saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام بازی من رو همون صفحه اول گیر میکنه و ارور مشغول بودن سرور میده dns هم عوض کردم جواب نداد
سلام.
مشغول بودن سرور معمولا همون dns برطرف میکنه . تمام راه های متداولش و توضیحات اضافی داخل پست دوم صفحه اول نوشته شده راه حل جدیدی به ذهنم نمیرسه اضافه کنم متاسفانه . Dns های مختلف بیشتری امتحان کنید و مطمئن بشید apply شدن . repair رو بزنید یا نهایتا v*p*n بزنید .

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

mohamadreza91

کاربر سایت
Jan 25, 2019
1
سلام من بازی رو روی tencent نصب کردم یکبار هم بازی کردم ولی امروز دوباره که خواستم بازی کنم زده دوباره باید دانلود بشه!! چیکار کنم دیگه اینجوری نشه ممنون

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من بازی رو روی tencent نصب کردم یکبار هم بازی کردم ولی امروز دوباره که خواستم بازی کنم زده دوباره باید دانلود بشه!! چیکار کنم دیگه اینجوری نشه ممنون
سلام.
بازی رو از appmarket.exe اجرا کردید دیگه ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام میشه اموزش فارسی تایپ کردن رو در این امولاتور بدید
فکرمیکنم بصورت پیشفرض این امکان وجود نداره.
اگه برای ارتباط با دوستان میخواید از شبکه های اجتماعی دیگه بخصوص دیسکورد کمک بگیرید.

polour

کاربر سایت
Jan 15, 2019
1
سلام
آقا بازی که میکنم افت فریم دارم نمیدونم چرا . یعنی یهو گیر میکنه صوت میکشه چند ثانیه وسط بازی
سیستم هم بالاس اصلا نمیدونم مشکلش کجاس کارت گرافیک آپدیته :| تنظیماتش رو هم رو تمام حالت ها گذاشتم و تست کردم .پینگم هم خوبه روی 100MS هست

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
آقا بازی که میکنم افت فریم دارم نمیدونم چرا . یعنی یهو گیر میکنه صوت میکشه چند ثانیه وسط بازی
سیستم هم بالاس اصلا نمیدونم مشکلش کجاس کارت گرافیک آپدیته :| تنظیماتش رو هم رو تمام حالت ها گذاشتم و تست کردم .پینگم هم خوبه روی 100MS هست
سلام.
اکثر سیستم های امروزی دوتا پردازنده گرافیکی دارن ، مطمئن بشید که از پردازنده پرقدرت (انویدیا یا amd) استفاده میشه .
مثلا برای انویدیا وارد Nvidia Control Panel میشید .
Manage 3D Setting > Program Setting [Tab]> [Add] appmarket.exe [&] androidemulator.exe > [Select] High Perfromance > Apply
--
همچنین میتونید تنظیمات امولاتور مربوط به گرافیک روی امولاتور و داخل بازی بیارید پایین ، نمونه عکسش صفحه اول هست.
حتما DirectX و OpenGL رو جداگانه امتحان کنید و تنظیمات رو حداقل بذارید.
--
گیر کردن وسط بازی ممکنه مشکل سیستم هم باشه ( پربودن ram ، لود بالای cpu یا هارد) شاید ویندوز یا یکی از درایورهای جانبی برنامه ها ، تمام برنامه های اضافی رو باید کامل ببندید (مانند فایرفاکس ، کروم و غیره در حالت اجرا نباشند اصلا). این مشکل شما کلا بنظر مربوط به پرفورمنس سیستم باشه. متاسفانه نمیشه نظر قطعی داد .
--

King22

کاربر سایت
Jan 19, 2014
2
نام
MILAD
تاحالا ده بار سعی کردم بازیو دانلود کنم هی نت قطع میشه یا یهو خودش قطع میشه وسطشو... خلاصه من پیر شدم سر دانلود این .
نمیشه یه دیتایی چیزی بدین من دانلود کنم بریزم روش یا یه راهه دیگه ای که مجبور نباشم از خودش دانلود کنم؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بازی نصب شد .اومدم بیرون ازش. بعد خواستم دوباره برم توش گفت دوباره باید دانلود کنی!
سلام. نمیدونم چه اتفاقی افتاده برا شما ، ولی شما بعد از نصب باید از appmarket.exe (یا نهایتا androidemulator.exe) بازیو اجرا کنی حتما.
چون نصب چند مرحله هست ، هرجا دانلود قطع بشه سعی میکنه از همون قسمت دوباره دانلود کنه. آنتی ویروس و windows defender هم باید غیرفعال کنید کامل.
میشه پوشه های بازیو (temp و txgame) از کسی بگیری و بریزی ولی یه بار میشه یه بار نمیشه اگه مطمئن بود پیشنهاد میکردم . حجمش هم معقول نیست که بشه آپلودش کرد.

irmacfa

کاربر سایت
Feb 4, 2019
1
دوستان لگ بالا رو چطوری رفع کنم روی نسخه دسکتاپ
مشخصات بالایی هم دارم نمیدانم چرا روی اپدیت جدید این نسخه اینجوی شده
hp 8770
رم 16 گیگ
هارد 256 ssd
گرافیک nvidia k3000 2g اخرین اپدیت
پردازنده i7 3740qm

aghfer

کاربر سایت
Feb 4, 2019
1
دوستان لگ بالا رو چطوری رفع کنم روی نسخه دسکتاپ
مشخصات بالایی هم دارم نمیدانم چرا روی اپدیت جدید این نسخه اینجوی شده
hp 8770
رم 16 گیگ
هارد 256 ssd
گرافیک nvidia k3000 2g اخرین اپدیت
پردازنده i7 3740qm
منم همین مشکلو دارم سیستمم خوبه ولی لگ داره همه جوره هم تنضیماتشو امتحان کردم فقط تنضیمات کارت گرافیکو بلد نیستم اگه میشه کمک کنید ای ام دی هست گرافیکم 2 گیگ

Sina2024

کاربر سایت
Feb 10, 2019
1
سلام من یه روز بازی کردم فردا که خواستم بازی کنم لودینگ اولش روی 49 درصد ارور میده و بازی باز نمیشه.
مشکل از چیه؟

2019_02_11_16_46_54_Tencent_Gaming_Buddy.png

nini_khole1377

کاربر سایت
Jan 2, 2019
1
سلام من یه روز بازی کردم فردا که خواستم بازی کنم لودینگ اولش روی 49 درصد ارور میده و بازی باز نمیشه.
مشکل از چیه؟

2019_02_11_16_46_54_Tencent_Gaming_Buddy.png
سلام
از vpn یا dns ببند
از بازی کاملا خارج شو
سیستمتو یک ریستارت بکن
دوباره بازی و باز کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر