saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان من یک مشکلی با شبیه ساز دارم
اونم اینکه امروز اومدم بازی کنم دیدم می گه اپدیت می خواد هرچی میزنم نمیره قبلا هر وقت اپدیت می یومد dns رو عوض می کردم می رفت ولی الان نمیره چکار کنم
ممنون میشم کمک کنید
سلام. برای منم با DNS جلو نمیره ، با قندشکن میره جلو.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
سلام. برای منم با DNS جلو نمیره ، با قندشکن میره جلو.
به بدبختی یک قند شکن رایگان پیدا کردم که درست شد ولی قبلا با dns می شد دیگه فکر کنم دیگه نمیشه واسه اپدیت اگه بیاد قند می خواد ولی باز خوبه بازی با dns کار می کنه خدا کنه این فیلتر نشه

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با سلام . دوستان من این آدرسو تو کامپیوتر پیدا نمیکنم Temp\TxGameDownload\MobileGamePCShared
سلام.
به محض اینکه لانچر نصب کنید این مسیر ساخته میشه ، باید توی درایو ها (مثلا C , D , E و ... ) دنبال پوشه Temp بگردید.

ALPHA4

عضو جدید
Aug 17, 2019
1
سلام من از شبیه ساز گیم لوپ استفاده میکنم اون قسمت از اموزش که میگین کلیدF9بزنیم که مرورگر باز بشه برا من اصلا هیچ کلیدی کار نمیکنه راه دیگه ای برا بالا اوردن مرورگر نیس؟

v_a1900

کاربر سایت
Jan 1, 2019
8
سلام. بعد مدتها اومدیم بازی کنیم دیدم به توییتر دیگه لینک نیست هر کاری کردم لینک نشد و خطا میداد. ولی به صورت مهمان میشد بازی کرد. اپدیت کردیم پابجی رو تا 90 درصد رفت کلا پرید. حتی ایکن از دسکتاپ پرید. نصب نشد که نشد. حذف کردم کامل دوباره نصب کردم همین داستان. بعد از کلی تلاش به این نتیجه رسیدم که با توجه به اینکه تنسنت کلا آپدیت شده به گیم لوپ و گزینه سرچ و اینا کلا دیگه نیست گوگل اینستال رو نصب کنم. F9 بزنم . با مرورگر es دان و نصب کنم. گوگل اینستال حذف کنم. از فارسروید فایل پابچی و دیتا دان کنم. بعد با es بیام مثل گوشی نصب کنم و دیتا توی پوشه کپی کنم. فعلا دارم این مراحل انجام میدم. اوکی شد اطلاع میدم.

v_a1900

کاربر سایت
Jan 1, 2019
8
سلام. بعد مدتها اومدیم بازی کنیم دیدم به توییتر دیگه لینک نیست هر کاری کردم لینک نشد و خطا میداد. ولی به صورت مهمان میشد بازی کرد. اپدیت کردیم پابجی رو تا 90 درصد رفت کلا پرید. حتی ایکن از دسکتاپ پرید. نصب نشد که نشد. حذف کردم کامل دوباره نصب کردم همین داستان. بعد از کلی تلاش به این نتیجه رسیدم که با توجه به اینکه تنسنت کلا آپدیت شده به گیم لوپ و گزینه سرچ و اینا کلا دیگه نیست گوگل اینستال رو نصب کنم. F9 بزنم . با مرورگر es دان و نصب کنم. گوگل اینستال حذف کنم. از فارسروید فایل پابچی و دیتا دان کنم. بعد با es بیام مثل گوشی نصب کنم و دیتا توی پوشه کپی کنم. فعلا دارم این مراحل انجام میدم. اوکی شد اطلاع میدم.

این روش جواب داد ولی برای مشکل توییتر باید نرم افزارشو دانلود ، نصب و لاگین کنین توو برنامه مشکل حل میشه

• Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
تـــــــــــــازه هــــا :
113644
  • آپدیت 0.14 عرضه شد . فعلاً دانلود آپدیت 14 بدون قندشکن امکان پذیر نــیست !
  • همچنان امکان بازی با DNS فراهم است.
  • فایل یکجا apk بازی با حجم 2 گیگابایت به صفحه اول اضافه شد . (نصب با ES File Explorer)
  • مد Infection اضافه شد . به همراه Map جدید.
  • آموزش ساختن ShortCut بازی به Desktop اضافه شد.
  • اَپ (App) مربوط به تویـیتر در قسمت Game Center لانچر اضافه شده است ، برای اتصال راحت تر توییتر به شبیه ساز. (تصویر پیوست)
113646

imiscorpion

عضو جدید
Aug 23, 2019
1
سلام دوستان راه حل برا شلیک کردن ندارین ؟
از منوی سمت راست رو کیبورد زدم تنظیماتشم ریست کردم نشد !
ظلمه میرم تو بازی همه چی برمیدارم یکی میاد من بی دفاع و کشته میشم

• Like
Reactions: karim-74

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان راه حل برا شلیک کردن ندارین ؟
از منوی سمت راست رو کیبورد زدم تنظیماتشم ریست کردم نشد !
ظلمه میرم تو بازی همه چی برمیدارم یکی میاد من بی دفاع و کشته میشم
سلام.
داخل بازی قسمت Setting بخش Controls ، میتونید اونجا تنظیمات رو تغییر بدید یا ریسِت کنید ، مثلا وارد قسمت Custom کردن که بشید ، میتونید ببینید شلیک کردن کجاست و از همون منوی راست شبیه ساز یک کلید موس رو دوباره بهش اختصاص بدید.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
دوستان من یک مشکلی برام تو بازی پیش اومده اونم اینکه قبلا تو بازی دکمه ها رو می نوشت مثلا یک چیزی می خواستی برداری دکمه F نمایش می یومد اگر دوتا بود F , G و... الان خالی کلا همه دکمه های که فعال کیبورد نمیاد نمی دونم متوجه منظور م شودید ممنون میشم کمک کنید

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    2.6 MB · مشاهده: 9

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان من یک مشکلی برام تو بازی پیش اومده اونم اینکه قبلا تو بازی دکمه ها رو می نوشت مثلا یک چیزی می خواستی برداری دکمه F نمایش می یومد اگر دوتا بود F , G و... الان خالی کلا همه دکمه های که فعال کیبورد نمیاد نمی دونم متوجه منظور م شودید ممنون میشم کمک کنید.
سلام.
این موضوع تو صفحه اول اشاره شده . کلید F1 راهنمای کلید ها هست. اینو بزنید مشکلتون حل میشه.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
دوستان باز من یک مشکل جدید پیدا کردم امروز که اومدم بازی کنم بازی رو 98 درصد گیر می کنه و نمیره هرکاری و هر چقدر هم صبر کردم نشد حتی شبیه ساز بازی رو پاک و بعد دوباره سبیه ساز و بازی رو نصب کردم و بازم روی 98% گیر می کنه بعد که شبیه ساز رو می بندم کامپیوتر نه ریست میشه و نه خاموش حتی برنامه از طریق تکس منیجر هم هرکاری می کنم بسته نمیشه و مجبورم دستی ریست کنم تا درست بشه ممنون میشم کمکم کنید

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    11 KB · مشاهده: 4
  • Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان باز من یک مشکل جدید پیدا کردم امروز که اومدم بازی کنم بازی رو 98 درصد گیر می کنه و نمیره هرکاری و هر چقدر هم صبر کردم نشد حتی شبیه ساز بازی رو پاک و بعد دوباره سبیه ساز و بازی رو نصب کردم و بازم روی 98% گیر می کنه بعد که شبیه ساز رو می بندم کامپیوتر نه ریست میشه و نه خاموش حتی برنامه از طریق تکس منیجر هم هرکاری می کنم بسته نمیشه و مجبورم دستی ریست کنم تا درست بشه ممنون میشم کمکم کنید
سلام.
برای بستن برنامه در Task Manager از سربرگ Details برید. End Task Tree یا End Task رو بزنید. احتمالا بسته میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر