mostafa-b

کاربر سایت
Apr 18, 2008
1
درود
بر همه دوستان
من هرکاری میکنم بازم لگ و افت فریم دارم. بخصوص موقع چرخش و نزدیک شدن دشمن. سیستم هم خوبه (ci5 6600 - 16gb ram - 1060 6gb). همه حالتا رو تست کردم ه درایورهام بروزه. بیفایده بود.واقعا رو مخه. آدمو به کشتن میده.
ضمنا تنظیمات بهینه واسه sensitiity رو هم بذارین لطفا

Ibabak68

کاربر سایت
Apr 7, 2019
3
سلام وقت بخیر ، من یه مشکل دارم ، وقتی میرم تو بازی اولش همچی اکیه ولی وقتی کوله پشتی رو باز میکنم و موس میاد تو صفحه دیگه کیبورد و موس قاطی میکنه یعنی دیگه با کیبور راه نمیره ولی با عقب و جلو کردن موس راه میره و دیگه نمیشه بازی کرد ، ممنون میشم کمک کنید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام وقت بخیر ، من یه مشکل دارم ، وقتی میرم تو بازی اولش همچی اکیه ولی وقتی کوله پشتی رو باز میکنم و موس میاد تو صفحه دیگه کیبورد و موس قاطی میکنه یعنی دیگه با کیبور راه نمیره ولی با عقب و جلو کردن موس راه میره و دیگه نمیشه بازی کرد ، ممنون میشم کمک کنید
سلام.
توی پست اول یه چندتا عکس برای تنظیم کلید مشخص برای اسکوپ هست ، از عکسهای اون کمک بگیرید و تنظیمات مربوط به کیبورد شبیه ساز رو Reset و Save کنید ، ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.
-
اینکه تنظیمهای کلیدهای کیبورد بهم میریزه برای تغییر اندازه پنجره (Window) شبیه ساز و یا تغییر به حالت Full Screen و یا تغییر اندازه Resolution تنظیمات گرافیکی هست ، معمولا با یکی دوبار Reset کردن حل میشه.

درود
بر همه دوستان
من هرکاری میکنم بازم لگ و افت فریم دارم. بخصوص موقع چرخش و نزدیک شدن دشمن. سیستم هم خوبه (ci5 6600 - 16gb ram - 1060 6gb). همه حالتا رو تست کردم ه درایورهام بروزه. بیفایده بود.واقعا رو مخه. آدمو به کشتن میده.
ضمنا تنظیمات بهینه واسه sensitiity رو هم بذارین لطفا
سلام ، تنظیم بهینه ای برا حساسیت کنترل من بشخصه ندارم ، مهمترینش سرعت چرخش به طرفین هست که برای اول شخص و سوم شخص جداگانه ، داخل بازی وارد تنظیمات بشید .
شاخه Sensivity ، قسمت Camera حالتهای 3rd ,1st Person no scope به مقدار دلخواه کم یا زیاد کنید. و سایر تنظیمات هم به دلخواه.

Ibabak68

کاربر سایت
Apr 7, 2019
3
سلام وقت بخیر ممنون مشکلم حل شد ولی متاسفانه به یک مشکل جدی خوردم ، در حال بازی بودم که منو انداخت بیرون دوباره خواستم برم تو بازی نوشت من بن کرده به مدت ۳۶۵۰ روز نمیدونم چرا؟ از هیچ کد تقلب یا هیچ چیز دیگه ای استفاده نمیکردم ، میتونین راهنمایی کنین؟

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام وقت بخیر ممنون مشکلم حل شد ولی متاسفانه به یک مشکل جدی خوردم ، در حال بازی بودم که منو انداخت بیرون دوباره خواستم برم تو بازی نوشت من بن کرده به مدت ۳۶۵۰ روز نمیدونم چرا؟ از هیچ کد تقلب یا هیچ چیز دیگه ای استفاده نمیکردم ، میتونین راهنمایی کنین؟
سلام.
والا یه دوست دیگه هم چند پست بالاتر همین وضعیتو اعلام کردن @saman.aj75. واقعا من نمیدونم ایرادش کجاست و خیلی ناجور هم هست ظاهرا.

یا باید برای dns باشه یا احیانا فیلترشکنی چیزی . اینارو اعلام کنید و اینکه با چه شبکه اجتماعی وصل شدید.

اگه مشکلتون رو تونستید حل کنید یا برطرف شد راه حلشو بگید.
تشکر و موفق باشید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

Ibabak68

کاربر سایت
Apr 7, 2019
3
ل
سلام.
والا یه دوست دیگه هم چند پست بالاتر همین وضعیتو اعلام کردن @saman.aj75. واقعا من نمیدونم ایرادش کجاست و خیلی ناجور هم هست ظاهرا.

یا باید برای dns باشه یا احیانا فیلترشکنی چیزی . اینارو اعلام کنید و اینکه با چه شبکه اجتماعی وصل شدید.

تشکر و موفق باشید.

سلام.

تشکر و موفق باشید.

والا من اینترنتم پارس آنلاین هست و بدون هیچ فیلتر شکن و دی ان اس میرفتم تو بازی ومشکلی از این بابت نداشتم ولی واقعا نمیدونم چرا بن شدم ، چشم اگر مشکل حل شد بهتون میگم ، لطفا شما هم اگر راهی پیدا کردین کمک کنید ممنون

Mehdimah

عضو جدید
Mar 18, 2019
2
سلام من شبیه ساز نصب کردم بازی میاد بالا رو صفحه دوم ک لوگوی پابجی میاد گیر میکنه داخل نمیره رم کامپیوترم 4 هستش و گرافیکم 256 ویندوزم 7 و درایو C هم تا خرخره پره مشکل از کجاست؟ چیکار کنم؟ گرافیکم پایینه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ل

والا من اینترنتم پارس آنلاین هست و بدون هیچ فیلتر شکن و دی ان اس میرفتم تو بازی ومشکلی از این بابت نداشتم ولی واقعا نمیدونم چرا بن شدم ، چشم اگر مشکل حل شد بهتون میگم ، لطفا شما هم اگر راهی پیدا کردین کمک کنید ممنون
برای دی ان اس اینا من البته خودم با همه چی وصل شدم مشکلی نبوده ولی جهت اطمینان پرسیدم که بررسی کنیم.

البته یه همچین پیام مشابهی برا من یه بار اومد البته دقیق محتواشو یادم نیست ولی خودش بعد چند ساعت حل شد بدون هیچ کاری.

شاید مودمو قطع کنی بعدا وصل کنی درست بشه.
شبکه اجتماعی چیزی برای save انتخاب کرده بودین احیانا؟

• Like
Reactions: Mehdimah

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من شبیه ساز نصب کردم بازی میاد بالا رو صفحه دوم ک لوگوی پابجی میاد گیر میکنه داخل نمیره رم کامپیوترم 4 هستش و گرافیکم 256 ویندوزم 7 و درایو C هم تا خرخره پره مشکل از کجاست؟ چیکار کنم؟ گرافیکم پایینه؟

سلام رفقا چرا کسی جواب منو نمیده

سلام.
اگر DNS یا V-P-N امتحان نکردید ، امتحان کنید .
فکر نمیکنم مربوط به درایو C باشه ولی جهت اطمینان یه مقدار فضاشو خالی کنید. تمام برنامه های اضافی هم کاملا ببندید.
ممکن هم هست مربوط به گرافیک باشه.

توضیحات بیشتر صفحه اول هست.

آخرین ویرایش:

skhh

کاربر سایت
Apr 4, 2019
9
سلام این اپدیت 0.12.0 رو روی شبیه ساز انجام دادم حالا هی اپدیت میخواد وارد بازی هم نمیشه
کسی نظری نداره به مشکل نخورده بعد اپدیت جدید !

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
من تا دیروز راحت بازی میکردم. از وقتی این آپدیت جدید رو دادن وارد امولاتور که میشم بعد از لاگین، وقتی میخوام بازی رو وصل کنم به اکانت گوگل میگه ورژن Google play Services قدیمیه. در حالی که دوباره Uninstall کردم و آپدیت کردم. مشکل چیه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من تا دیروز راحت بازی میکردم. از وقتی این آپدیت جدید رو دادن وارد امولاتور که میشم بعد از لاگین، وقتی میخوام بازی رو وصل کنم به اکانت گوگل میگه ورژن Google play Services قدیمیه. در حالی که دوباره Uninstall کردم و آپدیت کردم. مشکل چیه؟
سلام ، من خودم متاسفانه از گوگل استفاده نمیکنم ، یه جستجویی هم کردم فعلا مطلبی راجع به این مشکل نیست یا من پیدا نکردم ( اگه لازمه تصویرشو آپلود کنید )
احتمال داره بزودی با آپدیتی چیزی مشکل حل بشه. باتوجه به گزارش های مشکلات متنوع بقیه دوستان و دردسرهایی که متد حساب گوگل داره درست میکنه بهتره (بعد از رفع مشکل فعلی) از فیسبوک یا توییتر ادامه بدین.
لطفا هر وقت مشکلتون حل شد اطلاع بدید بقیه هم در جریان نحوه رفع مشکل قرار بگیرن.
موفق باشید.
سلام این اپدیت 0.12.0 رو روی شبیه ساز انجام دادم حالا هی اپدیت میخواد وارد بازی هم نمیشه
کسی نظری نداره به مشکل نخورده بعد اپدیت جدید !
سلام. من متوجه نشدم دقیقا کجا آپدیت میخواد و پیغامش چیه. ( اگه لازمه تصویرشو آپلود کنید )
یکبار برنامه رو کامل ببندید و سیستم رو هم ریستارت کنید.
شرمنده اگه حرفم تکراریه ، حتما با DNS هم امتحان کنید.

• Like
Reactions: WTF?

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام ، من خودم متاسفانه از گوگل استفاده نمیکنم ، یه جستجویی هم کردم فعلا مطلبی راجع به این مشکل نیست یا من پیدا نکردم ( اگه لازمه تصویرشو آپلود کنید )
احتمال داره بزودی با آپدیتی چیزی مشکل حل بشه. باتوجه به گزارش های مشکلات متنوع بقیه دوستان و دردسرهایی که متد حساب گوگل داره درست میکنه بهتره (بعد از رفع مشکل فعلی) از فیسبوک یا توییتر ادامه بدین.
لطفا هر وقت مشکلتون حل شد اطلاع بدید بقیه هم در جریان نحوه رفع مشکل قرار بگیرن.
موفق باشید.

سلام. من متوجه نشدم دقیقا کجا آپدیت میخواد و پیغامش چیه. ( اگه لازمه تصویرشو آپلود کنید )
یکبار برنامه رو کامل ببندید و سیستم رو هم ریستارت کنید.
شرمنده اگه حرفم تکراریه ، حتما با DNS هم امتحان کنید.

یه بار کامل برنامه امولاتور رو پاک کردم و دوباره نصب کردم. بازی رو دوباره دانلود کرد ولی بازم موقع لاگین ارور Google play services version is too low رو داد.

با گوشی رفتم تو بازی و اکانت رو به توئیتر وصل کردم. دوباره رفتم تو شبیه ساز و این بار از طریق توئیتر وصل شدم.

بدون مشکل اجرا شد و از ادامه ی اکانت آورد.

• Like
Reactions: saeed_sg

amir.haj

عضو جدید
Apr 18, 2019
2
سلام. میگم من تمام مراحلو انجام دادم و بازی بدرستی نصب شده...اما وقتی اجرا میکنم تو لوگو PUBG گیر میکنه...دی ان اسم تعویض کردم چند بار اما نشد...با وی پی انم نمیشه:((:((:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر