Undertow عنوان Free جديد XBLA

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
ماکروسافت اعلام کرده برای جبران خرابی های اخیر live و مدت زمانی که کاربران بيکار بودند عنوان Undertow رو که به صورت معمولی 800 Microsoft Point هست رو از تاريخ 23 تا 28 همين ماه ميلادی به صورت Free در live برای کلیه کاربران silver و gold برای دانلود قرار خواهد داد.

101405_hs.jpg

Last edited by a moderator:

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
من يه چيز به اشکان اينجا بگم .. ببين اين دقيقاً متن خبر که حتماً ديديش!

The free XBOX Live Arcade game promised by Microsoft as compensation for the downtime has been announced. Undertow (normally 800 Microsoft Points) will be available to download from Wednesday 23rd January 2008 till Sunday 28th January 2008 for free.

Continued at the source.
اگه به اون تيکه های قرمزی که دستت هم درد نکنه اصلاح کردی نگاه کنی ميبينی که هيچ چيز در رابطه با خرابی Live نگفته و کلمه Downtime هم معنيش مشخص هست و نه ميدونستم چی Down بوده و نه Live ميرم ..
قسمت دوم هم همونطور که ميبينی چيزی در مورد Account ها نگفته و فقط گفته Free باشه ..
مشخصا هميشه خبر ترجمه خالی نيستش چون خيلی وقت ها بعضی مفاهيم رو نميشه دقيق فهميد ..
خواستم فقط سوء تفاهم رو بر طرف کنم تا همچنان فکرای قبلی رو نکنی:biggrin1: ، مرسی

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
بازی های Arcade هم مثل بقیه ی بازی ها هستن! روشون زحمت کشیده شده. اون وقت شما میگی مفتی بذاره ؟!!!

خیلی از بازی های ارکید رو راحت تو نت میشه مجانی بازی کرد ماکروسافت اگه میخواد بازی کنهای اماتوررو به 360 جلب کنه باید بازی های ارکید رو مجانی کنه و دست از ناخون خشکی برداره بجاش واسه چیزای اضافه بازیها از مردم پول بگیره

پ.ن:ماکروسافت اینقدر ضرر کرده که دیگه از یه دلار هم نمیگذره:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خیلی از بازی های ارکید رو راحت تو نت میشه مجانی بازی کرد ماکروسافت اگه میخواد بازی کنهای اماتوررو به 360 جلب کنه باید بازی های ارکید رو مجانی کنه و دست از ناخون خشکی برداره بجاش واسه چیزای اضافه بازیها از مردم پول بگیره
پ.ن:ماکروسافت اینقدر ضرر کرده که دیگه از یه دلار هم نمیگذره:biggrin1:
البته محمد جان هیچ کدوم از این بازی های Arcade در اینترنت مجانی نیستند و اونی هم که شما می گیری نسخه دزدی هست. بازی چه 100kb باشه چه 10gig وقتی نسخه قابل فروشش وجود داره و توسط سازنده freeware اعلام نشده یعنی اونی که شما از اینترنت می گیری دزدی به حساب میاد. (مگر اینکه بازی انقدر قدیمی باشه که اصلا گیر نیاد و سازنده هیچ ساپرتی براش نداشته باشه.)
اگر با اون حساب بخوای حساب کنی پس تمامی بازی های خود 360 هم مجانی تو اینترنت گیر میاد پس بازی نفروشه دیگه ms.
من يه چيز به اشکان اينجا بگم .. ببين اين دقيقاً متن خبر که حتماً ديديش!

اگه به اون تيکه های قرمزی که دستت هم درد نکنه اصلاح کردی نگاه کنی ميبينی که هيچ چيز در رابطه با خرابی Live نگفته و کلمه Downtime هم معنيش مشخص هست و نه ميدونستم چی Down بوده و نه Live ميرم ..
قسمت دوم هم همونطور که ميبينی چيزی در مورد Account ها نگفته و فقط گفته Free باشه ..
مشخصا هميشه خبر ترجمه خالی نيستش چون خيلی وقت ها بعضی مفاهيم رو نميشه دقيق فهميد ..
خواستم فقط سوء تفاهم رو بر طرف کنم تا همچنان فکرای قبلی رو نکنی:biggrin1: ، مرسی
من هیچ فکری در مورد خبر تو نکردم. فقط کاملش کردم چون می دونستم در این ارتباط حتما سوال پرسیده می شده اینجا.

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
بازی های Arcade هم مثل بقیه ی بازی ها هستن! روشون زحمت کشیده شده. اون وقت شما میگی مفتی بذاره ؟!!!

این کار برای رونق بیشتر xbox live arcade و در نتیجه فروش بیشتر کنسول هست که به نفع ما هم خواهد بود. در ضمن شما نگران نباش مایکروسافت همینجوری مفتی نمی گذاره و اگر هم مفتی باشه کلی به شرکت سازنده پول می ده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر