Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
خب بعد از یک و نیم ماه برگشتم به میادین هورایزن. این سیستم پنالتی بازی چقدر خوبه پسر دقیقا همون چیزیه که این بازی لازم داشت واقعا لذت بخش تر شده. و البته امیدوارم دیگه مشکل کرش پیش نیاد فرکانس رم و سی پی یو رو ارتقا دادم امیدوارم کار کنن.

آپدیت: بعد از یک ساعت کرش کرد :|

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان من دی ال سی هارو نصب کردم ولی بازی اصلا هیچکدوم رو نمی‌شناسه میگه باید دوباره بخریشون... کسی چنین مشکلی داره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان من دی ال سی هارو نصب کردم ولی بازی اصلا هیچکدوم رو نمی‌شناسه میگه باید دوباره بخریشون... کسی چنین مشکلی داره؟
والا این مشکلی که گفتین نه یک بار بلکه چندبار برای من پیش اومده، که یک سری ماشین های DLC و یا به طور کامل ماشین های DLC برام کار نکنه، که با بستن کامل بازی و کلیک روی install دوباره car pass درست شده (البته وقتی نصب Car pass رو شروع میکنین، همه به سرعت failed میشه چون در حال حاضر همه نصب هستند) بعدش تمام این error هارو من کنسل میکنم، و بازی رو دوباره باز میکنم، خدارو شکر هر سری هم جواب داده.
این ویدئو رو از بازی ببینید طرف واسه wall-riding ضبط کرده یـ تیکش تو شهر ـه تکسچرای روی زمین به درستی لود نمیشن پس مشکل از اپدیت جدید بازی ولی چرا هیشکی هیچی ریپورت نداده این مشل رو جای تعجب داره !

من حقیقت زیاد مثل شما دقت نکردم این مشکلی رو که گفتین، ولی شاید الان که اینو دیدم برای منم اینجوری شده باشه و من تشخیص نداده باشم. یک سوال قابلیت پاک کردن و نصب دوباره بازی رو دارید؟ شاید حل شد! (پاسخی که تقریبا هر مشکلی پیش بیاد support ماکرو میده.....ولی شاید واقعا جواب بده)

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
والا این مشکلی که گفتین نه یک بار بلکه چندبار برای من پیش اومده، که یک سری ماشین های DLC و یا به طور کامل ماشین های DLC برام کار نکنه، که با بستن کامل بازی و کلیک روی install دوباره car pass درست شده (البته وقتی نصب Car pass رو شروع میکنین، همه به سرعت failed میشه چون در حال حاضر همه نصب هستند) بعدش تمام این error هارو من کنسل میکنم، و بازی رو دوباره باز میکنم، خدارو شکر هر سری هم جواب داده.

من حقیقت زیاد مثل شما دقت نکردم این مشکلی رو که گفتین، ولی شاید الان که اینو دیدم برای منم اینجوری شده باشه و من تشخیص نداده باشم. یک سوال قابلیت پاک کردن و نصب دوباره بازی رو دارید؟ شاید حل شد! (پاسخی که تقریبا هر مشکلی پیش بیاد support ماکرو میده.....ولی شاید واقعا جواب بده)
مشکل دوتا شد -_- نمیفهمم مشکل از کجاست دوبار بازی رو دانلود کردم هر دو بار هم چند ساعت بعد از نصب دیگه کلا لانچ نمیشه انگار که اکانت صاحب بازی رو استور نیست. پشتیبانی سایت هم میگه اکانت سالمه -_-

Sent from my G3112 using Tapatalk

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
مشکل دوتا شد -_- نمیفهمم مشکل از کجاست دوبار بازی رو دانلود کردم هر دو بار هم چند ساعت بعد از نصب دیگه کلا لانچ نمیشه انگار که اکانت صاحب بازی رو استور نیست. پشتیبانی سایت هم میگه اکانت سالمه -_-

والا عزیز من منظور فقط ریختن دوباره Car pass بود نه کل بازی! والا منم الان نمیدونم چی بگم، ایشالا یک جوری درست بشه!

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا در استور سیاه مایکی چیزی پیدا نمی کنید که مشکل زا نباشه یعنی می دادن تیم شنگول افزار می نوشت بهتر می شد به جایی می رسید که اصلا دیگه استور بالا نمیاد یا بازی های سریع بسته می شن نصف ویندوز می ره رو هوا دیگه هیچ چیز باز نمی شه اگر به ایناش برنخوردیم برید شکر کنید که فقط بازیتون کرش می کنه چون 1 سرچ بزنید هزاران تاپیک مختلف از افراد مختلف می بینید که حتی اطلاعاتشونم پاک شده

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
از دی ان اس های سایت شکن استفاده میکنین شما؟ اول بازی بیشتر از دوسه دقیقه طول میکشه تا کانکت بشه جدیدا... چیکار میکنن اینا با بازی :|

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان یک سوال فنی، مایکروسافت xbox plus رو 97 درصد تخفیف زده سه ماهش شده 1 دلار!
بعد من 2 دلار هم شارژ کردم، الان همینطور مونده تو حسابم ولی موقعی که میخوام بزنم مینویسه شیوه خرید رو انتخاب کنید حسابتون شارژ کنید!
کسی جریانشو میدونه؟
از اینجا :
Xbox Game Pass: Join for $1 | Xbox

• Like
Reactions: .PinkFloyd.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
اقا به هیچ وجه از این لینک سعی کنید استفاده نکنید، به طور کلی کاری کرد که DNS های شکن برای من دیگه قابل استفاده نیست، من نت از پارس انلاین داشتم خودش اکی بود، و نت تایپ open بود، فقط باید با تغییر Dns میرفتم تو بازی، برای نت td-lte ایرانسل خواستم مطابق این روش برم جلو، nat type دیگه Strict هم نیست، شده teredo is unable to qualify و server connectivity هم کلا blocked شده، DNS ها هم کلا دیگه کار نمیکنه.... حتی برای نت قبلی....
قبلا فقط مولتی وصل نمیشد، الان دیگه کلا بازی هم باز نمیشه....
هر کاری میکنم شکن هم دیگه کار نمیکنه، میری تو سایت هم میگه فعال نیست DNS ها با اینکه من وارد کردم.....
سرعت نتم هم به شدت کاهش پیدا کرده. نمیدونم چطوری هم برگردم به حالت اولش...
*ویرایش: هر کاری تو سرچام پیدا کردم، کردم، کلا دیگه برام dns با اینکه Set هست کلا کار نمیکنه، epicgamestore، nvidia، یک سری سایت ها که سر مشکلات باز میشدن با شکن، دیگه هیچ کدوم کار نمیکنه.... نمیدونم چی کارش کنم واقعا....

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اقا به هیچ وجه از این لینک سعی کنید استفاده نکنید، به طور کلی کاری کرد که DNS های شکن برای من دیگه قابل استفاده نیست، من نت از پارس انلاین داشتم خودش اکی بود، و نت تایپ open بود، فقط باید با تغییر Dns میرفتم تو بازی، برای نت td-lte ایرانسل خواستم مطابق این روش برم جلو، nat type دیگه Strict هم نیست، شده teredo is unable to qualify و server connectivity هم کلا blocked شده، DNS ها هم کلا دیگه کار نمیکنه.... حتی برای نت قبلی....
قبلا فقط مولتی وصل نمیشد، الان دیگه کلا بازی هم باز نمیشه....
هر کاری میکنم شکن هم دیگه کار نمیکنه، میری تو سایت هم میگه فعال نیست DNS ها با اینکه من وارد کردم.....
سرعت نتم هم به شدت کاهش پیدا کرده. نمیدونم چطوری هم برگردم به حالت اولش...
*ویرایش: هر کاری تو سرچام پیدا کردم، کردم، کلا دیگه برام dns با اینکه Set هست کلا کار نمیکنه، epicgamestore، nvidia، یک سری سایت ها که سر مشکلات باز میشدن با شکن، دیگه هیچ کدوم کار نمیکنه.... نمیدونم چی کارش کنم واقعا....
من با همین ویدیو تونستم بازی کنم که!

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من با همین ویدیو تونستم بازی کنم که!
نمیدونم والا....
خدا رو شکر با ریست کردن network از آدرس زیر درست شد:
Settings>network & internet> status و در نهایت network Reset درست شد. حداقل شکن دوباره کار میکنه. nat type ولی مثل اول strict شد، که دیگه بیخیال شدم. فعلا نت اصلی که برای بازی دارم مشکل خورده، خواستم از نت ایرانسل برای بازی استفاده کنم، که نشد دیگه.... الان هم تو بازی میره همه چی درست هست، فقط match making کاری نمیکنه، که ایشالا تا آخر هفته درست بشه، weekly task های این هفته رو از دست ندم.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
نمیدونم والا....
خدا رو شکر با ریست کردن network از آدرس زیر درست شد:
Settings>network & internet> status و در نهایت network Reset درست شد. حداقل شکن دوباره کار میکنه. nat type ولی مثل اول strict شد، که دیگه بیخیال شدم. فعلا نت اصلی که برای بازی دارم مشکل خورده، خواستم از نت ایرانسل برای بازی استفاده کنم، که نشد دیگه.... الان هم تو بازی میره همه چی درست هست، فقط match making کاری نمیکنه، که ایشالا تا آخر هفته درست بشه، weekly task های این هفته رو از دست ندم.
من هیچ راهی برای اجرای Apex نداشتم، تو تاپیکش یکی این کاهش پینگ PingHint رو معرفی کرد گرفتم اوکی شد بازی.
نسخه تست داره میگرفتی اونو تست میکردی ببینی اوکی میشه میتونی بازی کنی یا نه!

• Like
Reactions: ArefTheGreat

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
بچه ها من یه مشکلی واسم پیش اومده :)
وقتی میخوام برم توی بازی splash screen میاد (همون خاکستریه اول بازی ) بعد 1 ثانیه میره و هیچ اتفاقی نمیوفته.
کسی این مشکلو داشته ؟

• Like

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
بچه ها من یه مشکلی واسم پیش اومده :)
وقتی میخوام برم توی بازی splash screen میاد (همون خاکستریه اول بازی ) بعد 1 ثانیه میره و هیچ اتفاقی نمیوفته.
کسی این مشکلو داشته ؟
بازی رو خودت خریدی یا از این اکانت های شیر شدن که سایت ها میفروشن؟ اگه دومیه که اکانت غیرفعال شده باید به پشتیانی سایت بگی واست فعال کنه

• Like
Reactions: omid_13

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
بازی رو خودت خریدی یا از این اکانت های شیر شدن که سایت ها میفروشن؟ اگه دومیه که اکانت غیرفعال شده باید به پشتیانی سایت بگی واست فعال کنه

اکانت اشتراکی بود بهشون گفتم درستش کردن
--------------------------------------------------------------
حالا یه مشکل دیگه برام پیش اومده
ماشینایی که سوار میشم صدا ندارن :| صدای موزیک و ... همه میاد ولی از ماشینی که سوارم هیچ صدایی در نمیاد

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر