تاپیک جامع Reddit

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقا این r/learnprogramming چه قبرستونیه! الکی دانووتت میکنن! جالبه تردت 10 تا جواب مثبت میگیره بازم 70% دانووت میگیری! این دکمه ی دانووت رو باس بردارن از سابهای اینطوری. مگه آر آوووو ست که آپووت و دانووت بگیریم؟

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
دوستان بشتابید که الان دوران طلایی ردیت هست. مطمئنم یکی دو سال دیگه ردیت سقوط خواهد کرد. پس تا گرمه یک لقمه بکنید.
تنها چیز چرتی که توش اینم که چپ های افراطی دارن رفته رفته مودراتور میشن تو همه ساب ها و بی جهت کسایی که تو ساب های مخالفشون فعالیت میکنن رو بن میکنن.
من به دلیل فعالیت تو ساب r/mensrights از ساب r/mademesmile بن شدم وقتی به مودراتور پیام دادم که چرا بنم کردی نوشت no mens allowed و یه ایموجی قیچی کردن آلت تناسلی واسم فرستاد. چند وقت پیش هم یه ساب ساخته بودن با اسم redditbanout2018 که میخواستن هر چی ساب که برای فعالان حقوق مرد ها بود رو کلا ساب های راست گرا و محافظه کار ها رو بن کنن و این ساب بعدا پرایوت شد که مودراتور های فمینیست و چپ لیست میساختن بدن ردیت که بن کنه همه این تاپیک هارو (به جرم Hate Speech) که ردیت اومد خود اینا رو شات دان کرد.
این هیت اسپیچ هم یه عبارت با کلاس برای از بین بردن آزادی بیان هست که چپ ها استفاده میکنن. کافیه یه چیزی بگی یکم بهشون بربخوره تا بریزن رو سرت.
من بیشتر تو ساب های سیاسی و حقوق مردان فعالیت میکنم تنها جایی هست که آدم رو وادار یکنه خوب کند و کاو کنی تا هم با با گرامر خوب جواب بدی و اینکه چسم بسته فقط ساز مخالف نزنی. من تو خیلی از debate ها خوب پیشرفتم تا جایی که طرفم گفت بیخیال هر چی تو میگی = )) واقعا این چپ های افراطی صفت NPC خیلی خوب توصیفشون میکنه. از خودشون هیچ تفکری ندارن و هر چی رسانه های سمت خودشون بگه به عنوان فکت جار میزنن؛ که نتیجشم شد آبروریزی رسانه ایی که بازفید دیروز دچارش شد. اونقدر خراب کردن ترامپ ارضاشون میکنه که بی دلیل خبری رو علیه ترامپ کار کردن که از طریق خود مولر (که داره تحقیقات اف بی آی رو دخالت روسیه تو انتخابات آمریکا رو انجام میده) رد شد و آبروشون رفت و مهر تاییدی زد به قضیه فیک نیوز که ترامپ خیلی باهاش مانور میداد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pkarash

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
تنها چیز چرتی که توش اینم که چپ های افراطی دارن رفته رفته مودراتور میشن تو همه ساب ها و بی جهت کسایی که تو ساب های مخالفشون فعالیت میکنن رو بن میکنن.
من به دلیل فعالیت تو ساب r/mensrights از ساب r/mademesmile بن شدم وقتی به مودراتور پیام دادم که چرا بنم کردی نوشت no mens allowed و یه ایموجی قیچی کردن آلت تناسلی واسم فرستاد. چند وقت پیش هم یه ساب ساخته بودن با اسم redditbanout2018 که میخواستن هر چی ساب که برای فعالان حقوق مرد ها بود رو کلا ساب های راست گرا و محافظه کار ها رو بن کنن و این ساب بعدا پرایوت شد که مودراتور های فمینیست و چپ لیست میساختن بدن ردیت که بن کنه همه این تاپیک هارو (به جرم Hate Speech) که ردیت اومد خود اینا رو شات دان کرد.
این هیت اسپیچ هم یه عبارت با کلاس برای از بین بردن آزادی بیان هست که چپ ها استفاده میکنن. کافیه یه چیزی بگی یکم بهشون بربخوره تا بریزن رو سرت.
من بیشتر تو ساب های سیاسی و حقوق مردان فعالیت میکنم تنها جایی هست که آدم رو وادار یکنه خوب کند و کاو کنی تا هم با با گرامر خوب جواب بدی و اینکه چسم بسته فقط ساز مخالف نزنی. من تو خیلی از debate ها خوب پیشرفتم تا جایی که طرفم گفت بیخیال هر چی تو میگی :)))) واقعا این چپ های افراطی صفت NPC خیلی خوب توصیفشون میکنه. از خودشون هیچ تفکری ندارن و هر چی رسانه های سمت خودشون بگه به عنوان فکت جار میزنن؛ که نتیجشم شد آبروریزی رسانه ایی که بازفید دیروز دچارش شد. اونقدر خراب کردن ترامپ ارضاشون میکنه که بی دلیل خبری رو علیه ترامپ کار کردن که از طریق خود مولر (که داره تحقیقات اف بی آی رو دخالت روسیه تو انتخابات آمریکا رو انجام میده) رد شد و آبروشون رفت و مهر تاییدی زد به قضیه فیک نیوز که ترامپ خیلی باهاش مانور میداد.
دوست من، هرچی میخواید در مورد چپی ها بگید. ولی آخر این همین یک قاضی چپی بود که ترول بن رو برای دو سه بار لغو کرد!

واسه ما ایرانیها چپی ها بهترین افراد هستن. همین اوباما... چقدر برای ایران خوب بود؟ نمیگم چپی ها کاملا خوب هستن، اما از راستی ها خیلی بهترن.

ولی این منز رایت و رد پیل واقعا مزخرفن! حالم ازشون به هم میخوره. 20000 ساله که مردها حقوق اصلی رو دارن. چشمتون کور، تحمل کنید حقوق زنها رو!

پیشنهاد میکنم کمتر برید توی منز رایت و رد پیل. واقعا سرطانن.

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
خداروشکر کمی به فکر تمیز کردن رددیت افتادن. CringeAnarchy و T_D هم بببندن حله قضیه:D
من عضو TD هستم بنظرم یکی از بهترین ساب هاست.
هیچ مشکلی توش نمیبینم؛ من از ترامپ بدم میومد از وقتی هم تو ساب های کاسروتیو ها و هم r/politics فعالیت کردم فهمیدم که دموکرات ها چه کصافطی هستند.

موقعی که سهام داو جونز 600 واحد سقوط کرد همه این دموکرات ها خودارضایی میکردن تو r/politics که ترامپ این گند رو ببار آورده یکی میگفت وای خدایا من میترسم به حساب سرمایه هام نگاه کنم و پست مربوط به این اتفاق 80 هزار تا آپ ووت خورده بود. تو این وضع که مارکت خورده بود زمین ترامپ گفته بود آقا برید بخرید بهترین موقعیته و باز چپ ها مسخره کردن.
دقیقا دو روز بعد از افت 600 واحدی سهام داو 1000 واحد رفت بالا؛ کانسروتیو ها تو r/politics در موردش سابمیت زدن ولی تا فیها خالدون داون ووت شد و تاپیک رو فورا مودراتور ها بستن و نوشتن این قضیه بازار سهام ربطی به پالیتیک نداره.
من هم با راست ها و هم چپ ها درگیر بحث شدم؛ همیشه وقتی راست هارو در مورد موضوعی قانع کردم خیلی محترمانه قبول کردند منتها چپ ها همیشه یا بن میکنن یا اینکه دان ووت میکنن و هیچ جوابی ندارن بهت بدن یا بهت میگن چون تو توی T_D فعالیت داشتی پس your argument is invalid and nobody cares about your opinion
به زیبایی تمام identity politics بازی میکنن و میگن چون فلان باور رو داری حق نداری در مورد فلان چیزی دیگه نظر بدی یا حرفت اصلا قبول نیست.
دقیقا عین وضعیتی که در یه کشور (اهمم) برقراره و اگر خط ایدئولوژی خاصی رو دنبال نکنی فورا از حق زندگی هم ساقطتت میکنن.

دیروز فیلمی دادند بیرون که تو یه مدرسه مسیحی پسر هایی که کلاه دونالد رو پوشیده بودند دور یه پیرمرد نتیو امریکن جمع شدن و مسخرش میکنن. و این موضوع تا جایی ترکید که کیثی گریفین که کمدین هست (و قبلا یه مدل وکس از سر ترامپ رو که یعنی من سر ترامپ رو میبرم رو بخاطرش از کار بیکار شده بود و تازه دوباره بهش پلتفرم دادن) اومد گفت این بچه هارو شناسایی کنید و یکی دیگه گفت punch them in the nuts و دقیقا همون مصداق targeted harassment رو در موردشون پیاده کردند .
امروز مشخص شد که خود اون پیرمرده مستقیم رفته بود داخل اون جمع و اون پسرا هم فقط جلوش وایساده بودن و لبخند سارکاستیک داشتن. منتها یه فیلم دیگه هم ازیه دختر دیگه بیرون امد که با چک و گلد یه پیرمرد طرفدار ترامپ رو میزد چون تو دستش پلاکارد داشت و اروم داشت از ترامپ طرفداری میکرد . دو رو بودن ئموکرات ها اینجا مشخص میشه که هیچ واکنشی به رفتار این دختره ندادند ولی اون پسرا رو پیرهن عثمان کردند که طرفدار های ترامپ رو خراب کنن درحالیکه خود اون پیرمرده با طبل رفته بود بین اون پسرای مسیحی طرفدار ترامپ.

رسانه ها یا قوت هر چه تمام دارن بر علیه ترامپ کار میکنن؛ خودتونو درگیر یه اکو چمبر نکنید دوستان. هر دو طرف رو ببینید باعث میشه خیلی خوب بشه قضاوتتون از اتفاقات.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
بنده در بخش میم دارم فعالیت میکنم!
دنک یا معمولی؟ :D

من عضو TD هستم بنظرم یکی از بهترین ساب هاست.
هیچ مشکلی توش نمیبینم؛ من از ترامپ بدم میومد از وقتی هم تو ساب های کاسروتیو ها و هم r/politics فعالیت کردم فهمیدم که دموکرات ها چه کصافطی هستند.

موقعی که سهام داو جونز 600 واحد سقوط کرد همه این دموکرات ها خودارضایی میکردن تو r/politics که ترامپ این گند رو ببار آورده یکی میگفت وای خدایا من میترسم به حساب سرمایه هام نگاه کنم و پست مربوط به این اتفاق 80 هزار تا آپ ووت خورده بود. تو این وضع که مارکت خورده بود زمین ترامپ گفته بود آقا برید بخرید بهترین موقعیته و باز چپ ها مسخره کردن.
دقیقا دو روز بعد از افت 600 واحدی سهام داو 1000 واحد رفت بالا؛ کانسروتیو ها تو r/politics در موردش سابمیت زدن ولی تا فیها خالدون داون ووت شد و تاپیک رو فورا مودراتور ها بستن و نوشتن این قضیه بازار سهام ربطی به پالیتیک نداره.
من هم با راست ها و هم چپ ها درگیر بحث شدم؛ همیشه وقتی راست هارو در مورد موضوعی قانع کردم خیلی محترمانه قبول کردند منتها چپ ها همیشه یا بن میکنن یا اینکه دان ووت میکنن و هیچ جوابی ندارن بهت بدن یا بهت میگن چون تو توی T_D فعالیت داشتی پس your argument is invalid and nobody cares about your opinion
به زیبایی تمام identity politics بازی میکنن و میگن چون فلان باور رو داری حق نداری در مورد فلان چیزی دیگه نظر بدی یا حرفت اصلا قبول نیست.
دقیقا عین وضعیتی که در یه کشور (اهمم) برقراره و اگر خط ایدئولوژی خاصی رو دنبال نکنی فورا از حق زندگی هم ساقطتت میکنن.

دیروز فیلمی دادند بیرون که تو یه مدرسه مسیحی پسر هایی که کلاه دونالد رو پوشیده بودند دور یه پیرمرد نتیو امریکن جمع شدن و مسخرش میکنن. و این موضوع تا جایی ترکید که کیثی گریفین که کمدین هست (و قبلا یه مدل وکس از سر ترامپ رو که یعنی من سر ترامپ رو میبرم رو بخاطرش از کار بیکار شده بود و تازه دوباره بهش پلتفرم دادن) اومد گفت این بچه هارو شناسایی کنید و یکی دیگه گفت punch them in the nuts و دقیقا همون مصداق targeted harassment رو در موردشون پیاده کردند .
امروز مشخص شد که خود اون پیرمرده مستقیم رفته بود داخل اون جمع و اون پسرا هم فقط جلوش وایساده بودن و لبخند سارکاستیک داشتن. منتها یه فیلم دیگه هم ازیه دختر دیگه بیرون امد که با چک و گلد یه پیرمرد طرفدار ترامپ رو میزد چون تو دستش پلاکارد داشت و اروم داشت از ترامپ طرفداری میکرد . دو رو بودن ئموکرات ها اینجا مشخص میشه که هیچ واکنشی به رفتار این دختره ندادند ولی اون پسرا رو پیرهن عثمان کردند که طرفدار های ترامپ رو خراب کنن درحالیکه خود اون پیرمرده با طبل رفته بود بین اون پسرای مسیحی طرفدار ترامپ.

رسانه ها یا قوت هر چه تمام دارن بر علیه ترامپ کار میکنن؛ خودتونو درگیر یه اکو چمبر نکنید دوستان. هر دو طرف رو ببینید باعث میشه خیلی خوب بشه قضاوتتون از اتفاقات.
عجبا! میدونی که ترامپ از تو، به عنوان یک ایرانی، متنفره و میخواد سر به تنت نباشه؟

داری ما رو ترول میکنی نه؟ چون هیچ ایرانی ای به جد نمیگه "من تو TD فعالیت میکنم"!

• Like
Reactions: BucketHead

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
دوست من، هرچی میخواید در مورد چپی ها بگید. ولی آخر این همین یک قاضی چپی بود که ترول بن رو برای دو سه بار لغو کرد!

واسه ما ایرانیها چپی ها بهترین افراد هستن. همین اوباما... چقدر برای ایران خوب بود؟ نمیگم چپی ها کاملا خوب هستن، اما از راستی ها خیلی بهترن.

ولی این منز رایت و رد پیل واقعا مزخرفن! حالم ازشون به هم میخوره. 20000 ساله که مردها حقوق اصلی رو دارن. چشمتون کور، تحمل کنید حقوق زنها رو!

پیشنهاد میکنم کمتر برید توی منز رایت و رد پیل. واقعا سرطانن.
من نمیگم همشون بدن ولی توی ردیت جو خیلی بدی برقراره و دارن چپ و راست ازادی بیان و نقض میکنن این مودراتور ها.
از 700 سال قبل میلاد مسیح تا قرن 19 حدود 98 درصد اختراعات رو مرد ها انجام دادن و مرد ها در سخت ترین کار ها کار کردن .
99.99 درصد مرگ و میر های جنگ مرد ها هستند . 80 درصد خودکشی ها مرد ها هستند تو خود امریکا 2000 هزار شلتر برای زن ها وجود داره در حالیکه برای مرد ها این تعداد دوتا هست؛ بله فقط دوتا.
در مورد حقوق برابر بهت یگم که دانشگاه هاروارد اخیرا یه تحقیق گشترده انجام داد و مشخص شد این قضیه جندر پی گپ وجود خارجی نداره و عملا چیز من دراوردی هست و دلیل اینه مرد ها تا دیر وقت کار میکنن.
مرد ها بالای 70 درصد مالیات رو میدن و بیشتر این تکس از طریق wellfare میره تو جیب زن ها.
همین امروزم هیچ زنی که خاستار برابری هست رو ببینی میخوام برم ارتش خدمت کنم؛ در راستای همین برابری در سال 2016 مجلس سنای امریکا طرحی رو به تضویب گذاشت که در صورت تصویب در صورت وقوع جنگ زن ها هم باید میرفتن جنگ ؛ حالا فمینیست ها چه واکنشی نشون دادن؟؟؟ این عکس رو ببین :

واقعیت اینه که فمینیست ها حقوق برابر میخوان ولی مسئولیت برابر رو دوست ندارن؛ 90 درصد چایلد ساپورت رو مردا میدن بالای 80 درصد کرد ها الیمونی پرداخت میکنن؛ اگر برابری موضوع بحثشون هست چرا این قوانین که بر علیه مرد ها سکسیت هست رو از بین نمیبرن؟؟؟

تا حالا دیدی چنتا زن جمع بشن یه شرکن مثل اپل بزنن؟ نه. تا حالا کسی رو دیدی بیاد بگه جناب Aurlito چون لای پاهاش آلت تناسلی مردانه داره بهش یک تریلیون دلار بدیم بریزه مارکت کپ شرکتش؟ نه. و همین اتفاق برای وارنر براس برای اپل و برای مایکروسافت که همشون از یه گاراژ شروع کردند نیوفتاد . مرد ها پدرشون دراومد که دنیا رو ساختن. منتها الان ریختن سرشون میگن همه چیو قبضه کردیم . نه دوست من ؛ بازار همیشه یه گرگ درنده بوده و مرد ها همیشه همدیگه رو توش پاره پوره میکردند؛ منتها زن ها اومدن تو این بازار و خشونتشو نتونستن تحمل کنن و اسمش گذاشتن misogyny یعنی تنفر از زن ها. زن ها اگر خوب و درست کار کنن میتونن موفق بشن نمونش دوناتلا ورساچه که عین خر کار کرد و برندشو 2.2 میلیارد دلار فروخت به مایل کورس .

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
دنک یا معمولی؟ :D

عجبا! میدونی که ترامپ از تو، به عنوان یک ایرانی، متنفره و میخواد سر به تنت نباشه؟

داری ما رو ترول میکنی نه؟ چون هیچ ایرانی ای به جد نمیگه "من تو TD فعالیت میکنم"!

ترامپ به گفته خودش رئیس جمهور آمریکا هست نه ایران و اروپا و برای همین میگفت اونا (یعنی ما و اروپا) باید ازم بدشون بیاد. اون وظیفش حفاظت از حقوق آمریکایی ها هست نه حقوق من و تو؛ من هم فعالیتم تو اونجا بخاطر موضع خودم که علیه سوسیالیمه هست نه خود شخص ترامپ.

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
در مورد domestic abuse هم این تحقیق هم اخیرا منتشر شده که نشون میده مرد ها هم حتی بیشتر از زن ها abuse میشن منتها چون مرد هستن کسی اهمیتی نمیده واسشون.

چرا ؟ برای اینکه مردا ها به اصطلاح باید "مرد" باشن و کمر خم نکنن در برابر سختی های روزگار . (همون استریو تایپ Men Up)
همین فمینیست ها میگن مرد ها نباید احساساتشون رو مخفی کنن و باید خودشون رو بروز بدن ولی وقتی مرد ها شروغ میکنن خودشون رو بروز دادن معمولا shaming- tactic روشون پیاده میشه و با این جور جوابا موتجه میشن :
Who Hurt You?
ohhh you're an incel
incel detected
و این جور تاکتیک هایی که انجام میشه تا تحقیر کنن.

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
1ty_reddit.png

واقعا که!
بازم خوبه من رو بدون اینکه هیچ پیام یا کامنتی بدم به دلیل اینکه در مورد سوسیالیسم نقد نوشته بودم تو T D بن کردند و وقتی پرسیدم چرا این رو فرستادن.
که بعدا فهمیدم بخاطر عضویت تو mensrights هم از دستم عصبی بودند. ریپورتش کردم ردیت و انداختنش بیرون.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
@BucketHead دوست من، چند سالته؟ به نظر خیلی بچه میای. وگرنه این حرفها رو نمیزدی. امیدوارم بهت توهین نشه، ولی از حرفهات بوی خامی بلند میشه... یکم کتاب بخون. Das Capital بخون، Mein Kampf بخون، My Red Book بخون... اصلا بیخیال اینها شو. بیخیال سیاست شو. آینده ای نداره. الان تو در وضعیتی هستی که میتونی بری توی تلوزیون نظر بدی، و من نظرت رو بیشتر از خیلی از کارشناسهای آمریکاشناس ایرانی قبول دارم... اما اگر اینطوری پیش بری میندازنت اوین!

سیاست = سرطان.

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
@BucketHead دوست من، چند سالته؟ به نظر خیلی بچه میای. وگرنه این حرفها رو نمیزدی. امیدوارم بهت توهین نشه، ولی از حرفهات بوی خامی بلند میشه... یکم کتاب بخون. Das Capital بخون، Mein Kampf بخون، My Red Book بخون... اصلا بیخیال اینها شو. بیخیال سیاست شو. آینده ای نداره. الان تو در وضعیتی هستی که میتونی بری توی تلوزیون نظر بدی، و من نظرت رو بیشتر از خیلی از کارشناسهای آمریکاشناس ایرانی قبول دارم... اما اگر اینطوری پیش بری میندازنت اوین!

سیاست = سرطان.

بحث کتاب خوندن باشه شما کل تاریخچه سوسیالیسم رو بخونی متوجه میشی که این کمونیسم و سوسیالیسم مجموعا باعث مرگ 60 میلیون نفر شده (تو روسیه و چین و اخیرا هم تو ونزوئلا میبینیم)؛ منم در اینجا در مورد یه کشور دیگه صحبت میکنم و فکر نمیکنم مشکلی برام پیش بیاد.
من 24 سالمه و شما منو میگی خامم و بچ درحالیکه کل جوابت به من شده همین فاز تحقیر که خامی و بچه ایی و سیاست خطرناکه فلانه؛ ببین اگر قرار باشه اینطوری با کسی وارد بحث بشی یا کلا اینکارو انجام نده یا انجام میدی سعی کن بجای اینکه مثل یسری دوستان ایرانی که فورا تو جواب بهت میگن برو فلان کتاب بیار کتاب رو بخون سعی کن خودت اون کتابا رو بخونی و از داخلشون رفرنس بدی.
کپیتالیزم بهشت برین نیست اما بهترین سیستم توزیع ثروت بین افراد جامعه هست برای همینه تو کشور آمریکا اکثر ثروتمندان ثروتشون رو بصورت اکتسابی بدست آوردند نه وراثتی.
در مورد سوسیالیسم بهت بگم: الکساندریا اوکازیو کورتز طرحی رو مورد تقدیم کرده مبنی بر اینکه برای بدست آرودن به سیستم هلث کر مثل چیزی که کانادا داره ما باید بیاییم 70 درصد از کسایی که بالای 300 هزار دلار درامد دارن مالیات بگیریم. اما مشکل کجاست؟ مشکل اینجاست وقتی که شما همچین مالیات سنگینی میگیری کسب و کار ها جمع میکنن و میرن به کشور دیگه مثل اغلب اونایی که تو وال استریت کار میکردن و کسب و کارشون رو بردن به سنگاپور. همین آدمایی که ریختن تو سرشون میگن سرمایه داره فلانه باید توجه کنی که بیشترین میزان کارآفرینی رو انجام دادن؛ بعنوان مثال الون ماسک بصورت مستقیم و عیر مستقیم برای نیم میلیون نفر شغل ایجاد کرده. حالا شما بیاد دست و پای اینو ببند و مالیات نجومی ازش بگیر طرف جمع میکنه میره یه جایی که اینطوری محدودش نکنن و در نتیجه اون کارآفرینی که باعث تولید درامد میشه و دولت از این درامد مالیات میگیره هم از بین میره؛ در نتیحه این باعث تولید هزینه برای دولت میشه بجای تولید درامد واسش چون باید welfare پرداخت کنه برای اون کسی که بیکار شده.
یه نمونش : همین الان بخاطر یسری قوانین چرت و پرت کالیفرنیا؛ اپل داره یه کمپوس دیگه تو تگزاس میزنه. الان کالیفرنیا که تحت کنترل دموکرات هاست اونقدر دیگه مخارجشون بالا رفته طرحی رو خواستن اجرا کنن که از SMS ها مردم هم مالیات بگیرن؛ اونقدر وضعش وخیم هست که Poop Map از کالیفرنیا درست کردن که کدوم محله ها بیشتر داخلش مثافت کاری میشه مشخص بشه؛ احیانا گذرت نیوفته به یه محله که در و دیوارش ادرار کردن و ری*دن. حتی اونقدر این قضیه بغرنج شده که شهرداری کالیفرنیا یه ماده اسپری یکنه به دیوار ها که در صورت برخورد ادرار باهاش بقول خومون Parry بشه سمت کسی که داری کثافط کاری میکنه که meme هم شد این قضیه تو تویتر :))
اینه نتایج سوسیالیسم! الان تو لس آنجلس هم تا دلت بخاد حتی veteran هاشون تو شلتر و کوچه میخابن ولی دموکرات ها ترجیح 70 میلیارد دلار بودجه فدرال تصویب کنن برای مهاجرای غیر قانونی تا اینکه 5.6 میلیارد دلار تصویب کنن برای دیوار که واسه کشور خودشونه !

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
@BucketHead شما واقعا بیشتر از من میدونید. حیف نیست انرژیتون رو صرف سیاست کنید؟ این همه هوش سرشار... حروم شده به خاطر چیزهای مزخرفی مثل سیاست.

واقعا از شما خوشم میاد. و ببخشید که بهتون توهین کردم. شما فقط یک سال از من کوچیکترید. ببخشید دوباره. فقط اینکه بیخیال سیاست شو. رشتتون چیه اگر میشه بپرسم؟

اگر هم مایلید انگلیسی بحث کنیم.

Frankly, I can't tell you how to live your life. You have your own passions, your own hobbies, and your own way of life, in total. But hear it from me.I used to be a hothead like you. I spent my precious time on 4chan's /int/ debating with stupid, racist, vile people about this and that. Ultimately, I had to spend 2 months in the mental hospital because I was just... burnt out. Politics has no future. You either end up in jail, or corrupted.

I'd suggest you give up politics, and go to a nice sub like /r/bertstrips

BertStrips

See, there are two layers to Reddit: professional, and recreational. I do both. And lawdy I'm enjoying it! JUST-DON'T -WASTE-YOUR-TIME.

Sorry again for assuming I know what's best for you, but I'm speaking from experience.

• Like
Reactions: pkarash

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر