KING_97

کاربر سایت
Aug 5, 2019
5
سلام دوستان
من آخرین نسخه لانچر رو دانلود کردم و با کمک dns پابجی رو دانلود کردم حالا بعد دانلود مینویسه Installing و منتظر می مونم ولی اجرا نمیشه (تو صفحه لانچر) قبلا من این بازی رو تو لانچر قدیمی داشتم ویندوزم رو عوض کردم و نسخه جدید لانچر رو نصب کردم و حالا این مشکل رو دارم چطور باید مشکل رو درست کنم
ممنون

• Like
Reactions: saeed_sg

KING_97

کاربر سایت
Aug 5, 2019
5
سلام دوستان مشکل قبلی من حل شد الان یه مشکل دیگه دارم
به گوگل نمیتونم وصل بشم با dns و قندشکن هم تست کردم ولی نشد الان من باید به گوگل وصل بشم چون اکانت قبلیم روی گوگل بوده
لطفا کمکم کنید
خیلی اضطراریه 112932 Capture.PNG

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان مشکل قبلی من حل شد الان یه مشکل دیگه دارم
به گوگل نمیتونم وصل بشم با dns و قندشکن هم تست کردم ولی نشد الان من باید به گوگل وصل بشم چون اکانت قبلیم روی گوگل بوده
لطفا کمکم کنید
خیلی اضطراریهView attachment 112932View attachment 112932
سلام.
اتصال گوگل بخاطر همین مشکلاتش توصیه نمیشه . اینجا نوشته با گوگل ارتباط نداره ، حالا یا موقتی هست یا شاید اینکه به ارتباطتون با قندشکن برقرار نیست.
اگه هنوز به اکانت قبلیتون دسترسی دارید به توییتری چیزی وصلش کنید ، و اینجا با اون لاگین کنید.

KING_97

کاربر سایت
Aug 5, 2019
5
سلام.
اتصال گوگل بخاطر همین مشکلاتش توصیه نمیشه . اینجا نوشته با گوگل ارتباط نداره ، حالا یا موقتی هست یا شاید اینکه به ارتباطتون با قندشکن برقرار نیست.
اگه هنوز به اکانت قبلیتون دسترسی دارید به توییتری چیزی وصلش کنید ، و اینجا با اون لاگین کنید.
سلام
من الان با اکانت گوگلم یه اکانت فیسبوک ساختم و وارئ شدم ولی از لول 0 اومد من اکانت گوگلم لول 36 بوده

dondian

عضو جدید
Aug 10, 2019
1
سلام من بازی رو نصب کردم ولی وقتی میرم تو بازی تو قسمت لودینگ عکسای بازی رو نشون میده یهو درمیاد مشکلش چیه توروخدا بهم بگین

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
من الان با اکانت گوگلم یه اکانت فیسبوک ساختم و وارئ شدم ولی از لول 0 اومد من اکانت گوگلم لول 36 بوده
سلام.
فکر میکنم شما متوجه نشدید . باید وارد بازی بشید مثلا با موبایلتون و اونجا گوگل رو وارد کنید و وارد که شد ازونجا به توییتر یا فیسبوک وصل کنید .
توضیحاتش تو پست دوم قسمت 2 از صفحه اول هست

141299f677d58ca6fad37eb9a889471f.jpg

اگر اون نشد باید یه طوری همون اتصال گوگل امولاتور رو درست کنید . مثلا لانچر رو بروز کنید یا اپ مربوط به گوگل رو پاک کنید و دوباره روی امولاتور نصب کنید و یا دی ان اس و قندشکن و ...
توضیحاتش صفحه اول هست.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

jonaid_uy

عضو جدید
Aug 11, 2019
3
سلام داداش ویندوز من قبلا ۷ بود تنسنترو نصب کردم خوب بودالان ویندوز ۱۰ کردم تا مرحله سوم میره انصتال دوباره اروم ارووم یک روز ۷ ساعت صبر کردم تا ۷۰ رسید دوباره رفت۰ مشکل چیه خواهش میکنم بگید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام داداش ویندوز من قبلا ۷ بود تنسنترو نصب کردم خوب بودالان ویندوز ۱۰ کردم تا مرحله سوم میره انصتال دوباره اروم ارووم یک روز ۷ ساعت صبر کردم تا ۷۰ رسید دوباره رفت۰ مشکل چیه خواهش میکنم بگید
سلام.
اگه تو مرحله دانلود (Downlaoding) کُند باشه ، میتونه مربوط به سرعت اتصال اینترنت باشه ، اگه قندشکن استفاده میکنید با یه پرسرعت عوض کنید ، یا اگه نمیکنید میتونید وصل کنید به قندشکن شاید تفاوتی ایجاد شد.
-
از روش نصب دستی هم میتونید استفاده کنید (با کمک ES File Explorer) یه کمی سخته ولی ، آموزشش صفحه اول هست.

jonaid_uy

عضو جدید
Aug 11, 2019
3
سلام.
اگه تو مرحله دانلود (Downlaoding) کُند باشه ، میتونه مربوط به سرعت اتصال اینترنت باشه ، اگه قندشکن استفاده میکنید با یه پرسرعت عوض کنید ، یا اگه نمیکنید میتونید وصل کنید به قندشکن شاید تفاوتی ایجاد شد.
-
از روش نصب دستی هم میتونید استفاده کنید (با کمک ES File Explorer) یه کمی سخته ولی ، آموزشش صفحه اول هست.
اقا من برای نصب دیتا با اینتر ۱۰ مگ بر ثانیه رفتم توش بخدا فیلم ۲گیگو یک دقیقه دانلود میکنم اما میرم توش دانلود نمیش از فیلترشکن Brent استفاده کردم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اقا من برای نصب دیتا با اینتر ۱۰ مگ بر ثانیه رفتم توش بخدا فیلم ۲گیگو یک دقیقه دانلود میکنم اما میرم توش دانلود نمیش از فیلترشکن Brent استفاده کردم
سلام.
یه عکس ازونجایی که میگید دانلود نمیشه بدید و اینکه میتونید برای اطمینان قندشکن رو عوض کنید.
-
ولی درکل من راه حل هاشو خدمتتون گفتم تو پست بالایی . اگه برطرف نشد از اونا کمک بگیرید . توضیحات بیشتر هم صفحه اول هست.

skhh

کاربر سایت
Apr 4, 2019
9
سلام من داشتم تنظیمات بازی رو دست کاری میکردم نمیدونم از کجا سرعت موس رو زیاد کردم سرعت موسم زیاد شده تو بازی درست نمیتونم نشونه گیری کنم از کدوم قسمت کمش کنم ؟

KING_97

کاربر سایت
Aug 5, 2019
5
سلام.
فکر میکنم شما متوجه نشدید . باید وارد بازی بشید مثلا با موبایلتون و اونجا گوگل رو وارد کنید و وارد که شد ازونجا به توییتر یا فیسبوک وصل کنید .
توضیحاتش تو پست دوم قسمت 2 از صفحه اول هست

141299f677d58ca6fad37eb9a889471f.jpg

اگر اون نشد باید یه طوری همون اتصال گوگل امولاتور رو درست کنید . مثلا لانچر رو بروز کنید یا اپ مربوط به گوگل رو پاک کنید و دوباره روی امولاتور نصب کنید و یا دی ان اس و قندشکن و ...
توضیحاتش صفحه اول هست.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk
سلام
من منظور شما رو فهمیدم ولی من اصلا داخل این برنامه نمیتونم برم داخل اکانت گوگلم که بخوام روی فیسبوک و توییتر هم سینک کنم
با نرم افزار ممو توی گوگل پلی وارد اکانت میشم ولی نمیتونم با اکانت گوگل پلیم وارد بازی بشم
اگه امکان داره من مشخصات جیمیلمو بدم بهتون تا شما این کار رو برام انجام بدید
لطفا اگه تلگرام یا اینستاگرام دارید آیدی بدید تا بیام خدمتتون

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
من منظور شما رو فهمیدم ولی من اصلا داخل این برنامه نمیتونم برم داخل اکانت گوگلم که بخوام روی فیسبوک و توییتر هم سینک کنم
با نرم افزار ممو توی گوگل پلی وارد اکانت میشم ولی نمیتونم با اکانت گوگل پلیم وارد بازی بشم
اگه امکان داره من مشخصات جیمیلمو بدم بهتون تا شما این کار رو برام انجام بدید
لطفا اگه تلگرام یا اینستاگرام دارید آیدی بدید تا بیام خدمتتون
من نرم افزار گوگل رو استفاده نمیکنم ، بهتره روی یک گوشی موبایل اندروید آشنایان انجام بدید و یوزر و پسورد گوگلتون در اختیار بقیه قرار ندید بهتره.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
سلام دوستان من یک مشکلی با شبیه ساز دارم
اونم اینکه امروز اومدم بازی کنم دیدم می گه اپدیت می خواد هرچی میزنم نمیره قبلا هر وقت اپدیت می یومد dns رو عوض می کردم می رفت ولی الان نمیره چکار کنم
ممنون میشم کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر