باید و نباید هک نینتندو سویچ

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
این تاپیک در مورد sx ox نیست و از افرادی که خودشون رو هکر.برنامه نویس معرفی میکنن و دروغ میگن دوری کنید
(برای اجرای xci هزینه نکنید و مجانی nsp یا با شیوه جدید xci رو اجرا کنید)

اپدیت :
کنسول رو با خیال راحت میتونید به ۶ اپدیت کنید همه چیز ا۱دیت شد و کار میکنه
http://wololo.net/2018/09/20/switch-hekate-mod-updated-to-4-1-adds-support-for-firmware-6-0-0/

--------------------------------------------
کنسول رو هک کنم یا نه؟ بستگی به خودت داره
ممکنه بن بشم؟بلی ممکنه؟ نه ! صدرصد بن میشی
چیکار کنم بن میشم؟کافیه کنسول رو به طریقی هک کنی... و بازی یا هوم برو روش اجرا کنی !
بن بشم چه اتفاقی میفته؟ ۲ تا حالت داره:یا بن میشی ! یا سوپر بن میشی
تفاوت بین بن و سوپر بن چیه؟ بن بشی فقط نمیتونی بازیهاتو انلاین بازی کنی! سوپر بن بشی نه به eshop وصل میشی!نه میتونی کنسول رو اپدیت کنی!
---------------------------------------------
میخوام کنسول دست ۲ بگیرم؟خوب بگیر!اما از طرف بپرس هک کرده یا نه... (بعضیا دارن میفروشن و بی دلیل نیست!ممکنه هک کرده از ترس بن و اینا میخواد بفروشه و ... حتما از شخص مورد اعتماد خرید کنید)
اگه کنسول به نت وصل نشه بن میشم؟خیر
تایید نشده :نینتندو کارتریج رو هم بن میکنه!کامل تایید نشده.از قرار دادن بازی کارتریج رو کنسول مد شده و انلاین شدن پرهیز کنید

دوستانی که کنسولشون رو هک کردن:طبق چیزای که تو Nintendo Switch Banning Hub & Warning نوشتن و ... نینتندو دیگه داره سعی میکنه طبق اون حقی که داره شدیدترین مجازات رو نسبت به کسایی که کنسولشون رو هک میکنن انجام بده.
الان دیگه بحث بن نیست و سوپر بن جایگزین شده..سوپربن؟بلی کسایی که قبلا بن شده بودن دیگه چند روزیه نمیتونن با eshop وصل شن یا کنسول اپدیت کنن!پس دیگه بهتره کمی رعایت کنید!

اگه کسی کنسولش رو هک کرده : خوب داره لذتشو میبره اما دیگه بازیاشو ... کنسولشو به نت وصل نکنه!اپدیت نکنه!صدرصد نمیشه گفت بعد چند روز چند ساعت بن کامل میشه!اما میشه!

دوستانی که کنسولشون رو هک کردن و درحال فروشن!بی وجدانی نکنن و کامل به خریدار بدون اطلاع بگن!بعد طرف ضرر نبینه!

از تمام دوستان!کارشناسان!حرفه ای ها!اونا که میگن اینطوری نیست!انوطور هست خواهش میکنم الکی نظر ندن!چون این تاپیک برای همینه و کوچکتر توهین رو به مدیر گذارش میدم. تشکر

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
الان دیگه سوییچ کپی خور آکبند تو بازار پیدا نمیشه
کنسول های دست دوم هم مشکل دریفت جویکان دارن
دوستانی که صحنه سوییچ رو دنبال میکنن احتمال پیدا شدن اکسپلویت واسه ورژن های جدید سوییچ چقدره بنظرشون

a.motlagh

کاربر سایت
Aug 15, 2018
20
نام
آریا
از کجا بگیرم

اگر از Kosmos-Atmosphere استفاده می‌کنید از اینجا:
Joonie86/hekate
فایل با فشرده رو دانلود کنید (اسمش Kosmos_patches.7z)
بعد از اینکه از حالت فشرده خارجش کردی برو توی فولدر Atmosphere بعد توی فولدر Pathes کپی کن محتویات رو.

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
اگر از Kosmos-Atmosphere استفاده می‌کنید از اینجا:
Joonie86/hekate
فایل با فشرده رو دانلود کنید (اسمش Kosmos_patches.7z)
بعد از اینکه از حالت فشرده خارجش کردی برو توی فولدر Atmosphere بعد توی فولدر Pathes کپی کن محتویات رو.
این فایلی گفتید دانلود همونجا ریختم اما بلزم همون خطا میده

a.motlagh

کاربر سایت
Aug 15, 2018
20
نام
آریا
فقط داخل پوشه اتمسفر پوشه ای به نام Pathes نداشتم پوشه ای به نامki Pathes هستش من تمام محتویات رو داخل اون پوشه انتقال دادم

آره من فراموش کردم که دو تا فولدر با پیشوند Pathes هست. بهتره تو اون یکی فولد (exefs_patches) کپی کنی.
همون طور که توی خود صفحه‌اش هم نوشته دو تا فولدرِ داخلِ فایلِ فشرده رو توی روت اس دی کپی و ریپلیس کنی هم میشه.
حل شد مشکل؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
الان دیگه سوییچ کپی خور آکبند تو بازار پیدا نمیشه
کنسول های دست دوم هم مشکل دریفت جویکان دارن
دوستانی که صحنه سوییچ رو دنبال میکنن احتمال پیدا شدن اکسپلویت واسه ورژن های جدید سوییچ چقدره بنظرشون
دوست عزیز لطفا از خودت داستان نساز
همه جوی کانها اینطوری نیست
بیشترشم به خاطر استتفاده نادرست ازشونه!
جدیدا فعلا هک نمیشن و هیچی معلوم نیست!

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
آره من فراموش کردم که دو تا فولدر با پیشوند Pathes هست. بهتره تو اون یکی فولد (exefs_patches) کپی کنی.
همون طور که توی خود صفحه‌اش هم نوشته دو تا فولدرِ داخلِ فایلِ فشرده رو توی روت اس دی کپی و ریپلیس کنی هم میشه.
حل شد مشکل؟
یعنی اون فایل فشرده خارج کنم دوتا پوشه به من میده اونها رو مستقیم کمی داخل پوشهexefs_patches

a.motlagh

کاربر سایت
Aug 15, 2018
20
نام
آریا
یعنی اون فایل فشرده خارج کنم دوتا پوشه به من میده اونها رو مستقیم کمی داخل پوشهexefs_patches

نه داخل روت اس دی کپی کن اون دوتا فولدر رو. اینجوری راحت تره.

اگر اونها رو درست نصب کردی و بازم نشد دو حالت داره. یا اینکه فایل بازی بزرگ‌تر از 4 گیگ و گلدلیف گاهی وقتا تو نصب اونا مشکل داره. راهش اینه که با یو اس بی نصب نکنی بریزی فایل رو روی اس دی از روی اون نصبش کنی شاید درست بشه یا اینکه با یک چیز دیگه نصب کنی فایل بازی رو این هم شاید جواب بده. حالت دوم اینه که شاید فایل نصبی بازی مشکل داره.
نهایتا هم این رو دنبال کن همین مشکل تو رو داشتن حل شده با همین راه حل‌ها ظاهرا:
Error 0x291 · Issue #340 · XorTroll/Goldleaf

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
نه داخل روت اس دی کپی کن اون دوتا فولدر رو. اینجوری راحت تره.

اگر اونها رو درست نصب کردی و بازم نشد دو حالت داره. یا اینکه فایل بازی بزرگ‌تر از 4 گیگ و گلدلیف گاهی وقتا تو نصب اونا مشکل داره. راهش اینه که با یو اس بی نصب نکنی بریزی فایل رو روی اس دی از روی اون نصبش کنی شاید درست بشه یا اینکه با یک چیز دیگه نصب کنی فایل بازی رو این هم شاید جواب بده. حالت دوم اینه که شاید فایل نصبی بازی مشکل داره.
نهایتا هم این رو دنبال کن همین مشکل تو رو داشتن حل شده با همین راه حل‌ها ظاهرا:
Error 0x291 · Issue #340 · XorTroll/Goldleaf
روت اس دی یعنی کجا

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
این کنسول کاملا هک شده؟ یا مثل هک ps4هست؟
الان قیمتش چقدره ؟ چون اصلا هیچ کدوم از این کنسولها رو نداشتم ارزش خریدن داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر