Multi Platform A Plague Tale: Innocence

3kpf_a_plague_tale_header.jpg

Title: A Plague Tale - Innocence
Developer:
Asobo Studio
Publisher: Focus Home Interactive
Platforms: PS4 - Xbox One - PC
Release Date: 14 May 2019
A Plague Tale: Innocence داستان تراژدی و احساسی خواهر و برادری در قرن 14 فرانسه را دنبال می کند. Amicia خواهر بزرگ تر و Hugo برادر کوچک او از فرزندان مقامات کشور بودند که به دلیل توطئه صورت گرفته مجبور به فرار از خانه و پیمودن مسیری سخت و بی رحم در پی یافتن سرنخ این توطئه ها می شوند. گیم پلی بازی شامل بخش های ماجراجویی، مخفی کاری و اکشن خواهد بود که در کنار یک داستان قوی بازیکن را همراهی خواد کرد.
در طول مسیر خواهر بزرگ وظیفه مراقبت از Hugo را بر عهده خواهد داشت، اما در مواردی به کمک او باید به حل پازل های بازی پرداخت. همچنین شخصیت های بسیاری در طول 16 چپتر بازی همراه شخصیت های اصلی خواهند شد که هر کدام نقش مهمی در داستان و حتی گیم پلی خواهند داشت. در کنار سربازان Inquisition که به دنبال شما هستند، موش ها جدی ترین دشمنان دنیای بازی خواهند بود، دریایی از موش ها که به هیچ کس بر سر راه خود رحم نکرده و همه چیز را می بلعند. تنها راه مقابله با آن ها استفاده از نور و آتش است که پایه بسیاری از پازل ها و مبارزات بازی را تشکیل خواهد داد.

** فضای بازی بسیار خاص و زیبا طراحی شده و همراهی این دو شخصیت قول یک داستان احساسی و فوق العاده را می دهد. داستان و فضای بازی از فرانسه قرن 14 استفاده می کند، با این حال قصد شبیه سازی را به هیچ وجه نخواهد داشت و همه چیز ساخته ذهن استودیو و اعضای آن است.
یکی از بازی های Indie خوبی که در سال 2019 باید حتما نگاهی به اون انداخت همین عنوان است و امیدوارم مثل نمایش های فوق العاده زیبایی که تا به حال داشت، محصول نهایی هم بتونه عالی عمل کنه و خاطره ای فراموش نشدنی رو به وجود بیاره.

عکس و Artworkهای بازی
hmey_a_plague_tale_footer.jpg

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
باز خوبه شما دوستان کرک میزنید بر بدن، من یکی که باید صبرکنم فرجی بشه بازی بیاد روی گیم پس بتونم بازیش کنم :D

Oakenshield@ تونستی یکم بیشتر تعریف کن از اتمسفر و داستان بازی؟ یک مورد کلیشه ای هست یا نه بیشتر از این حرفاست ؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
باز خوبه شما دوستان کرک میزنید بر بدن، من یکی که باید صبرکنم فرجی بشه بازی بیاد روی گیم پس بتونم بازیش کنم :D

Oakenshield@ تونستی یکم بیشتر تعریف کن از اتمسفر و داستان بازی؟ یک مورد کلیشه ای هست یا نه بیشتر از این حرفاست ؟
والا من اگه وضع انقدر بد نبود بازیو صد در صد پیش خرید می کردم. انصافا پولی که در میارن از بازی حلالشون:D
البته نسخه کور پک جوایز پیش خرید را هم داشت. چیز خاصی نیست البته. ۳ تا coat of arms(نشان خانوادگی) هست که صرفا توی رنگ لباس های امیسیا و هوگو تاثیر گذار بوده فقط(مگه اینکه من اشتباه کرده باشم)
اول ایراد بازی: به شدت آسونه:/ خیلی آسونه:/ رسیدم چپتر ۵ تا حالا نه منابع کم آوردم نه مجبور شدم بعد باخت از خیلی عقب تر شروع کنم. در واقع موقع باخت به لطف سیستم چک پوینت عملا جایی که مردید دوباره شروع می کنید. اما لودینگ ها خیلی خوب و سریعن. اصلا اذیت نمی کنن خوشبختانه.
خب ...خود بازی:
به جرات تمام میگم سازنده ها دقیقا بازیو اون چیزی در آوردن که هدفشون بوده. اتمسفر فوق العادست. موسیقی فوق العادست. داستان تا اینجا که من اومدم عالی بوده. الان نمیتونم قضاوت کامل کنم اما نه کلیشه ای نیست. بازی از یه روز خوب شروع میشه و رفته رفته وقایع بد تر و بدتر میشن و خیلی زود غرق دنیای بی رحم بازی میشید. یه دنیای قرون وسطایی بی رحم که توش مجبورید برای بقا هر کاری انجام بدید. و حتی مجبورید بقیه را فدا کنید تا خودتون زنده بمونید. بیشتر از این توضیح نمیدم چون انصافا حیفه خودتون بازیو تجربه نکنید و توش غرق نشید.
گرافیک بازی هم خوبه. البته من دارم روی لپ تاپ بازیو اجرا می کنم و فریم خیلی خوبی نمیتونم بگیرم(البته بدم نیست در کل ،اما بازم!). گرافیک بازی در حد همون نمایش هاشه و شاید یکم بهتر باشه. حداقل افکت آتیش را که من توی نمایش اول بازی روی مخم بود بهتر کردن اینجا:D نورپردازی و... هم خوب کار شده انصافا. اما خب بازی بی نقص هم نیست. مثلا از اول بازی تا حالا مژه های کاراکترها در حال پرواز بودن همش:D به جاش در زمینه گرافیک هنری بازی واقعا خداست. :D
صداگذاری ها هم خوب انجام شده.

تا اینجا بخوام نمره بدم ۹ را کامل میدم. ایراد اصلی هم درجه سختی پایین بازیه و یه سری ایرادهای گرافیک فنی.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
106583

g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.39.24.11.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.45.33.06.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.45.44.04.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.49.47.12.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.50.46.99.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 07.13.24.41.jpg

g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.50.56.43.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.51.03.60.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.51.23.74.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.51.36.11.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.51.53.00.jpg g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 06.52.04.07.jpg

نور پردازی بی نظیر بازی :

g  a plague tale innocence aplaguetaleinnocence_x64.exe Screenshot 2019.05.15 - 07.19.50.711.jpg

گرافیک بازی بی نظیره در یـ کلام واقعا برا یـ استدیو مستقل و یـ پروژه AA چنین گرافیکی مسحور کنندست آدم رو یاد گرافیک Uncharted 4 میندازه ! واقعا حالا که فکرش رو میکنم گرافیک بازی در برابر پرفرمنسی که میده کاملا معقوله !

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
والا من اگه وضع انقدر بد نبود بازیو صد در صد پیش خرید می کردم. انصافا پولی که در میارن از بازی حلالشون:D
البته نسخه کور پک جوایز پیش خرید را هم داشت. چیز خاصی نیست البته. ۳ تا coat of arms(نشان خانوادگی) هست که صرفا توی رنگ لباس های امیسیا و هوگو تاثیر گذار بوده فقط(مگه اینکه من اشتباه کرده باشم)
اول ایراد بازی: به شدت آسونه:/ خیلی آسونه:/ رسیدم چپتر ۵ تا حالا نه منابع کم آوردم نه مجبور شدم بعد باخت از خیلی عقب تر شروع کنم. در واقع موقع باخت به لطف سیستم چک پوینت عملا جایی که مردید دوباره شروع می کنید. اما لودینگ ها خیلی خوب و سریعن. اصلا اذیت نمی کنن خوشبختانه.
خب ...خود بازی:
به جرات تمام میگم سازنده ها دقیقا بازیو اون چیزی در آوردن که هدفشون بوده. اتمسفر فوق العادست. موسیقی فوق العادست. داستان تا اینجا که من اومدم عالی بوده. الان نمیتونم قضاوت کامل کنم اما نه کلیشه ای نیست. بازی از یه روز خوب شروع میشه و رفته رفته وقایع بد تر و بدتر میشن و خیلی زود غرق دنیای بی رحم بازی میشید. یه دنیای قرون وسطایی بی رحم که توش مجبورید برای بقا هر کاری انجام بدید. و حتی مجبورید بقیه را فدا کنید تا خودتون زنده بمونید. بیشتر از این توضیح نمیدم چون انصافا حیفه خودتون بازیو تجربه نکنید و توش غرق نشید.
گرافیک بازی هم خوبه. البته من دارم روی لپ تاپ بازیو اجرا می کنم و فریم خیلی خوبی نمیتونم بگیرم(البته بدم نیست در کل ،اما بازم!). گرافیک بازی در حد همون نمایش هاشه و شاید یکم بهتر باشه. حداقل افکت آتیش را که من توی نمایش اول بازی روی مخم بود بهتر کردن اینجا:D نورپردازی و... هم خوب کار شده انصافا. اما خب بازی بی نقص هم نیست. مثلا از اول بازی تا حالا مژه های کاراکترها در حال پرواز بودن همش:D به جاش در زمینه گرافیک هنری بازی واقعا خداست. :D
صداگذاری ها هم خوب انجام شده.

تا اینجا بخوام نمره بدم ۹ را کامل میدم. ایراد اصلی هم درجه سختی پایین بازیه و یه سری ایرادهای گرافیک فنی.
خب روی هارد بازی کن تا سخت باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر