دانلود تمامی بازی های سوییچ ( همراه با آپدیت ) با CDNSP

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
خب خلاصه مطلب این که یک نرم افزار هست که به صورت مستقیم از CDN نینتندو دانلود میکنه و استفاده ازش خیلی ساده هست.
تمام بازی ها به همراه DLC ها و آپدیت با فرمت NSP قابل دانلود هستن و نیازی به گشتن توی سایت های مختلف و نگرانی بابت پاک شدن فایل ها و دان شدن سرور ها هم وجود نداره .
اولین چیزی که نیاز هست نرم افزار پایتون هست ( اپ با پایتون نوشته شده )
نرم افزار رو از اینجا دان کنید
توی نصب باید گزینه add python x.x path رو بزنید ( مثل عکس )

بعد از اینکه برنامرو نصب کردید
فایل CDNSP-GUI-Bobv4.1.1.zip رو دانلود و اکسترکت کنید
توی پوشه اکسترکت شده فایل CDNSP-GUI-Bob-v4.1.1.py رو اجرا کنید
برنامه یک سری فایل هارو دانلود میکنه و بعد اجرا میشه
محیط برنامه به شکل زیر هستش

v3.5GUI.PNG
اولین کاری که انجام میدید قبل از دانلود این هست که حتما روی Update Titlekeys بزنید و بعد دانلود انجام بدید اگر تایتل کی تغییر کرده باشه بعد از دانلود فایلتون وریفای نمیشه و پاک میشه.
بازی های دان شدرو میتونی با DevMenu یا Tinfoil یا SX OS نصب و اجرا کنید ( در حال حاضر DLC ها فقط با SX OS کار میکنه )
اگر سوالی داشتید من در خدمتم .

آپدیت : پشتیبانی از زبان فارسی هم به ورژن جدید اضافه شد

Attachments

• CDNSP-GUI-v4.1.1.zip
    2 MB · مشاهده: 880
آخرین ویرایش:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
تشکر این کار رو هم کردم
ImportError: No module named requests
نمیدونم چه قضیه ایه یک سوال نکنه من باید اول سویچ رو به مک تو rcm وصل کنم بعد؟یا نیازی نیست؟
نه نیازی نیستش.
نمیدونم یه عکس از ارور میدی ؟
پایتون ۳.۷ رو پاک کنید . به جاش ۳.۶.۶ بریزید . شاید اوکی شه

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
نه نیازی نیستش.
نمیدونم یه عکس از ارور میدی ؟
پایتون ۳.۷ رو پاک کنید . به جاش ۳.۶.۶ بریزید . شاید اوکی شه
چشم همین الان ستس میکنم احتمالا شاید به خاطر اخرین نسخه مک باشه
راستی الان بازی های NSP مثلا بازی که ۱۲ گیگه نیازی به مموری ۳۲ یا ۶۴ داره یا میشه رو همون ۱۶ ریخت و پلی کرد؟یا باید دوباره رو همون مموری نصب شه و به فضای بیشتری احتیاج داره؟

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
چشم همین الان ستس میکنم احتمالا شاید به خاطر اخرین نسخه مک باشه
راستی الان بازی های NSP مثلا بازی که ۱۲ گیگه نیازی به مموری ۳۲ یا ۶۴ داره یا میشه رو همون ۱۶ ریخت و پلی کرد؟یا باید دوباره رو همون مموری نصب شه و به فضای بیشتری احتیاج داره؟
دوباره باید نصب بشه.
یعنی شما به 16 گیگ هم فضای خالی ( چه اینترنال کنسول ، چه روی SD ) نیاز دارید.
مک بوک خانم منم آخرین OS روشه، معلوم نیست چرا کار نمیکنه برای شما

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوباره باید نصب بشه.
یعنی شما به 16 گیگ هم فضای خالی ( چه اینترنال کنسول ، چه روی SD ) نیاز دارید.
مک بوک خانم منم آخرین OS روشه، معلوم نیست چرا کار نمیکنه برای شما
تشکر شانس منه
پس میشه رو اینترنال نصبش کرد و فایل داونلودی رو مموری باشه؟

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
تشکر شانس منه
پس میشه رو اینترنال نصبش کرد و فایل داونلودی رو مموری باشه؟
کلا مشکل پایتون روی مک هست ، بله مشکلی نداره . من نمیدونم با اینتسالر های دیگه جطوری هست ولی با SX OS میشه

• Like

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
مشکل این برنامه اینه که بازی هایی که جاهای دیگه گیر نمیاد اینجا هم گیر نمیاد.بازی هایی که اینجا داره به راحتی جاهای دیگه هم ریخته با سرعت دانلود خیلی خیلی بالاتر میشه دانلود کرد‌.مثلا من دنبال بازی 1979 revolution black friday هستم که در مورد ایران هست نتونستم گیرش بیارم اینجا هم نداره متاسفانه

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
مشکل این برنامه اینه که بازی هایی که جاهای دیگه گیر نمیاد اینجا هم گیر نمیاد.بازی هایی که اینجا داره به راحتی جاهای دیگه هم ریخته با سرعت دانلود خیلی خیلی بالاتر میشه دانلود کرد‌.مثلا من دنبال بازی 1979 revolution black friday هستم که در مورد ایران هست نتونستم گیرش بیارم اینجا هم نداره متاسفانه
خوبیش اینه که شما همیشه آپدیت هارو میتونی راحت دانلود کنی و همه چیز یک جا هست. من با سرعتش مشکل ندارم حقیقتش ، با 2 مگ دان میکنه . باید خریداری بشه، متاسفانه خریداری نکرده کسی.

thalmor

عضو تحریریه
Sep 22, 2014
3
نام
دانیال
سلام من با موفقیت تونستم فایل ها رو نصب کنم. اولش Octopath traveller رو دانلود کردم و وقتی خواستم نصبش کنم ارور داد. بعدش بازی Overcooked رو هم دانلود و روی کنسول اجرا کردم و هیچ مشکلی نداشت. اما بلافاصله بعد از دانلود این بازی انگار برنامه از کار کردن وایساده و نه دانلود میکنه و نه عکس بازی ها رو لود میکنه. هر وقت فایلی که گفتید رو رو محیط python اجرا میکنم متن زیر میاد و بعدش هم خود برنامه بالا میاد. اما هیچ چیز دانلود نمیشه و تا دکمه دانلود رو میزنم با مسج زیر مواجه میشم. ممنون میشم کمک کنید.
Everything looks good
persistent queue not found skipping
photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۴-۲۹-۱۶.jpg

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
سلام من با موفقیت تونستم فایل ها رو نصب کنم. اولش Octopath traveller رو دانلود کردم و وقتی خواستم نصبش کنم ارور داد. بعدش بازی Overcooked رو هم دانلود و روی کنسول اجرا کردم و هیچ مشکلی نداشت. اما بلافاصله بعد از دانلود این بازی انگار برنامه از کار کردن وایساده و نه دانلود میکنه و نه عکس بازی ها رو لود میکنه. هر وقت فایلی که گفتید رو رو محیط python اجرا میکنم متن زیر میاد و بعدش هم خود برنامه بالا میاد. اما هیچ چیز دانلود نمیشه و تا دکمه دانلود رو میزنم با مسج زیر مواجه میشم. ممنون میشم کمک کنید.
Everything looks good
persistent queue not found skipping
View attachment 91262
فایل پیوست رو دانلود کنید و محتویاتش رو داخل پوشه برنامه اکسترکت کنید باید اوکی بشه

Attachments

• Cert_Unzip.zip
    27.7 KB · مشاهده: 75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر