دانلود آسان بازی های vita و psp و ps1

shayan2310

کاربر سایت
Oct 7, 2019
3
سلام
اول این که اون فولدر که یه اسمی مشابه PCS..... رو داره کپی کردید داخل فولدر app کنسول دیگه ؟
بعد این که مطمئن هستید که اون فولدر داخل پارتیشن ux0 هست ؟ ترجیحا موقع کپی هم سعی کنید فایل های hidden ویندوزتون رو unhide کنید از طریق folder options تو کنترل پنل که یه وقت ناقص کپی نشه .
آره هم اسم فولدر PCSB00213 هم فولدر تو پوشه UX0 داخل پوشه APP هست هر بازی میگیرم کامل UNPACK میشه ولی بعد رفرش کردن هیچ اتفاقی نمیفته

shayan2310

کاربر سایت
Oct 7, 2019
3
سلام
اول این که اون فولدر که یه اسمی مشابه PCS..... رو داره کپی کردید داخل فولدر app کنسول دیگه ؟
بعد این که مطمئن هستید که اون فولدر داخل پارتیشن ux0 هست ؟ ترجیحا موقع کپی هم سعی کنید فایل های hidden ویندوزتون رو unhide کنید از طریق folder options تو کنترل پنل که یه وقت ناقص کپی نشه .
آره پوشه هاش به همون صورته و داخل ux0 داخل پوشه app هستن ولی رفرش رو میزنم بازی نمیاد خواهش میکنم راهنمایی کنین هیچ بازی رو ویتام نیست :((:((:((

payam1313

کاربر سایت
Jul 5, 2013
5
نام
پیام
سلام
اگر اینجا پست گذاشتم و اشتباه هست عذرخواهی میکنم..جسارتا کسی سایتی میشناسه که فول بازیهای ps vita را به صورت فایل VPK داشته باشه برای دانلود

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام خدمت دوستان
به تازگی یه ویتا با تبدیل sd گرفتم کپی خوره داعم ولی ویتا رم تشخیص نمیده چیکار کنم تشخیص بده ..برای تشخیص رم با خشاب باید حتمأ رم اصلی ویتا داشته باشی تا بتونی برنامه های مورد نظر نصب کنی یا خیر.ممنون میشم راهنماییم کنید .

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام خدمت دوستان
به تازگی یه ویتا با تبدیل sd گرفتم کپی خوره داعم ولی ویتا رم تشخیص نمیده چیکار کنم تشخیص بده ..برای تشخیص رم با خشاب باید حتمأ رم اصلی ویتا داشته باشی تا بتونی برنامه های مورد نظر نصب کنی یا خیر.ممنون میشم راهنماییم کنید .

درود

آموزشش تو اینترنت هست، سرچ کنید راحت پیدا میشه. چون خودم یک ساله از ویتا استفاده نکردم درست خاطرم نیست ولی یادمه باید یه فایل ایمیج رایت میشد روی رم و بعد داخل کنسول گذاشته میشد. یه همچین چیزی:

http://wololo.net/2017/07/20/setting-sd2vita-adapter-formatting-microsd-can-done-windows

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
درود

آموزشش تو اینترنت هست، سرچ کنید راحت پیدا میشه. چون خودم یک ساله از ویتا استفاده نکردم درست خاطرم نیست ولی یادمه باید یه فایل ایمیج رایت میشد روی رم و بعد داخل کنسول گذاشته میشد. یه همچین چیزی:

http://wololo.net/2017/07/20/setting-sd2vita-adapter-formatting-microsd-can-done-windows

ممنون از لطف شما

• Like
Reactions: mobile1199

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
سلام. دوستان یه سوال داشتم با ویتای هک شده اگر تروفی ها رو با سرور سونی سینک کنیم مشکلی برای اکانت پیش میاد؟؟؟ اگر کسی این مورد رو تست کرده بگه ممنون میشم.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان من دنبال کارتریج بازی انچارتد ویتا ( uncharted golden abyss) هستم. اگه کسی از دوستان داره یا جایی میشناسه که قیمت مناسب داشته باشن ممنون میشم پیام بده بهم. با تشکر

saeed.moh.z

عضو جدید
Feb 12, 2021
1
با استفاده از این برنامه که بهتون معرفی می کنم راحت می تونید بازی های ویتا رو با dlc و بازی های psp زو بصورت iso بگیرید حتی بازی های ps3
لینک دانلود برنامه:
https://nopaystation.com/vita/npsReleases/
اموزش هک:

آموزش هک vita

نکات:
1:در صورت خالی بودن صفحه برنامه از قسمت فایل synce cache و بزنید تا لیست بازی ها بازگذاری بشه
2:فایل های دانلودی بازی های ویتا بصورت فولدری است و باید حواستون جمع باشه که برنامه بعد از دانلود فایل دانلودیو تا اخر مرحله unpkg کنه
3:فایل دانلود شده را داخل فولدر app در مموری خودتون کپی کنید و برای اینکه به دستگاه شناسایی بشه داخل vitashell گزینه refresh live area رو بزنید تا به صفحه ویتاتون بازیا اضافه بشه
4:برای استفاده از بازی ها باید پلاگین های nonpdrm و download enabler و نصب کنید و با برنامه autoplugin راحت نصب کنید
سلام لینک برنامه موجود نیست میشه برام بفرستید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر