آموزش هک vita

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26
سلام دوستان من یک vita با آپدیت 3.68 دارم.
اگه میتونید آموزش کامل هک پایدار رو برام ارسال کنید که نیاز به هک دوباره در صورت خاموش و روشن شدن نباشه.
آموزش نصب بازی رو هم اگه میشه لطف کنید بگید.
چون نزدیک 470 تا صفحه هست با این که خیلی از صفحات رو نگاه کردم ولی چیزی دستگیرم نشد و اینکه فیلم های آموزشی زیادی از نت دانلود کردم ولی از اونا هم درباره اینکه چطوری بازی نصب کنم متوجه نشدم.
در کل ممنون میشم راهنمایی کنید.

• Like
Reactions: stiveover

mesdaghis

عضو جدید
Oct 17, 2019
1
سلام و خسته نباشید
من اشتباها ویتا رو آپدیت کردم رفته روی ۳.۷۲ متاسفانه.h encore روش نصب میشه ولی vitashell نه! آیا روشی برای هک مجدد داره؟ یا روش گفته شده برای این ورژن هم سازگاره؟
ممنون میشم از قبل بابت پاسخویتون

سلام و خسته نباشید
من اشتباها ویتا رو آپدیت کردم رفته روی ۳.۷۲ متاسفانه.h encore روش نصب میشه ولی vitashell نه! آیا روشی برای هک مجدد داره؟ یا روش گفته شده برای این ورژن هم سازگاره؟
ممنون میشم از قبل بابت پاسخویتون

البته این نکته رو بگم vitashell نصب میشه فقط همون کار اصلی یعنی خوندن کارت رم رو انجام نمیده

DANTE-3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
19
سلام.دوستان کسی راهی برای آنبریک کردن ویتا بلده.من enso 3 نصب کردم ورژنمم ۳.۶۵ بود بعد نصب الان ویتا مموری نمیشناسه آپدیت دستگاه ۳.۷۰ شده.الان من نمیتونم hencore نصب کنم تا هکو پاک کنم.چون مموری کار نمیکنه

arash.ak67

عضو جدید
Apr 9, 2020
1
سلام خدمت همه
دوستان میخوام یه عدد دستگاه PS Vita بخرم و اطلاعاتی ندارم و چندتا سوال بابتش دارم
اینکه بازی های جدید براش هست؟
کپی خور بشه دیگه از اینترنتش نمیشه استفاده کرد؟؟؟؟
هر بازی حجمش چقدر هستش و چقدر رم لازمم میشه؟
و در اخر آیا ارزش خرید داره ؟چقدر باید هزینه کنم؟

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
HENkaku این روش هک که روی ۳.۶۰ میشد و خیلی راحت بود هنوز قابل اجرا هست؟ و اینکه خطر بن کنسول رو نداره ؟ و روش ریختن بازی چطور بود به کنسول ؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام خدمت دوستان
به تازگی یه ویتا با تبدیل sd گرفتم کپی خوره داعم ولی ویتا رم تشخیص نمیده چیکار کنم تشخیص بده ..برای تشخیص رم با خشاب باید حتمأ رم اصلی ویتا داشته باشی تا بتونی برنامه های مورد نظر نصب کنی یا خیر.ممنون میشم راهنماییم کنید ..

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
سلام. دوستان یه سوال داشتم با ویتای هک شده اگر تروفی ها رو با سرور سونی سینک کنیم مشکلی برای اکانت پیش میاد؟؟؟ اگر کسی این مورد رو تست کرده بگه ممنون میشم.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
از dns زیر استفاده کنید و منم از 3.60 میخواستم بیام روی 3.65 همین مشکل لاگین داشتم حتی با فیلترشکن که با dns زیر حل شد.
212.47.229.76

برای هک کنسول هم دوستان میتونن از برنامه FinalHE v1.5 استفاده کنن که نیاز به مراحل پست اول تابیک ندارید و بعد از ساخت اکانت و لاگین فقط کافیه برنامه FinalHE رو تو pc اجرا کنید و بعد از دانلود فایل 200 مگی بازی demo خودش میگه کابل usb رو وصل کنید و اتوماتیک براتون h-encore رو نصب میکنه و بعدم کافیه داخل h-encore برید و بعد از اجرای هک vitashell رو دانلود و بعد از طریق ویتاشل enso رو نصب کنید و توجه داشته باشید enso دو تا ورژن هست یکی برای مثلا 3.60 و یکی برای 3.65 و من همه فایلها رو براتون میزارم در لینک زیر و لینک اموزش youtobe برنامه FinalHE هم میزارم قبلش حتما ببینید تا با مراحل کار و نکات ریز که من نگفتم اشنا بشید.

لینک دانلود FinalHE و enso
soarqin/finalhe

لینک اموزشی ویدیو
سلام علی جان
ویتا من 3.67 هست میتونم انجام بدم ؟ اگر بله میشه راهنمایی کنی
ممنون

• Like
Reactions: lazzaross30

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام علی جان
ویتا من 3.67 هست میتونم انجام بدم ؟ اگر بله میشه راهنمایی کنی
ممنون

سلام مهران جان
والا یادم رفته یه جورایی ویتا هم دم دست نیست و کلی میگم چیکار کنی خودت بگرد دنبال اموزشهای فارسی و اگه نبود در youtube بگرد و ویتای شما هم هک میشه با فریمور فعلی.

اول ویتا رو هک کن با هر روشی که جدیدترینه مثل اموزش بالا و غیره و جدیترین اموزش هک این ویدیو هست(کلیک کن)
vitaShell که یه فایل منیجر هست معمولا موقع هک نصب میشه ولی نصب نبود به هر ترتیبی هست اخرین ورژنش بگیر و نصب کن و برای نصب بازیها بکار میره و حالت mass Stroge که مموری در کامپیوتر نشون میده میتونی فایل بریزی.
بعد سعی کن دانگرید کنی به 3.60 که بهترین فریمور همینه البته 3.65 هم خوبه ولی اون بهتره به دلایلی و با برنامه modoru باید اینکار انجام بدی .
بعد enso مخصوص 3.60 نصب کن حتما تا هک دائمی بشه دستگاه که نخوای هر دفه روشن میکنی هک کنی.
بعد یه برنامه به اسم AutoPlugins هست نصب کن همه پلاگینها داخلش هست و هر پلاگینی بعد این پست گفتم نصب کنی داخل همین هست.
یه پلاکین هست به اسم reF00D نصب کنی همه بازیها با فریمورهای بالا روی 3.60 قابل اجرا میشه اینم نصب کن.
پلاگین sdtovita هم اگه تبدیل میکرو اس دی برای ویتا داری نصب کن.

در اخر اگه کم کاستی هست بقیه دوستان اکه میدونن بگن یا روش جدیدتری.موفق باشی

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام مهران جان
والا یادم رفته یه جورایی ویتا هم دم دست نیست و کلی میگم چیکار کنی خودت بگرد دنبال اموزشهای فارسی و اگه نبود در youtube بگرد و ویتای شما هم هک میشه با فریمور فعلی.

اول ویتا رو هک کن با هر روشی که جدیدترینه مثل اموزش بالا و غیره و جدیترین اموزش هک این ویدیو هست(کلیک کن)
vitaShell که یه فایل منیجر هست معمولا موقع هک نصب میشه ولی نصب نبود به هر ترتیبی هست اخرین ورژنش بگیر و نصب کن و برای نصب بازیها بکار میره و حالت mass Stroge که مموری در کامپیوتر نشون میده میتونی فایل بریزی.
بعد سعی کن دانگرید کنی به 3.60 که بهترین فریمور همینه البته 3.65 هم خوبه ولی اون بهتره به دلایلی و با برنامه modoru باید اینکار انجام بدی .
بعد enso مخصوص 3.60 نصب کن حتما تا هک دائمی بشه دستگاه که نخوای هر دفه روشن میکنی هک کنی.
بعد یه برنامه به اسم AutoPlugins هست نصب کن همه پلاگینها داخلش هست و هر پلاگینی بعد این پست گفتم نصب کنی داخل همین هست.
یه پلاکین هست به اسم reF00D نصب کنی همه بازیها با فریمورهای بالا روی 3.60 قابل اجرا میشه اینم نصب کن.
پلاگین sdtovita هم اگه تبدیل میکرو اس دی برای ویتا داری نصب کن.

در اخر اگه کم کاستی هست بقیه دوستان اکه میدونن بگن یا روش جدیدتری.موفق باشی
ممنون داداش
فقط الان با همین ورژن 3.67 میتونم انجام بدم یا اول افلاین اپدیت کنم به 3.68 ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ممنون داداش

راستش یادم نیست همین ورژن هم هک میشه یا نه میتونی تست کنی و نشد میتونی افلاین اپدیت کنی به 3.68

• Like
Reactions: mehran

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ممنون داداش
شما بزن 3.68 بعد راحت هکش کن اما بهتره بیاید روی 3.65 یعنی دان کنید دان کردنشم برای اخرین نسخه هم هست حتی 3.73

اموزش هاش توی یوتویب هست قبلا کمی سخت بود الان زیاد کاری نداره فقط بپا بریک اینا نشه اکانت PSN هم لازمه

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
یه مشکلی دارم با بازیهای psp . وقتی اجرا میکنم فقط صدا داره تصویر سیاه یا خط خطی میشه . البته بازی های ps1 خوب اجرا میشه
کسی میتونه کمک کنه ؟

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
سلام دوستان من یک ویتا پیدا کردم و خریدم کپی خور هست فکر کنم
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی چیزی کنه که چجوری بازی روش نصب کنم چون وقتی به لبتاب وصلش میکنم نمیشناسه دستگاه رو اگرم بخوام رم رو در بیارم انگار کپی دستگاه میپره کسی نمیتونه یه راهنمایی درست و درمون بهم بکنه ؟
ممنون میشم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر