راهنمایی در مورد هک دستگاه

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
سلام
دوستان این روش که کلی بازی میریزن هک‌میکنن افلاین کسی بلده که انجام‌میدن کلی بازی میریزن رو‌دستگاه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام
دوستان این روش که کلی بازی میریزن هک‌میکنن افلاین کسی بلده که انجام‌میدن کلی بازی میریزن رو‌دستگاه
هکی در کار نیست
لایسنس بازی رو هوم میکنن و بعد کنسول رو افلاین مود میذارن
به محض اینکه به اینترنت وصل شی اکانتها از هوم در میاد و بازی اجرا نمیشه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
درود بعد چجوریه که این همه بازی رو میریزن
اینا اکانت اون بازی رو دارن رو کنسولتون هوم میکنن کنسول رو افلاین میکنن بعد میرن همون اکانت رو روی کنسول دیگه هوم میکنن و تو سرور مایکروسافت هوم اون اکانت از رو کنسولت در میاد ولی چون افلاینی اعمال نمیتونه بکنه تا زمانی که انلاین شی و اکانت از هوم دربیاد اتوماتیک

aryastar

کاربر سایت
Oct 27, 2012
13
اینا اکانت اون بازی رو دارن رو کنسولتون هوم میکنن کنسول رو افلاین میکنن بعد میرن همون اکانت رو روی کنسول دیگه هوم میکنن و تو سرور مایکروسافت هوم اون اکانت از رو کنسولت در میاد ولی چون افلاینی اعمال نمیتونه بکنه تا زمانی که انلاین شی و اکانت از هوم دربیاد اتوماتیک
سلام. این روش برای چند دفعه قابل اجراست؟ چون من خوندم هوم کردن فقط سالی سه یا چهار بار قابل اجراست. مایکروسافت بیشتر از این دفعات اجازه نمیده.

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان دوست من از همین اکانت آفلاین ها داره داره شب و روز باهاش آنلاین بازی میکنه بازیهاش قفل نمیشن.

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام عزیزان.
اگه بازی هکی آفلاین بزنی بعد انلاین شی فقط بازی هات میپره!!یا کنسولم بن میشه؟؟
کنسول که بن نمیشه نهایتش بازیهات قفل میشن که برای کنسول دوست من بازیهاش قفل نشده که هیچ تو قسمت ready to install کلی بازی برای نصب داره . اخیرا گلد گرفته پابجی آنلاین بازی میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر