راهنمایی کنید: ریختن بازی کپی روی Xbox one

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
سلام

من تو چند تاپیک که در مورد پرسخ و پاسخ هست چند روزه پیگیر هستم اما متاسفانه کسی جواب نمیده اجبارا اینجا درخواستم را مجدد بازگو میکنم

من مغازه دار هستم و گیم نت دارم فروش Xbox میخواهم داشته باشم با بازی های کپی . (مثل PS4)

حالا یکی لطفا راهنمایی کنه به چه شکل بازی ها را روی دستگاه های متعدد کپی کنم

نکته: هیچ اکانتی ندارم و هیچ بازی ای خرید نکرده ام

سوال مهم :من بیام تمام بازی هایی که نیاز دارم را یک باز از استور مایکروسافت خرید کنم می تونم روی دستگاه های متعدد نصب کنم ؟(فقط به صورت آفلاین استفاده می شود )

هر راهی هست برای ریخن بازی روی کنسول راهنمایی بفرمایید در نظر داشته باشید روش انتقال رو میدونم اینکه چطور اکانت میزنن و چه اکانتی باید بزنی رو نمیدونم .

• Like
Reactions: che-jaleb

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
سلام خسته نباشد تا چند وقت پیش به این صورت بود که تعداد هوم رو از منوی دولپر ریست میکردن ک جلوش گرفته شد و خیلی از اکانت خوابید ولی بعدش دوباره یه بنده خدایی پیدا کردم که هومه اکانتش لاک شدست و میفروشه ۵ میلیون فکر کنم میگرفت اکانت هوم قفل شده روی ۵ میداد و شما بازی میخردی روش میزنی که البته با این نرخ دلار اصلا به صرفه نیست یک طرف حساب پیدا کنید و برای هر دستگاه ازش اکانت و به ساعت بگیرین و هزینه ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومن بدید بهشون

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
سلام خسته نباشد تا چند وقت پیش به این صورت بود که تعداد هوم رو از منوی دولپر ریست میکردن ک جلوش گرفته شد و خیلی از اکانت خوابید ولی بعدش دوباره یه بنده خدایی پیدا کردم که هومه اکانتش لاک شدست و میفروشه ۵ میلیون فکر کنم میگرفت اکانت هوم قفل شده روی ۵ میداد و شما بازی میخردی روش میزنی که البته با این نرخ دلار اصلا به صرفه نیست یک طرف حساب پیدا کنید و برای هر دستگاه ازش اکانت و به ساعت بگیرین و هزینه ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومن بدید بهشون

ممنون از راهنمایی کامل و دقیق شما.

شما کسی میشناسید معرفی کنید که اکانت ساعتی تهیه کنم ؟
یا این طرفی که میگید اکانتش قفل شده است روی ۵ - تضمینی ارائه میکنند که بعد از خرید به مشکل نخورم ؟؟

@hbohlool تلگرام بنده هست ممکن بود اطلاع بدید

سپاس از همکاری شما .

آخرین ویرایش:
  • Like

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
ممنون از راهنمایی کامل و دقیق شما.

شما کسی میشناسید معرفی کنید که اکانت ساعتی تهیه کنم ؟
یا این طرفی که میگید اکانتش قفل شده است روی ۵ - تضمینی ارائه میکنند که بعد از خرید به مشکل نخورم ؟؟

@hbohlool تلگرام بنده هست ممکن بود اطلاع بدید

سپاس از همکاری شما .

سلام دوست گرامی به امضاء بنده مراجعه کنید.

• Like

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام بنده میخوام از طریق ریختن بازی آفلاین رو کنسول یه درآمدی داشته باشم،میخواستم بدونم کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟
دوست عزیز تا اونجاییکه که من میدونم شما باید اول یه سرمایه داشته باشی که بازی دیجیتال بخری رو اکانت خودت بعد بتونی باهاش کار کنی ولی طریقه ریختن رو صدها دستگاه رو دیگه نمیدونم ..اگه کسی بلده به اشتراک بزاره?

• Like
Reactions: snowman6513

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر