دانلود تمامی بازی های سوییچ ( همراه با آپدیت ) با CDNSP

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
خب خلاصه مطلب این که یک نرم افزار هست که به صورت مستقیم از CDN نینتندو دانلود میکنه و استفاده ازش خیلی ساده هست.
تمام بازی ها به همراه DLC ها و آپدیت با فرمت NSP قابل دانلود هستن و نیازی به گشتن توی سایت های مختلف و نگرانی بابت پاک شدن فایل ها و دان شدن سرور ها هم وجود نداره .
اولین چیزی که نیاز هست نرم افزار پایتون هست ( اپ با پایتون نوشته شده )
نرم افزار رو از اینجا دان کنید
توی نصب باید گزینه add python x.x path رو بزنید ( مثل عکس )

بعد از اینکه برنامرو نصب کردید
فایل CDNSP-GUI-Bobv4.1.1.zip رو دانلود و اکسترکت کنید
توی پوشه اکسترکت شده فایل CDNSP-GUI-Bob-v4.1.1.py رو اجرا کنید
برنامه یک سری فایل هارو دانلود میکنه و بعد اجرا میشه
محیط برنامه به شکل زیر هستش

v3.5GUI.PNG
اولین کاری که انجام میدید قبل از دانلود این هست که حتما روی Update Titlekeys بزنید و بعد دانلود انجام بدید اگر تایتل کی تغییر کرده باشه بعد از دانلود فایلتون وریفای نمیشه و پاک میشه.
بازی های دان شدرو میتونی با DevMenu یا Tinfoil یا SX OS نصب و اجرا کنید ( در حال حاضر DLC ها فقط با SX OS کار میکنه )
اگر سوالی داشتید من در خدمتم .

آپدیت : پشتیبانی از زبان فارسی هم به ورژن جدید اضافه شد

Attachments

• CDNSP-GUI-v4.1.1.zip
    2 MB · مشاهده: 877
آخرین ویرایش:

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
سلام دوستان،جایی میشناسین fifa19 nsp داشته باشه؟
فریم ویر 6 میخواد برا اجراش؟
اپدیت کن دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد و اینکه اپدیت xci رو دانلود کنید key کنسولتون رو استخراج کنید تبدیلش بکنید به nsp راحت نصبش بکنید

milad.abbasloo

کاربر سایت
Sep 21, 2018
2
خدایی اگه cert جدید اومد بذارین رفتیم کنسولمون رو هکش کردیم نتش و همه چیزش پرید که حداقل با دلار خداتومن بازی نخریم دیگه حالا اینم دیگه جواب نمیده خدایی همت کنین جدیدش اگه اومده بذارین

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خدایی اگه cert جدید اومد بذارین رفتیم کنسولمون رو هکش کردیم نتش و همه چیزش پرید که حداقل با دلار خداتومن بازی نخریم دیگه حالا اینم دیگه جواب نمیده خدایی همت کنین جدیدش اگه اومده بذارین
حالا تنها راه بازی گرفتن که فقط این برنامه نیست سایتها زیادی هستند بازی میزارن مخصوصا اگه تورنت باز باشی که راحت کلی بازی پیدا میکنی حالا فعلا سایت زیر را داشته باش کلی بازی داره تا چند ماه سرگرمت میکنه
1fichier.com: Cloud Storage

• Like
Reactions: milad.abbasloo

milad.abbasloo

کاربر سایت
Sep 21, 2018
2
حالا تنها راه بازی گرفتن که فقط این برنامه نیست سایتها زیادی هستند بازی میزارن مخصوصا اگه تورنت باز باشی که راحت کلی بازی پیدا میکنی حالا فعلا سایت زیر را داشته باش کلی بازی داره تا چند ماه سرگرمت میکنه
1fichier.com: Cloud Storage
مرسی

• Like
Reactions: vayne solidor

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اکانت mul بخرید باهاش دانلود کنید دوست من
خب اشتباهه. اگه شما میخوای اینقدر هزینه کنی الان ارشیو فروش هایی هستن که بازیی 2 تومن می فروشن. اون خیلی ارزون تر برات میفته تا از مولتی شیر بخوای حجم بخری. از خوابت بزنی تازه هیچی هم گیرت نیاد آخرم گرون تر بشه. فقط در یه صورت ارزش داره دانلود اونم رایگان باشه و فقط از شبانه استفاده کنی و الا خرید دیتا همیشه ازین کارا به صرفه تره. عمده هم خرید کنی مثلا 1 ترا بازی 300-400 می فروشن. خیلی باز ارزون تر میفته

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
عذاب آور ترین جایی که میشه ازش دانلود کرد همین مگا هست. با دانلود منیجر نمیشه و با خودشم که دان می کنی آخرش ارور میده.20 بار این اتفاق برام افتاده
اتفاقا بنده تجربه عکس شما رو داشتم! جزو بهترین سرورایی بوده که ازش دانلود کردم .. من فایل های یکپارچه تا 4 گیگ رو هم دانلود کردم و حتی یک بار قطع نشده .. من از نرم افزارش استفاده میکنم که تا یه مقدار دانلود رایگانه الان 34% رو استفاده کردم. سرعتش هم یه 10% از IDM پایینتره ولی در کل خوب و ثابته.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
بهترین راه برای دانلود بازیها اینه که یه جوونمرد پیدا شه لینکها رو مستقیم کنه بذاره تلگرامی جایی
با شبانه دانلود کنیم.
الان یه نفر بود روی سایت داخلی میذاشت سایتش الان برای من باز نمیشه... قشنگ وقتی هک کردم دستگاه رو

اگه هم کسی لینک گوگل درایو برای Xenoblade 2 با کل dlc ها و آپدیت هاش داره مرحمت کنه خیلی واجبه... فرمت nsp هم فقط
این سه تا هم باز nsp شو کسی بذاره ممنون میشم:
Gear Club Unlimited
1-2-Switch
Ys VIII: Lacrimosa of DANA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر