saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام خسته نباشین من یک مشکل دارم میخوام برم به اکنت جیمیلم در بازی جیمیلمو میزنم اما نمیره ثبت کردم تو گوگل پلی چکار کنم تو لودینگ میمونه از برنامه شبیه ساز تنسنت استفاده میکنم روش وی پی ان و دی ان اس هم استفاده کردم هیچ کدوم جواب نداد
سلام.
فعلا من امکان امتحان کردن گوگل رو ندارم ، این امکان تازه اضافه شده ، وگرنه امتحان میکردم و اگه لازم داشت آموزششو هم میذاشتم . ولی مراحل اولیه اشو میتونم بگم بهتون اگه انجام ندادید:

برای اتصال به گوگل حتما لانچر هم آپدیت باشه ، پس از آپدیت داخل لانچر هم باید Google Installer رو بزنید دانلود و نصب بشه ، بعدش سیستم عامل اندروید بروز میشه و گوگل اضافه میشه ، بعدش داخل بازی متصل میکنید ، البته اینجور که معلومه زیاد روبراه نیست اگه وصل نشد باید چندبار ببندید و باز کنید تا به گوگل وصل بشه .

upload_2019-2-22_19-26-36.png

توصیه میکنم اگه براتون مهم نیست به فـیـسـبوک و تویـیـتر متصل کنید. در نظر داشته باشید نصب Google Installer باعث افزایش مصرف Ram و حافظه میگردد.

سایر آموزش ها در صفحه اول

Attachments

• upload_2019-2-22_19-24-42.png
    upload_2019-2-22_19-24-42.png
    475 KB · مشاهده: 16
آخرین ویرایش:

javadmajidi9770

کاربر سایت
Feb 4, 2019
9
من رو همون قبلی آپدیت کردم ، براحتی مپ رو دانلود میکنه . نمیدونم این کد ارور هم چیز سرراستی تو اینترنت نیست ولی چندتا ویدیو هست میتونید اونارو ببینید.
خب یه سری کار پیشفرض ساده هم هست میتونید انجام بدید پایین مینویسم . استفاده از dns و قندشکن رو که قبلا گفتم. شاید دفعه قبلی همه فایلهارو بدرستی پاک نکردید.

• آنتی ویروس را غیرفعال کنید.
  • appmarket.exe و androidemulator.exe را روی حالت run as admin تنظیم و Apply کنید.
  • اگر آیکون Repair صفحه اول لودینگ بازی ظاهر شد ، از آن استفاده کنید.
  • با دوبار زدن کلید بازگشت راست صفحه از بازی خارج شده ، کلید F9 را بزنید و آیکون Setting ظاهر میشود ، وارد منوی Setting شده و Cache بازی را از صفحه Apps پاک کنید.
  • بازی رو مستقیما از androidemulator.exe امتحان کنید.
سلام.مشکلم حل نشد.راهه دیگه ای هم هس؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من این بازیا قبلا رو گوشیم داشتم و اکانتم رو گوگل سیو بود.
الان چجوری باید انتقالش بدم رو این نسخه
سلام.
توی پست بالایی توضیح دادم ، صفحه اول هم هست . کافیه فقط Google Installer رو نصب کنید و داخل اندروید اکانت گوگلتون رو وارد کنید ، بعدش داخل بازی به گوگل متصل کنید.

آخرین ویرایش:

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
سلام
من بازیم به اکانت گوگل وصل هست میخواهم وصلش کنم به فیسبوک یا توییتر تو قسمت تنظیمات بازی حال که اکانت گوگل وصل شده حساب دو اکانت دیگه نیست نمیشه تغییر داد به حساب دیگری ایا راهی هست؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.مشکلم حل نشد.راهه دیگه ای هم هس؟
روش اول رو امتحان کن اگه نشد روش دوم (ویدیو) حتما جواب میده.

دوبار کلید Back اندروید رو بزن از بازی خارج شو ، کلید F9 رو بزن ، روی superUser کلیک کن ، روی سه نقطه کلیک کن ، Setting رو بزن و اینا رو چک کن :
Super User Access = Apps and ADB
Automatic Respone = Allow
-
یه راه حل دیگه هم هست بصورت دستی اضافه کنی ، ولی یه خورده وقتگیر و پیچیده تره.
کار با ES File ExploreR رو کامل بلد باشی حله.
این ویدیو رو دنبال کن ، دانلود سه تا مپ هم گذاشته زیر ویدیو خودش!
موفق باشید.
-
سلام
من بازیم به اکانت گوگل وصل هست میخواهم وصلش کنم به فیسبوک یا توییتر تو قسمت تنظیمات بازی حال که اکانت گوگل وصل شده حساب دو اکانت دیگه نیست نمیشه تغییر داد به حساب دیگری ایا راهی هست؟
سلام.
شما داخل بازی گوشه پایین راست علامت تنظیمات (چرخ دنده) رو بزنید ، توی همون سربرگ Basic ، گوشه بالا راست علامت مثبت ( + ) هست ، اکانت فیسبوک یا توییتر رو اضافه میکنید.
موفق باشید.
---

آخرین ویرایش:

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
برنامه cisc0 anyc0nnect
اتصال بازی به اکانت (توییتر،فیسبوک،گوگل):

اگر تابجال Save خود را به شبکه ای متصل نکرده اید یا هم اکنون به یک شبکه (فیسبوک ، توییتر ، گوگل) متصل هستید و قصد دارید اطلاعات آنرا به یکی از دو شبکه دیگر انتقال دهید به صورت زیر عمل کنید :
  1. وارد لابی بازی شوید.
  2. علامت تنظیمات (چرخ دنده) پایین صفحه را کلیک کنید.
  3. وارد سربرگ Basic شوید.
  4. علامت مثبت ( + ) گوشه بالا سمت راست را کلیک کنید.
  5. اکانت مورد نظر را اضافه کنید.

سلام تو شبیه سازی تنسنت علامت مثبت ( + ) گوشه بالا سمت راست نیست من خودم از یک را دیگه رفتم وصل شدم به اکانت تویتتر

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    187.9 KB · مشاهده: 10
  • Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
برنامه cisc0 anyc0nnect
سلام تو شبیه سازی تنسنت علامت مثبت ( + ) گوشه بالا سمت راست نیست من خودم از یک را دیگه رفتم وصل شدم به اکانت تویتتر
داخل شبیه ساز نیست عزیز ، منظورم همین مثبت داخل تصویرتونه! احتمالا منظور شمام همینه.
مگه اینجا کنار شبکه اجتماعی یه مثبت نبود که بزنی؟
-
ویرایش : من سعی میکنم تصویر به آموزش اضافه کنم اشتباه پیش نیاد.

آخرین ویرایش:

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
داخل شبیه ساز نیست عزیز ، منظورم همین مثبت داخل تصویرتونه! احتمالا منظور شمام همینه.
مگه اینجا کنار شبکه اجتماعی یه مثبت نبود که بزنی؟
منظور من یک علامت مثبت که داخل مربع هسش این مربع بزنید نمایش لگو اکانتها میده که روی هر کدوم که بزنیم اکانت همون حساب وصل میشه تو گوشی هست ولی تو شبیه سازی نیست و تشکر از راهنمای تون به حساب توییتر وصل کردم سبکتر شده

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
منظور من یک علامت مثبت که داخل مربع هسش این مربع بزنید نمایش لگو اکانتها میده که روی هر کدوم که بزنیم اکانت همون حساب وصل میشه تو گوشی هست ولی تو شبیه سازی نیست و تشکر از راهنمای تون به حساب توییتر وصل کردم سبکتر شده
خواهش میکنم.
من از اولم منظورم شبیه ساز نبوده ، دقت کنید نوشتم لابی (یعنی منوی داخل گیم) و بعد ازونجا آدرس دادم .
به منوی بازیهای آنلاین که آماده بازی میشن میگن لابی اصطلاحا.
-
ویرایش : اون علامت که میگید تو بازی من هست ، نمیدونم چطور برا شما نبوده.

آخرین ویرایش:

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
وسوال دیگه ای که داشتم ازتون اینه وقتی میرم بازی میکروفون روشنه یا روشن میکنم و اون بالاش که شکل بلنگو هستش هم روشنه صدا رفیقام به من نمیاد و صدا من به رفیقام نمیره یک وقتهای درست میشه برای یکبار دوباره خراب میشه هیچ مشکلی از هندفری نیست . ایا کل تو شبیه سازی تنسنت اینجوریه یا راهی داره واسه درست شدنش

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
وسوال دیگه ای که داشتم ازتون اینه وقتی میرم بازی میکروفون روشنه یا روشن میکنم و اون بالاش که شکل بلنگو هستش هم روشنه صدا رفیقام به من نمیاد و صدا من به رفیقام نمیره یک وقتهای درست میشه برای یکبار دوباره خراب میشه هیچ مشکلی از هندفری نیست . ایا کل تو شبیه سازی تنسنت اینجوریه یا راهی داره واسه درست شدنش
برای منم همین مشکل هست ، ممکنه یه ایراد تو شبیه ساز باشه یا مربوط به NAT Type باشه شاید ، دقیق اطلاعات ندارم.
برای جایگزین از Discord استفاده کنید ، امکاناتش هم خیلی خوبه و ساختن گروه رایگان هست. تیم اسپیک هم میشه پیشنهاد داد ولی اون داشتن گروه (سرور) رایگان نیست باید یک سرور عمومی پیدا کنید و وصل بشید.

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
برای منم همین مشکل هست ، ممکنه یه ایراد تو شبیه ساز باشه یا مربوط به NAT Type باشه شاید ، دقیق اطلاعات ندارم.
برای جایگزین از Discord استفاده کنید ، امکاناتش هم خیلی خوبه و ساختن گروه رایگان هست. تیم اسپیک هم میشه پیشنهاد داد ولی اون داشتن گروه (سرور) رایگان نیست باید یک سرور عمومی پیدا کنید و وصل بشید.
شما برای حل این اشکال از دیسکورد دارید استفاد میکنید؟
اگه میشود اموزش دیسکورد بزاری چطوری میسه این اشکال با کمک دیسکورد حل کرد.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
شما برای حل این اشکال از دیسکورد دارید استفاد میکنید؟
اگه میشود اموزش دیسکورد بزاری چطوری میسه این اشکال با کمک دیسکورد حل کرد.
خیر من راه حلشو پیدا نکردم. دیسکورد کاری به بازی نداره . امکان voice chat میده به شما.
.
برای جایگزین میتونید همراه با دوستانتون استفاده کنید . مثل یه شبکه اجتماعی باید دیسکورد رو نصب کنید و عضو بشید . توی گروهی که میسازید میتونید متصل بشید و voice chat استفاده کنید.
طرز استفاده اش سخت نیست . اگر یاد نگرفتید راجع بهش تو اینترنت جستجو کنید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: karim-74

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
ا
خیر من راه حلشو پیدا نکردم. دیسکورد کاری به بازی نداره . امکان voice chat میده به شما.
.
برای جایگزین میتونید همراه با دوستانتون استفاده کنید . مثل یه شبکه اجتماعی باید دیسکورد رو نصب کنید و عضو بشید . توی گروهی که میسازید میتونید متصل بشید و voice chat استفاده کنید.
طرز استفاده اش سخت نیست . اگر یاد نگرفتید راجع بهش تو اینترنت جستجو کنید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk
اها .
میشه پینگ بازی کاهش داد؟یا این که بستگی به اینترنت داره؟
من دی ان اس امتحان کردم تغییر در پینگ نداد زیاد و همون بالا هست ولی وی پی ان خود به خود پینگ میبره بالا بازی سنگین میشه یا احساس میکنی هنگه بازی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر