« همه چیز درباره سونیک (قوانین پست اول خوانده شود) »

به نظر شما در سال 2019 ، بازی های sonic adventure origins و sonic mania2 را خواهیم دید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    10

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
فرم های سونیک
1- سوپر سونیک : سونیک با استفاده از هر 7 زمرد هرج ومرج به این شکل در میاد . سونیک در این فرم طلایی رنگ میشه و چشماش قرمز میشه و تیغ های روی کلش به سمت بالا میره و همچنین قدرتهاش افزایش پیدا میکنه ، همچنین قابلیت پرواز و پرتاب انرژی رو دارا میشه . او همچنین قابلیت درمان موجودات زنده رو داره .
View attachment 96295
2- هایپر سونیک : این فرم مانند فرم سوپر سونیک است با این تفاوت که سونیک با 7 زمرد دیگر که از زمرد های هرج و مرج قویتر است به این شکل در میاید . در این فرم سونیک دم به ثانیه رنگ عوض میکنه ولی رنگ اصلیش سفیده . او در این فرم بسیار بسیار قدرتمند تر از قبل میشه .
View attachment 96296
3- دارک سونیک : سونیک وقتی به این فرم تبدیل میشه که خیلی خیلی عصبانی بشه یا زمرد های قلابی کنارش باشن . او در این فرم مردمک نداره و سیاه رنگ میشه و چنان قدرتمند میشه که حد نداره . او در این فرم علاقه زیادی به خشونت پیدا میکنه ولی این دلیل نمیشه که نتونه رفتارشو کنترل کنه .
View attachment 96297
4- دارک اسپین سونیک : سونیک وقتی به این فرم در میاد که قدرت 7 حلقه رو بگیره . او در این فمر قدرت ماورایی پیدا میکنه و کمتر موقعی هست که او به این فمر در میاد .
View attachment 96298
5- سونیک ورههاگ : سونیک وقتی که انرژی گایای تاریکی رو داشته باشه و شب باشه ، به این فرم در میاد و تبدیل به یک گرگ میشه . ولی خصلتش فرقی نمیکنه .
View attachment 96299
6- فایر سونیک : سونیک در این فمر قابلیت کنترل آتش رو پیدا میکنه .
View attachment 96300
بجز 2تای اولی همش چرندیه که فقط یه تنوعی به وجود بیاد از بس که بازیاشون چرت بود:D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
بجز 2تای اولی همش چرندیه که فقط یه تنوعی به وجود بیاد از بس که بازیاشون چرت بود:D
دقیقا :D من که تا حالا اصلا چیزی به نام فایر سونیک نشنیده بودم و نمیدونم چجوری به این فرم تبدیل میشه :D
ولی به نظرم یکم حرفتون اشتباهه ! چون به نظرم دارک سونیک چرندی نیست و تو قسمت 63 سریال سونیک اکس هم دیده شده ؛ اما در مورد سونیک گرگنما و سونیک آتشین و دارک اسپین سونیک کاملا حرفتون درست و منطقیه :)

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
11- metal sonic (سونیک آهنی)
Sonic-Free-Riders-Metal-Sonic-artwork.png
اسم : متال سونیک
نژاد : ربات
محل تولید : کارگاه اگمن
رنگ بدنه : آبی، زرد، نقره ای، قرمز، سفید
قد : 100 سانتی متر
وزن : 125/5 کیلوگرم
رنگ چشم : سیاه ، قرمز
رنگ کفش : قرمز ، سفید ، نقره ای
نوع کفش : فلزی
دستکش : ندارد
غذای مورد علاقه : ندارد (چون رباته ، شاید روغن باشه)
بهترین دوست : اگمن و ربات های دیگر (البته دوست داره مستقل باشه و از اگمن پیروی نکنه)
القاب : متال(مخفف اسم) - کپی - ماشین از کار افتاده (توسط سیلور) - اندروید تقلبی (توسط شدو) - هیولای فلزی (توسط دکتر اگمن)
قدرت ها : سرعت ماورای صوت ، پرواز ، ضد آب ، پرتاب موشک و لیزر ، قدرت بالای پاها و دست ها ، تبدیل شدن و ...
اولین حضور : sonic CD
خالقان متال سونیک : سونیک تیم
علایق :

مستقل کار کردن ، کشتن اگمن ، شکست دادن سونیک و دوستاش ، امپراطوری جهان ، مسخره کردن سونیک و ...
تنفر ها :
از اگمن پیروی کردن ، شکست خوردن توسط سونیک ، باختن و ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات :
بعد از اگمن ، دومین شخصیت منفی سری بازی های سونیک کسی نیست جز قویترین ربات اگمن یعنی متال سونیک !
متال سونیک یک ربات ساخته شده از DNA سونیک توسط اگمن است که مثل خود اگمن، بسیار شرور و بدجنس ـه ! اگمن او را دقیقا مثل سونیک ساخته تا بتونه باهاش مقابله کنه و شکستش بده؛ همچنین بهش قابلیت هایی رو اضافه کرده مثل پرواز و پرتاب موشک و لیزر و ضد آب ، حتی این قابلیت رو داره که شارژش تموم نشه یعنی او یک ربات جاودانست ! او که در سراسر بازی های سونیک لقب یک "نقش منفی" رو داشته، در برخی بازی ها تونسته نقش نسبتا بهتری ایفا کنه و تبدیل به یک شخصیت قابل انتخاب برای بازی بشه ! او گاهی اوقات طوری رفتار میکنه که انگار تحت فرمان دکتر اگمنه ولی اشتباه نکنید ، او از سازنده اش یعنی اگمن خیلی خیلی متنفره و همیشه سعی میکنه که به طور مستقل رفتار کنه و دوست داره که خودش به تنهایی بر مردم غلبه کنه!

متال سونیک دو فرم دیگه هم داره :
1- نئو متال سونیک : اولین حضورش در بازی «قهرمانان سونیک» ـه . بعد از خیانت به اگمن ، یک شنل مشکی برمیداره و با الهام گرفتن از قدرت ها و ظاهر شخصیت هایی مثل شدو ، فراگی و چوکولا به این شکل درمیاد و خیلی هم قدرتمند میشه .
Overlord_Neo_Master_Sonic.png
2- اور لورد : او در این فرم به قدرتمندترین حالت خودش دست پیدا میکنه و تبدیل به یک اژدهای رباتیک میشه !
metal_overlord_by_professorblood2004-dbx8l3x.png

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
12- Espio the Chameleon (اسپیو آفتاب پرست)
200px-Espio_Rio2016.png
اسم : اسپیو
نژاد : آفتاب پرست
رنگ مو : بنفش
رنگ پوست : هلویی
قد : 110 سانتی متر
وزن : 35 کیلوگرم
رنگ چشم : طلایی
رنگ کفش : ارغوانی ، سیاه ، طلایی
نوع کفش : چکمه
دستکش : دارد
غذای مورد علاقه : سیب و انواع شیرینی
بهترین دوستان : ویکتور و چارمی
القاب : آفتاب پرست (توسط سیلور)
قدرت ها : هک کامپیوتر ، مهارت های نینجایی ، نامرئی شدن و استتار کردن ، سرعت بالا و ...
اولین حضور : Knuckles' Chaotix
خالقان اسپیو : Sega Corporation
علایق :

آموزش دادن،صلح و آرامش،تحقیق،نظم و انظباط،آزادی،سرعت،خطر،استقلال،سیلور،آژانس کاراگاهی کیاتیکس،وکتور،چارمی،ناکلز،سونیک،شدو،عدالت
تنفرها :
معامله با آدم های هرمی،دکتر اگمن،یک کلاغ چهل کلاغ کردن مردم،در زمان طولانی با چارمی ماندن،بازی بازی کردن
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات :
اسپیو یک آفتاپ پرست بنفش رنگ و یکی از اعضای تیم کیاتیکس است .او بر خلاف اکثر شخصیت ها بسیار جدی ، آرام ، باهوش و منظم است ؛ ولیکن بعضی مواقع مغرور میشود ! در حقیقت او یک نینجا است و مهارت های زیادی در نینجا دارد .همچنین او قادر است کلاهبرداری های اگمن را به راحتی حس کند و ببیند و این امر در بازی های sonic heroes و shadow the hedgehog نشان داده شده . از آنجا که یک آفتاب پرست است می تواند پوست خود را با محیط اطراف تطابق دهد و نامرئی شود ؛ مگه اینکه چیزی مثل رنگ به رویش بریزند ( مانند قسمت 59 سونیک ایکس ) و یا یک اشتباه کوچولویی مثل عطسه و سرفه و هر چیز دیگه ای که باعث بشه تا به راحتی قابل رویت باشه .اسپیو از صلح و آرامش ، تحقیق کردن ، نظم و انظباط ، آزادی و .. لذت می برد . او همچنین بسیار سریع است و می تواند روی دیوار ها و سقف ها راه برود و بایستد (چون یک آفتاب پرسته) ؛ در کنار همه ی این ها اسپیو مهارت خاصی در هک کردن کامپیوتر ها نیز دارد . مهم ترین ضعف او ترس از فضای تاریک و تنگ و بسته است .

(تا یادم نرفته ، اعضای تیم کیاتیکس رو بگم : اسپیو ، ویکتور ، چارمی . رئیسشون همین اسپیو هست .)

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
درضمن فونت رو سیاه نکن من از تیم تاریک استفاده میکنم هیچی نمیتونم بخونم!
خب یه لحظه تمتو روشن کن ببینی :D (چشم از این به بعد کامل مشکی نمیکنم)
یک سوال برای پی سی آخرین بازی سانیک چی بوده؟ اونی که همه چیز یک استوانه بود نه؟
منظورت از اونیکه استوانه بود چیه ؟

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام بچه ها . نظرتون چیه هر یک ماه یکبار هی نظر سنجی رو عوض کنیم ؟ :D
مثلا ماه بعد ، نتیجه نظرسنجی رو توی یک پست بفرستیم و یک نظر سنجی دیگه بسازیم با عنوان (از نظر شما کدوم یکی قویتره) ویا (از نظر شما کدوم بی مصرف ترین شخصیته) و ... ؟ وهمینطور تا آخر ، سر ماه نتیجه رو توی یک پست بفرستیم مثل : گزینه سونیک : 15 رای ، گزینه شدو : 20 رای ، گزینه سیلور : 3رای و ... وبعد نظرسنجی تازه رو درست کنیم .

منتظر نظراتتون هستم ;)

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
مثلا ماه بعد ، نتیجه نظرسنجی رو توی یک پست بفرستیم و یک نظر سنجی دیگه بسازیم با عنوان (از نظر شما کدوم یکی قویتره) ویا (از نظر شما کدوم بی مصرف ترین شخصیته) و ... ؟ وهمینطور تا آخر ، سر ماه نتیجه رو توی یک پست بفرستیم مثل : گزینه سونیک : 15 رای ، گزینه شدو : 20 رای ، گزینه سیلور : 3رای و ... وبعد نظرسنجی تازه رو درست کنیم .

منتظر نظراتتون هستم ;)
میخوام یکم تنوع ایجاد شه (;

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
13- Vector the Crocodile (ویکتور کروکدیل)
4f3d9a941cafcb141e5309a6932ea4fe.png

اسم : ویکتور
نژاد : کروکدیل
رنگ پوست : سبز پررنگ و کمرنگ ، قرمز (روی دمش)
قد : 180 سانتی متر
وزن : 200 کیلوگرم
رنگ چشم : خردلی
رنگ کفش : سیاه ، سفید و طلایی
نوع کفش : چکمه
دستکش : دارد
غذای مورد علاقه : گوشت
بهترین دوست : اسپیو و چارمی
القاب : کروک ، آقای ویکتور (توسط کرم)
قدرت ها : قدرت زیاد،فک قوی،مهارت های کارآگاهی،شناگر حرفه ای،دریبل،نفس آتشین،باد کردن آدامس به صورت خیلی بزرگ،افزایش سرعت خود،کوهنورد ماهر

اولین حضور : Knuckles' Chaotix
خالقان ویکتور : Naoto Ohshima

علایق :

کار گروهی،پول،موسیقی،آژانس گارگاهی کیاتیکس،آهنگ گوش کردن،کمک به افراد نیازمند،مسابقه،بسکتبال،تفریح کردن، اسپیو،چارمی،سونیک
تنفر ها :
چارمی خارج از محدوده او باشد،پول کاری رو که انجام می ده ندن،کار کردن برای یک نفر،به عنوان یک کاراگاه حرفه ای شناخته نشود،بدهی داشته باشد،شغل های خسته کننده،دکتر اگمن و ربات هایش،افراد برجسته اطراف او
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات :
ویکتور یک کروکدیل کارآگاه در تیم کیاتیکس است و به شدت به پول و طلا علاقه دارد . هم گروهی هایش در تیم کیاتیکس چارمی و اسپیو ـست . او در تیم رتبه دوم را دارد .
ویکتور دارای قدرت بدنی بسیار بالاست و البته به همان اندازه نیز خنگ و دست و پا چلفتی ـست . ویکتور دوست دارد نفر اول گروه باشد و از اینکه اسپیو به او دستور میدهد متنفر است .
او به آهنگ هم علاقه زیادی دارد .

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام بچه ها . همونطور که تو پست های قبلیم گفتم ، چون داریم کم کم به پایان بیوگرافی های شخصیت ها میرسیم ، اگه شخصیتی مد نظرتون هست اینجا بگید تا بیوگرافی رو تحقیق کنم و اینجا قرار بدم . (پست 44)

یک توضیحات بیشتری درمورد پست 52 : من منتظر میمونم تا 5 نفر از شما نظرشون بدن که با خودم میشه6 نفر ، وقتی به 6 تا رای رسید ، براساس نظراتتون ، تصمیم میگیریم که انجام بشه یا نه ؛ اگه 3 رای منفی و 3 رای مثبت داشتیم ، منتظر میمونیم تا نفر بعدی نظرشو بگه و اونجا تصمیم قطعی گرفته مبشه . نظر خودم مثبته و دوست دارم اینکار انجام بشه ؛ یعنی فعلا 6/1 مثبت و 6/0 منفی .

منتظرم :D

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
تنها تجربیات من به اینا بر میگرده ...
دوران کودکی :
سی دی سونیک 3 سگا برای پلی 2 ( شبیه سازی )
سونیک هیروز فشرده پی سی

میان سالی : هرچی سونیک کنسول قدیمی خصوصا گیم بوی ادونس بود و نبود ( البته همشونو در حد یه تست رفتم !!! )

کهن سالی :
سونیک راش در دی اس ( خداوند جان و خرد )
راش ادونچر و کالرزم داشتم ولی حوصلشونو نداشتم همش نوشته بودن

حال :
سونیک کالرز در وی
گرافیک در حد X360
گیم پلی بد شدت سرعتی
در نهایت منجر به سرگیجه میشود ! D:

در کل بیشتر با ماریو حال میکنم
کرش هم شبیه السازی بازی نموده ایم
خشم کورتکس هم در پلی 2 به تمام رساندیم

سونیکم که همینا D:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon

منتظر نظراتتون هستم ;)
بدک نیست :D فعلا 2/6 مثبت

amirrezamanam

کاربر سایت
Nov 8, 2018
1

منتظر نظراتتون هستم ;)
سلام . به نظرم خیلی خوبه اینکارت ! آفرین ;) نظر من مثبته ! تا الان 3 رای مثبت داریم :D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
تنها تجربیات من به اینا بر میگرده ...
دوران کودکی :
.
.
.

میان سالی :
.
.
.

کهن سالی :
.
.
.

حال :
.
.
.
D:
sa.png
شما چند سالتونه که تونستین دوران کهن سالی رو هم گذرونده باشین :D شوخی کردم ناراحت نشو .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر