sajjadnp81

کاربر سایت
Mar 18, 2019
8
سلام من مشکلم تو صفحه اول پابجی اونجایی ک باید لیست آپدیت هارو دانلود کنه، هرچی صبر میکنم دانلودشون نمیکنع و لودینگش هم تا آخر رفته ولی همونجا مونده و آپدیتا دانلود نمیکنه، باید چکار کنم؟

sajjadnp81

کاربر سایت
Mar 18, 2019
8
سلام لطفا کمک کنید،توی قسمت my game شبیه ساز روی پلی میزنم تا 50 درصد میره بعد اینو مینویسه

Failed to start the emulator.The emulator was not properly closed.Please restart the emulator or the computer and tny again later.

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
سلام من مشکلم تو صفحه اول پابجی اونجایی ک باید لیست آپدیت هارو دانلود کنه، هرچی صبر میکنم دانلودشون نمیکنع و لودینگش هم تا آخر رفته ولی همونجا مونده و آپدیتا دانلود نمیکنه، باید چکار کنم؟
با دی ان اس یا فی لتر ش کن برو اپدیت کن

hosin2a

کاربر سایت
Mar 6, 2019
13
سلام...آقا من تو بازی نمیره...توی قسمت لودینگ اول بازی روی 98 درصد گیر میکنه...هر کاری میکنم فایده نداره...نرم افزار رو 100 بار حذف کردم و دوباره نصب کردم فایده نداشت...نمیدونم مشکل از چیه..توی یوتیوب هم چندتا فیلم دیدم گفته بودن توی قسمت ستینگ خود نرم افزار یه تغییراتی بدیم...من انجام دادم..بار فایده نداشت...لطفا کمک کنید...
توی عکس زیر مشخصه...اینجا گیر میکنه...:
https://i.ytimg.com/vi/dbHJvnj9ISE/maxresdefault.jpg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
111625

لانچر به Gameloop تغییر نام داد.
برای اجرای بازی از طریق لانچر ، ابتدا لانچر را آپدیت کنید.
آپدیت 0.13.5 عرضه شد. (+ اسلحه جدید)

جزییات آپدیت جدید 0.13.5
1. New Weapon: PP-19

– The game’s 5th submachine gun. Fires 9mm ammunition. Drops in Erangel and Vikendi.

– The PP-19 is a 9mm submachine gun with a detachable oversized magazine of 53 rounds, but it does not support magazine upgrades, so the capacity cannot be increased through attachments.

– The weapon can be equipped with scopes and muzzle attachments, and can be equipped with all scopes from the Red Dot Sight or the Holographic Sight to the 6x Scope, and all muzzle accessories available for submachine guns.

– The PP-19 has single shot damage value of 35 and a rate of fire similar to the UMP. Its default magazine size gives the advantage of a fully kitted weapon during early game. These advantages come at the cost of a slightly weaker performance later in the match.

2. TPP-Team Deathmatch added to Room Mode.

3. The High Frame Rate option has been added to HDR mode for some high-end devices. Enable it for even better graphics at the cost of battery life. It can be configured in Settings – Graphics.

4. PMCO-themed events are coming in late July. After completing the missions, players can listen to the new PMCO song by Alan Walker, and get the PMCO Theme for the Main Menu.

آخرین ویرایش:

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
من مشکل اتصال به گوگل دارم..یعنی گوگل پلی سرویس دانلود نمیشه
شما اول از منوی سینتگ برنامه زبانتو چینی کن بعد برنامه رو ببند دوباره بازش کن میبنی که گوگل پلی اضافه شده به برنامه و میزنی دانلود بعد که عملیات تموم شد منو دوباره انگلیسی کن و تمام

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
سلام

میخواهم برنامه نصب کنم این خطا میده.
قبلا هم نصب کرده بودم راحت اجرا میشود رفتم تنسنت اپدیت کردم شد GameLoop لگ داشت پاک کردم نسخه قدیمی تنسنت داشتم میخواهم نصب کنم خطا میده حتی نسخه GameLoop دانلود کردم دوباره همین خطا میده.
مشکل از سیستم عامل هستش یا نه؟
دانلود به صورت کامل شده از هر طریق بگی دانلود کردم برنامه یعنی مشکل خطا دانلودی باشه نیست.

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    159.2 KB · مشاهده: 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر