WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
خوش بهالتون من تو برنامه engine گیر کردم یه بار تا 24 درصد میرسه بعد از اول شروع میشه یه بار تا 50 درصد هربار تا یه جایی میرسه بعد از اول میاد

یکبار هرچی شبیه ساز واسه این بازی دانلود کردی رو پاک کن. فولدرهاشون رو هم پاک کن. از پست اول تاپیک شبیه ساز Tencent Gaming Buddy رو دانلود کن. بعد اول باید شبیه ساز دانلود بشه توسط اون installer بعد بازی رو دانلود میکنی. بعد برنامه Google Play Services و Google Play رو به شبیه ساز میشناسونی (دانلود و آپدیت باید بشن). برای اطمینان از نپریدن Save بازیت بهتره که اکانت توئیتر بسازی.

در تمام مدت انجام مراحل بالا یه VPN باید وصل باشه.

• Like
Reactions: saeed_sg

aamiir

کاربر سایت
May 7, 2019
6
یکبار هرچی شبیه ساز واسه این بازی دانلود کردی رو پاک کن. فولدرهاشون رو هم پاک کن. از پست اول تاپیک شبیه ساز Tencent Gaming Buddy رو دانلود کن. بعد اول باید شبیه ساز دانلود بشه توسط اون installer بعد بازی رو دانلود میکنی. بعد برنامه Google Play Services و Google Play رو به شبیه ساز میشناسونی (دانلود و آپدیت باید بشن). برای اطمینان از نپریدن Save بازیت بهتره که اکانت توئیتر بسازی.

در تمام مدت انجام مراحل بالا یه VPN باید وصل باشه.
خومو کشتم vp-n پیدا نکردم همه سایتا فیلترن

Masoud masi12345

کاربر سایت
May 18, 2019
4
سلام پیغام خطای ناشناخته میاد میگه ایمیل رو وارد کنید بعد از اتصال به گوگل پلی این اتفاق افتاد چند بار پاک و انیستال کردم بازم همونجوریه چه کار کنم ممنون؟

Attachments

• 15581695699951984565422.jpg
    15581695699951984565422.jpg
    1.3 MB · مشاهده: 9

KiarashB

عضو جدید
May 18, 2019
1
چرا در مرحله اوله اول یعنی نصب شبیه ساز، روی ۲۵ درصد گیر میکنه. با فیلترشکنو بدون انتی ویروس با فایلای نصبی مختلف امتحان کردم اما نشد. ممنون میشم جواب بدید

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
خب این مشکلات مربوط به وی پی ان شما میشه. چیزی که من ازش حرف میزنم سرور مخصوص cisco یا kerioهست. نه برنامه هایی مثل سایفون

• Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
چرا در مرحله اوله اول یعنی نصب شبیه ساز، روی ۲۵ درصد گیر میکنه. با فیلترشکنو بدون انتی ویروس با فایلای نصبی مختلف امتحان کردم اما نشد. ممنون میشم جواب بدید
سلام. مرحله Engine یا قبلش ؟
واقعا راه حل دیگه ای جز غیرفعال کردن آنتی ویروس براش گفته نشده یا من ندیدم ، ولی بنظرم این موارد هم امتحان کنید :
1- ویندوز دیفندر هم کامل غیرفعال کن.
2- نصب رو Run as admin اجرا کن.
3- پروسس نصب رو از داخل Task Manager بذار روی Priority > High .
4- PageFile ویندوز رو تا 3 گیگابایت افزایش بده.

قندشکن یا DNS مناسب هم در صورت لزوم بهمراهشون استفاده کنید.
-
سلام پیغام خطای ناشناخته میاد میگه ایمیل رو وارد کنید بعد از اتصال به گوگل پلی این اتفاق افتاد چند بار پاک و انیستال کردم بازم همونجوریه چه کار کنم ممنون؟
سلام. متاسفانه با این خطا آشنا نیستم.
اگه این پنجره رو ببندید کلا بازی بسته میشه ؟
خب گوگل رو نصب نکنید باز هم این ایراد پیش میاد؟
برای پاک کردن از Unistall Tool کمک بگیرید ، پوشه Temp تو درایوی که بازی رو ریختید هم پاک کنید ، ببینید چی میشه.

Masoud masi12345

کاربر سایت
May 18, 2019
4
سلام. مرحله Engine یا قبلش ؟
واقعا راه حل دیگه ای جز غیرفعال کردن آنتی ویروس براش گفته نشده یا من ندیدم ، ولی بنظرم این موارد هم امتحان کنید :
1- ویندوز دیفندر هم کامل غیرفعال کن.
2- نصب رو Run as admin اجرا کن.
3- پروسس نصب رو از داخل Task Manager بذار روی Priority > High .
4- PageFile ویندوز رو تا 3 گیگابایت افزایش بده.

قندشکن یا DNS مناسب هم در صورت لزوم بهمراهشون استفاده کنید.
-

سلام. متاسفانه با این خطا آشنا نیستم.
اگه این پنجره رو ببندید کلا بازی بسته میشه ؟
خب گوگل رو نصب نکنید باز هم این ایراد پیش میاد؟
برای پاک کردن از Unistall Tool کمک بگیرید ، پوشه Temp تو درایوی که بازی رو ریختید هم پاک کنید ، ببینید چی میشه.
پنجره رو ببندم و باز کنم باز همین میاد اصلا داخل بازی نمیره قبلاً رفته بودم داخل بازی ویندوز عوض کردم و درایو سی که محل نصب بود رو کلا پاک کردم ولی فایل تو هاردم بود و موقع نصب خودش تشخیص دادش و تا ۱۰۰درصد رفت ولی اجرا نمیشه فایل رو پاک کردم دوباره دانلود شد از اول همین اخطار اومد

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
پنجره رو ببندم و باز کنم باز همین میاد اصلا داخل بازی نمیره قبلاً رفته بودم داخل بازی ویندوز عوض کردم و درایو سی که محل نصب بود رو کلا پاک کردم ولی فایل تو هاردم بود و موقع نصب خودش تشخیص دادش و تا ۱۰۰درصد رفت ولی اجرا نمیشه فایل رو پاک کردم دوباره دانلود شد از اول همین اخطار اومد
نمیدونم مشکل دیگه کجاست . روی اجرای لانچر این میاد یا موقع زدن روی Play ؟
احیانا روی گزینه Error Information اطلاعات بدرد بخوری نداده بفهمیم مشکل کجاست ؟؟؟

یه احتمال ضعیفی هم هست چون ویندوز رو عوض کردین ، یکسری نرم افزار و سرویسهای مورد نیاز بازیو که دفعه قبلی احتمالا نصب بوده ندارین . با برنامه IObit Driver Booster درایورهاتون رو بروز کنید ، Directx نصب کنید ، درایور کارت گرافیکی رو بروز کنید و ... . یه سری کارهای دیگه هم هست تو صفحه اول هست ، مستقیما ربط نداره ولی هرکدوم رو دیدین ممکنه کمک کنه انجام بدید . تو پست قبلی هم گفتم چجوری پاک کنید ، و بخش گوگلش هم استفاده نکنید ، از لاگین لانچر هم استفاده نکنید.
-
اگه مشکلتون در آینده رفع شد از گوگل استفاده نکنید ، توییتر مشکلاتش کمتره.

Masoud masi12345

کاربر سایت
May 18, 2019
4
نمیدونم مشکل دیگه کجاست . روی اجرای لانچر این میاد یا موقع زدن روی Play ؟
احیانا روی گزینه Error Information اطلاعات بدرد بخوری نداده بفهمیم مشکل کجاست ؟؟؟

یه احتمال ضعیفی هم هست چون ویندوز رو عوض کردین ، یکسری نرم افزار و سرویسهای مورد نیاز بازیو که دفعه قبلی احتمالا نصب بوده ندارین . با برنامه IObit Driver Booster درایورهاتون رو بروز کنید ، Directx نصب کنید ، درایور کارت گرافیکی رو بروز کنید و ... . یه سری کارهای دیگه هم هست تو صفحه اول هست ، مستقیما ربط نداره ولی هرکدوم رو دیدین ممکنه کمک کنه انجام بدید . تو پست قبلی هم گفتم چجوری پاک کنید ، و بخش گوگلش هم استفاده نکنید ، از لاگین لانچر هم استفاده نکنید.
-
اگه مشکلتون در آینده رفع شد از گوگل استفاده نکنید ، توییتر مشکلاتش کمتره.
گزینه play اصلا نمیاد وقتی میخواد نصب بشه قبل اینکه پلی بیاد این پیغام میاد قبل اینکه ویندوز عوض کنم هم پیغام خطا میداد

Failed to start the emulator.The emulator was not properly closed.Please restart the emulator or the computer and tny again later.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
گزینه play اصلا نمیاد وقتی میخواد نصب بشه قبل اینکه پلی بیاد این پیغام میاد قبل اینکه ویندوز عوض کنم هم پیغام خطا میداد

اگه اینکارو انجام ندادی اینو انجام بده : روی اون چک باکس Restart تیک بزن و Send Report هم بردار ، بعد Ok کن . اگه لازم بود یکبار کامل همه چیو از Task Manger ببند دوباره باز کن.
-
Failed to start the emulator.The emulator was not properly closed.Please restart the emulator or the computer and tny again later.
داخل اون لینک Error Information اینو نوشته بود ؟ یا پیغامی که رو ویندوز قبلی میداد ؟ اگه مال الان نیست کاری باهاش نداریم.

Masoud masi12345

کاربر سایت
May 18, 2019
4
اگه اینکارو انجام ندادی اینو انجام بده : روی اون چک باکس Restart تیک بزن و Send Report هم بردار ، بعد Ok کن . اگه لازم بود یکبار کامل همه چیو از Task Manger ببند دوباره باز کن.
-

داخل اون لینک Error Information اینو نوشته بود ؟ یا پیغامی که رو ویندوز قبلی میداد ؟ اگه مال الان نیست کاری باهاش نداریم.
مال آلان نیست دفعه قبله

• Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بلاخره engine با فیلتر شکن نصب شد ولی وقتی میخوام بازی رو بشناسونم فایل دیتا نیست و فقط فایل apk رو نشون میده
سلام. عزیز فایل دیتا و نصب هردوش داخل فایل apk هست به حجم 1.7 گیگابایت . طبق اموزش فایل رو دانلود کنید و انجام بدید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Rezasharifi

عضو جدید
May 8, 2019
2
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه بازی سنتر های عزیز من تنسنت رو نصب کردم . و هرکاری که گفتید انجام دادم ولی موقع بازی سی پی یو کامپیوترم 100 درصد میشه و هنگ میکنه و باید سیستم ریستارت شه
مشخصات سیستمم:
Cpu: AMD Athlon x2 240 2.80 ghz
Graphics:Nvidia Geforce 8500 GT
Ram: 4 G DDR2
لطفا بررسی کنید مشکل از سیستمم هست یا شبیه ساز؟؟؟

• Like
Reactions: aamiir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر