Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
سلام وقت بخیر.

امشب وقتی بعد از اینکه با دوستم بازی کردم تو هوم بودم که یهو به اکانتم بای داد.
بعد خواستم ساین این شم که همش این ارور رو میده :

There's a temporary problem with the service. Please try again. 80A40010

اکانتمو پاک کردم ، دوباره وارد کردم ، ریست ، خاموش کردن ، ریست فکتوری ، همه چی رو امتحان کردم نتیجه ای نگرفتم.

آپدیت اول:

توییت و منشن به وزیر ارتباطات ، اگر توییتر دارین حتما فیو و ریت کنین:

https:// t w i t t e r .com/PersianRaouf/status/1037963139437015040

آپدیت دوم:

من امروز با یکی از کارشناسان بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای صحبت کردم ، ایشون هم عنوان کردند که کاملا از موضوع خبر دارند و گفتند که پیگیر موضوع هستند ، ضمن اینکه دو احتمال رو مطرح کردند اینکه شاید نهادی به دلیلی یا حتی به اشتباه مسئول بسته شدن پرت‌ها شده باشه یا اینکه خود مایکروسافت به دلیل تحریم‌ها اینکار رو کرده باشه ، و این باعث میشه که همه و همه هر چه سریع‌تر از مایکروسافت جواب بخوایم.
تا بتونیم در صورت لزوم اینجا پیگیر حقمون باشیم.

آپدیت سوم:

آپدیت چهارم:

برای کاربران اکس‌باکس راه حلی پیدا شده که برای اکثریت دوستان جوابگو بده تغییر دی‌ان‌اس و تنظیم روی حالت دستی روی آدرس : 178.22.122.100 گذارشاتی از ناپایدار بودن این آدرس دریافت شده ولی تا حل کامل مشکل کارساز خواهد بود. این آدرس رو برای پرایمری وارد کرده و سِکِندری رو خالی بذارین.

- به تب Setting رفته و در وارد قسمت Network‌ شوید - در ادامه به Advanced Settings بروید - در این قسمت گزینه DNS settings را انتخاب کنید - گزینه Manual را انتخاب کنید - از شما خواسته می‌شود که Primary DNS را وارد کنید - آدرس بالا را وارد کرده و سِکِندری را خالی بگدارید

این DNS از سایت شکن http://shecan.ir که زیرمجموعه ومحصولی از شرکت بنیان http://bonyan.co هست گرفته شده.
من با شرکت بنیان و مسئولین سایت شکن تماس گرفتم و در رابطه با استفاده‌ی ما از این دی‌ان‌اس بهشون اطلاع دادم و تشکر کردم.
و گفتم ‌ممکنه ما برای ادامه‌ی استفاده از کنسول‌هامون به این دی‌ان‌اس وابسته باشیم و گفتم اگه اینجور باشه برنامه‌ای دارین که پینگ این دی‌ان‌اس رو بهتر کنین گفتن این دی‌ان‌اس برای همه سرویس ها در نظر گرفته شده و چندان برای گیم بهینه نیست اما اگر احساس کنن که این دی‌ان‌اس مورد استقبال گیمر هاست حتما این‌کار رو می‌کنن یا حتی یه دی‌ان‌اس اختصاصی برای گیمر ها در نظر می‌گیرن.
باید عرض کنم که من اصلا تجربه خوبی با این دی‌ان‌اس نداشتم میشه گفت از VPN بهتره ولی مدام ساین‌اوت میشم و تو پارتی و استفاده از مایک مشکل دارم.
تصور من این هست که مایکروسافت از عمق فاجعه در ایران خبر نداره . باید دست به دست هم بدیم و از داخل و از مایکروسافت جواب بخوایم.

آپدیت پنجم :

آموزش شر کردن *** روی دستگاه به وسیله لپ تاب و کابل لن

آخرین ویرایش:

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
مشکل نت ایران هست همه ای اس پی ها و همه شهرها با بچه ها در ارتباطم همگی مشکل دارن خودم وی پی ان شیر کردم اکی هست بنا براین فیلتر شده بسلامتی باید منتظر موند اون احمقی که ر ی ......ه به نت درستش کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر