Multi Platform A Plague Tale: Innocence

3kpf_a_plague_tale_header.jpg

Title: A Plague Tale - Innocence
Developer:
Asobo Studio
Publisher: Focus Home Interactive
Platforms: PS4 - Xbox One - PC
Release Date: 14 May 2019
A Plague Tale: Innocence داستان تراژدی و احساسی خواهر و برادری در قرن 14 فرانسه را دنبال می کند. Amicia خواهر بزرگ تر و Hugo برادر کوچک او از فرزندان مقامات کشور بودند که به دلیل توطئه صورت گرفته مجبور به فرار از خانه و پیمودن مسیری سخت و بی رحم در پی یافتن سرنخ این توطئه ها می شوند. گیم پلی بازی شامل بخش های ماجراجویی، مخفی کاری و اکشن خواهد بود که در کنار یک داستان قوی بازیکن را همراهی خواد کرد.
در طول مسیر خواهر بزرگ وظیفه مراقبت از Hugo را بر عهده خواهد داشت، اما در مواردی به کمک او باید به حل پازل های بازی پرداخت. همچنین شخصیت های بسیاری در طول 16 چپتر بازی همراه شخصیت های اصلی خواهند شد که هر کدام نقش مهمی در داستان و حتی گیم پلی خواهند داشت. در کنار سربازان Inquisition که به دنبال شما هستند، موش ها جدی ترین دشمنان دنیای بازی خواهند بود، دریایی از موش ها که به هیچ کس بر سر راه خود رحم نکرده و همه چیز را می بلعند. تنها راه مقابله با آن ها استفاده از نور و آتش است که پایه بسیاری از پازل ها و مبارزات بازی را تشکیل خواهد داد.

** فضای بازی بسیار خاص و زیبا طراحی شده و همراهی این دو شخصیت قول یک داستان احساسی و فوق العاده را می دهد. داستان و فضای بازی از فرانسه قرن 14 استفاده می کند، با این حال قصد شبیه سازی را به هیچ وجه نخواهد داشت و همه چیز ساخته ذهن استودیو و اعضای آن است.
یکی از بازی های Indie خوبی که در سال 2019 باید حتما نگاهی به اون انداخت همین عنوان است و امیدوارم مثل نمایش های فوق العاده زیبایی که تا به حال داشت، محصول نهایی هم بتونه عالی عمل کنه و خاطره ای فراموش نشدنی رو به وجود بیاره.

عکس و Artworkهای بازی
hmey_a_plague_tale_footer.jpg

آخرین ویرایش:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
چقدر این بازی زیبا بود! واقعا خیلی عجیبه که سازندگان مستقل و کوچکی به همچین سطحی از لحاظ فنی و هنری میرسند و اون وقت بعضی شرکت ها با صد ها نفر و ناشر و میلیون ها دلار تبلیغات و پشتیبانی عظیم نمیرسند!
بازی چه اتمسفر خوبی داره، چه رنگبندی زیبایی، چه گرافیک خوبی!!! چه شخصت پردزای ، چه داستانی، چه موسیقی!!
بنظرم بازی از چند عنوان بزرگ الگو برداری کرده!
اول بازی دقیقا عین بازی های بزرگی مثل هوی راین، و لست اف اس، و چندین عنوان بزرگ دهن پر کن دیگه شروع میشه! مثلا همون اول تو خونه، و با همه خانواده، با خوشی و خنده در کنار هم هستن، که بلافاصله بوووم، یک اتفاق غیر منتظره می افته و سریع جذابیت بازی صد برابر میشه!
این بازی هم مثل شاهکار های تاریخی، شخصیت زن براش تعریف شده، و اون همه عواطف، و ظریف بودن، و نحوه احساسات و و حتی راه رفتن ها و غیره طوری طراحی شده که ادم واقعا باور میکنه این شخصیت زن هستش، نه مثل بعضی بازی های دیگه که برای جذابیت جنسی همین طوری کیلویی شخصت زن میزارنند تو بازی:|
درسته بازی زبان انگلیسی پشتیبانی میکنه، و لی قشنگ لهجه انگلیسیشون فرانسوی هست، این اول نشون میده، اینا همش رو صدا گذاری انگلیسی بخاطر مسقل بودن خودشون انجام دادن، هم خیلی خیلی خیلی با اون زمان فرانسه و اون تاریخ اون موقعه میخوره!
این داستان طائون و موش هم تاریخی هست ، هم خیلی شبیه به نسخه اول Dishonored هست!
در کل بازی شاهکار هست، گیم پلی بازی هم در خدمت داستان بازی هست، بشدت حتی راه رفتن بردار کوچیکش با اون معصومیتش، و نحوه احساساتشون تو اون محیط خطرناک و جنگ بشدت لذت بخش هست.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
متاسفانه این بازی تاپیک کنسولی نداره
واقعا آدم باورش نمیشه که یه استودیوی مستقل این بازیو ساخته گرافیک موسیقی اتمسفر عالیه کمبات میتونست بهتر باشه فعلا چپتر3 هستم 8.5 میدم به بازی

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
امروز بازی رو تموم کردم
در یک کلام واقعا یک شاهکار بود؛ تازه با انتظار خاصی هم سر بازی نرفتم، صرفا امیدوار بودم با یه فرمول تکراری و بدون هیچ نوآوری طرف نباشم مثل خیلی از بازی های به اصطلاح AAA امروزی
گرافیک هنری بازی واقعا دوست داشتنیه و بعضی وقتا واقعا مسحور اتمسفر بی نظیر بازی می شید، در کنارش صدا گذاری فوق العاده کاراکتر ها و داستان جالب رو هم اضافه کنید
هوگو و امیسیا رو هم که عاشق شون میشید اصلا
در کل اینکه شک نکنید برای تجربه اش

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خب منم وقت کردم بازی کنم که فک میکنم آخراش باشم و وقتی تموم کنم نقدش میزارم تو تاپیک امتیازا، تا اینجا که بازی تقریبا از همه نظر عالی بوده:D
اتمسفر، گرافیک، دیزاین محیط عالی و مهم تر از همه موسیقیاش شاهکار هست و برا من بهترین عنوان سال بوده از این نظر تا اینجا، همینطور شخصیتا خیلی دوس داشتنی با لحجه شیرینه تقریبا فرانسوی :D مگه میشه ترکیب آمیسیا و هیوگو رو دوس نداشت!
بزرگترین مشکل بازی بنظرم بیش از حد خطی بودنش هست، تقریبا پلیر نقش خاصی توی داستان و مراحل نداره، کلا یک راه واسه رد شدن از یک مرحله خاص هست و فرقی نداره بخوای چجوری مرحله رو رد کنی، همه چیز از قبل تنظیم شده، AI ـا مسیر تکراری خودشونو دارن و در برخی موارد اسکل میزنن :D یک جاهایی از داستان رو میشد به شاخه های مختلف تقسیم کرد که ارزش تکرار بازی بالا بره مثل: هیوگو نمیدونه مادرش زنده هست، میتونستی بهش راستش رو بگی یا هم بگی که زنده نیست که هر کدوم نتیجه متفاوتی داشته باشه. بازم این نظر من هست.

در کل بازی AAA نیست و نمیشه زیاد خرده گرفت و همین که بازی از نظر فنی اینقد قوی هست خودش خیلیه، تقریبا اگه ندونی نمیتونی تشخیص بدی اینو یک استدیوی بزرگ نساخته تنها چیزی که بنظرم این قضیه رو یکم مشخص میکنه انیمیشنای کات سینای بازی هست که مشخصه موشن کپچر خیلی پر خرجی پشتش نبوده که اونم قابل پیشبینی بود ولی در عوض انیمیشنای حرکت کردن کارکتر خیلی بی نقص و روون هست و از شونصد تا عنوان AAA هم بهتر کار شده :D
یادمه Shadow of the tomb raider وقتی اومده بود به پیشرفت نکردن انیمیشنای Movement کارکتر تو تاپیکش اعتراض داشتم که چند نفر باهام مخالف بودن، اما الان با توجه با اینکه این بازی تا حدودی مدل گیم پلی و حرکاتش به TR شباهت داره میشه گذاشت کنارش، که بنظرم این دقیقا اون چیزیه که TR باید میبود، با اختلاف خیلی حس نرم و بهتری به آدم دست میده توی این عنوان تا اون انیمیشنای خشک و قدیمیه TR.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی فوق العاده بود . هم داستان محور و خطی هم روایت غنی آمیخته با تاریخ و رویدادها هم موضوع جدید (در طوفان بازی های تکراری مثل کالاف و اساسین و مترو و فارکرای و و و) . عالیه . هر سال به این سبک بازی ها که چیزی جدیدی برای نمایش و اشتراک گذاشتن دارند نیاز هست .

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
حق مطلب نسبت به بازی در نظرات ادا شده و من چیز جدیدتری نسبت به چیزهایی که بقیه گفتن ندارم که بگم فقط میگم این بازی از هر نظر(گرافیک،داستان،موسیقی و...) کار خودش را انجام داده و سربلند بیرون امده . خوشحالم که با امیسیا و هیوگو و بقیه ی بچه ها در سفر پر فراز و نشیبشان همراه شدم . این تجربه ای هستش که هیچ وقت فراموشش نمیکنم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
وقت نکرده بودم ،بازیش کنم.
بازیش خیلی خوب طراحی شده بود. سیستم مبارزاتش باحال بود. گرافیک هنری جذاب.گیم پلی رو دوست داشتم.صدا گذری خیلی خوب و شخصیتهای باورپذیر.داستان هم خوب بود با صحنه های جذاب و موزیک زیبا
اما ایراد اصلی بازی ،در زمان حال تکرار پذیر بودن بازی جزء مزیتها و الزامات آن محسوب میشه که تو این بازی نداریم چون یه پایان داره و کاملا خطی پیش میره.البته تیم کوچیک هست و نمیشه بهشون خرده گرفت وقتی که بدونیم از آخرین بازیهای استودیو که zoo tycon و disneyland بوده فقط دو سال گذشته
ولی به هر صورت این ایراده.ایرادات دیگه ای هم بازی داشت.
ولی تجربه بازی واقعا لازمه برا گیمرها. این بازی رو از دست ندید.

• Like
Reactions: Ali Venom and kamyy

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
طبق گزارش یه وبسایتی استودیو Asobo داره ادامه بازی رو می‌سازه و قراره توی سال 2020 ازش رونمایی کنه و سال 2022 هم عرضه بشه.

بسیار خبر خوبی هست و ببینیم با پیشرفت تکنولوژی و اومدن نسل جدید چی تحویل می‌دن. >:D<

A Plague Tale 2 reportedly in development

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
یکی از بهترین بازیهای سال.
فکر کنم اگه قرار به خریدن استودیو باشه Asobo لقمه چرب و نرمی برای مایکرو باشه.
اما امیدوارم اینطور نشه و همینطور مستقل بمونن و روی بازیهای مختلفی کار کنن.

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
422
نام
フセイン
سلام دوستان من بازی Plague Tale: Innocenceدانلود کردم ولی تا بازی میخواد اجرا بشه صفحه سیاه میشه میپره بیرون.نسخه فیت گرل از سایت دانلودها
مشخصات سیستمم

Win7 64bit
Gtx 460
8gig ram ddr3
Cpu i3 4150
بازی با openglهمه ۲۱۴مورد اوکی داد.
کارتم آپدیته‌.نت فایریمم اپدیته.دایرتکسم آپدیته.ویژال c++هم آپدیته هرچی هست نصبه نمیدونم چرااجرا نمیکنه نکن بخاطر سیستمه.
لطفا راهنمای کنید کسی به این مشکل خورده؟

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
حدود ۳ ساعته دارم بازی میکنم
واقعا بازی از لحاظ گرافیک شاید بگم در حد مترو باشه واقعا فضای بینظیر بازی و نرم و روون بودن بازی آدم کیف میکنه
من این بازیو از روی عکس دیده بودم بیخیالش شده بودم وقتی گیم پلی رو از تو یو تئو ب دیدم رفتم دانلود کردم دیدم واقعا بازی بینظیریه
این بازی رو تموم کنم ۱۰۰ درصد دوباره از اول میرم
حتما حتما به اون دوستانی که بازی داستان خطی رو دوس دارم پیشنهاد میکنم این شاهکارو از دست ندن
در بین بازیهای open world خسته کننده با مراحل تکراری این بازی نعمتیه برا گیمرهایی که حوصله آنلاین بازی کردنو ندارن و دوس دارن در سکوت خودشون بازی داستانی انجام بدن

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
حدود ۳ ساعته دارم بازی میکنم
واقعا بازی از لحاظ گرافیک شاید بگم در حد مترو باشه واقعا فضای بینظیر بازی و نرم و روون بودن بازی آدم کیف میکنه
من این بازیو از روی عکس دیده بودم بیخیالش شده بودم وقتی گیم پلی رو از تو یو تئو ب دیدم رفتم دانلود کردم دیدم واقعا بازی بینظیریه
این بازی رو تموم کنم ۱۰۰ درصد دوباره از اول میرم
حتما حتما به اون دوستانی که بازی داستان خطی رو دوس دارم پیشنهاد میکنم این شاهکارو از دست ندن
در بین بازیهای open world خسته کننده با مراحل تکراری این بازی نعمتیه برا گیمرهایی که حوصله آنلاین بازی کردنو ندارن و دوس دارن در سکوت خودشون بازی داستانی انجام بدن
کلا بازی های خطی حتی متوسط هم در شرایط الان نعمته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر