کدوم سوال نفر اول شده :D اگه هم ندادین به پرنسس الیز ویا سالی آکرن بدین :D
هاراستی یه اطلاعات دیگه ، اون 9 سالشه ، قدش 110 سانته ، تنها حضورش تو کارتون سونیک اکس بود که از بس مسخره بود دیگه هیچجا نیاوردنش :D ، وزنش 30 کیلوـه ، بهترین دوستش هم سونیکه ، تنها کاری هم که بلده اینه که هی تو دردسر بندازه سونیک رو :D

امیدوارم از بیوگرافی این شخصیت بسیار بسیار مزخرف لذت نبرده باشید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر