مراسم Microsoft X018

دوست دارید از کدام یک از عناوین زیر اخبار و اطلاعات در این مراسم منتشر شود؟

• Halo Infinite

رای‌ها: 52 39.7%
  • Gears of War 5

رای‌ها: 57 43.5%
  • Ori and the Will of the Wisps

رای‌ها: 20 15.3%
  • Cuphead DLC

رای‌ها: 8 6.1%
  • Forza Horizon 4

رای‌ها: 8 6.1%
  • Crackdown 4

رای‌ها: 7 5.3%
  • Sea of Thieves Future DLCs

رای‌ها: 6 4.6%
  • Cyberpunk 2077

رای‌ها: 53 40.5%
  • Sekiro:Shadow Die Twice

رای‌ها: 32 24.4%
  • Fallout 76

رای‌ها: 9 6.9%
  • بازی های معرفی نشده از استودیو های تازه ی مایکروسافت نظیر Playground و Ninja Theory

رای‌ها: 89 67.9%
  • بازی های معرفی نشده از ناشرهای دیگر

رای‌ها: 43 32.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    131

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
4alc_xo18announceher-hero.jpg

مراسم Xbox Show پس از 8 سال بازگشت.
در برنامه 25 سپتامبر Inside Xbox،فیل اسپنسر از برگزاری مراسم X018 در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان) در شهر مکزیکوسیتی کشور مکزیک خبر داد.
هم چنین وی عنوان کرد در این مراسم شاهد رونمایی ها و اخبار جدید از Xbox خواهیم بود.
مراسم X(Xbox Show) برای اولین بار در اکتبر 2001 پیش از عرضه کنسول Xbox در شهر کن فرانسه برگزار شد که در آن مایکروسافت از پروژه هایی نظیر Fable و Halo Combat Evolve رو نمایی کرد.
آخرین مراسم X به سال 2010 در شهر سانفرانسیسکو آمریکا بازمیگردد که در آن از Halo Reach،Alan Wake،Splinter Cell:Conviction،Final Fantasy XIII و Fable 3 نمایش و محتوا منتشر شد.
هم چنین شایان ذکر است که پیوستن استودیو Rare به Microsoft Game Studios در کنار نمایش هایی نظیر GTA IV و Gears of War در مراسم X06 در سال 2006 در شهر بارسلونا اسپانیا خبررسانی شد.
زمان برگزاری مراسم:
یکشنبه 20 آبان ساعت 00:30.
اطلاعات بیشتر:
تاریخچه مراسم X (Xbox Show)
Announcing X018, A Global Celebration of All Things Xbox - Xbox Wire

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali Venom

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
امیدوارم چون اولین کنفرانس این نسل هست یه چیز پر و پیمون نشون بدن :D مایکروسافت به همچین همایشی که خلا بین دو تا E3 رو پوشش بده نیاز داره، خصوصا الان که استودیوهای بیشتری به خدمت گرفته. پیش بینی من اینه خبر خرید حداقل یک استودیو جدید به همراه بازی Ninja Theory اعلام میشه به اضافه پورت AoE IV برای ایکس وان. در ضمن مکزیکی ها عاشق گیرز هستن، شک نکنید یه چیز جدید ازش نشون میدن ولی هیلو خیلی بعیده و میره برای E3.

پ.ن: هنوز برام جالب و البته عجیب هست که NT استودیو فرست پارتی مایکروسافت شده :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
امیدوارم چون اولین کنفرانس این نسل هست یه چیز پر و پیمون نشون بدن :D مایکروسافت به همچین همایشی که خلا بین دو تا E3 رو پوشش بده نیاز داره، خصوصا الان که استودیوهای بیشتری به خدمت گرفته. پیش بینی من اینه خبر خرید حداقل یک استودیو جدید به همراه بازی Ninja Theory اعلام میشه به اضافه پورت AoE IV برای ایکس وان. در ضمن مکزیکی ها عاشق گیرز هستن، شک نکنید یه چیز جدید ازش نشون میدن ولی هیلو خیلی بعیده و میره برای E3.

اگه نميشد به لقا الله ميپيوست ! انقدر اوضاع ماليشون خراب بود تحت فشار بودن

• Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474

اینا با 10 میلیون دلار Hellblade میسازن حالا نمیگیم قراره مایکروسافت بودجه پلی گراند یا 343 بهشون بده ولی با 30 یا 40 میلیون دلار راحت یک عنوان AAA و سرنوشت ساز برای XBOX میسازن
مشخص نشده بازی بعدیشون در چه سبکی هست؟؟ یه زمانی کارگردان Hellblade میگفت روی یک عنوان مرتبط با هوش مصنوعی کار میکنن

• Like
Reactions: g4mer

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اینا با 10 میلیون دلار Hellblade میسازن حالا نمیگیم قراره مایکروسافت بودجه پلی گراند یا 343 بهشون بده ولی با 30 یا 40 میلیون دلار راحت یک عنوان AAA و سرنوشت ساز برای XBOX میسازن
مشخص نشده بازی بعدیشون در چه سبکی هست؟؟ یه زمانی کارگردان Hellblade میگفت روی یک عنوان مرتبط با هوش مصنوعی کار میکنن
از اونجایی که ماکرو عادت داره پروژه های اماده به ساخت کنسل کنه(این کار با rare کرد و سازنده ها رفتن که یسری از اساتید اینجا معتقدن بازگشت اونا مهم نیست و ماکرو باید ip های rare این ور اونور کنه)کنسل نشده باشه خدا رو باید شکر کنی شما :D
این وسط تکلیف heavenly sword چیه؟ ip اصن مال کیه نینجا تئوری یا سونی؟

• Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
از اونجایی که ماکرو عادت داره پروژه های اماده به ساخت کنسل کنه(این کار با rare کرد و سازنده ها رفتن که یسری از اساتید اینجا معتقدن بازگشت اونا مهم نیست و ماکرو باید ip های rare این ور اونور کنه)کنسل نشده باشه خدا رو باید شکر کنی شما :D
این وسط تکلیف heavenly sword چیه؟ ip اصن مال کیه نینجا تئوری یا سونی؟
بازی اگر کنسل میشه دلیلش مشکل در روند ساخت هست یا بلاخره نبود توجیه اقتصادی پشت بازی وگرنه دلیلی نداره ناشر بیاد بازی رو کنسل کنه همیشه یه علتی وجود داره
اون IP رو فکر میکنم مال سونی باشه ولی دقیق نمیدونم

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
battletoads نزاشتی تو نظرسنجی cd3 هست نه 4:D
Battletoads هنوز معرفی رسمی نشده و جزو همون بازی های معرفی نشده است.
در مورد کرک دان هم حق با شماست،اشتباه تایپی کردم.اگر ادمین های محترم امکان ویرایش نظرسنجی رو دارن این اشتباه رو لطفا اصلاح کنن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Battletoads هنوز معرفی رسمی نشده و جزو همون بازی های معرفی نشده است.
در مورد کرک دان هم حق با شماست،اشتباه تایپی کردم.اگر ادمین های محترم امکان ویرایش نظرسنجی رو دارن این اشتباه رو لطفا اصلاح کنن.
Bt تو E3 رسمی معرفی شد....
بازی اگر کنسل میشه دلیلش مشکل در روند ساخت هست یا بلاخره نبود توجیه اقتصادی پشت بازی وگرنه دلیلی نداره ناشر بیاد بازی رو کنسل کنه همیشه یه علتی وجود داره
اون IP رو فکر میکنم مال سونی باشه ولی دقیق نمیدونم
من که ویدیوهای عناوین کنسل شدشون دیدم شاخ دراوردم از بس خفن بود قشنگ در حد fps های امروز بود perfect dark core....
بگیم conker 2 هم مشکل داشت که نداشت banjox که ریمیک bk بود چرا کنسل شد؟ علت دخالت های بی جای ماکرو تو ریمیک conker

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
Bt تو E3 رسمی معرفی شد....

من که ویدیوهای عناوین کنسل شدشون دیدم شاخ دراوردم از بس خفن بود قشنگ در حد fps های امروز بود perfect dark core....
بگیم conker 2 هم مشکل داشت که نداشت banjox که ریمیک bk بود چرا کنسل شد؟ علت دخالت های بی جای ماکرو تو ریمیک conker
گذشته ها گذشته هرچی بوده تموم شده
الانم تجربه تیم XBOX نسبت به گذشته خیلی بهتر شده
کرک داون 3 هم شایعات از مشکل در روند ساخت میگفتن اما اسپنسر هر طور بود جمعش کرد بازی رو
تجربه تیم فعلی خیلی بالا رفته باید به اینده امیدوار بود

• Like
Reactions: jhoobin

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
کلا سال پیش دو‌ تا اتفاق حیاتی برای بخش Xbox افتاد؛
۱. این بخش الان یه نهاد جداگانه‌ست و‌ دیگه زیرشاخه‌ی تیم ویندوز نیست. این یعنی فیل اسپنسر بودجه‌ی بیش‌تری دریافت می‌کنه و آزادی عملش بالاتر می‌ره.
۲. پیوستن مت بوتی به مایکروسافت. الان اسپنسر نظارت به استودیوها و مدیریت منابع انسانی اون‌ها رو سپرده به یه آدمی از خود این صنعت. بوتی الان یک ساله داره آمریکا رو چرخ می‌زنه و به بهترین تلنت‌های صنعت پیشنهاد پیوستن به استودیوها رو می‌ده. الان توی این مدت 343 و تیم دارل گالاهر، کلی نیرو از ناتی‌داگ، راک‌استدی، راکستار و کریستال داینامیکس جذب کردند و‌ احتمالا تیم دوم پلی‌گراند هم زیر نظر بوتی راه افتاده.

بد نیست به سومی‌اش هم یه اشاره کنم. همکاری Xbox با تیم سرفیس که باعث شده از بابت طراحی و قدرت کنسول خیالمون راحت باشه.
در کل مایکروسافت می‌تونه برای نسل بعد یه کامبک بزنه. این ایونت هم نشون می‌ده مایکرو تو تولید محتوا پر کارتر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر