هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
نمیدونم یه جا خوندم auto rcm رو فعال کنیم بهتره ، باز یه جا یکی نوشته بود اگه فعالش کنی و کنسول باگ بشه و خاموش بشه و روشن نشه دیگه دهنت سرویسه و کنسول به اِف میره و دیگه نمیتونی از باگ درِش بیاری و روشنش کنی. حالا بذارم فعال بمونه یا نه؟
بله اگر کنسول خاموش بشه ( باطری تموم کنه ) مشکل میده ولی به ف نمیری شارژ میکنه ولی خیلی خیلی خیلی آروم باید مثلا یه روز بزاری تا شارژش چند درصد بره بالا و دوباره پیلود بزنی باطری هم میبینی دیگه چند درصده وقتی رسید ۱۰٪ بزن شارژ چیز سختی نیست ! اگر autorcm خاموش باشه هر بار روشن خاموش کردنی باید از اول با جیگ هک بزنی که دردسرش از مشکل قبلی بیشتره ! ضمنا اگر خاموش باشه کنسولتون بلافاصله فیوز میسوزونه بعد هر آپدیت در نتیجه داونگرید هم نمیشه کرد دیگه

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
بله اگر کنسول خاموش بشه ( باطری تموم کنه ) مشکل میده ولی به ف نمیری شارژ میکنه ولی خیلی خیلی خیلی آروم باید مثلا یه روز بزاری تا شارژش چند درصد بره بالا و دوباره پیلود بزنی باطری هم میبینی دیگه چند درصده وقتی رسید ۱۰٪ بزن شارژ چیز سختی نیست ! اگر autorcm خاموش باشه هر بار روشن خاموش کردنی باید از اول با جیگ هک بزنی که دردسرش از مشکل قبلی بیشتره ! ضمنا اگر خاموش باشه کنسولتون بلافاصله فیوز میسوزونه بعد هر آپدیت در نتیجه داونگرید هم نمیشه کرد دیگه
خیلی ممنونم . پس همون فعال باشه بهتره. خدا رو شکر

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام به MadysoNx
ضمن تشکر از راهنماییها و اطلاعات قرار داده شده شما یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
چند وقت پیش من یه سوییچ رو دادم بیرون برام با روش reinx هک کردن.ورژن دستگاه 6.2.0 هست.دیشب هواسم نبود دستگاه خاموش شد.روشنش که کردم پیغام داد microsd رو نمیشناسه و باید دستگاه اپدیت بشه که بتونه بشناستش.پیلود reinxشو داشتم.مطابق این روش شما اومدم اقدام کنم به اینجکت کردن پیلود.منتها موردی که پیش اومد موقعی که Zadig رو اجرا کردم و nintendo switch رو از تو لیست انتخاب و بعد از قرار دادن روی libusbK (v3.0.7.0 ،گزینه install driver رو که اومدم بزنه دیدم نوشته replace driver بعد که اونو زدم zadig پیغام داد که داده های درایور روی دستگاه overwrite میشه! سر همین من کنسلش کردم و Tegra RCM GUI هم که ران کردن برا اینجکت زده no rcm که شاید به همین دلیل باشه.گفتم قبلش چون من تو زمینه موارد مربوط به هک سوییچ آماتور هستم از شما بپرسم که این پیغام overwrite درایور توzadig همیشه میاد موقع install کردن libusbK (v3.0.7.0 ؟؟ و اینکه اصلا این پیغام شناسایی نکردن Mircosd توسط سوییچ که میگه دستگاه رو باید آپدیت کنی مربوط به پریدن reinxش هست یا مشکل دیگه ای وجود داره.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سيو رو ناند (حافظه دستگاه) هست و اصلا و ابدا پاك نميشه مگر اينكه خودتون پاك كنيد
فرمت من exFat استفاده ميكنم ولى ميگن fat32 بهتره
دستگاه رو بايد خاموش كنيد. اگر رو اسليپ رم رو در بيارين كنسول خودش خاموش ميكنه ولى بهتره خودتون بكنيد بعد كه كارتون رو كردين رم رو قرار ميدين و پيلود ميزنيد كنسول رو autorcm هست يعنى خاموش نميشه نيازى نيست دكمه پاور نگه داريد فقط كنسول بزنيد به كامپيوتر و اينجكت كنيد.
يه حركت آسونتر هم هست كه موقع عوض كردن رم ها جايى كه دسترسى به كامپيوتر ندارين كمك ميكنه. بريد تو homebrew ببينيد برنامه reboot to payload رو داريد يا نه اگر نداشته باشين از رو نت بگيرين و تو فايل switch كپى كنيد، اين روش كنسول رو ميبره اتوماتيك رو پيلود و رم ها رو عوض ميكنيد و لانچ ميكنيد ديگه نيازى به خاموش كردن و دوباره اينجكت كردن نداره .
سلام داداش آقا این قسمت بدون اتصال به کامپیوتر رو توضیح میدید برامون بیزحنت
رم دوم رو هم باید مثل آموزش آپدیت که خودتون گذاشتین بریم جلو یا نه؟
homebrew کجاست؟
لینک دانلود reboot to payload رو هم قرار بدید
خیلی ممنون بابت تمام زحمات شما

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
دوستان یکنفر جواب پست منم بده ممنون میشم

از تبدیل هایی توی بازار هست برای usb-c یه usb3 میشه برای هک استفاده کرد؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دوستان یکنفر جواب پست منم بده ممنون میشم

از تبدیل هایی توی بازار هست برای usb-c یه usb3 میشه برای هک استفاده کرد؟
سلام
اینی که میگی نمیدونم ولی اگه برای هک کردن کابل میخوای که یه کابل با قابلیت انتقال دیتا بخر که یه سرش usb-c هست و یه سرش usb معمولی مثل کابل زیر که البته نمونه ارزونتر تا 25 تومن هم تو بازار هست باید بگردی و کابل زیر جنسش خوبه من یکی دارم ازش.

کابل تبدیل USB به USB-C ای دیتا مدل ACA2AL طول 1 متر

• Love
Reactions: SHAM

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام داداش من چند پست بالاتر سوالی در مورد تعویض رم کردم هنوز پاسخ ندادی ممنون میشم راهنماییم کنی

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
با درود از آخرین ورژن اتمسفر استفاده کردم . ارم کاستوم فریمور می یاد کنار سیستم اپدیت با تین فول ارور error code : 0*00299002 tinfoil
می ده نمیشه بازی نصب کرد با اپدیت کابل از طریق برنامهGoldtree می تونم مستقیم بازی نصب کنم هم رو اس دی کارت و هم حافظه داخل سیستم
ولی وقتی رو بازی کلیک م یکنم جهت اجرا ارور اینترنت م یده با بستن دی ان اس نینتندو نتو وصل می کنم ارور می ده و باز یها لود نمیشن

ورژن من 8.0.1

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
سلام دوستان من تازه خواستم سوییچ رو هک کنم رفتم رو rcm و اینجکت کردم و فایل ها رو هم تو رم ریختم گزینه cfw رو هم انتخاب کردم اما بعدش صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته مجبور میشم دکمه پاور و والیوم رودنگه دارم تا دستگاه روشن شه. مشکل از چیه؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
مشکل قبلی حل شد اما الان تمتم مراحل هک رو انجام میدم، کنسول هم بالا مباد اما منوی cfw تو بخش آلبوم نیست. ورژن فریمور 8.0.1 هست. پیلود hekate و fusee رو زدم همشون ظاهرا انجام میشن اما کنسول هیچ تغییری نمیکنه و منوی هک تو قسمت آلبوم نمیاد.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مشکل قبلی حل شد اما الان تمتم مراحل هک رو انجام میدم، کنسول هم بالا مباد اما منوی cfw تو بخش آلبوم نیست. ورژن فریمور 8.0.1 هست. پیلود hekate و fusee رو زدم همشون ظاهرا انجام میشن اما کنسول هیچ تغییری نمیکنه و منوی هک تو قسمت آلبوم نمیاد.
دکمه R رو بگیر روی قسمت البوم همزمان تاچ کن

Amirsam moodi

عضو جدید
Jul 14, 2019
1
سلام.ممنون از وقتی که گذاشتید.
من می خوام یک سوییچ بخرم می خواستم بدونم مغازه هایی که تو کار کنسولن می تونن برام هکش کنن یا نه؟
بعد اینکه قیمت هک کردن چقدره؟
و اینکه اگر بدیم مغازه برامون بازی هکی بریزه قیمتش چقدره؟ و ما می تونیم از چند کارت حافظه به صورت هم زمان در نینتندو استفاده کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر