Control

پلتفرم: Xbox One, PS4 و PC
سازنده: Remedy
ناشر: 505 Games
تاریخ انتشار: 27 August 2019

بررسی بازی Control

پیش‌نمایش بازی‌سنتر:
معرفی بازی Control - بازی سنتر
نگاهی به دموی بازی کنترل در نمایشگاه E3 2019 - اختصاصی بازی سنتر - بازی سنتر
بازی جدید خالقان «Alan Wake» و «Quantum Break» با عنوان «Control» در طول کنفرانس «E3» شرکت «سونی» معرفی شد. عنوان کنترل شباهت‌های فراوانی به عنوان Quantum Break دارد.

داستان:
بعد از آن که یک آژانس امنیتی در شهر «نیویورک» مورد حمله قرار می‌گیرد، شما تبدیل به مدیر برای کنترل اوضاع می‌شوید. عنوان کنترل داستان «Jesse Fadens» را بازگو می‌کند. پلات اصلی بازی، به دنبال جواب سوال Jesse به عنوان مدیر این گروه است. جهان عنوان کنترل دارای ماموریت‌های فرعی، شخصیت‌های مختلف و راز های گوناگونی است. همچنین در طول بازی شما با بقیه اعضا آژانس امنیتی و آزمایش های علمی گوناگون سر و کار دارید.

گیم‌پلی:
همانند عنوان کوانتوم‌بریک، کنترل یک شوتر سوم شخص بر پایه استفاده از قدرت‌های گوناگون است. البته در این بازی شما قابلیت تغییر و آپگرید این قابلیت‌ها را خواهید داشت.

ویژگی‌ها:
محیط داینامیک که با توجه نحوه بازی شما دچار تغییر خواهد شد.
یک دنیا تاریک و بی‌رحمانه که توسط یک گروه فاسد کنترل می‌شود.
بازی در یک ساختمان در شهر نیویورک جریان دارد که مدام تغییر می‌کند و شرایط و محیط های غیر قابل پیش‌بینی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سم‌لیک در خصوص معرفی بازی گفت:
« کنترل پیوستن رویا به حقیقت است. به رمدی و کارگردان بازی «Mikael Kasurinen» افتخار می‌کنم.»

اسکرین‌شات:

officeoffice-1300x731.jpg takeoverdot-1300x731.jpg Security_team_bodies-1300x731.jpg Ritual_Point_combat_2-1300x731.jpg Jesse_levitating_tunnel-1300x731.jpg FaceOff-1300x731.jpg Drifter_combat-1300x731.jpg Bad_day_at_the_offce-1300x731.jpg bweiss-1300x731.jpg circle-1300x731.jpg different_things-1300x731.jpg haunting-1300x731.jpg
DfdQ25aVMAAhide (1).jpg

Attachments

• photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    51.3 KB · مشاهده: 17,734
Last edited by a moderator:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یک ویدیو از بازی اومده با تکنیک رهگیری پرتو و نور و مقایسش بدون تکنیک رسما میتونم بگم تفاوتش در حد یک نسل نمیشه گفت ولی خیلی زیاده فوق العاده رعال میشه بازی با این تکنیک خیلی تاثیر میزاره

• Like
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
من هرچی بیشتر از Control میبینم، بیشتر قانع میشم که این بازی نمیتونه چیزی بیشتر از یک دمو تکنیکی برای نشون دادن قدرت انجین گرافیکی/فیزیکی باشه.
اصلا و هیچ جوره منو جذب نمیکنه.

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خداوکیلی اون alan wake هیچی نداشت اتمسفر فوق العاده ای داشت من نمیدونم اینا چه گیری دادن به شرکت و در و دیوار و محیط های بسته حالا اون qb سم لیک با اون ایده چرت تلفیق بازی و سینما عملا از بین برد این یکی هم خیلی خشک به نظر نمیاد انگار روح نداره بازی نمیدونم

• Like
Reactions: Rize Mize

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
من هرچی بیشتر از Control میبینم، بیشتر قانع میشم که این بازی نمیتونه چیزی بیشتر از یک دمو تکنیکی برای نشون دادن قدرت انجین گرافیکی/فیزیکی باشه.
کواندوم بریک چطور بود؟

• Like
Reactions: kamyy

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
نمیدونم چرا اصلا این بازی منو جذب نمی کنه، در عوض خیلی دوست دارم quantum break رو بازی کنم و تقریبا تنها بازیه ایکس باکس هست که خوشم اومده ازش

در کل هیچیکدومشون به alan wake نمیرسن و امیدوارم یه روز شماره 2 رو با همون حال و هوا بسازن بعلاوه اینکه با اون پایانی که شماره 1 داشت مشخص بود میخواستن 2 رو بسازن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
کواندوم بریک چطور بود؟
QB همینطور، برای من یک بازی متوسط بود،چون مایکرو پشتش بود اینقدر دیده شد.
این بازی تا اینجا بنظرم نمایش خوبی نداشت، وقتی یک بازی این همه نمایش متوسط ( اگه نگیم ضعیف) پشت هم داره، تو بازی نهائی که قرار نیست متحول بشه .

• Like
Reactions: kamyy and Destro

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من چند تا گیم پلی دیدم . محیط های بازی بدک نیست گرافیک معمولی. سیستم مبارزات جالب و روان ولی محیط ها بزرگه و نقشه ای چیزی نداره . گیج کننده . بازی یکجورایی جهان بازه . حالت fast travel هم داره . منو نگرفت .

ولی خب شاید یک عده خوششون بیاد . سلیقه ای هستش

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
موافقم . اگه خطی بود با راهنما و یک داستان پخته تر مثل آلن ویک عالی می شد

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نمیدونم چرا اصلا این بازی منو جذب نمی کنه، در عوض خیلی دوست دارم quantum break رو بازی کنم و تقریبا تنها بازیه ایکس باکس هست که خوشم اومده ازش

در کل هیچیکدومشون به alan wake نمیرسن و امیدوارم یه روز شماره 2 رو با همون حال و هوا بسازن بعلاوه اینکه با اون پایانی که شماره 1 داشت مشخص بود میخواستن 2 رو بسازن
آلن ویک عالی بود . اتمسفر بازی . اون شهر کوچک و جنگل تاریک و محیط های کوهستانی با دریاچه و زمین های کشاورزی . واقعا زیبا بود . داستان جالبی هم داشت .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
من چند تا گیم پلی دیدم . محیط های بازی بدک نیست گرافیک معمولی. سیستم مبارزات جالب و روان ولی محیط ها بزرگه و نقشه ای چیزی نداره . گیج کننده . بازی یکجورایی جهان بازه . حالت fast travel هم داره . منو نگرفت .

ولی خب شاید یک عده خوششون بیاد . سلیقه ای هستش
گرافیک بازی معمولی نیس اتفاقا گرافیک خیلی خوبی داره
اگ با کوانتوم بریک حال کردی احتمالا با اینم حال میکنی. در بدترین حالت هم کپی همون بازیه و من اتفاقا خیلی بهش امیدوارم

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
گرافیک بازی معمولی نیس اتفاقا گرافیک خیلی خوبی داره
اگ با کوانتوم بریک حال کردی احتمالا با اینم حال میکنی. در بدترین حالت هم کپی همون بازیه و من اتفاقا خیلی بهش امیدوارم
به نظر من محیط بازی در و دیوار راهروها و ... بی روح هست . یک حالت مصنوعی داره مثل بازی prey . طراحی محیط گیرا نیست ولی تخریب پذیری محیط زبان زد هستش .
بعد بازی تو در تو ( بدون نقشه لااقل من نقشه ای ندیدم) و غیر خطی که شاید به سلیقه خیلی ها نخوره .
کوانتوم بریک طراحی شهر و محیط هاش خیلی طبیعی تر و خوش آب و رنگ بود و حس خوبی منتقل می کرد .
رنگ بندی بازی بیشتر سیاه خاکستری با نورپردازی قرمز هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر