Forza Horizon 4 | PC

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
6,192
3,869

Forza Horizon 4
developer: Playground Games
publisher : Microsoft Studios
Game mode: single / multiplayer
Multiplayer mode: Internet
genre: racing
release date: 2 oct 2018

اینبار در سری Forza شاهد تغییر فصول به زیباترین و واقعی ترین شکل ممکن خواهیم بود طوری که اگر در دنیای واقعی در فصل زمستان باشید, در بازی هم برف و زمستان را تجربه خواهید کرد!

Forza Horizon 4 در جاده های کشور بریتانیا برگزار می شود, مناظر زیبایی که تا بحال ندیده اید. رودخانه ها, روستاها, قلعه ها و مناظری بینظیر. همچنین در FH4 شاهد بیشترین تعداد اتومبیل در تاریخ سری بازیهای Horizon هستیم; یعنی 450 اتومبیل مختلف با جزییات بسیار, از بیش از 100 کمپانی اتومبیل سازی.

لیست اتومبیل های بازی:

ybin | private paste

List of Cars

هر کدام از این خودروها را می توان با توجه به جاده ی انتخابی و آب و هوایش, تغییر داد, هم تغییر کاربردی و هم تغییرات نمایشی و زیبایی.

امکان بازی در رزولوشن 4K و همچنین قابلیت HDR10 نیز جزو مشخصات گرافیکی بازیست. FH4 را میتوان هم بصورت تک نفره وهم بصورت چند نفره (آنلاین) بازی کرد, ولی همچنان جای قابلیت Splitscreen در این بازی خالیست.

وبسایت رسمی:

Forza Horizon 4

تصاویر:

Forza Horizon 4 - Media

تریلر:

ویدیو گیم پلی:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,757
3,839
برای منم اپ ایکس باکس همین ارور رو میده :|
هرچی سرچ کردم هم راه حلی نبود
باید از v p n استور استفاده کنید در کل ظاهرا ایران با روسیه تحریم شدن 1 هفته ای هست.

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
13,092
61,178
نام
∂αнмα
باید از v p n استور استفاده کنید در کل ظاهرا ایران با روسیه تحریم شدن 1 هفته ای هست.
شما امتحان کنن ببین بعد اینکه چیز پی ان رو قطع میکنی بازم میتونی بری تو بازی ؟ برا من که اینجوره ! میره داخل ولی ظاهرا رندوم کرش میگیره همش هم تو قسمت افتتحایه قبل اینکه شروع بشه یا موقع عوض شدن فصل ها ! نمیدونم مال این هست یا نه ولی بعد چند دفعه کرش متعدد دوباره چیز پی ان رو که وصل کردم کرش نکرد شما یـ امتحان بزن چند بار ببین مال این مورد هستش یا نه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,399
1,273
نام
رضا.آ

بنچمارک بازی هم خیلی خوب بود ، در کل به نظر اپتیمایز میاد ، مشکل قندشکن هم متاسفانه پابرجاست ، خود این مشکل بخش مولتی پلیر رو برای ما مشکل دار میکنه ،

نکته جالب اینکه بازی با dx12 کار میکنه ،

• Like
Reactions: raya2

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,011
76
دوستان دمو رو تا قبل از عرضه بازی میشه تو هر تایم دانلود کرد ؟
و اینکه میشه محتویاتش رو جدا زا یه سایت دانلود کرد و بازی کرد ؟ یا نیاز به لاگ این شدن و اینچیزا داره ؟

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
13,092
61,178
نام
∂αнмα

بنچمارک بازی هم خیلی خوب بود ، در کل به نظر اپتیمایز میاد ، مشکل قندشکن هم متاسفانه پابرجاست ، خود این مشکل بخش مولتی پلیر رو برای ما مشکل دار میکنه ،

نسخه ی قبلی هم با DX12 کار میکرد
دوستان دمو رو تا قبل از عرضه بازی میشه تو هر تایم دانلود کرد ؟
و اینکه میشه محتویاتش رو جدا زا یه سایت دانلود کرد و بازی کرد ؟ یا نیاز به لاگ این شدن و اینچیزا داره ؟
نسخه ی دمو رو میشه هر وقت که دلت خواست دانلودش کرد حتی بعد انتشار بازی محتویات بازی رو هم میشه از سایت دیگه دانلود و بعد نصب کرد ولی موقع اجرا حتما نیاز به اینترنت و اکانت ماکروسافت داره .....

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
354
346
نام
محمد علی

خیلی بهینه تر از فورزا 3 شده
باو جالبه از الان دارین به بخش مولتیش فکر می کنین من با این قیمتا منتظرم ببینم کدکس می تونه یه حالی بهش بده یا نه:|

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
349
795
من هر کاری کردم بازی نتونست به XBOX Live وارد بشه و در نتیجه وارد بازی نشد.
واقعا خداروشکر کرکم هست با این همه فشار داخلی (وضع اقتصادی) و خارجی (تحریم IP های ایران) نخوایم با اینجور چیزام سروکله بزنیم.
کودکس بدون مشکل و سریع داره آپدیتای Forza 7 رو کرک میکنه، اگه اتفاق عجیبی نیوفته اینم باید ظرف کمتر از 1هفته کرکش کنه.

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
1,997
نام
MOHSEN
این ایکس باکس لایوم داستانی شده ها
من موندم برای فورزا 3 راحت وارد میشه
برای نسخه 4 ارور میده
عجیب غریبه

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
354
346
نام
محمد علی
این ایکس باکس لایوم داستانی شده ها
من موندم برای فورزا 3 راحت وارد میشه
برای نسخه 4 ارور میده
عجیب غریبه
دوست عزیز مشکل از نسخه جدید نیست یه هفته است با ایپی ایران کل شبکه ایکس باکس مشکل داره
من از تغییر ip نرم افزار سیسکو استفاده کردم تونستم برم توش

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
1,997
نام
MOHSEN
دوست عزیز مشکل از نسخه جدید نیست یه هفته است با ایپی ایران کل شبکه ایکس باکس مشکل داره
من از تغییر ip نرم افزار سیسکو استفاده کردم تونستم برم توش
بنده هم تغییر ای پی میدم
مشکل اینجاس برای نسخه 3 مشکلی نداره ولی برای نسخه ارور میده برای لاگ این!!!

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
13,092
61,178
نام
∂αнмα
من هر کاری کردم بازی نتونست به XBOX Live وارد بشه و در نتیجه وارد بازی نشد.
واقعا خداروشکر کرکم هست با این همه فشار داخلی (وضع اقتصادی) و خارجی (تحریم IP های ایران) نخوایم با اینجور چیزام سروکله بزنیم.
کودکس بدون مشکل و سریع داره آپدیتای Forza 7 رو کرک میکنه، اگه اتفاق عجیبی نیوفته اینم باید ظرف کمتر از 1هفته کرکش کنه.
این DNS رو تنظیم کن ببین درست نمیشه برا من درست شد
178.22.122.100

• Like
Reactions: Sir Daniel

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
13,092
61,178
نام
∂αнмα
خوب منم نظرم رو بگم :
واقعا چی میتونم بگم ؟ الا اینکه بازی تقریبا توی همه موارد به بلوغ رسیده ؟ مپ بازی رسما زیبا ترین چیزی که از نظر بصری تو یـ بازی ریسینگ دیدم واقعا ادم میمونه چجوری اینقدر روون اجرا میشه بازی ! سیستم فیزیک بازی دست خوش تغییر شده و میتونم بگم خیلی بهتر از نسخه ی قبلی شده دیگه خبری از فنر بندی خشک ماشین ها غیر جاده خاکی نیستیم و خیلی راحت میشه حس کرد داره با یـ سوپر اسپور تو چاله چوله ها رانندگی میکنی یا مثلا اگه بری گوشه ها جاده که نا همواری داره قشنگ کشیده میشی به بیرون سیستم تخریب پذیری بازی واقعا عالی کار شده و حتی بعضا اگه با جسم پلاستیکی برخورد کنی ممکنه کج چولش کنه در این حد ینی ! وقتی با یـ ماشین تصادف میکنی واقعا تصادف میکنی ! کنترل بازی احساس میکنم بیشتر حالت ارکید پیدا کرده و خیلی راحت میتونی دریفت بکشی ! تنوع مراحل رو از رو همین دمو میشه فهمید چه چیز هیولایی ـه و اینکه بخش داستانی اضافه شده به بازی حس خوبیـه فقط ای کاش شخصیت اصلی هم صدا گذاری میکردن دیگه نور الا نور میشد خلاصه اینکه قطعا این بازی شایسته لقب بهترین ریسینگ نسل هشت و یکی از بهترین ریسینگ های ساخته شده تا به امروز هستش
پ.ن : پلی گراند راکستار دنیای ریسینگ :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟