طرفداران فیلمهای کلاسیک

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
فک کنم ۱۲مرد خشمگین نیازی به توضیح نداره. خصوصا بین ایرانی ها خیلی معروف و محبوبه.

چند وقت پیش فیلم lifeboat هیچکاک محصول ۱۹۴۴ رو میدیدم، و جدا از اینکه خود فیلم فوق العادست، برام مسجل شد که سیدنی لومت از این فیلم برای ۱۲ مرد خشمگین الهام گرفته.
توضیح نمیدم تا اسپویل نشه ولی چون به اندازه شش هفت تا فیلم اول مشهور هیچکاک،دیده نشده، شاید خیلی ها سمتش نرفته باشن. برا همین اگه ندیدید و مثل من از طرفدارای ۱۲ مرد خشمگین هستید،
از دست ندید این فیلمو.

Vortex 777

کاربر سایت
Feb 15, 2020
28
همه تا اسم کمدین کلاسیک میاد یاد چارلی چاپلین میافتن. اما برای من آقای "صورت سنگی" یه چیز دیگه است...!

images

m48791m

عضو جدید
Apr 11, 2021
1
سلام و درود
من یک فیلم کلاسیک خیلی وقت پیش دیدم و تک صحنه هایی ازش یادمه.
فکر می کنم یک برادری می خواست بچه خواهرشو بکشه و خواهر اونو به بازی گرفته بود و روی تاب نشسته بود و ازش می خواست تابش بده و زن فریاد می زد بلندتر تابش بده و . . . فقط همین صحنه ازش یادمه و فکر می کنم برادر یک آدم روانی بود و یا روانی شده بود. شما این فیلم رو می شناسید؟ ارادتمند

Need4Speed

کاربر سایت
Jan 25, 2021
175

اوج فرهنگ یانکی رو میشه در این قطعات بریده شده از یک فیلم 1942 دید. جیمز کگنی که خودش الان یه اسطوره کلاسیک می باشد در آن زمان نقش جورج کوهان دیگر اسطوره کلاسیک (کلاسیک تر!) را بازی میکند. اما لُپ مطلب نمایش غرور امریکایی است. آن هم بصورت میوزیکال و شاد در سال های جنگ. برادوی برادوی که میگن این است! جالبه که من باید این بابا جیمز کگنی را از روی اسم یه پ**ن استار که باباش به خاطر علاقه به جیمز کگنی اسم کوچیکش رو کگنی گذاشته (میدونید که کیو میگم کگنی لین...) شناختم. چقدر کنایه آمیز...!

• Like
Reactions: TheGodfather

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94

اوج فرهنگ یانکی رو میشه در این قطعات بریده شده از یک فیلم 1942 دید. جیمز کگنی که خودش الان یه اسطوره کلاسیک می باشد در آن زمان نقش جورج کوهان دیگر اسطوره کلاسیک (کلاسیک تر!) را بازی میکند. اما لُپ مطلب نمایش غرور امریکایی است. آن هم بصورت میوزیکال و شاد در سال های جنگ. برادوی برادوی که میگن این است! جالبه که من باید این بابا جیمز کگنی را از روی اسم یه پ**ن استار که باباش به خاطر علاقه به جیمز کگنی اسم کوچیکش رو کگنی گذاشته (میدونید که کیو میگم کگنی لین...) شناختم. چقدر کنایه آمیز...!
من عاشق این فیلمم! یک بار بیشتر ندیدمش ولی. قشنگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر