Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
این مشکل چند وقتی هست وجود داره ( از وقتی اینترنت محدود کردن)
برای وارد کردن اکانت جدید همین ارور میداد (همینجا خیلیا مشکل داشتن البته محدود)
ولی دیگه اینقد سه پیچ نبود (قابل حل بود)
همون موقع هم بعضیا توی دنیا همین مشکل داشتن ولی عمومیت نداشت (دلیل نمیشد مشکل از ماکرو هست)
حالا توی ایران عمومیت پیدا کرده و پاچه دوستان گرفته... یعنی یجای کار میلنگه
ماکروسافت خبر نداشت و نداره که توی کشور ما داره چی میگذره

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام بر همه
متاسفانه پینگ من با وارد کردن این DNS ها خیلی بالا رفته , خدا کنه زودتر این وضعیت درست بشه و گرنه خداحافظ گیم .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
دوستان می تونید به سرور ea برای fifa 19 وصل بشید؟ با همون دو تا dns هم امتحان می کنم نمیشه!

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
من 4 ماه نشده که ایکس باکس خریدم و خیلی هم پشیمونم. اون موقع چند تا از دوستام گفتن ps بخر ولی من گوش نکردم. چون دیدم امکانات xbox بیشتره. ای کاش ps خریده بودم. الان هم مجبورم بفروشمش و کلی پول روش بذارم تا ps بخرم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
من 4 ماه نشده که ایکس باکس خریدم و خیلی هم پشیمونم. اون موقع چند تا از دوستام گفتن ps بخر ولی من گوش نکردم. چون دیدم امکانات xbox بیشتره. ای کاش ps خریده بودم. الان هم مجبورم بفروشمش و کلی پول روش بذارم تا ps بخرم

من هم ps4 داشتم هم ایکس باکس ولی ایکس باکس من بیشتر خوشم اومد بهتون توصیه میکنم عجولانه تصمیم نگیرین که بعدا پشیمون میشین این مشکل هم فقط برا ایکس باکس نیست و حل میشه

Danial 11 gorgan

کاربر سایت
Sep 14, 2018
2
سلام من دقيقا از جمعه هفته پيش ارور ٤٠٠١٠ ٨٠برام مياد يه هفتس نميتونم بازي كنم.من با ايكس باكس وان وب گردي يا فيليمو ميديدم كلا الان وصل نميشه ، ميخوام بدونم تاريخ دقيق درست شدن ارور ٨٠٠٤٠٠١٠ كي هس؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر

وضعیت psn هم روبراه نیست از دوستام که ps4 دارن میگن نمیتونن بازی آپدیت کنن و حتما با پروگسی باید وصل بشن تا دانلود بشه و خیلی ها که به بعضی بازیها وصل نمیشن

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام من دقيقا از جمعه هفته پيش ارور ٤٠٠١٠ ٨٠برام مياد يه هفتس نميتونم بازي كنم.من با ايكس باكس وان وب گردي يا فيليمو ميديدم كلا الان وصل نميشه ، ميخوام بدونم تاريخ دقيق درست شدن ارور ٨٠٠٤٠٠١٠ كي هس؟
والا خود مایکرو هم نمیدونه

• Like
Reactions: Danial 11 gorgan

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
سلام دوستان با امروز میشه ۸ روز ک ایکس باکسم تو حالت لالا سپری میکنه واین ارور ۴۰۰۱۹ و ۴۰۰۱۰ داره دهنشو سرویس میکنه دلم برای گلد و بازی تنگ شده...خیلی... ناموسا کی درست میشه؟ اصلا درست میشه ؟ دیگه خستم...

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
دوستان باید تا کی صبر کنیم....
دوست عزیز احتمال اینکه درست بشه فوق العاده کمه. چون ایران جزء لیست پشتیبانی ماکرو نیست. این رو از نحوه جواب دادن پشتیبانیشون میشه فهمید. 8 روزه فقط میگن در حال پیگیری هستیم. فقط دارن دست به سر میکنن. به نظرم مجبوریم کوچ کنیم سمت ps4

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
Dns بذارین 178.22.122.100
هرکی گذاشته مشکلش حل شده فعلا
خوثمم امتحان کردم هم با همراه اول و هم با ای دی اس ال شاتل جواب داده
رو پینگ هم تاثیری نذاشته.
این مشکل هم ربطی به مایکروسافت نداره و از سمته ایران هست

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
متاسفانه این دی ان اس فقط رو بعضی از آی اس پی ها کار میکنه. رو ایرانسل و آسیا تک که من دارم کار نکرد. نمیدونم اگه به پشتیبانی آسیاتک زنگ بزنم اونا میتونن کاری کنن که به این دی ان اس وصل شه؟
Dns بذارین 178.22.122.100
هرکی گذاشته مشکلش حل شده فعلا
خودمم امتحان کردم هم با همراه اول و هم با ای دی اس ال شاتل جواب داده
رو پینگ هم تاثیری نذاشته.
این مشکل هم ربطی به مایکروسافت نداره و از سمته ایران هست

• Like
Reactions: amir_k2m

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
207
نام
Erfan
متاسفانه این دی ان اس فقط رو بعضی از آی اس پی ها کار میکنه. رو ایرانسل و آسیا تک که من دارم کار نکرد. نمیدونم اگه به پشتیبانی آسیاتک زنگ بزنم اونا میتونن کاری کنن که به این دی ان اس وصل شه؟

شما فکر کنم خیلی به multiplayer معتاد نباشی به نظرم فعلا برو هاردتو پر بازی ظرفیت افلاین کن لذتشو ببر به لایوم کاردی نداشته باش تا درست شه فکر کنم از صبر کردن بهتر باشه
منم شاید همینکارو بکنم با این وضعیت گلد و قیمت بازی ...

• Like
Reactions: bahram_sar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر