Windows Vista 2 و باز هم پيشتازی PC در بازي

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام

دوستان عزيز تو سايت Digitalspy.co.uk به اطلاعات جديدی برای Windows Vista 2 برخوردم که عينا براتون ترجمه ميکنم چون بسيار جالبه.
جانشين Operating System های رايانه که بعد از Windows XP ويندوز Vista شناخته ميشه در نسخه ی بعدی خودش از قابليت Touch-Screen بهره خواهد برد !!
هم اکنون اعضا تيم Microsoft در اين بخش در حال کار بر روی اين Windows ميباشند.
اين موضوع رو Bill Gates هم شخصاً تاييد کرده. او همچنين نويد وجود يک سيستم هوشمند و پيشرفته در مواقع تايپ کردن در اين ويندوز رو داده!
گفته ميشه که اين شيوه جديدی هست همانند کنسول دستی Nintendo يعنی DS که دارای صفحه Finger-Touch برای بازيهای کامپيوتری هست و ما داريم اينکار رو ميکنيم تا يه دروازه جديدی رو
دنيای بازيهای مخصوص PC ايجاد کنيم و يک ايده جديد ديگه رو هم به نام Microsoft ثبت کنيم.

101377_hs.jpg

در ادامه Hilton Locke کسی که همواره روی سيستمهای کامپيوتر های ميزی Microsoft کار کرده صحبت ميکنه درباره پروژه جديدشون که اگه مصرف کننده ها از قابليت های زيادی که iPhone به همراه قابليت Touch-Screen بودنش تحت تأثير قرار گرفتن. شما در آينده با Windows 7 خيلی حال ميکنيد و بهترينه و از اينجور حرف ها ..
در ادامه هم ميگه که او معتقد هست با تکيه به اين تکنولوژی جديد ميتونه کمپانی Microsoft رو صاحب سود سرشاری کنه.

Windows Vista 2 در نيمه دوّم سال 2009 ميلادی به بازار عرضه خواهد شد ..

PS: فکر ميکنم ديگه بهتر از اين نميشه ..

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اين سيستم عامل فكر كنم همون سيستم عاملي باشه كه در Microsoft Surface به كار برده شده . خوب قبلا مايكروسافت اثبات كرده كه چنين چيزي را ساخته كه الان هم فكر كنم ميخواد روي pc هاي معمولي اين كار را انجام بده كه البته براي اين كار مانيتور مخصوص هم به نظرم لازمه .

مايكروسافت اگه اين كار بكنه يك تكان حسابي تو زمينه سيستم عامل ميده و مطمئنا هم بسيار موفق هم ميشه چيزي كه واقعا نواوري خالص بايد ناميد .
ولي جالبش اينه كه الان كسي نمياد از اين جهش مايكرو حرفي بزنه ! و بگه چقدر اين كارش ارزش منده ولي فردا اپل .......................:-"
اين كار مايكروسافت 2 نسل ميتونه زمان را جلوتر ببره .

آخرین ویرایش:

Arkantos

کاربر سایت
Dec 29, 2007
93
كارمون دراومد حتما چند سال ديگه PC همين بازي هاي استراتژي خوبي هم كه براش مياد رو از دست ميده و بايد يك قلم يا انگشت روي مانيتور بزني به جاي كليك با ماوس :laughing:
اين كجاش پيشتازي تو صنعت بازيه؟؟؟؟؟؟
شركت نينتندو اين فناوري رو به كار گرفته و حاصلش شده Nintendo DS

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
البته به نظر من اين با اون خيلی فرق ميکنه ..
Surface يه شکست عجيب قريب بود و کاملاً هم مشخص بود چون که يه قيمت سرسام آور اگه اشتباه نکنم 3 يا 4 هزار دلاری داشت (مطمئن نيستم)
از يه طرف ديگه سبک جديدی بود شبيه ميز کار يا تحرير و کلاً اصلاً جالب نبود که شما بخوای سيستم کاريت رو به اين شکل عوض کنی و موفق نخواهد بود.
امّا اين فناوری فکر ميکنم يه تکنولوژی جديدی هست که به اين همه قابليت های PC اضافه ميکنه و خرج آنچنان زيادی نداره.
در مجموع اميدوارم با توجه به اينکه نرم افزار های تحت ويستا با نسخه يکش کمی گستردگی پيدا کردند تا ويستا 2 تمام نقص های اين Windows بر طرف شه بتونه با قابليت های زيادی که داره جايگزين XP بشه ..

اين سيستم عامل فكر كنم همون سيستم عاملي باشه كه در Microsoft Surface به كار برده شده .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من منتظر چنين پستي بودم .

كارمون دراومد حتما چند سال ديگه PC همين بازي هاي استراتژي خوبي هم كه براش مياد رو از دست ميده و بايد يك قلم يا انگشت روي مانيتور بزني به جاي كليك با ماوس :laughing:

اهان بله پس بازي استراتژي ها را pc از دست ميده :laughing: بخندم براي اين حرفت . چقدر فكر كردي اين حرف را زدي ؟!:laughing:
همون قلمي كه شما ازش ياد ميكني ده برابر ماوس ميتونه راحت باشه فقط بايد بتوني تا بهش فكر كني .
قرار نيست كيبورد از بين بره و ماوس هم همين طور . ولي بازي استراتژي اگه به صورت لمسي بتوني بازي كني بزرگتر اون چيزي كه فكرش بكني !
حتما ماوس از دست و انگشت هم راحت تر هست به نظر شما ؟!

اين كجاش پيشتازي تو صنعت بازيه؟؟؟؟؟؟
از اونجايي كه تو نميتونيش ببيني !

شركت نينتندو اين فناوري رو به كار گرفته و حاصلش شده Nintendo DS

اره نتيجش شده موفقترين كنسول دستي در اين نسل!
چون بازم نميتونيش ببيني :laughing:

البته به نظر من اين با اون خيلی فرق ميکنه ..
Surface يه شکست عجيب قريب بود و کاملاً هم مشخص بود چون که يه قيمت سرسام آور اگه اشتباه نکنم 3 يا 4 هزار دلاری داشت (مطمئن نيستم)
از يه طرف ديگه سبک جديدی بود شبيه ميز کار يا تحرير و کلاً اصلاً جالب نبود که شما بخوای سيستم کاريت رو به اين شکل عوض کنی و موفق نخواهد بود.

سلام رضا جان .
اولا كه Surface كي عرضه شده كه حالا بخواد يه شكست عجيب قريب باشه كه حالا هم بخواد كاملا مشخص باشه !?
اگرم كه عرضه شده من خبر ندارم شما از كجا گفتين كه يه شكست بوده .
در مورد قيمتش چيزي در حدود 10 هزار دلار هست اگه اشتباه نكنم .
اتفاقا به نظر من چيزي خيلي خيلي خيلي جالبي هست اميدوارم ويدئو نشون داده از Surface ديده باشي كه من هميشه از شبكه ماهواره اي ديدمش چيزي كه بايد گفت براش خارق العاده .
يه ميز تحرير اگه نكات ضعفي هم داشته باشه از جهاتي امتيازاتي داره براي خودش .
اين محصول را مايكروسافت نساخته كه همه مثل منو شما بيام ازش استفاده كنيم و زود جايگزين كنيم .
اگه هميشه برنامه هاي مايكروسافت در نظر بگيري اهداف طولاني مدت هست .
مطمئنا خواهي ديد كه در عرض چند سال Surface يا ايده اين اختراع فراگير ميشه .
مسئله اون نواوري و ايده اي هست كه ميشه ازش بهره برداري كرد كه 100% هم اينگونه خواهد شد .

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
من نگفتم عرضه شده که ، گفتم موفق نخواهد بود ، برو بخون پستمو.
حالا در هر صورت هيچ فرقی نميکنه چون از همين الان همه ميدونن که Surface شکست عجيب قريبی خورده و خواهد خورد !
ميدونی بحث سر چيست ؟ بحث سر اينه که تو موفقيت يک محصول از مهمترين عوامل قيمت محصول هستش.
اصلاً الان شما بيا بزرگترين اختراع تاريخ رو در ضمينه بازيهای کامپيوتری بکن ، خو ؟ ولی اگه قيمتش بخواد باشه 10،000 دلار باشه مطمئن باش اصلاً موفق نخواهد شد !
حالا من امروز اين حرف رو به شما ميزنم که surface موفق نخواهد شد. و روزی که نتيجش رو مشاهده کردی بهت سلام ميکنم دوباره داش فرخ
ضمناً قيمت پيش بينی شده به گفته سازندگان محصول 5 تا 10 هزار دلار پيش بينی شده امّا قيمت دقيق رو هنوز مشخص نکردن.
تاريخ عرضه هم فعلاً بهار 2008 اعلام شده بعد از 1 سال کار روش.
اميدوار اين يک بار رو قانع شی و فينيش ده فايت کنی :D

Arkantos

کاربر سایت
Dec 29, 2007
93
من منتظر چنين پستي بودم .

اهان بله پس بازي استراتژي ها را pc از دست ميده :laughing: بخندم براي اين حرفت . چقدر فكر كردي اين حرف را زدي ؟!:laughing:
همون قلمي كه شما ازش ياد ميكني ده برابر ماوس ميتونه راحت باشه فقط بايد بتوني تا بهش فكر كني .
قرار نيست كيبورد از بين بره و ماوس هم همين طور . ولي بازي استراتژي اگه به صورت لمسي بتوني بازي كني بزرگتر اون چيزي كه فكرش بكني !
حتما ماوس از دست و انگشت هم راحت تر هست به نظر شما ؟!

از اونجايي كه تو نميتونيش ببيني !

اره نتيجش شده موفقترين كنسول دستي در اين نسل!
چون بازم نميتونيش ببيني :laughing:

.
مثل اينكه شما دنبال دعوا ميگردي؟؟
آخه شما چه طور مي خواي با انگشتات بازي استراتژي بازي كني؟؟
با همين ماوس هم كلي دست درد ميگيره چه برسه كه هي دست و انگشتها رو روي مانيتور بزني
DS كنسول دستيه و صفحش كوچكه (اينو كه ميتوني بفهمي) ولي اگر قلم يا انگشت رو روي صفحه مانيتور كه چند برابر صفحه DS هست بزني خيلي زود دست و انگشت ها خسته ميشن و اگه يك ساعت با قلم يا انگشت بازي كني اينجوري ميشي :hurted1:
اين فناوري لمسي بيشتر جنبه تشريفاتي داره و براي كارهاي راحت تر در محيط ويندوز به كار گرفته ميشه نه در بازي ها ;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حالا من امروز اين حرف رو به شما ميزنم که surface موفق نخواهد شد. و روزی که نتيجش رو مشاهده کردی بهت سلام ميکنم دوباره داش فرخ
ضمناً قيمت پيش بينی شده به گفته سازندگان محصول 5 تا 10 هزار دلار پيش بينی شده امّا قيمت دقيق رو هنوز مشخص نکردن.
اميدوار اين يک بار رو قانع شی و فينيش ده فايت کنی :D

اره همين امروز اين پست از شما تو خاطراتم ثبت ميكنم :biggrin1:
مايكروسافت بياد روي پروژه اي 5 الي 6 سال كار كنه و خيلي راحت اين تو اينجا بهش بگن شكست عجيبي خورده !
بهت پيشنهاد ميدم به مايكروسافت يه نامه اي بنويسي كه دست از اين پروژه بردارن و اين همه خرج هاي ميليار دلاري كه روي اين محصول كردند را شكست خورده به حساب بيارن . عمو بيلي گوش كن :biggrin1:
مايكروسافت به قدري تو بازريابي و مشتري و تو منطق و تحليل هايي كه براي اينده ميكنه قوي هست كه خودش تا اينجا كشونده .
همون قيمتي هم كه ميگي يه مدت داره و بعدا وقتي اين وسيله فراگير بشه قيمت خيلي كمتر از اينها ميشه و ميبيني يواش يواش اين دست منو شما هم پيدا ميشه . اين روند قيمت بر هر وسيله اي صدق داره .
خوب حالا بحثي ندارم فقط منتظرم. من كلا روي محصولات مايكروسافت يه حساب 3 الي 4 ساله ميكنم چون هميشه اهداف مايكروسافت طولاني بوده و وقتي قدرت بازار بي افته دستش ديگه از اوج امكان نداره بياد پايين .
بالاخره منتظرم اون روز بياد ببينيم كه كي قانع ميشه .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مثل اينكه شما دنبال دعوا ميگردي؟؟
آخه شما چه طور مي خواي با انگشتات بازي استراتژي بازي كني؟؟
با همين ماوس هم كلي دست درد ميگيره چه برسه كه هي دست و انگشتها رو روي مانيتور بزني
DS كنسول دستيه و صفحش كوچكه (اينو كه ميتوني بفهمي) ولي اگر قلم يا انگشت رو روي صفحه مانيتور كه چند برابر صفحه DS هست بزني خيلي زود دست و انگشت ها خسته ميشن و اگه يك ساعت با قلم يا انگشت بازي كني اينجوري ميشي :hurted1:
اين فناوري لمسي بيشتر جنبه تشريفاتي داره و براي كارهاي راحت تر در محيط ويندوز به كار گرفته ميشه نه در بازي ها ;)

شما اگه يه ايفون بگيري دستت ولي من كه فقط يك ماه دستم بوده . اونقت ميدوني دنياي لمسي يعني چه .
همين طور كه كلا دنياي لمسي و قلمي دنياي موبايل را دگرگون كرد براي pc هم همينطور هست .

يه بازي استراتژي را داشتن روي surface انجام ميدادند اگه تو اينترنت پيدا كنم حتما ميزارمش چون من تو كانال هاي ماهواره اي ديدم . به قدري خارق العاده بود كه نميشه توصيف كرد .
يعني كنار ميز ميشيني و بازي را از بالا بهش نگاه ميكني حالا شما تصور اون را بكن كه همون كارهاي ماوس را با انگشت روي صفحه انجام بدي . يعني سربازهات را با انگشت انتخاب كني خيلي راحت انگشت را يه دور ميكشي دوربر سربازهات و هدف را با يك اشاره نابود ميكني .
حالا بزرگترين مزيت لمسي اينه كه شما با دوتا دست ميتوني بازي را انجام بدي! كه با ماوس غير ممكنه اين عمل شايد اگه بتوني با 10 تا انگشت هم بتوني بازي كني اگر بتوني و اگه امكاناتش در بازي باشه !
پس بزرگترين نتيجه اينه كه شما شايد در دنياي لمسي در بازي هاي استراتژي بتوني بازي را چندين نفره انجام بدي !!!!!!!!!!!! هر كدوم يه عملياتي را در بازي انجام بده !!!!!!!!
حالا تصور اينها را بكن وبعد بگو كه چطور ممكنه و بعد بگو ماوس راحت هست يا دست .
همون طور كه surface تو محيطش داره اين كار را انجام ميده چندين عمل چند نفر ميتونن همزمان انجام بدن .
اگه واقع بين باشيم ميبينيم كه واقعا مايكروسافت هدف بزرگي را در راهش داره و ميتونه يك انقلاب باشه .
حالا جدا يادم نمياد كجا خوندم كه اپل هم به نظر مياد داره چنين كاري روي pc هاي خودش انجام ميده .

آخرین ویرایش:

Arkantos

کاربر سایت
Dec 29, 2007
93
شما اگه يه ايفون بگيري دستت ولي من كه فقط يك ماه دستم بوده . اونقت ميدوني دنياي لمسي يعني چه .
همين طور كه كلا دنياي لمسي و قلمي دنياي موبايل را دگرگون كرد براي pc هم همينطور هست .

يه بازي استراتژي را داشتن روي surface انجام ميدادند اگه تو اينترنت پيدا كنم حتما ميزارمش چون من تو كانال هاي ماهواره اي ديدم . به قدري خارق العاده بود كه نميشه توصيف كرد .
يعني كنار ميز ميشيني و بازي را از بالا بهش نگاه ميكني حالا شما تصور اون را بكن كه همون كارهاي ماوس را با انگشت روي صفحه انجام بدي . يعني سربازهات را با انگشت انتخاب كني خيلي راحت انگشت را يه دور ميكشي دوربر سربازهات و هدف را با يك اشاره نابود ميكني .
حالا بزرگترين مزيت لمسي اينه كه شما با دوتا دست ميتوني بازي را انجام بدي! كه با ماوس غير ممكنه اين عمل شايد اگه بتوني با 10 تا انگشت هم بتوني بازي كني اگر بتوني و اگه امكاناتش در بازي باشه !
پس بزرگترين نتيجه اينه كه شما شايد در دنياي لمسي در بازي هاي استراتژي بتوني بازي را چندين نفره انجام بدي !!!!!!!!!!!! هر كدوم يه عملياتي را در بازي انجام بده !!!!!!!!
حالا تصور اينها را بكن وبعد بگو كه چطور ممكنه و بعد بگو ماوس راحت هست يا دست .
همون طور كه surface تو محيطش داره اين كار را انجام ميده چندين عمل چند نفر ميتونن همزمان انجام بدن .
اگه واقع بين باشيم ميبينيم كه واقعا مايكروسافت هدف بزرگي را در راهش داره و ميتونه يك انقلاب باشه .
حالا جدا يادم نمياد كجا خوندم كه اپل هم به نظر مياد داره چنين كاري روي pc هاي خودش انجام ميده .
شايد در بازي هاي استراتژي بشه همچين كاري كرد ولي فقط روي اون ميزهاي لمسي نه مانيتور كه باز هم خيلي مشكله
مثل اينكه شما تازه با اين وسيله هاي لمسي آشنا شدي و خيلي ذوق زده اي :)
اينجوريها هم كه شما ميگي نيست
مايكروسافت هم كه هميشه داره انقلاب راه ميندازه:laughing:
اون از 360 كه چيزي نگم بهتره
اون هم از ويندوز ويستا ..............
:laughing:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شايد در بازي هاي استراتژي بشه همچين كاري كرد ولي فقط روي اون ميزهاي لمسي نه مانيتور كه باز هم خيلي مشكله
ما از اول هم بحثمون سر بازي نبود فقط يه مثال بود كه بدوني دنياي لمسي چه چيزيه .
پس حداقل شما كه تو اين باوريد دنياي لمسي ميتونه روي ميز بهتر باشه برو به يكي دو نفر هم بگو كه چرا مايكروسافت همين پروژه را روي ميز پياده كرده ؟! همين علتي كه شما ميگي دست خسته ميشه اگه بلا بمنه حداقل خوشم مياد كه چنين چيزي را اشاره كردي .
و قرار هم نيست كه اين ايده كلا جايگزين باشه و ماوس كلا حذف بشه بودنش بسيار مفيده و مايكرو داره چنين كاري را ميكنه .
مثل اينكه شما تازه با اين وسيله هاي لمسي آشنا شدي و خيلي ذوق زده اي :)
:laughing::laughing: چيزي نگم بهتره .
اينجوريها هم كه شما ميگي نيست
چرا هست :)
مايكروسافت هم كه هميشه داره انقلاب راه ميندازه:laughing:
اره مثلا يكيش ويندوز كه اگه نباشه فردا نميدوني روزيت را از كجا پيدا كني .
اون از 360 كه چيزي نگم بهتره
شما همون چيزي نگي بهتره :laughing:
اون هم از ويندوز ويستا ..............
اينم همون چيزي نگفتي دربارش خيلي خوبه :laughing:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
باید به این نکته توجه کنید که
کسی شما رو مجبور نخواهد کرد که از Touch Screen استفاده کنید !
و هیچ ربطی به Surface و... نخواهد داشت ! فقط یک مزیت جدید توی ویندوز جدید هست !

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
اقایون ماکروسافت.!! فقط یک اسم نیست این نام غول نرمافزاری جهان هستش. دارنده بزرگترین سرویس یکپارچه. شرکتی که برای هر کارش 10 سال قبل برنامه ریزی میکنه.
من الان که نگاه میکنم میبینم Gartall درست میگه فقط شاید یکم تند صحبت کرده. به هر حال بحثی باقی نمونده که من ادامه بدم. الان میگن اسپم زدم. :p

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
هیچی این طوری باشه باید سیستمم رو Update کنم باز هیچی همون اش و همون کاسه

این Microsfot حال می کنه هی ویندوز میده بیرون بابا به فکر ما هم باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر