Control

پلتفرم: Xbox One, PS4 و PC
سازنده: Remedy
ناشر: 505 Games
تاریخ انتشار: 27 August 2019

بررسی بازی Control

پیش‌نمایش بازی‌سنتر:
معرفی بازی Control - بازی سنتر
نگاهی به دموی بازی کنترل در نمایشگاه E3 2019 - اختصاصی بازی سنتر - بازی سنتر
بازی جدید خالقان «Alan Wake» و «Quantum Break» با عنوان «Control» در طول کنفرانس «E3» شرکت «سونی» معرفی شد. عنوان کنترل شباهت‌های فراوانی به عنوان Quantum Break دارد.

داستان:
بعد از آن که یک آژانس امنیتی در شهر «نیویورک» مورد حمله قرار می‌گیرد، شما تبدیل به مدیر برای کنترل اوضاع می‌شوید. عنوان کنترل داستان «Jesse Fadens» را بازگو می‌کند. پلات اصلی بازی، به دنبال جواب سوال Jesse به عنوان مدیر این گروه است. جهان عنوان کنترل دارای ماموریت‌های فرعی، شخصیت‌های مختلف و راز های گوناگونی است. همچنین در طول بازی شما با بقیه اعضا آژانس امنیتی و آزمایش های علمی گوناگون سر و کار دارید.

گیم‌پلی:
همانند عنوان کوانتوم‌بریک، کنترل یک شوتر سوم شخص بر پایه استفاده از قدرت‌های گوناگون است. البته در این بازی شما قابلیت تغییر و آپگرید این قابلیت‌ها را خواهید داشت.

ویژگی‌ها:
محیط داینامیک که با توجه نحوه بازی شما دچار تغییر خواهد شد.
یک دنیا تاریک و بی‌رحمانه که توسط یک گروه فاسد کنترل می‌شود.
بازی در یک ساختمان در شهر نیویورک جریان دارد که مدام تغییر می‌کند و شرایط و محیط های غیر قابل پیش‌بینی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سم‌لیک در خصوص معرفی بازی گفت:
« کنترل پیوستن رویا به حقیقت است. به رمدی و کارگردان بازی «Mikael Kasurinen» افتخار می‌کنم.»

اسکرین‌شات:

officeoffice-1300x731.jpg takeoverdot-1300x731.jpg Security_team_bodies-1300x731.jpg Ritual_Point_combat_2-1300x731.jpg Jesse_levitating_tunnel-1300x731.jpg FaceOff-1300x731.jpg Drifter_combat-1300x731.jpg Bad_day_at_the_offce-1300x731.jpg bweiss-1300x731.jpg circle-1300x731.jpg different_things-1300x731.jpg haunting-1300x731.jpg
DfdQ25aVMAAhide (1).jpg

Attachments

• photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    51.3 KB · مشاهده: 17,734
Last edited by a moderator:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
تفاوت خاص میخوای برو یه nvidia rtx بخر بازی رو با rtx on بازی کن تا بفهمی تفاوت یعنی چی

نگران نباش اتفاقا rtx 2080که پارسال خریدم منتظر این بازیه.بعد ۱ سال یه بازی درست حسابی با ری تریسینگ بالاخره میاد.
این حرفت هم که hdr تاثیر خاصی نداره میذارم کنار اونیکی حرفات. جایی نگو باز

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
صورت مساله رو چرا پاک میکنین؟!
من میگم این ماشین چرخ نداره شما میگی این همه آپشن و حجم موتور و فلانو ول کردی؟
خب چ ربطی داره ... بازی از لحاظ بصری، بعله بسیار زیباست ولی ضعف های بازی بیشتر از این حرفاست متاسفانه زرق و برق بازی چشمای خیلیارو گرفته ... هر چند همین زرق و برق هم یه ضعف اساسی داره اونم اچ دی آر و ۴کی هستش که نسل تموم شد اما...
دقیقا همون کلاهی ک سر کوانتوم بریک سر ملت رفت بازی رو ۷۲۰ پی دادن خورد ملت ، گفتیم خب اکس باکس وان ضعیف بوده الان با وجود وان اکس و پرو ... بازی اچ دی آر هم نداره چ برسه ۴کی . نرخ فریم هم که ۳۰ گفتن امیدوارم افت نداشته باشه

خلاصه که دو روز دیگه میام و همه چی معلوم میشه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
نسل هشت تموم شد و این بازی حتی اچ دی آر هم نداره ... پیش بینی من ی شکست مجدد از رمدی مثه کوانتوم بریکه... به دلیل همون ضعف های کوانتوم بریک که از نمایش های بازی دیدم
... اکشن کم ، محیط خشک‌و بی روح، هوش مصنوعی ضعیف( دشمنا همینجور وایمیسن نگات میکنن بزنیشون مثه کوانتوم) ... از همه مهم تر احتمالا این بازی از نداشتن تنوع در مراحل رنج میبره
خلاصه ک حقش بود مایکروسافت شوتش کرد این استودیو خیلی وقته تو قوطیه
متای بازی ۷۰_۸۰

لطفا میشه برای اینکه بازی HDR ساپورت نمیکنه منبع بیارید؟ ولی بازم چون HDR ساپورت نمیکنه کلا نسخه یک بازی رو باید پیچید گذاشت کنار؟

به نظر شما، شما یک مقدار زیادی منفی بافی نمیکنی در مورد بازی بر عکس فردی که میفرمایید خیلی هایپ هست؟ خوب محیط های خشک و بی روح تا حدودی تا الان دیده شده، در مورد کمبود تنوع هم قبلا حرفایی زده شده که البته برعکسش هم این چند وقت اخبار کم پخش نشده که بازی سورپراز های زیادی داره، و اونجوری که در چندتا نمایش ابتدایی بود نیست. ولی دیگه هوش مصنوعی ضعیف؟ نمیگم مثلا عالی هست هوش مصنوعی QB ولی حداقل میشه گفت معمولیه! یک کاراکتر با کلی قدرت های مختلف، بالاخره برتری داره نسبت به دشمنا ساده!

استودیو خیلی وقته تو قوطیه؟ همون ماکرو کلا چندتا دونه بازی مثلا متای بالای 90 این نسل داشته؟ (من هدفم پایین آوردن بازی های ماکرو نیست، و در برابر اینکه شما این استودیو رو میفرمایید تو قوطی صحبت میکنم و اینکه همون بهتر که دیگه بازیش انحصاری نیست صحبت میکنم) همون QB هم هر کسی جهت اینکه بازی کنه مطمئن هستم کلی هم از بازی لذت برده، داستان باحال، گرافیک عالی، گیم پلی یونیک! حالا اشکال هایی داشته ولی نه در حدی به نظر تو قوطی باشه بازی!

من نمیگم بازی در حد متای بالای 90 هست ولی به نظرم در نهایت بین 80-90 نزدیک به 82-83 میشه این بازی و تجربه خوبی برای بازیکن میده.

ویرایش* همچین فور کی فور کی میگید انگار الان تبدیل به استاندارد شده این قضیه، اونم رو کنسول!

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
لطفا میشه برای اینکه بازی HDR ساپورت نمیکنه منبع بیارید؟ ولی بازم چون HDR ساپورت نمیکنه کلا نسخه یک بازی رو باید پیچید گذاشت کنار؟

به نظر شما، شما یک مقدار زیادی منفی بافی نمیکنی در مورد بازی بر عکس فردی که میفرمایید خیلی هایپ هست؟ خوب محیط های خشک و بی روح تا حدودی تا الان دیده شده، در مورد کمبود تنوع هم قبلا حرفایی زده شده که البته برعکسش هم این چند وقت اخبار کم پخش نشده که بازی سورپراز های زیادی داره، و اونجوری که در چندتا نمایش ابتدایی بود نیست. ولی دیگه هوش مصنوعی ضعیف؟ نمیگم مثلا عالی هست هوش مصنوعی QB ولی حداقل میشه گفت معمولیه! یک کاراکتر با کلی قدرت های مختلف، بالاخره برتری داره نسبت به دشمنا ساده!

استودیو خیلی وقته تو قوطیه؟ همون ماکرو کلا چندتا دونه بازی مثلا متای بالای 90 این نسل داشته؟ (من هدفم پایین آوردن بازی های ماکرو نیست، و در برابر اینکه شما این استودیو رو میفرمایید تو قوطی صحبت میکنم و اینکه همون بهتر که دیگه بازیش انحصاری نیست صحبت میکنم) همون QB هم هر کسی جهت اینکه بازی کنه مطمئن هستم کلی هم از بازی لذت برده، داستان باحال، گرافیک عالی، گیم پلی یونیک! حالا اشکال هایی داشته ولی نه در حدی به نظر تو قوطی باشه بازی!

من نمیگم بازی در حد متای بالای 90 هست ولی به نظرم در نهایت بین 80-90 نزدیک به 82-83 میشه این بازی و تجربه خوبی برای بازیکن میده.

ویرایش* همچین فور کی فور کی میگید انگار الان تبدیل به استاندارد شده این قضیه، اونم رو کنسول!
امروز خبر رسمی اومد بازی در زمان لانچ HDR ساپورت نمیکنه
اگر میخواد HDR ش مثل رددد باشه همون نکنه بهتره
حالا من میگم اصلا ملاک اینا نیست هرچی نمایش از بازی دیدیم همه Sdr بوده که خب همینم عالی بوده
من غیر از خود کرکتر اصلی بازی با همه چیزش حال کردم حالا شایدم خود کرکتر وقتی بازی کردیم به دل بشینه
در مورد مایکرو اینو نخواسته و این حرفا هم تا صبح بخواییم بشینیم از این حرفهای بی منبع بزنیم تموم نمیشه متای ۸۰ هم برای این بازی خوبه دیگه وقتی دیزگان رو میگن شاهکار

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
صورت مساله رو چرا پاک میکنین؟!
من میگم این ماشین چرخ نداره شما میگی این همه آپشن و حجم موتور و فلانو ول کردی؟
خب چ ربطی داره ... بازی از لحاظ بصری، بعله بسیار زیباست ولی ضعف های بازی بیشتر از این حرفاست متاسفانه زرق و برق بازی چشمای خیلیارو گرفته ... هر چند همین زرق و برق هم یه ضعف اساسی داره اونم اچ دی آر و ۴کی هستش که نسل تموم شد اما...
دقیقا همون کلاهی ک سر کوانتوم بریک سر ملت رفت بازی رو ۷۲۰ پی دادن خورد ملت ، گفتیم خب اکس باکس وان ضعیف بوده الان با وجود وان اکس و پرو ... بازی اچ دی آر هم نداره چ برسه ۴کی . نرخ فریم هم که ۳۰ گفتن امیدوارم افت نداشته باشه

خلاصه که دو روز دیگه میام و همه چی معلوم میشه

اخه داداش رزولوشن بازی که هنوز معلوم نشده رو کنسولها
اما اگه وان ایکس داری احتمال ۹۹ درصد 4k native هست چون ۳۰ فریم هم هست و پرو هم طبق معمول بین 1440p و 1620p
راستی به امید hdr این بازی الکی نشین مثل رددد فقط وقتت رو تلف میکنی چندبار من همون موقع بهت گفتم رددد رو sdr هم عظماست

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نگران نباش اتفاقا rtx 2080که پارسال خریدم منتظر این بازیه.بعد ۱ سال یه بازی درست حسابی با ری تریسینگ بالاخره میاد.
این حرفت هم که hdr تاثیر خاصی نداره میذارم کنار اونیکی حرفات. جایی نگو باز
مبارک باشه چند خریدی؟
ولی بازم میگم hdr اون تاثیری که تو ذهنته رو نداره..
انقدر هم مبهم پستهای منو ریپلای نکن حرفتو رک بزن من ناراحت نمیشم

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori

بازی Control در روز عرضه از HDR پشتیبانی نخواهد کرد | گیمفا

این از منبع
باقیه موارد هم گفتم که، بزودی نقدهای بازی میاد نیازی نیست حرفارو تکرار کنم و صرفا نظرم رو گفتم
در مورد ۴کی هم حداقل اکثر بازی های اخیر دارن ۴کی و اچ دی آر اجرا میشن. در مورد بازی های AAA که میشه گفت بالای ۹۰ درصد حداقل روی وان اکس اینطوره

• Like
Reactions: ArefTheGreat

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
@m3rdak
جونم؟ حالت رو به راهه ؟ داش من داری در مورد رمدی و بازیهاش میحرفیما! شاهکار آلن ویک یادت رفته؟ اونم متاش ۸۳ بود بازی متوسطی بود؟ هنوز که هنوز گیمرها منتظر شنیدن یه خبر از آلن ویک ۲ هستن. هوی رینم متاش هشتاد و خورده ای شد. بهترین بازی ابر قهرمان ps4 آرکام نایتم هشتاد و خورده ای شد. الان دوس داری چند تا بازی با متا ۷۰ مثال بزنم که هنوز که هنوزه گیمرا واسه بازی کردنش بال میزنن!!!!!اتمسفری که الن ویک داشت که اثری مشابه نبود رو فراموش زدی؟ یا خودتو زدی اون راه؟ یا شایدم مکس پین رو یادت رفته؟ اینارو رمدی ساخته بعد میگی کمپانیش تو قوطیه!اتفاقا مایکروسافت اشتباه کرد.سونی اگه پشت این کمپانی بود اونوقت زیر ۹۰ راه نداشت بازیهاش! کلا داره ip های مختلف رو امتحان میکنه در شرایطی که کمپانیهای دیگه طرف اسمش نابغه در رفته شونصد یال داره یه سری بازی میزنه؛ شانس اوردی این انحصاری سونی نیست که برو بچ بریزن روت! مثلا یه کاربری هست تو تاپیک انحصاری های سونی همیشه رگ غیرتش باده از بس طرفداری میکنه. کلا آدم جالبیه! ولی خوب این کمپانی هم طرفدارای خودشو داره بعد تازه میای میگی دوروز دیگه قراره بیای وقتی بازی گند زد از خجالت طرفداراش در بیای. دوست گرامی این قدرت و شهامت رو یکم زبان انگلیسی چاشنیش کن برو توییتر نیل دراکمن از خجالتش بابت تاخیرش در بیا!در اون شرایط یه لطفی هم به همه گیمرها کردی! نه اینکه بیای از یه کمپانی گولاخ مثل رمدی اونم تو یه تاپیک ایراد بگیری. رفیق من دارم سعی میکنم خیلی مودبانه بحرفم با شما. داری میگی hdr نداره پس هیچی. اچ دی آر از کی تا حالا شده پای ثابت صنعت گیم شده؟بازیها ی کارتونی هم دارن اینو که چی! من 4k hdr میزنم تو خیلی از بازیها اچ دی آر رو بعضا خاموش میکنم. اینقدری که 4k تاثیر داره تو بازیت اچ دی آر نداره! الان crash team هم اچ دی آر داره خوب که چی؟! داری میگی کوانتوم ۷۲۰ بود خوب اون نشونه از قدرت گرافیکی بازی داشت. بزار اینطور واست مثال بزنم. الان last of us نسخه ریمستر تو ps4pro کاملا 4k هست چرا چون گرافیک بازی نسل قبیله! ولی uncharted 4 نیست. چرا چون گرافیک بالاتری داره.این دلیل نمیشه که بازی آخر نسلی 4k نباشه بگیم ضعفه! الان کدوم بازیها کاملا این رزولوشن رو دارن؟ خیلی انگشت شمار! حالا یه گرافیک گولوخ و خفن رو فرض کن چطوری بیاد تو این کنسولها رزولوشن کامل بده! میتونه ولی با ۱۵ فریم نه ۳۰ یا ۶۰ یا ۴۰! اوکی!

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
در رابطه با هویت یکی از شخصیت هایی بازی که نمیدونم قبلا اعلام کردن یا نه ولی میذارم تو اسپویلر برای دوستانی که خیلی اهمیت میدن وگرنه اسپویل نیست
گوینده بازی مکس پین هم به عنوان یک شخصیت داستانی تو بازی حضور داره و جالب اینکه دیالوگ هایی که میگه دقیقا با همون حس و حال مکس پینی ادا میکنه انگار اصلا خود مکس پینه! شما فایلی رو تو بازی پیدا میکنید که یجوری شبیه audioهای شخصی یه فرده و طرف که همون گوینده ی مکس پین باشه با همون حس و حال مکس پین ، صدای گرفته ، خسته و با سبکی که هی با خودش درگیره از اتفاقاتی که افتاده و احساس گناهی که داره این صداها رو ضبط کرده و بازگو کننده بکگروند از اتفاقات داستانیه ولی شدیدا کارکتر مکس پین رو تداعی میکنه و خیلی نوستالژیکه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر