امتیازات شما به کنفرانس های E3 2018

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
958152879054143160_stevivor-e32018.jpg

سلام.

به رسم سال های گذشته، حالا که کنفرانس های E3 2018 رو به اتمام هست و تنها برنامه جمع و جور Nintendo باقی مونده، شما می تونید تو این تاپیک نظرتون رو در مورد کنفرانس های مراسم امسال با کاربرها به اشتراک بزارید و بهشون امتیاز بدید.

هدف تاپیک تبادل نظر و بحث و گفت و گو در مورد کیفیت کنفرانس ها هست برای همین فکر نمی کنم نیازی به نظرسنجی باشه چون اولا نتیجه نظرسنجی مثل سال های گذشته مشخصه و از طرف دیگه رای دادن با یک کلیک کمکی به کیفیت تاپیک نمیکنه پس لطفا نظرتون رو در مورد کنفرانس اشتراک بزارید و خودتون بهشون امتیاز بدید.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خیلی دوست دارم دلیل کسایی که به کنفرانس بتزدا نمره بالاتری نسبت به EA و حتی یوبیسافت میدن رو بدونم :think:

سه تا بازی موبایلی مفصل نمایش بدی که اتفاقا یکی از این بازیهای موبایلی سال قبل هم نمایش مفصل داشت، الدراسکرول انلاین مفصل نشون بدی که اتفاقا سال پیش هم نمایش مفصل داشت و خلاصه عرضم به حضورتون دیگه چی داشت نمایش اهان یک کنسرت راک مسخره طولانی و quake online رو برای سال دوم دوباره نمایش طولانی بدی
کنفرانس چیزای خوب هم داشت مثل نمایش گیمپلی Rage 2 که قبلا هم معرفی شده بود و هم گیمپلی دیده بودیم ازش (البته ایرادی بهش نیست) + معرفی ولفنشتاین جدید با کلی فاااک نازیسیم و ... دری وری های دیگه + معرفی دنباله دووم

کنفرانس بتزدا یکی از بدترین کنفرانس های تاریخ بود، هم محتوای بدی داشت و هم اینکه بشدت مسخره اجرا شد. و قسمت بده ماجرای برای من اون معرفی استارفیلد و الدراسکرول 6 بود ! اقا بازی انلاین ساختی نوش جونت مانی هارو پارو بزن ولی دیگه این چه مسخره بازیهایی هست بازی ایی که به قول خودت هنوز تو پیش تولید هست رو معرفی میکنی اونم در حالی که قبلا قیف امده بودی بازیهارو وقتی معرفی میکنیم که اماده باشند

من انچنان مخاطب بتزدا نیستم ولی کنفرانس این کمپانی تو E3 نماد دروغ گویی و دورویی بود هم از عدم تایید بازیهایی که به تاریخ انتشارشون نزدیک هستیم و هم بزرگتر از اون #Saveplayer1

شاید نظرم رادیکالی باشه ولی EA و یوبیسافت همونجوری که هستند باهاشون برخورد میشه ولی بتزدا قشنگ بین واقعیتی که هستند و جوری که باهاشون برخورد میشه تفاوت هست

پ ن: نمرات تمام کنفرانس ها هم بعد از نمایش نینتندو میذارم چون مثل اینکه بازیهای مهمی دارند

Sun110

کاربر سایت
Jun 21, 2015
70
برام عجيبه واقعا الان ماكروسافت جدا ميخواد با گرز ٥ با اون گيم پلي تاريخ گذشتش جلوي لست اف اس وايسه كه شماره ١ جزو بهتريناي تاريخ (شايد بهترين) شماره ٢ شم اين چيزي كه نشون دادن پتانسيل جا پاي شماره ١ گذاشتن داره. حالا لست اف اس هيچي ميگيم نميشه باهاش رقابت كرد اسپايدر و گوست چي؟ نميشد يه انحصاري همسطح اينا با ايده هاي نو از دو سه سال پيش ساخته ميشد كه سال بعد عرضه بشه؟! گرز هيلو گرز هيلو گرز هيلو خسته شديم بقران

• Like
Reactions: vaan 2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
EA: 3/10
Be: 5/10
Se: 4/10
Ubi: 3/10
Sony: 8/10 کنفرانس سونی خیلی بد بود، اما بازی هایی که نشون داد به جز Control عالی بودن
Micro :9/10 واقعا بهترین کنفرانس امسال بود و رسالتی که داشت رو انجام داد، اگر یکی دوتا Ip جدید انحصاری هم نشون میدادن عالی میشد:D

دقیقا چه رسالتی داشت مهرداد؟ :D

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
Microsoft 4/10
Sony 7/10
خب دليلش اينه كه برخلاف خييليا زياد منتظر آيپى هايى كه تو ماكرو معرفى شد نبودم ، اون معدودى ام كه برام جذاب بود مالتى بود ... در كل از اول تا اخرشو هى ميخواستم بزنم جلو ولى برنامه زنده بود نميشد :دى
كنفرانس سونى تقريبا سورپرايزى نداشت ولى تفاوتش با سالاى قبل اين بود كه از اول تا اخر نمايش رو تو اوج نگه داشتن ، البته اگه كوجيما و نيل برا بازياشون ميومدن رو استيج خيلى جالب تر بود ...
سلام دوست من نظر شما کاملا محترمه اما شما نباید منتظر New IP از طرف مایکروسافت بودید همه میدونن ساخت IP جدید احتیاج به استودیو داره و صد البته که استودیوهایی هم که الان مایکرو داره دارن رو بازیهای خودشون کار میکنن , برای IP های جدید باید منتظر موند ... درکل بنظر من مایکرو سافت بهترین عملکرد رو داشت تو این E3 , درسته IP جدید نداشت اما نمایشهای امیدوار کننده HALO , GEARS 5 , FH4 , Ori و ... به همراه معرفی 5 استودیو جدید بسیار بسیار امیدوار کننده بود و دور نمای اطمینان بخشی رو از خودش به نمایش گذاشت.
با احترام به همه دوستان عزیزم بنظر من بهترین کنفرانسامسال تعلق داره به مایکروسافت .

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
برام عجيبه واقعا الان ماكروسافت جدا ميخواد با گرز ٥ با اون گيم پلي تاريخ گذشتش جلوي لست اف اس وايسه
سلام رفیق چی رو داری با چی مقایسه میکنی ؟ در ضمن میشه بگی چجوری فهمیدی گیم پلی گرز 5 تاریخ مصرف گذشتس ؟؟؟ هنوز اطلاعاتی از بازی نیومده قضاوت الکی نکنید لطفا:rage::rage::rage:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
به جز مایکروسافت اجرای باقیشون ایرادات زیادی داشت.
اگر اجرا و تنوع بازی ها و جدید بودنشون و قشنگ بودنشون و اینا رو در نظر بگیریم
مایکرو 7/10(اجرا و ریتم خیلی خوب- عنصر غافلگیری نسبتا خوب- عناوین انحصاری معدود و قابل پیش بینی اما همگی از بهترین ها)
سونی 4/10 (اجرا و ریتم نزدیک به فاجعه، سطح کیفی بیشتر بازی های نمایش داده شده عالی و خیلی خوب- تعداد عناوین نسبتا کم- طول کنفرانس کوتاه)
EA: 0/10
UBI: 5/10
(چند تا نمایش خیلی خوب، استیج نسبتا خوب، اجرای نه چندان جالب، نبود سورپرایز)
Bethesda رو ندیدم
Square: 1/10

• Like
Reactions: M@SOUD64

Sun110

کاربر سایت
Jun 21, 2015
70
سلام رفیق چی رو داری با چی مقایسه میکنی ؟ در ضمن میشه بگی چجوری فهمیدی گیم پلی گرز 5 تاریخ مصرف گذشتس ؟؟؟ هنوز اطلاعاتی از بازی نیومده قضاوت الکی نکنید لطفا:rage::rage::rage:

منظورم اينه مني كه xbox رو انتخاب كردم چرا ماكروسافت نبايد يه بازي در حد لست اف اس تحويلم بده؟ الان كدوم انحصاري ماكروسافت هست از نظر جايزه و متا مثلا با رد دد ٢ و لست اف اس قابل قياس باشه ؟ يا همين گاد او وار ، امسال چي داشتيم جلوش؟
گرز ٥ گيم پليش كم و بيش مشخص بود چيز انقلابي اي نبود همين لست اف اس شماره ١ تركوند حالا ببين اون گيم پلي رو چه شاخ و برگي بهش دادن از اون قبليم بهتر شده

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
منظورم اينه مني كه xbox رو انتخاب كردم چرا ماكروسافت نبايد يه بازي در حد لست اف اس تحويلم بده؟ الان كدوم انحصاري ماكروسافت هست از نظر جايزه و متا مثلا با رد دد ٢ و لست اف اس قابل قياس باشه ؟ يا همين گاد او وار ، امسال چي داشتيم جلوش؟
گرز ٥ گيم پليش كم و بيش مشخص بود چيز انقلابي اي نبود همين لست اف اس شماره ١ تركوند حالا ببين اون گيم پلي رو چه شاخ و برگي بهش دادن از اون قبليم بهتر شده
ببین من ps4 داشتم فروختم one گرفتم چون انحصاریاش مثل ایکس باکس نبود برای من نسل قبل من با هیلو و گیرز و فورزا زندگی کردم:D
رو ps4 هم God of war 3 و انچارتد هارو و لست اف اس رفتم و چند انحصاری دیگه که تو پروفایلم هست از اینا من فقط گاد و لست خوشم امد انچارتد نمیگم بازی بدیه ولی من خوشم نیومد :D
الان درسته ایکس باکس مثل ps4 تنوع بازی نداره تو انحصاری ولی در عوض چیزایی داره که ps نداره مثل xbox game pass / ea accses / xbox live gold / xbox sales شما با پول یه بازی میتونی اشتراک اینارو بگیری و به خیلی بازی ها دسترسی داشته باشی مخصوصا تو این وعض دلار که نمیصرفه ادم بازی بخره :>

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
Ea: 2/10
واقعاً بدترین نمایش e3 که تو زندگیم دیدم ea بود عملا به جز ۲تا ایندی و antema هیچ چیزی نداشتن، و موقع معرفی command and conquer به شدت شوک شده بودم اصلا باورم نمیشه ۲۰ دقیقه اومدن اینو نشون دادن اونم بازی چی ؟ موبایل! حیف این سری که به این روز انداختنش یعنی عمق فاجعه مراسم همینجا بود! تنها نکته مثبت کنفرانس anthem بود که اونم گیم پلی بیشتری انتظار داشتم نشون بدن
Ubisoft: 4/10
خسته کننده و کسالت آور
9/10 : Microsoft
به نظرم بهترین مراسم امسال واسه ماکروسافت بود الحق که امسال سنگ تموم گذاشته بودن، شروع با halo از اونور sekiro (هایپ) و cyberpunk و dmc 5 و... خلاصه که من خیلی راضی بودم
Sony : 7/10
با اینکه مراسم نسبتا کوتاهی بود ولی تریلر های بازی کیفیت خوبی داشتن به نظرم بهترین تریلر e3 با اختلاف برای tlou 2 بود، نمایش ghost of tsushima هم خیلی جذاب و دیدنی بود مخصوصاً اخرش پس زمینه مبارزه یه اتمسفر و حس حال خاصی به تریلر داده بود، بقیه مراسمم بد نبود فقط امیدوارم nioh 2 کمبود های نسخه قبلی رو جبران کنن تا در اون حدی که باید میبود ظاهر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر