Rumor: Assassin’s Creed PC System Requirements

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
های :biggrin1:

278bc.jpg

چيزی نداره! ميگه که يه منبع بسيار معتبر که نخواست نامش فاش بده Requirements که به احتمال فراوان همين خواهد بود رو از اين بازی به منبع اين خبر فرستاده (exophase.com) هستش مثل اينکه.
بد ديگه خلاصه همه کف کردن :o و اونو با Crysis مقايسه کردن. ميگن که اين بازی احتمالاً Crysis رو هم ميگه زکی .. و بايد يه High End PC خفن داشته باشی که بتونی روون اجراش کنی ..

Minimum System Requirements:
* Windows XP or Vista
* 2 GB RAM
* Dual core processor (Intel Pentium D or better)
* 256MB Direct3D 10 compatible video card, or Direct3D 9 card compatible with Shader Model 3.0 or higher
* DirectX compatible driver
* DVD-ROM dual-layer drive
* 16 GB free hard disk space
* DirectX libraries (included)
* Vista compatible sound card
* Keyboard, Mouse
* Microsoft Xbox 360 Controller (optional)

Recommended System Requirements:
* Intel Pentium Core 2 Duo, or better processor
* 3 GB System RAM
* ATI HD2900 series, Nvidia GeForce 8800 series, or better video card
* 5.1 sound card
* Microsoft Xbox 360 controller

*Supported Video Cards at Time of Release

DirectX10 compatible cards, recommended ATI HD2900 series, Nvidia GeForce 8800 series

Direct3D 9 card compatible with Shader Model 3.0 or higher

The PC version of Assassin’s Creed is scheduled for a March 25 release in the states."

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
چه ربطی به نسخه کامپيوتر داره برادر ؟ هاون ؟:biggrin1:
باگ تو نسخه X360 بازی ، با توجه به تاخيری که خورد مطمئناً مشکلات قبل رو که با فکر ميکنم با پچ اصلاح شده بود رو نداره

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
چه خبره؟؟ یه خورده از Infinity Ward یاد بگیرین بابا
چهارتا آدم ک*ن گشاد نشستن یه بازی پر از باگ رو پورتش کردن که باگش بیشتر هم بشه! یه خورده هم به فکر ملت نیستن!! لعنت به این یوبیسافت که هرروز بدتر از دیروزه!
سیستم ضعیفهای ما کال 4 رو خوردن!! بعد این!!

دفعه اول و اخر باشه ميبينم از كلمات زشت در پست هاتون با اين شيوه ** استفاده ميكنيد.

Konami

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
عجب من كه به شخصه فر خوردم البته اين جزو ايراداته بازي ميشه ها .و مسلما باعث كم فروختن اين بازي رو pc.
bishockرو يادتون هست با اون عضمت رو 6200و رم512هم اجرا ميشد (پسردايم اجرا كرده بود)!!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
پس اينجاست که pc بازا بايد به قدرت xbox360 و ps3 اعتماد کنن، 2 گيگ رم تازه سيستم مینيموم هست ، انصافاً که در حد مینيموم هم سيستم به روزی میخواد.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
پس اينجاست که pc بازا بايد به قدرت xbox360 و ps3 اعتماد کنن، 2 گيگ رم تازه سيستم مینيموم هست ، انصافاً که در حد مینيموم هم سيستم به روزی میخواد.
hاولا این به قدرت pc ربط نداره.بازی رو نتونستن خوب روی pc چفت بدن.همونطوری که بعضی از دوستان گفتن بازیهایی مثل bioshock ,call of duty هتند که با سیستم های پایین هم اجرا میشن.
حسن pc در اینه که مثلا کارت گرافیک 6200 زمانی عرضه شده که نسل ps2 و غیره بوده و از اون زمان تا حالا دوام اورده و حتی بازی مثل crysis رو هم در تنظیمات law با فریم متوسط اجرا میکنه.منظورم اینه که اگه کسی الان به جای کنسول پی سی خرید به اون نخندید چون شاید اون بتونه بازی های نسل بعدم اجرا کنه ولی ps3 , xbox360 !!!1:cheesygri

Arkantos

کاربر سایت
Dec 29, 2007
93
خوب حالا به قدرت فوق العاده 360 و به خصوص PS3 پي مي بريم كه به راحتي بازي هاي نسل بعد رو روي بهترين حالت اجرا ميكنند و حتي PC هاي قدرتمند هم از اجراي اونها بدون افت فريم عاجزند
يكي گفت كه COD4 رو روي كارت گرافيك 6200 هم اجرا كرده روي حالت Low
من COD4 رو روي كارت گرافيك 5200 هم امتحان كردم و روي حالت Low هم بيشتر نميكشيد
مهم اينه كه بازي روي حالت Very Hight اجرا بشه تا از بازي لذت برد نه اينكه روي بدترين حالت اجرا كني وبگي كه مثلا اين بازي رو انجام دادي و روي فلان كارت گرافيك جواب داد
مي خواستم بگم كه كسايي كه 360 و PS3 مي خرن دنبال بازي هاي عالي و با گرافيك خيلي بالا و با هزينه كم ميگردند ولي يك كسي كه مي خواد يك PC قدرتمند و حداقل در حد 360 داشته باشه بايد يكي دو ميليون خرج كنه و مثلا كارت گرافيك 8800 GTX و كلي پول CPU و Mother Board و چيزهاي ديگه بده تا بتونه بازي هاي نسل بعد رو اونجوري كه 360 و PS3 اجرا ميكنند اجرا كنه كه البته بعد از دو سه ماه ديگه اون قدرت اوليه خودش رو از دست ميده و به مشكل بر مي خوره

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اينجوری که اينجا نوشته ميخوان بازی رو روی 2 تا Dvd 9 بدن بيرون/:)
اقا اين بازي براي فروشش داره از اين تبليغات ميكنه
مگه كسي بيكاره بياد همچين سيستمي ببنده؟؟
400تومن ميدين 360 ميگيرن ديگه
اين بازي فكر كنم super bugبود از همه چي رد ميشد،ديگه اونقدر مورد داشت كه اچيومنتشم پربود از باگ

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
به احتمال قوی fakeهستش چون این بازی نه نور پردازی gears of warرو داره نه بافت های با ان کیفیت فقط به خاطره محیط بازی به رم زیاد و vramزیاد احتیاج هستش همین!!!
crysis با ان همه ادعا و تبلیغات هم یه همچنین سیستمی نیمی خواست!
البته این جا هست که برتری کنسول معلوم میشه:biggrin1:
نسخه کنسول وفتی این قدر باگ داره چه برسه به نسخه pc!!!
من که با این همه باگ و فریز اسفالت شدم تا بازی تموم شد واقعا اعصابم به هم ریخت:evil:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اقا ميخواي يه تلفن بزنيم ناسا ببينيم اونا اين سيستم رو دارن كه اجرا كنن بازي رو؟؟؟ اكه تونستن بكو كه نامه بنويسن بازي رو واسه ما تعريف كنن :confused:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا من الان داشتم عكس هاي قبلي بازي رو ميديدم يك عكس كه توي E3 نمايش دادن الطير در حال پريدن به طرف پايين از بالاي يك برجك بعد محيط بيرون قلعه رو كه نشون ميده دقيقا ميشه درش هرچي كه فكر مي كنيد رو ديد! اما در نسخه 360 من چنين چيزي رو نديدم! حالا PS3 رو نميدونم پارسال هم وقتي بازي به نمايش در اومد الطير مي تونست داربست هارو در بازي با شمشيرش بشكنه كه چوبي بودن و مانع عبور سرباز ها بشه! كه تو نسخه اصلي نديدم و هزار تا چيز ديگه!
نبودنش چند دليل داشت مثلا كم بودن رم PS3 يا كم بودن هارد 360 كه سازندگان گلايه داشتند. حالا بيخيال اين مسائل شايد تو نسخه PC بازي باشه!
بعد
خوب حالا به قدرت فوق العاده 360 و به خصوص PS3 پي مي بريم كه به راحتي بازي هاي نسل بعد رو روي بهترين حالت اجرا ميكنند و حتي PC هاي قدرتمند هم از اجراي اونها بدون افت فريم عاجزند
يكي گفت كه COD4 رو روي كارت گرافيك 6200 هم اجرا كرده روي حالت Low
من COD4 رو روي كارت گرافيك 5200 هم امتحان كردم و روي حالت Low هم بيشتر نميكشيد
مهم اينه كه بازي روي حالت Very Hight اجرا بشه تا از بازي لذت برد نه اينكه روي بدترين حالت اجرا كني وبگي كه مثلا اين بازي رو انجام دادي و روي فلان كارت گرافيك جواب داد
مي خواستم بگم كه كسايي كه 360 و PS3 مي خرن دنبال بازي هاي عالي و با گرافيك خيلي بالا و با هزينه كم ميگردند ولي يك كسي كه مي خواد يك PC قدرتمند و حداقل در حد 360 داشته باشه بايد يكي دو ميليون خرج كنه و مثلا كارت گرافيك 8800 GTX و كلي پول CPU و Mother Board و چيزهاي ديگه بده تا بتونه بازي هاي نسل بعد رو اونجوري كه 360 و PS3 اجرا ميكنند اجرا كنه كه البته بعد از دو سه ماه ديگه اون قدرت اوليه خودش رو از دست ميده و به مشكل بر مي خوره
شما فكر ميكني يك بازي مثل AC كه از لحاظ گرافيك در سطح بازي هاي درجه دوم يا سوم جهان قرار داره چنين سيستمي رو نياز داره؟
اين ضعف سازندگان كه به درستي نميتونند بهترين بازي هارو براي PC يا بلعكس طراحي كنند. مشكل از دستگاه و... نيست.
بعدش هم يادت نره در كامپيوتر شما نمي توني از 100 درصد CPU يا 100 درصد رم استفاده كني چون بايد مقداريش به سيستم عامل و برنامه هاي در حال اجرا در اون داده بشه يعني وقتي نوشته ميشه 2 گيگ رفتم يعني حداقل 1 گيگش صرف خود كامپيوتر و سيستم عامل ميشه و 1 گيگ رو بازي مورد استفاده قرار ميده. حالا شايد دقيق نباشه اعداد و ارقام ولي چنين چيزي هم هست.
بعدش هم در PC شما نمي تونيد به صورت كامل از CPU استفاده كنيد و بايد به سراغ سيستم عامل بريد در اصل در كنسول ها CPU هست كه عامل پردازش و ... رو انجام ميده ولي در كامپيوتر اين سيستم عامل است كه عامل پردازش بازي و آماده كردن اون براي اجرا رو انجام ميده. و براي استفاده خودش هم مقداري از رم و CPU رو مصرف ميكنه.
و در اخر چنين بازي اي وقتي كه چنين قدرتي رو نياز داره ضعف كامپيوتر نيست بلكه ضعف برنامه نويسي و سازندگان است.
بعدش هم فعلا كه اين شايعه!. اميدوارم كه اون موارد كه بالا ذكر كردم تو اين نسخه باشه و همچنين كه اين چنين سيستمي نخواد.
فكرش بكنيد الطير با افت فريم! واه واه واه :mad:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من فقط يه نكته بگم
من حاضرم شرط ببندم اين بازي هم پر باگه نه به خاطر حرف هاي دوستان بلكه تجربه يادتون زماني كه توي e3
باگ هاي بازي معلوم شد گفتند تا زمان عرضه بازي درست ميشه ..يوبي سافت 5 ماه وقت داشت اما چيزي عوض شد نه
بدترين باگ اين بازي هم اين هست كه يوبي هنوز نتونسته اين بند قرمزي كه دور كمره الطير درسنت كنه و تمام
مدت ميره توي الطير ويا محو ميشه ادم به خودش ميگه يهني از زمان ساخت بازي پرنس بر روي كنسول هاي نسل قبل اين ها به فكرشون نرسيد اين جور باگ ها رو درست كنند
من كه بعيد ميدونم خيلي بتونند باگ هاشو بگيرند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر