Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان شماهم با اینترنت شاتل با dns شکن به مشکل نخوردید؟!
به هیچ صورت این dns قبول نمیکنه فقط با نت شاتل اینجوریه!

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کلا دو روزه ناپایدار شده دوباره. ولی فعلا از من دوباره وصله .
دقیقا همه رو هوا هستیم هر لحظه ممکنه کلا اکس باکس دیگه هیچ وقت به لایو وصل نشه

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
دوستان خسته نباشید من xbox one خریدم یک کارت xbox game pass که نوشته redeem code for 1 month free حالا کد رو وارد می کنم اطلاعات کریدیت کارت می خواد دوستان کریدیت کارت فیک ندارن بدن وارد کنم ؟؟؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اکانت منو ۱۵ دلار ماکروسافت سرخود سر تمدید اشتراک گیم پس انلیمیت شارژ کرده و الان که میخوام گلد تمدید کنم پشتیبانی میگه که ۱۵ دلارو بده یا ۶۰ روز صبر کن اکانتت از جریمه در بیاد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان خسته نباشید من xbox one خریدم یک کارت xbox game pass که نوشته redeem code for 1 month free حالا کد رو وارد می کنم اطلاعات کریدیت کارت می خواد دوستان کریدیت کارت فیک ندارن بدن وارد کنم ؟؟؟
اصلا با قول نرم افزاری دنیا از این شوخیا نکن . هیچ اطلاعات فیکی نده.
من فقط سر ماکروسافت ریوارد که شماره خودمو نمیدادم از شمارها اینترنتی هرسری استفاده میکردم . حدود ۶ماه لو نرفتم . امروز اکانت ریواردم بن شد . چون قوانین ریواردو رعایت نکردم .
تنها خوبیش اینه که دسترسی به لایو و بازیهامو بلاک نکردن که فکر کنم حدود ده میلیون بازی توشه

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
سلام
کسی مشکل وصل شدن ب وای فای داره؟ برا من ی بار وصل میشه بعد یهو قطع میشه و دیگه هر کاری کنی وصل نمیشه مگه اینکه کنسول رو ریست کنم از قسمت سیستم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام
کسی مشکل وصل شدن ب وای فای داره؟ برا من ی بار وصل میشه بعد یهو قطع میشه و دیگه هر کاری کنی وصل نمیشه مگه اینکه کنسول رو ریست کنم از قسمت سیستم
با لن وصل شو .منم اون هفته داشتم نمیدونم‌ماله نت بود یا اکس باکس

• Like
Reactions: rhett butler

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر