Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
خسته شدم از دست دنگ و فنگ های بازی! DNS شکن فعال هست، نرم افزار های مثل epic game store و Nvidia experience به راحتی کار میکنند، خود app xbox و حتی از settings هم بخش مربوط به xbox همهچی اکی هست و nat type هم open و pocket loss هم نیست، پینگ هم بدک نیست.( از خود Xbox app نزدیک 120) ولی از وقتی امشب رسیدم خونه خواستم دو دست بازی کنم بازی اون اول اول که میگه یک کلیک کنی تا وارد profile بشه و بعدش continue رو بزنی و بری تو فستیوال همون اول اول گیر میکنه، این چند روز خیلی طول میداد که بازی این اولین کلیک بعد از اجرا بازی رو رد کنه و بازی رو باز کنه، ولی امشب دیگه نزدیک 20 دقیقه هم نشستم رد نشد که نشد. خسته شدم هر روز یک جور این بازی بامبول در میاره دیگه!

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
خسته شدم از دست دنگ و فنگ های بازی! DNS شکن فعال هست، نرم افزار های مثل epic game store و Nvidia experience به راحتی کار میکنند، خود app xbox و حتی از settings هم بخش مربوط به xbox همهچی اکی هست و nat type هم open و pocket loss هم نیست، پینگ هم بدک نیست.( از خود Xbox app نزدیک 120) ولی از وقتی امشب رسیدم خونه خواستم دو دست بازی کنم بازی اون اول اول که میگه یک کلیک کنی تا وارد profile بشه و بعدش continue رو بزنی و بری تو فستیوال همون اول اول گیر میکنه، این چند روز خیلی طول میداد که بازی این اولین کلیک بعد از اجرا بازی رو رد کنه و بازی رو باز کنه، ولی امشب دیگه نزدیک 20 دقیقه هم نشستم رد نشد که نشد. خسته شدم هر روز یک جور این بازی بامبول در میاره دیگه!
واقعا مشخص نیست مشکلش چیه من با وی پی ان هم تست کردم اون اولین کلیک بازم مشکلش حل نمیشه واسه من سه چهار دقیقه ای طول میکشه... حالا قبلا واسه من کلا به هورایزن لایف وصل نمیشد

• Like
Reactions: ArefTheGreat

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
تو E3 که دیدم اول جا خوردم، گفتم شاید الان موقع خوبی نیست نظر بدم، شاید بعدا خوشم اومد.
بنظر من این حرکت لگو خیلی چیپ و یجورائی مسخره میاد، درسته هیچوقت بازی اونقدر جدی نبوده و کلا بازی آرکید و فان هست اونم بهترین عنوان تو این سبک.
ولی دیگه خیلی زیاده روی کردن، انگاری ایده کم آوردن یکی یدفعه از دهنش در اومده لگو، کل تیم گفتن همین کارو میکنیم.
من به عنوان طرفدار این سری مخصوصا FH3 که واقعا عاشقش شدم، کاملا ناامید شدم.
البته مهم نیست چون اصلا این نسخه نخریدم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تو E3 که دیدم اول جا خوردم، گفتم شاید الان موقع خوبی نیست نظر بدم، شاید بعدا خوشم اومد.
بنظر من این حرکت لگو خیلی چیپ و یجورائی مسخره میاد، درسته هیچوقت بازی اونقدر جدی نبوده و کلا بازی آرکید و فان هست اونم بهترین عنوان تو این سبک.
ولی دیگه خیلی زیاده روی کردن، انگاری ایده کم آوردن یکی یدفعه از دهنش در اومده لگو، کل تیم گفتن همین کارو میکنیم.

اولا که شما خیلی اشتباه کردید که بازی رو نخرید بزرگ ترین اشتباه عمرتون رو کردید.

در ثانی این عنوان ادامه ای بر سری قبلی هات ویل بود که اونم اسباب بازی بوده الانم لگو رو زده منم ابتدا فکر می کردم خیلی چیز مسخره ای باشه یا این بچه بازی ها چیه اما بعدش که بازی کردم نظرم 180 درجه برگشت یعنی لعنتی انگار سازنده های این بازی از ابم کره می گیره الان درگیر این dlc شدم عجیب به قدری جالب و فان هست که اصلا ادم دلش نمیاد ازش دل بکنه ضمنا اصل بازی هم با ماشین های اصلی بازی هست و فقط 3 تا ماشین لگو توی بازی حضور داره عملا 1 محیط جدید با چندین تا ریس فان هست که تجربه ش به شدت پیشنهاد می شه حقیقتا از لگو بازی جذاب ساختن کاری سختیه این همه بازی لگو اومد من وسطاش خوابم می برد خیلی هم بچه گانه بودن دیگه اما این slc صرفا برخی چیزاش فان هست و الا 1 مپ بزرگ متنوع جدید هست.

من راستش از این dlc خیلی بیشتر از dlc قبلی خوشم اومد.

کلا تو دنیای گیم و فیلم عادت کردم تا خودم چیزی رو تست نکردم راجبش نظر ندم.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
من دقیقا موقع معرفیش پوکر فیس بودم تا وقتیکه دانلودش کردم و .... حقیقتا پشمام ! خیلی خوش ساخته خیلی جذابه واقعا سورپرایز شدم که انقدر خوشم اومد :D همه دوستام هم مثل من شدن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
اولا که شما خیلی اشتباه کردید که بازی رو نخرید بزرگ ترین اشتباه عمرتون رو کردید.

در ثانی این عنوان ادامه ای بر سری قبلی هات ویل بود که اونم اسباب بازی بوده الانم لگو رو زده منم ابتدا فکر می کردم خیلی چیز مسخره ای باشه یا این بچه بازی ها چیه اما بعدش که بازی کردم نظرم 180 درجه برگشت یعنی لعنتی انگار سازنده های این بازی از ابم کره می گیره الان درگیر این dlc شدم عجیب به قدری جالب و فان هست که اصلا ادم دلش نمیاد ازش دل بکنه ضمنا اصل بازی هم با ماشین های اصلی بازی هست و فقط 3 تا ماشین لگو توی بازی حضور داره عملا 1 محیط جدید با چندین تا ریس فان هست که تجربه ش به شدت پیشنهاد می شه حقیقتا از لگو بازی جذاب ساختن کاری سختیه این همه بازی لگو اومد من وسطاش خوابم می برد خیلی هم بچه گانه بودن دیگه اما این slc صرفا برخی چیزاش فان هست و الا 1 مپ بزرگ متنوع جدید هست.

من راستش از این dlc خیلی بیشتر از dlc قبلی خوشم اومد.

کلا تو دنیای گیم و فیلم عادت کردم تا خودم چیزی رو تست نکردم راجبش نظر ندم.
من چیزی در مورد سرگرم کننده نبودن یا فان نبودن DLC نگفتم، صرفا نظر خودم در موردش دادم.
من فضاسازی بازیهای ریسینگ خیلی برام مهمه حتی تو یک بازی تماما آرکید، بازی کردن یک بازی ریسینگ با تم لگو از حوصله تحمل من خارج هست، شاید اگه6-5 سال پیش بود مشکلی باهاش نداشتم و خیلی راحت بازی میکردم اما الان نه.
من FH3 تماما تو نمای داخل کابین بازی کردم، خیلی هم لذت بردم، همین نظر در مورد H.Wheels داشتم اونم نخریدم(البته میشه گفت بهترین DLC بازی بود).

==================
اما دلیل اینکه چرا بازی اصلی نخریدم این بود که در واقع با FH3 اشباع شدم، نسخه چهارم برای من اون حس نو بودن 3 نداره، گفتم پس حالا که مایکرو بهش استراحت نمیده خودم میدم.
ایشالله نسخه بعدی اگر شکل کریر بازی غیر چیزی باشه که تو نسخه 4 بود شاید خواستم بازی کنم.

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
من چیزی در مورد سرگرم کننده نبودن یا فان نبودن DLC نگفتم، صرفا نظر خودم در موردش دادم.
من فضاسازی بازیهای ریسینگ خیلی برام مهمه حتی تو یک بازی تماما آرکید، بازی کردن یک بازی ریسینگ با تم لگو از حوصله تحمل من خارج هست، شاید اگه6-5 سال پیش بود مشکلی باهاش نداشتم و خیلی راحت بازی میکردم اما الان نه.
من FH3 تماما تو نمای داخل کابین بازی کردم، خیلی هم لذت بردم، همین نظر در مورد H.Wheels داشتم اونم نخریدم(البته میشه گفت بهترین DLC بازی بود).

==================
اما دلیل اینکه چرا بازی اصلی نخریدم این بود که در واقع با FH3 اشباع شدم، نسخه چهارم برای من اون حس نو بودن 3 نداره، گفتم پس حالا که مایکرو بهش استراحت نمیده خودم میدم.
ایشالله نسخه بعدی اگر شکل کریر بازی غیر چیزی باشه که تو نسخه 4 بود شاید خواستم بازی کنم.

من حس میکنم دیدگاه شما مثل افرادی هست میگن انیمیشن واسه بچه هاس
چون لگو بیشتر مخاطبش کودکان هستن پس DLC هم بچه گانس

ولی واسه من این DLC یه تجربه مفرح و دلنشینه که منو میبره به دورانی که به لگو میگفتم خونه سازی
انگار توی بزرگ سالی میتونه یکم حس شیرین کودکی رو بهت منتقل کنه و خارج از چارچوب واقعیت بهت خوش بگذره
فرق هست بین بازی که برای کودکان تولید شده که فقط دنبال استفاده از ویژگی های بصری کودک پسند هست با بازی که توی بالاترین سطح از استاندارد بازی های ریسینگ تو رو وارد دنیای لگویی میکنه

یه مثال در مورد انیمیشن بزنم شاید راحت تر متوجه بشی

داستان اسباب بازی ( Toy Story)و باربی هر 2 تاش بر پایه یه سری اسباب بازی هستن ولی یکیش توی بالاترین سطح انیمیشن سازی و روایت داستان هست و اون یکی توی پایین ترین سطح
حالا اگه کسی بیاد بگه داستان اسباب بازی چون انیمیشن هست واسه بچه ها ساخته شده به نظرم بزرگترین ظلم رو در حق خودش کرده

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

یکی از درخواست های زیاد برای بسته گسترش دهنده دومی موتور سیکلت بود و حتی اگر یادتون باشه تو تریلر معرفی پارسال بازی تو E3 شوکیس موتورها بود که ملت فکر کردند قابل بازیه و طراح بازی Jon Knoles اینجوری جواب داد:

“No, you can’t drive motorcycles, just to get that out of the way. It’s a showcase event. It’s a motocross stunt team you’re racing against just like you’ve raced against jets, planes, boats, and trains,” Knoles states as he explains the vehicles actual role in the game. “We know some portion of our audience has wanted to see playable motorcycles. Maybe someday but not this game.”

ولی خب من فکر میکنم این درخواست اساسی رو نگه داشتند برای FH5 و یکجورایی تضمین کننده متای +90 اون نسخه بشه تا اینکه بسته گسترش دهنده FH4 ...

ولی درباره خود بازی گیم پس روی پی سی مفت هست و استور جدید هم امده و اونقدری ارزش داره بعد از مدت ها به هرایزن برگردی. اما درباره لگو با چیزی که فکر میکنی خیلی متفاوت تر به نظر میرسه. من تو تاپیک نسخه اکس باکس بازی گفتم اصلا یک حالت سوررئال داره! تو طبیعی ترین صحرای شنی که تو بازیهای ویدیویی دیدم (البته صحرای سینای بتل 1 شاید بهتر باشه) کنارش میبینی اسکلت های یک دایناسور پلاستیکی ریخته! و تو با واقعی ترین ماشین های ممکن میخوای ریس رو شروع کنی و کنار خط یکسری ادمک لگویی دارن برات دست، جیغ و هورا میکشن ...

حتی کوتاکو هم یک مقاله در این مورد نوشته که با چیزی که انتظار داشتیم خیلی متفاوت تر بود

Forza Horizon 4’s Lego Expansion Is Gleefully Absurd

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
من حس میکنم دیدگاه شما مثل افرادی هست میگن انیمیشن واسه بچه هاس
چون لگو بیشتر مخاطبش کودکان هستن پس DLC هم بچه گانس

ولی واسه من این DLC یه تجربه مفرح و دلنشینه که منو میبره به دورانی که به لگو میگفتم خونه سازی
انگار توی بزرگ سالی میتونه یکم حس شیرین کودکی رو بهت منتقل کنه و خارج از چارچوب واقعیت بهت خوش بگذره
فرق هست بین بازی که برای کودکان تولید شده که فقط دنبال استفاده از ویژگی های بصری کودک پسند هست با بازی که توی بالاترین سطح از استاندارد بازی های ریسینگ تو رو وارد دنیای لگویی میکنه

یه مثال در مورد انیمیشن بزنم شاید راحت تر متوجه بشی

داستان اسباب بازی ( Toy Story)و باربی هر 2 تاش بر پایه یه سری اسباب بازی هستن ولی یکیش توی بالاترین سطح انیمیشن سازی و روایت داستان هست و اون یکی توی پایین ترین سطح
حالا اگه کسی بیاد بگه داستان اسباب بازی چون انیمیشن هست واسه بچه ها ساخته شده به نظرم بزرگترین ظلم رو در حق خودش کرده
نه اگه اینطور بود که من اصلا اینجا چیکار میکردم؟
مرد گنده که گیم نمیزنه! :D
این مثالی که زدی با چیزی که من گفتم متفاوت هست، من صرفا نظر خودم در این مورد گفتم، چون برای من ریسینگ بیشتر جدی هست تا فان، حتی تو بازیهای آرکید مثل F.H که خیلی فان هستن هم سعی میکنم شرایط بازی برای خودم جدی تر کنم، از نمای داخل کابین استفاده کنم، اگه جواب میده از فرمون استفاده کنم و... (البته بنظرم با گیم پد خیلی بهتر جواب میده سری فورتزا).
میگم اگه 6-5 سال پیش بود شاید خیلی راحت بازی میکردم اما الان نه.

متاسفانه من با این DLC نمیتونم اون ارتباط اولیه برقرار کنم که بعدش ببینم برام فان هست و... .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

==================

اتفاقا این بازی کیلومترها بهتر از شماره ی 3 شده نمی دونم چرا متاشون یکسان شده اما 4 ش یک سر و گردن بهتره چه گرافیکش چه صداگذاریش چه انلاینش چه فیزیک با هندلینگش که بیشترین تغییرشم برای همین قسمت هست.

شما دیدگاهت برای خودت منطقی هست اما 1 پیشنهاد برای شما و امثال شما دارم که خودت 1 چیزی رو تست کنم اونم بدون دیدگاه قبلی یا با تعصب اونم نه 1 ساعت چندین ساعت تا بازی دستت بیاد بعد راجبش نظر بده خیلی از بازی ها از جمله DS3 شروع بدی دارن اما در ادامه فوق العاده می شن پس نباید با INTRO برای کل بازی تصمیم بگیرید. من هر فرزایی که اومده 100 ساعتی بازی کردم و گفتم دیگه عمرا بشینم پای بعدیش از بس بازیش کردم اما بعدیش که اومده باز نشستم پاش این شماره ی 4 ش که اصلا 1 چیز عجیبی هست نه تنها بیشتر از همشون بازیش کردم بلکه همش می گم کاش تموم نشه بازم ریس افلاین داشته باشه کلا بازی سیری ناپذیری هست اونم برای منی که گیم پلی بالای 10 ساعت باشه فقط بعدش می گم کاش زودتر تموم شه دیگه نسل قبل هم به GTA 5 همین حس رو داشتم هنوزم گاهی می رم داخلش یکم بازی می کنم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
اتفاقا این بازی کیلومترها بهتر از شماره ی 3 شده نمی دونم چرا متاشون یکسان شده اما 4 ش یک سر و گردن بهتره چه گرافیکش چه صداگذاریش چه انلاینش چه فیزیک با هندلینگش که بیشترین تغییرشم برای همین قسمت هست.

شما دیدگاهت برای خودت منطقی هست اما 1 پیشنهاد برای شما و امثال شما دارم که خودت 1 چیزی رو تست کنم اونم بدون دیدگاه قبلی یا با تعصب اونم نه 1 ساعت چندین ساعت تا بازی دستت بیاد بعد راجبش نظر بده خیلی از بازی ها از جمله DS3 شروع بدی دارن اما در ادامه فوق العاده می شن پس نباید با INTRO برای کل بازی تصمیم بگیرید. من هر فرزایی که اومده 100 ساعتی بازی کردم و گفتم دیگه عمرا بشینم پای بعدیش از بس بازیش کردم اما بعدیش که اومده باز نشستم پاش این شماره ی 4 ش که اصلا 1 چیز عجیبی هست نه تنها بیشتر از همشون بازیش کردم بلکه همش می گم کاش تموم نشه بازم ریس افلاین داشته باشه کلا بازی سیری ناپذیری هست اونم برای منی که گیم پلی بالای 10 ساعت باشه فقط بعدش می گم کاش زودتر تموم شه دیگه نسل قبل هم به GTA 5 همین حس رو داشتم هنوزم گاهی می رم داخلش یکم بازی می کنم.
من فکر کنم چندباری تکرار کردم اینو که اگر چندسال پیش بود راحت بازی میکردم اما الان نه.
متوجه منظورت هستم، اما وضعیت من با یکی که چندسال جوون تر هست و شاید تایم آزاد بیشتری داره کمی متفاوت هست.
سن که میره بالا علاوه بر اینکه ممکن سلیقه شما تو سرگرمی که انجام میدی کمی عوض بشه، بدلیل کمبود وقت شما نمی تونی برای سرگرمی های قدیمی همون وقتی بزاری که چندسال قبل میزاشتی.
ناچارا مجبور میشی انتخاب کنی.
FH که خوبه، خیلی از بازیهائی که میپرستم هنوز فرصت بازی کردن نداشتم.

برای همین اگر تو اون تایم محدود بخوام ریسینگ بزنم، عناوین مهمتری وجود دارن که اونهارو انتخاب کنم، ماشالله کم هم نیستن.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
ماکروسافت استور ۷۰ گیگ دانلود کرد (بازیم پاک شده بود) سر دو گیگ اخر پرید از اول دانلود :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
یه استور ادمیزادی نتونست بزنه این بشر

• Like
Reactions: ArefTheGreat

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
ماکروسافت استور ۷۰ گیگ دانلود کرد (بازیم پاک شده بود) سر دو گیگ اخر پرید از اول دانلود :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
یه استور ادمیزادی نتونست بزنه این بشر
با Fiddler دانلود کنید از خود استور مصیبته دانلود کردن سرعتشم خیلی کمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر