امتیازات Shadow of the Tomb Raider

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
5m8l_normal_1297103161.jpg

Initial release date: 14 September 2018
Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics, Eidos Montréal
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

c1e5_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-14.png

cmv0_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-24-46.png

f7vh_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-24-17.png

imyh_screenshot-opencritic.com-2018.09.12-01-31-42.png

k0ty_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-1411111.png

v4km_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-14111.png

toj9_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-141.png
tjyz_screenshot-opencritic.com-2018.09.12-01-31-42111.png

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Critical Hit 70
Lara Croft’s final adventure in her revival trilogy is easily her weakest yet. Shadow of the Tomb Raider’s story fails to critique the heroine in the many ways it attempts, while aging gameplay mechanics and troublesome new additions undercut deeply satisfying exploration and an exquisite visual presentation.
GameOver.gr 60
Α hasty job with tons of work but little inspiration. Battles are scripted and confusingly superficial, Lara is a troubled child with killer instincts, and Jonah is the Maori magician who always finds another way, where Lara tries for hours and hours practicing her Tomb Raider skills. Don’t leave your child with a stepparent.
Ragequit.gr 75
If you had a good time playing the two previous Tomb Raider games, the same will happen with Shadow of the Tomb Raider. However, its issues with respect to story, characters and the unbalanced gameplay structure show a lack of solid vision on how the trilogy would be implemented, which in no way ends satisfactorily.
Merlin'in Kazanı (Turkey) 71
Shadow of the Tomb Raider doesn't have much to offer compared to the recent games. However, if you are a fan of the Tomb Raider series, you will enjoy it.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
EDGE 4/10

ادج دوباره جوگیر شد :| :D
جو گیر نشده علی رضا جان.نمره ای که داده کاملا برازندش هست.شما توی تاپیک بازی نظرت رو گفتی خوشت اومد خیلی ها تاییدت کردن. من و چند نفر دیگه هم نظرمون رو راجع به از پایه مزخرف و آشغال بودن بازی گفتیم و خیلی ها هم ما رو تایید کردن.منتقد ها هم به همین صورت کار میکنن:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
جو گیر نشده علی رضا جان.نمره ای که داده کاملا برازندش هست.شما توی تاپیک بازی نظرت رو گفتی خوشت اومد خیلی ها تاییدت کردن. من و چند نفر دیگه هم نظرمون رو راجع به از پایه مزخرف و آشغال بودن بازی گفتیم و خیلی ها هم ما رو تایید کردن.منتقد ها هم به همین صورت کار میکنن:D
۴ از ۱۰ کجا برازندشه ؟! دیگه ۶ کم کمش

• Like
Reactions: xxxmah

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
حالا من اینو میگم TR فن میشم، برعکسِ چند ماه پیش که به گفته‌ی بعضیا هیترش بودم :D
شاید تعریفمون از آشغال فرق می‌کنه :D منم خیلی نظرم مثبت نبود به بازی و بنظرم صرفا توی سرگرم‌کننده‌ بودن موفق بود و توی بقیه‌ی موارد مثل بیادموندنی شدن و تاثیرگذار بودن، هیچی نداشت...ولی به هر حال تعریف من از آشغال اینه که به هیچ دردی نخوره :D ولی SotTR حداقل از نظر کیفیت بصری خفن بود، حداقل صداگذاری و موسیقی‌اش خیلی عالی بود، حداقل صداپیشگی حرفه‌ای داشت و در نهایت حداقل سرگرم‌کننده بود...اینا واسه من به معنی آشغال نیست.
کلا از زیاده‌روی خوشم نمیاد...EDGE هم ماشالا توی این مورد استاده :D شایدم یکمی از نمره‌‌‌‌ ادج به DQ11 شاکی‌ام :D با اینکه متر و معیار هر سایت و مجله فرق می‌کنه ولی به هر حال وقتی من نمره 4 می‌بینم یعنی کلا از بازی دوری کنید...این نسخه TR هم اصلا در حدی بد نیست که کلا به کسی پیشنهادش نکنم. حالا با هر سلیقه‌ای هم بری سراغش، من نمیتونم تصور کنم، تجربه‌ی یه نفر به حدی هولناک بوده باشه که 4 بهش بده. بازی جوری نیست که پر از مشکل باشه یا از هر نظر در وضعیت بدی قرار داشته باشه. نقاط مثبتِ واضحی داره.
البته مهم هم نیست...امتیازا فان هستن :D اصلا 2 میداد میخندیدیم :D

• Like
Reactions: NaRiiMaN

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
حالا من اینو میگم TR فن میشم، برعکسِ چند ماه پیش که به گفته‌ی بعضیا هیترش بودم :D
شاید تعریفمون از آشغال فرق می‌کنه :D منم خیلی نظرم مثبت نبود به بازی و بنظرم صرفا توی سرگرم‌کننده‌ بودن موفق بود و توی بقیه‌ی موارد مثل بیادموندنی شدن و تاثیرگذار بودن، هیچی نداشت...ولی به هر حال تعریف من از آشغال اینه که به هیچ دردی نخوره :D ولی SotTR حداقل از نظر کیفیت بصری خفن بود، حداقل صداگذاری و موسیقی‌اش خیلی عالی بود، حداقل صداپیشگی حرفه‌ای داشت و در نهایت حداقل سرگرم‌کننده بود...اینا واسه من به معنی آشغال نیست.
کلا از زیاده‌روی خوشم نمیاد...EDGE هم ماشالا توی این مورد استاده :D شایدم یکمی از نمره‌‌‌‌ ادج به DQ11 شاکی‌ام :D با اینکه متر و معیار هر سایت و مجله فرق می‌کنه ولی به هر حال وقتی من نمره 4 می‌بینم یعنی کلا از بازی دوری کنید...این نسخه TR هم اصلا در حدی بد نیست که کلا به کسی پیشنهادش نکنم. حالا با هر سلیقه‌ای هم بری سراغش، من نمیتونم تصور کنم، تجربه‌ی یه نفر به حدی هولناک بوده باشه که 4 بهش بده. بازی جوری نیست که پر از مشکل باشه یا از هر نظر در وضعیت بدی قرار داشته باشه. نقاط مثبتِ واضحی داره.
البته مهم هم نیست...امتیازا فان هستن :D اصلا 2 میداد میخندیدیم :D
هرچند من خودم هیچ وقت توی عمرم متا رو قبول ندارم و تجربه شخصی رو ترجیح میدم اما واقعا مردم به امتیازات جای های معتبری مثل edge به چشم فان نگاه نمیکنن و تاثیر میزاره توی خریدشون !
من خودم چندین سال پیش از بازی never dead که زرشک بدترین بازی سال رو گرفته بود خیلی خوشم اومد و دوبار تمومش کردم اونم با لذت :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
هرچند من خودم هیچ وقت توی عمرم متا رو قبول ندارم و تجربه شخصی رو ترجیح میدم اما واقعا مردم به امتیازات جای های معتبری مثل edge به چشم فان نگاه نمیکنن و تاثیر میزاره توی خریدشون !
من خودم چندین سال پیش از بازی never dead که زرشک بدترین بازی سال رو گرفته بود خیلی خوشم اومد و دوبار تمومش کردم اونم با لذت :D
مردم فقط نیست اقا مهدی ، خود ناشر و سازنده هم مانور میدن رو نمرات براسون مهمه حتی با نمرات بازیشون تریلر میدن بیرون برای جلب نظر بیشتر مردم هر کی میگه متا اهمیت نداره چرا میگه

• Like
Reactions: ps34

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نمره EGDE برا نسخه PS4 ثبت شد :D البته بیشترین نقد رو هم داره و متا رفت رو 76 , نمره تام چیک هم برا PC ثبت شد . در کل شانس هم آورد که نمراتش پخش شد :D

• Like
Reactions: .Amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر