ساسپند شدن

ramin6315

کاربر سایت
Aug 29, 2018
5
سلام دوستان
متاسفانه اکانت من امروز برای 2 هفته ساسپند شد و امکانات اکانت گلد معلق شد ! marketplace theft دلیلی که آورد . من فکر می کنم علتش کردیت کاردی بود که من استفاده کردم . اگر لازم بود بیشتر توضیح میدم . جالا اصلا اکانت گلدی که خریدم مهم نیست من نگرانیم خود دستگاست و امکاناتی که من ازش استفاده می کنم . آیا امکانش هست خود دستگاه و بازی های آفلاینی که دارم هم معلق بشه ؟ آیا کسی از دوستان به همین صورت ساسپند شده ؟ اگر راه حلی برای حل این مسعله ساسپند دارید لطفا بگید . به دوستانی که می خوان سمت ایکس باکس بیان هم پیشنهاد می کنم اشتباه من رو انجام ندن و نیان چون مایکروسافت در امریکاست و تحریم . نظارت شدیدی روی سیستم هست . برای ما که در ایرانیم همون پی اس فور بهتره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
متاسفانه اکانت من امروز برای 2 هفته ساسپند شد و امکانات اکانت گلد معلق شد ! marketplace theft دلیلی که آورد . من فکر می کنم علتش کردیت کاردی بود که من استفاده کردم . اگر لازم بود بیشتر توضیح میدم . جالا اصلا اکانت گلدی که خریدم مهم نیست من نگرانیم خود دستگاست و امکاناتی که من ازش استفاده می کنم . آیا امکانش هست خود دستگاه و بازی های آفلاینی که دارم هم معلق بشه ؟ آیا کسی از دوستان به همین صورت ساسپند شده ؟ اگر راه حلی برای حل این مسعله ساسپند دارید لطفا بگید . به دوستانی که می خوان سمت ایکس باکس بیان هم پیشنهاد می کنم اشتباه من رو انجام ندن و نیان چون مایکروسافت در امریکاست و تحریم . نظارت شدیدی روی سیستم هست . برای ما که در ایرانیم همون پی اس فور بهتره
هوم زده باشي اون اكانت رو ميتوني بازياشو افلاين بازي كني مدت داربن شده باشي از بن درمياي سوني هم اونايي كه اكانت هكي زدن بعضياشونو بن ميكنه قوانين قوانينه

ramin6315

کاربر سایت
Aug 29, 2018
5
لازمه بیشتر توضیح بدم . من یک کردیت کارد قبلا از سایت پیمنت 24 خریدم تا اینکه دستگاه ایکس باکس بدستم رسید فکر می کردم نیازی به کردیت کارد نیست اما موقع ست آپ دستگاه و وارد کردن ردیم کد گلد از من کردیت کارد خواست که خوشبختانه اطلاعات همون کردیت کاردی که داشتم و وارد کردم و مشکلی هم پیش نیومد تا چند روز پیش که دیدم کردیت کارتم داره منقضی میشه و مبلغی که توش باقی مونده بود رو خرج کردم . حالا خودم فکر می کنم علت این باشه که مبلغ موجودی داخل کردیت کارتم کمتر از 15 دلار شد . شایدم این نباشه چون کردیت کارت سایت پیمنت 24 ریجن امارات هست شاید این باشه در کل خداشون می دونن . حالا بیشتر دنبال راه حل هستم ببینم میشه کاریش کرد و بعد این 2 هفته چی میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر