بهترین موسیقی متنی که تا حالا در یک بازی گوش کرده اید؟

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
به بازیای معروف کاری ندارم چون همه دوستان میشناسن شون
ولی برای یه انتخاب خاص پیشنهاد می کنم تیتراژ پایتنی zoe 2nd runner رو گوش بدید
کوایک 2 هم کلا خفن بود همه ترک هاش
اهنگ مذحله پایانی rez
ترک های katamari damacy ک عجیب بود همه چیش!
موارد معروف رو نمی گم که همه انتخاب ها شکل هم میشه :d

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
موسیقی پایانی مکس پین چپتر 2
هنوزم بهترینه، کسانی که موسیقی تأثیر زیادی روی روانشون می زاره ، اونایی که موسیقی براشون مثل یه سرپناهه،دلبستگی شدیدی به این آهنگ پیدا کردن،فکر کنم این آهنگ هنوزم تأثیر خودش رو داره هنوزم موهای بدن هنگام شنیدنش سیخ میشه.
بعدها خیلی گشتم تا چیزهایی مثل این رو تجربه کنم، اما پیدا نکردم.

اگر منظورتون آهنگ Late Goodbye از Poets Of The Fall بنظر من منم آهنگ فوق العاده ای هستش.

جدای از اون کلا گروه Poets Of The Fall کار قشنگ خیلی زیاد داره.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
483
نام
Sera
اگر منظورتون آهنگ Late Goodbye از Poets Of The Fall بنظر من منم آهنگ فوق العاده ای هستش.

جدای از اون کلا گروه Poets Of The Fall کار قشنگ خیلی زیاد داره.
آره لیت‌ گودبای منظورمه
ولی هیچوقت پی شو نگرفتم که ببینم کار کیاست،اون حس ناشناخته گیشو دوس داشتم من تو ذهنم براش فانتزی ساختم و حتی تجسمش کردم، با خودم فکر کردم که هنگام نوشتن این آهنگ واقعاً بی چی فکر می کرده،چی باعث شده چنین موسیقی خلق بشه،چیزی که هرگز برام کلیشه ای نمیشه همین موسقیه،موسیقی از نظر من لبخند و گریه ،تنش و خشم و خیلی احساسات دیگرو که زبان نمی تونه به خوبی شرحش بده بی زیبایی بیان می کنه...،موسیقی خود طبیعت و خود دنیاست.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
آره لیت‌ گودبای منظورمه
ولی هیچوقت پی شو نگرفتم که ببینم کار کیاست،اون حس ناشناخته گیشو دوس داشتم من تو ذهنم براش فانتزی ساختم و حتی تجسمش کردم، با خودم فکر کردم که هنگام نوشتن این آهنگ واقعاً بی چی فکر می کرده،چی باعث شده چنین موسیقی خلق بشه،چیزی که هرگز برام کلیشه ای نمیشه همین موسقیه،موسیقی از نظر من لبخند و گریه ،تنش و خشم و خیلی احساسات دیگرو که زبان نمی تونه به خوبی شرحش بده بی زیبایی بیان می کنه...،موسیقی خود طبیعت و خود دنیاست.

منم همچنان بعد از چندین سال آهنگشو گوش می دم بنظر منم اصلا تکراری نمی شه.

• Like
Reactions: BehzaDG

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
1 -آهنگ Late Goodbye از گروه بی نظیر Poets Of The Fall که آلبوم های این گروه رو برید دانلود کنید که کارهاشون بی نظیره

2 - موزیک ابتدایی بازی شاهکار Comix Zone

3 - آهنگ ابتدایی تیتراژ شروع بازی مافیا 1

و کلی موزیک و .... که همین طوری هست و باید گفت از سری سایلنت هیل بگیرید تا موزیک های حماسی و شاهکار سری هیلو و The Elder Scrolls Skyrim و موزیک های بازی شینوبی و کلی بازی دیگه که باید دربارش ساعت ها صحبت کرد .... :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر