Two Point Hospital

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
b0t8_untitled-1.jpg

• Developer: Two Point Studios​
  • Publisher: Sega​
  • Genre(s): Simulation, Virtual, Career​
  • Platform: PC​
GamesRadar+ 100/100
DualShockers 90/100
Gamer.no 90/100
IGN Spain 88/100
PC Gamer 87/100
TheSixthAxis 80/100
Multiplayer.it 80/100
Windows Central 80/100
PCGamesN 70/100

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Sega کم کم داره یه حرکتایی میزنه(کیفیت یاکوزا بهتر کردن.یه alien نسبتا خوب دادن . Sonic کلاسیک با کمک یه استودیو جدید برگردوندن . Sor بازم با کمک یه استودیو جدید دیگه برگردوندن.فقط sonic team که هنوزم اشغالی بیش نیست با یکی دو مورد دیگه به غیر از اون همه ی بخشای سگا نسبت به دو نسل قبل بهبود پیدا کرده:D حالا هم که این)فکر کنم تو سال های بعد شاهد یه کنسول جدید باشیم این کارای سگا یه معنایی داره و اون اتفاق دو سه سال پیش ما رو امیدوار تر می کنه:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Uchiha Itachi

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Theme Hospital اشون را اون زمان بازی نکردم ولی Theme Park فوق العاده بود. کاش بازی بعدیشون ادامه اون باشه.یادمه ساعت ها بازیش میکردم.

• Like
Reactions: Uchiha Itachi

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
واقعا wow :D
چند ماه پیش توی یوتیوب یه ویدیو ازش دیدم و از اومدنش باخبر شدم، ولی فکرشو نمیکردم که اینقدر خوب عمل کنه!!! دمشون گرم واقعا!
آخه بازی project hospital هم تو راهه و تاریخ انتشارش دو ماهه دیگست ( فکر کنم با red dead 2 میخواد وارد رقابت مستقیم بشه :)) )
جدا از شوخی، توی ویدیو ها که project hospital به نظر خیلی خوب میومد و بیشتر منتظر اون بودم. حالا که این یکی هم فوق العاده عمل کرده! ببینم اون چه میکنه! اگه باهاش اشنا نیستید، یه دو تا ویدیو ازش ببینید، خیلی خوب به نظر میاد.

• Like
Reactions: Soheil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر