darkmaster6886

عضو جدید
May 19, 2019
1
سلام من یه سوال دارم من هر بار که میخوام وارد بازی به عنوان quest بشم مینویسه {server is busy} {سرور مشغوله} و نمیزاره به منوی بازی برم لطفا راهنمایی کنید

maj_asatid

کاربر سایت
Jun 13, 2019
4
سلام دکمه ctrl رو میزنم موس رو قفل نمیکنه تنظیمات رو ریست کردم ولی نمیشه از وقتی آپدیت کردم اینجوری شده دیگه باید چیکار کنم ؟ کیبورد رو میزارم روی normal 720p با کلیک راست قفل میشه ولی موس خیلی اروم کار میکنه و رو دوربین نمیره

sqdri

عضو جدید
Jun 25, 2019
2
سلام. شبیه ساز من تو قسمت my games گوگل پلی نداره تا نصبش کنم!!! آپدیتم کردم و تو قسمت log in وارد حساب گوگل خودم شدم. چجوری میتتونم گوگل پلی نصب کنم؟

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    776.4 KB · مشاهده: 4

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام. شبیه ساز من تو قسمت my games گوگل پلی نداره تا نصبش کنم!!! آپدیتم کردم و تو قسمت log in وارد حساب گوگل خودم شدم. چجوری میتتونم گوگل پلی نصب کنم؟
سلام دوست عزیز شما برای این کار باید اول زبان بازی رو از توی ستینگ به چینی تغییر بدی و بعد ببندی اون موقع گوگل پلی ظاهر میشه نصب کن بعدش بازی رو رو انگلیسی ست کن از تو تنظیمات

hfmmmp

کاربر سایت
May 16, 2019
5
سلام
دیروز با یکی بازی کردم نشستم تو ماشینش پرواز کرد سرعت ماشینشم وحشتناک بالا بود!!!!!!!بعد هم 25نفر رو کشت اینا قضیه شون چیه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
وارد Setting بشید و More Games رو فعال کنید و شبیه ساز کاملا بسته و مجددا راه اندازی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر